|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prijateljstvo posle raskida
19.4.2009 23:25:30   
Dora
Nema šanse da budem prijatelj sa nekim bivšim...ne bi bilo fer prema mom sadašnjem (mm) a i ne bi bilo iskreno prijateljstvo... Svi moji drugovi su mi iz detinjstva ili najranije mladosti i mm je jako dobar sa njima. Sve ono kasnije... neeee

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Prijateljstvo posle raskida
19.4.2009 23:27:47   
Ptičica
To je totalna glupost! Imam dovoljno svojih prijatelja, tako da mi ne treba bivši za prijatelja!
Šta to znači: do juče smo se điđi-miđi, a od danas se družimo i upoznajemo jedno drugo da novim partnerima? Ma, bljak!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Prijateljstvo posle raskida
19.4.2009 23:35:18   
Dora
Licemerno...

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Prijateljstvo posle raskida
19.4.2009 23:42:05   
jelana9
Pozdrav svima,nije me bilo od februara.Jos uvek sam u jednom komadu...user posted image user posted image user posted image Cekam,usla sam u 40 nedelju...


A sto se tice prijateljstva sa bivsim (muzem),to i nije mozda toliko lose kada se uzme u obzir situacija "podsecanja"(znate na sta mislimuser posted image ),s vremena na vreme...

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Prijateljstvo posle raskida
19.4.2009 23:51:02   
Ptičica
Zdravo. Ne znam tačno na šta misliš. Ceo tvoj post me zbunjuje.  user posted image

(odgovor članu jelana9)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Prijateljstvo posle raskida
19.4.2009 23:55:06   
jelana9
Mislim na sexuser posted image ...

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Prijateljstvo posle raskida
19.4.2009 23:57:32   
dunja RR
MENE ZBUNJUJE OVO- BIVSIM MUZEM, POJASNI DRAGA....JELANA

(odgovor članu jelana9)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Prijateljstvo posle raskida
20.4.2009 9:35:36   
NadaR

IZVORNA PORUKA: Ptičica

To je totalna glupost! Imam dovoljno svojih prijatelja, tako da mi ne treba bivši za prijatelja!
Šta to znači: do juče smo se điđi-miđi, a od danas se družimo i upoznajemo jedno drugo da novim partnerima? Ma, bljak!

Ja se slazem. Ok mi je , korektni odnosi,zdravo za zdravo i na tome se zavrsava pricauser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Prijateljstvo posle raskida
20.4.2009 9:42:16   
Lu
IZVORNA PORUKA: jelana9

A sto se tice prijateljstva sa bivsim (muzem),to i nije mozda toliko lose kada se uzme u obzir situacija "podsecanja"(znate na sta mislimuser posted image ),s vremena na vreme...


"Podsećanja",hm to već spada u drugu kategoriju a ne u prijeteljstvouser posted image
Ma super,možda više i ne bude bivšiuser posted image

(odgovor članu jelana9)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Prijateljstvo posle raskida
20.4.2009 9:47:19   
Anoniman
zavisi sta mi je ta osoba znacila ... ako smo bili dugo zajedno i ako je bila uslovno receno neka ljubav onda se nemamo sta druziti...
a ako je bilo iz ciste dosade sto da ne .... znaci da je i tada bilo na jaranskoj osnovi

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Prijateljstvo posle raskida
29.4.2009 10:49:57   
Rina
" A woman may very well form a friendship with a man, but for this to endure, it must be assisted by a little physical antipathy" kaze Nietzsche i ja se slazem apsolutno..

U slucaju prijateljstva posle neke veze...isto tako,ako su se skroz seksualno zasitili jedno drugog mozda user posted image




(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Prijateljstvo posle raskida
29.10.2009 11:58:08   
magnetic
Kada bih se razisla sa deckom,pa dok ne bih nasla drugog bila sam u drugarskim odnosima sa bivsim,nakon toga samo odnos poznanika -zdravo i kako si

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Prijateljstvo posle raskida
29.10.2009 12:03:32   
eugenija
E jbg-a, ja sam jedna od onih koje smatraju da nema ništa loše u tome da se prijateljstvo nastavi.
Ako sam nekoga znala u dušu, nisam džaba s njim provela neko duže vreme, bilo je tu svega, nije bilo samo ljubav i sex, prosto poznajem tu osobu. Ako mislim da je vredna moje pažnje kroz drugarski i korektan odnos, onda je to super. Dobila sam iskrenog druga za ceo život. I obično me bivši mnogo cene.


