|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prijateljstvo posle raskida
31.5.2010 23:39:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Rina

" A woman may very well form a friendship with a man, but for this to endure, it must be assisted by a little physical antipathy" kaze Nietzsche i ja se slazem apsolutno..

U slucaju prijateljstva posle neke veze...isto tako,ako su se skroz seksualno zasitili jedno drugog mozda user posted image




Uf, živa istina...........

(odgovor članu Rina)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Prijateljstvo posle raskida
11.6.2010 1:10:27   
Novosadjanka T.
Nikako nisam za bilo kakvu vrstu drugarstva i prijateljstva nakon veze. 

U svakoj prekinutoj vezi nesto nije stimalo. Pa treba li toga se prisecati. Kad se sretnemo zdravo-zdravo i to je to. Nikakvi osmesi, pogledi, signali... Da je valjalo trajalo bi.

Pobogu, to bi bilo kao da pijem kafu sa svojim ginekologom? Video me bez gaca, i ja njega, ali patimo od amnezije pa cemo da pijemo kafu zajedno. Malo sutra!


_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Prijateljstvo posle raskida
11.6.2010 1:11:45   
Alexis79
IZVORNA PORUKA: Novosadjanka T.

Nikako nisam za bilo kakvu vrstu drugarstva i prijateljstva nakon veze. 

U svakoj prekinutoj vezi nesto nije stimalo. Pa treba li toga se prisecati. Kad se sretnemo zdravo-zdravo i to je to. Nikakvi osmesi, pogledi, signali... Da je valjalo trajalo bi.

Pobogu, to bi bilo kao da pijem kafu sa svojim ginekologom? Video me bez gaca, i ja njega, ali patimo od amnezije pa cemo da pijemo kafu zajedno. Malo sutra!



Potpisujem user posted image user posted image user posted image

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Prijateljstvo posle raskida
11.6.2010 11:45:12   
Anck Su Nmaun
Mozda ako je veza bila kratka i neozbiljna.... Bila sam u toj situaciji ali je to trajalo vrlo kratko, i cisto Platonski, posle smo postali super prijatelji!

Inace  da je postojalo bilo sta vise kao velika ljubav ili jaka bliskost ...nema sanse!!!



(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Prijateljstvo posle raskida
11.6.2010 15:33:17   
Mivica
IZVORNA PORUKA: Novosadjanka T.

Pobogu, to bi bilo kao da pijem kafu sa svojim ginekologom? Video me bez gaca, i ja njega, ali patimo od amnezije pa cemo da pijemo kafu zajedno. Malo sutra!



Ja nisam videla svog ginekologa bez gaća! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Prijateljstvo posle raskida
12.6.2010 7:43:01   
Novosadjanka T.
IZVORNA PORUKA: Mivica

IZVORNA PORUKA: Novosadjanka T.

Pobogu, to bi bilo kao da pijem kafu sa svojim ginekologom? Video me bez gaca, i ja njega, ali patimo od amnezije pa cemo da pijemo kafu zajedno. Malo sutra!



Ja nisam videla svog ginekologa bez gaća! user posted image user posted image user posted image





Jooooooj tek sad sam videla sta sam napisala. Ma nisam tako mislila, to o pijenju kafe i gacama se odnosilo na bivseg. U celom tekstu fali par razmaka(enter, enter, enter...)user posted image


_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu Mivica)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Prijateljstvo posle raskida
12.6.2010 7:48:26   
buhla
novosadjanka... nemoj sad da se vadis! user posted image user posted image user posted image user posted image

p.s. moje prijateljstvo posle raskida se zavrsilo brakom user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Prijateljstvo posle raskida
12.6.2010 7:54:32   
Novosadjanka T.
user posted image

Zamolicu svog ginekologa svog da skine gace, da budemo kvit!

A posle idemo na kafu!


Zanimljiva ti pricica Buhla! Posle rakida, prijateljstvo, pa brak!




_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Prijateljstvo posle raskida
12.6.2010 8:17:54   
buhla
mada sam ja bila u fazonu necu da budemo prijatelji, tj. il me zeni il tamburu kupi ja u nesto udarati moram user posted image
bio je obostrani raskid i to glup razlog, kao daljina a dve godine pre toga tako funkcionisali... i ja stvarno nisam htela da budemo prijatelji, jednostavno ne bi mogla (bilo mi je tesko kad god smo se culi i dopisivali) i posle tri meseca se nasli i ETO, sad nas je trio fantastiko user posted image

< Poruku je uredio buhla -- 12.6.2010 8:22:50 >


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Prijateljstvo posle raskida
26.10.2014 22:43:41   
Kata90
Nikada.......te ljude necu nikad ni razumeti kako mogu ostati prijatelji sa njima!?user posted image .....ja ako i sretnem slucajno u prolazu ako kazem cao to je sve,ili se pravim da se nismo ni videli.......

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Prijateljstvo posle raskida
10.3.2015 14:52:36   
amdn
zavisi koji je bio razlog raskida, ali moguce je priajteljstvo svakako, ja sam sa svim bivsim momcima u kontaktu :)

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Prijateljstvo posle raskida
11.3.2015 13:24:33   
Plavusa34
ja sam za sto da ne to sto veza ne funkcionese priljatejstvo moze biti dobro

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Prijateljstvo posle raskida
5.11.2018 17:17:14   
Dora89
Ne verujem u to. Tada najčešće prevlada sujeta. Čast izuzecima. 

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Prijateljstvo posle raskida
5.11.2018 17:17:17   
Dora89
Ne verujem u to. Tada najčešće prevlada sujeta. Čast izuzecima. 

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Prijateljstvo posle raskida
5.11.2018 17:20:39   
Duškić
Ne verujem ni ja u tu varijantu.

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 65
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here