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Prijateljstvo posle raskida
29.10.2009 12:09:29   
magnetic
I ja mislim da u tome nema nista lose,ako se tvoj partner slaze sa tim.Ja mom prosle nedelje rekla kako jedna cura na reklami lici na njegovu bivsu,on se naljutio.Rece da mu je bezveze spominjati bivse,a nisam ni spomenila moje bivse.Zamisli kako bi onda reagovao da pijemo kafu sa njimauser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Prijateljstvo posle raskida
29.10.2009 12:22:47   
Anoniman
Bicu anonimna, ne zbog vas nego da mi ne bi procitao neko blizak ovo..

Pre nego sto sam upoznala muza, imala sam od osnovne skole druga, prijateljstvo mnogo lepo..i plus platonska ljubav i ljubomora..ali ljubomora koja nikada nije htela da naskodi onom drugom.. nismo imali hrabrosti da otvoreno nesto kazemo ili uradimo..
Onda sam upoznala svog muza i od svih koje sam imala on je jedini uspeo da me zadobije tako da vise ne mislim samo na druga.. On je bio nesto posebno.. I kada je drug video da to postaje ozbiljno, poceo je da pokazuje sve, poludeo je jer je video da ja "odlazim"... I dalje sam volela njega i bolelo me je sto sam znala da je kraj tome da cemo jednom biti par.. Godine ljubavi su samo zbog mog muza stavljene u stranu i osecala sam kao da ga izdajem (druga).. Poljubili smo se.. i hteo je sve, hteo je i nevinost da mi uzme user posted image ali sam ga placuci i ljubeci ga odgurnula...
Sve vreme sam osecala uzas zbog druga, ali jos veci uzas jer to nisam smela da radim svom buducem muzu (to je bilo na pocetku veze)... Nevinost sam dala mojoj najvecoj ljubavi, mom muzu..
Trebalo je dugo i drugu i meni da se osvestimo i da nema vise bajke u kojoj smo bili, da je voz otisao.. Uzalud i pozivi nocu, on pijan, govori da se vise ne vidimo nikad, da je tako bolje, pa price i uvrede i svasta, svasta.. Nakon svakog dogadjaja sve je bilo normalno... Nikada nije ni pomislio da mi kvari vezu.. Proslo je vreme mi smo se vidjali.. kao prijatelji.. i navikli se na novu situaciju.. Srecni smo jedan zbog drugog.. Mene pita za savete, par puta sam mu sredjivala sobu da dovede devojku user posted image Raduje se sto sam ja nasla ljubav i zrelo sada zakljucujemo da ne bi mogli..jer je "on bitanga, ja princeza" ..

I sada mogu da kazem da je on jedini prijatelj koji bi bio tu za mene ako mi nesto zatreba...

A moj muz je jedini za mene i uvek ce biti, ali sebi dugo nisam mogla da oprostim sto sam pored njega rasciscavala nerasciscenu ljubav.. To me boli i sad, ali na Bogu je da mi oprosti..

Ljubim vas cure, i kazem.. ima prijateljstva posle ljubavi, ali retko........

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Prijateljstvo posle raskida
29.10.2009 12:25:32   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Anoniman



Ljubim vas cure, i kazem.. ima prijateljstva posle ljubavi, ali retko........


Bitno da ima. Makar i retko, ali to samo pokazuje emocionalnu zrelost dvoje ljudi. Imam osećaj da znam ko se krije iza ovoga, ali neću ništa reći... user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Prijateljstvo posle raskida
2.11.2009 21:58:40   
Jovanovici
Ja sam sa jednim bivisim ostala u dobrim odnosima, tipa ispricamo se kad se vidimo,smejemo se,zezamo...
Prisetimo se nase veze od dva meseca, koja iako je bila kratka-bila je prelepa puna razumevanja,poverenja,stalno smo razgovarali.
Raskinuli smo jer je on bio dovoljno iskren da mi kaze da se zaljubio u drugu devojku i rekao mi da bi jako voleo da se nekad vidimo.
I eto, proslo je skoro 5 godina od tada,a mi se i dalje super ispricamo kad se sretnemo.
Zna da sam udata,zna ko mi je muz, video je Sofiju sa nama(moje dete). zna i da sam ponovo trudna. I mm zna za njega i koliko mi je bio vazan i da smo i dalje u dobrim odnosima.
Skoro sam ga videla,i dalje je u vezi sa tom devojkom zbog koje smo raskinuli.
Sve u svemu,verujem u prijateljstvo posle veze.(ali to je jedan jedini slucaj kod mene takav,ostali me svi mrze, a i ja njih)....

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Prijateljstvo posle raskida
2.11.2009 22:20:03   
Donnie Brasco
Ja vjerujem u prijateljstvo, iako je to danas misaona imenica i medju ljudima koji nisu bili u vezi. Sa bivsom sam u korektnim odnosima, mozda se mogu okarakterisati cak i kao prijateljstvo. 

(odgovor članu Jovanovici)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Prijateljstvo posle raskida
7.11.2009 13:47:06   
Mici25
Ja sam uglavnom sa svima ok,ako nista drugo,bar na zdravo-zdravo...cak i posle dugih veza,tipa cetri godine,u mom slucaju,mi smo ok,dopisujemo se,ponekad..zezamo,pricamo o ozbiljnim stvarima..onako,normalan odnos....i ako ja sada imam supruga,vec tri godineuser posted image

(odgovor članu Donnie Brasco)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Prijateljstvo posle raskida
7.11.2009 14:34:44   
dacica
ja sam sa svima ostala u dobrim odnosima,verovatno zato sto nije bio ni jedan buran raskid...mislim da je ruzno da na kraju pljujes nekoga sa kim si bio-pljujes po sebi...tako da mi je bas drago kad sretnem nekoga,i obradujem se iz srca,i ispricam prijateljski...
ja bi uvek svakom pomogla,a da li ima prijateljstva ili ne-govori o vama samima...

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu Mici25)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Prijateljstvo posle raskida
7.11.2009 14:51:36   
sanji
Nisam u svađi ni sa jednim bivšim ali nije baš ni da se družimo! Nekad popijemo kafu negde zajedno, ispoštujemo se kad se sretnemo i to je to!Više kao malo bolji poznanici nego pravi prijatelji. I mislim da je to O.K. Ne treba ići u krajnosti!

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Prijateljstvo posle raskida
7.11.2009 14:57:47   
Anoniman


dok sam bila sama, nije mi smetalo da se viđam sa nekim bivšim.popijemo kafu, popričamo i to je to. pooonekad (vrlo retko) se desilo da sasm pokišala ponovo da se pomirim sa bivšim h+jer sam umislila kako nas je prijateljstvo opet zbližilo.
pogrešila sam.od tada sam ih uglavnom izbegavala. ok, javim se i to je to.
bar je kod mene jako teško održati to prijateljstvo-kako pobogu, kad se setim svega, u kakvim me izdanjima poznaje....user posted image možda zvuči nezrelo ali jednostavno ne ide kod mene.
A sad kada sam udata, još manje me zanimaju.........user posted image (bez obzira na to ko je raskinuo i zbog čega)

(odgovor članu sanji)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Prijateljstvo posle raskida
5.1.2010 3:03:51   
DJAMCE
Sa svim svojim devojkama se i dan danas druzim :D :D...Uvek treba ostati prijatelj sa devojkom,jer ipak ste vi nju voleli najvishe :D

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Prijateljstvo posle raskida
31.5.2010 22:24:41   
Anoniman
Tema je odlicna..Ali zaista odlicna i za razmisljanje...Moj stav je sledeci:

Ne verujem u prijateljstvo nakon ljubavi...Zasto???Zato sto je jedna strana uvek ostavljena i pati vise od druge..Dok pati moze i dalje da mrzi, ali i da voli...I moze da gaji te osecaje zauvek ( sta bi bilo da nismo raskinuli??), a oni se pojacavaju navodnim prijateljstvom sa bivsim/om...Ne verujem ni u prijateljske odnose bivsih supruznika - njih obicno povezuju zajednicki interesi tj.deca, pa su u fazonu izgradjivanja korektnih odnosa zarad dobrobiti te dece...Napominjem korektnih, ne prijateljskih...I mislim da se ta rec PRIJATELJSTVO danas olako uzima...Jer ako se sa nekim vidis na ulici ( a prethodno si neko vreme bio u njegovom/njenom krevetu), lepo se javis i razmenis sa njom/njim nekoliko reci, onda to nisu prijateljski odnosi vec cista kurtoazija...Ukoliko sa osobom sa kojom si bio /la izgradjujes odnose pune bliskosti i jos ga uvodis u zivot sadasnjeg partnera, ja se unapred izvinjavam na potencijalnoj grubosti, ali to je po meni skroz bolesno...Jer o cemu cete vi da razgovarate...?Pre ili kasnije ce se poteci pitanje bivse veze i da ne objasnjavam dalje....

(odgovor članu DJAMCE)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Prijateljstvo posle raskida
31.5.2010 22:48:16   
New Mom
Po meni: nema apsolutno šanse! A i ne treba. Život ide dalje...

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here