|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljubomora
14.12.2009 14:42:26   
Anoniman
Ja sam mnogo ljubomorna to me izludjuje ne znam sta da radim.................user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 101
   RE: Ljubomora
14.12.2009 14:47:26   
barbara
na koga si ljubomorna imas li povod za tu ljubomoru?svi smo ljubomorni ali u granici

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Ljubomora
14.12.2009 14:47:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ja sam mnogo ljubomorna to me izludjuje ne znam sta da radim.................user posted image


i ja sam sestro pa sta da radim...cutim i trpim...luda zena...user posted image user posted image user posted image
do koje mere?
u kojim situacijama?


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 103
   RE: Ljubomora
14.12.2009 14:51:57   
Anoniman
Ja sam ljubomorna do te mere da se ponekad sebi smejem...A sada posto ZAISTA nemam razloga za to, pomislim da mi je dosadno i da tako sebi nalazim problem da me zabavlja...
Znas kako kazu: kad ti je ok u zivotu a ti stavi kamen u cipelu da te nesto zulja
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

nego gde ima da se kupe oni prisluskivaci??? user posted image user posted image user posted image user posted image

Salim se...Anonimna, ne zezam se ja sa tobom..veruj mi da ponekad ni sama ne znam gde cu sa tim

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 104
   RE: Ljubomora
14.12.2009 14:53:24   
Anoniman
Vec prelazi granice, prosto ne znam da se kontrolisem se.......stalno sam u strahu od prevare

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 105
   RE: Ljubomora
14.12.2009 14:53:46   
eugenija
Ja nisam ljubomorna, ali sam besna na laži i prećutkivanja. Više volim surovu istinu nego iluziju na klimavoj nozi.

Čik me prevari pa mi donesi neku bolest, inače se plašim boleština, pa ubila bih ga zbog toga, ne zbog same prevare.


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Ljubomora
14.12.2009 14:55:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija

Ja nisam ljubomorna, ali sam besna na laži i prećutkivanja. Više volim surovu istinu nego iluziju na klimavoj nozi.

Čik me prevari pa mi donesi neku bolest, inače se plašim boleština, pa ubila bih ga zbog toga, ne zbog same prevare.



isto tako..Ako me prevaris kaznicu te lepo a ako mi doneses bolest u kucu ubicu te!!!

Anonimna, jesi nekad prezivela prevaru?
Je l imas razloga da sumnjas?
Da nisi trudna pa onda mislis da ce te prevariti jer si u tom stanju?
POjasni nam malo...



(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 107
   RE: Ljubomora
14.12.2009 14:57:47   
eugenija
IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: eugenija

Ja nisam ljubomorna, ali sam besna na laži i prećutkivanja. Više volim surovu istinu nego iluziju na klimavoj nozi.

Čik me prevari pa mi donesi neku bolest, inače se plašim boleština, pa ubila bih ga zbog toga, ne zbog same prevare.



isto tako..Ako me prevaris kaznicu te lepo a ako mi doneses bolest u kucu ubicu te!!!



Da, da.. Mrzim podcenjivanja.. jer nema šanse da ne saznam za prevaru.. Svaku ću kazniti sa još gorom prevarom, ali tako da sebe zadovoljim, i njemu se smeškam u lice da NIKAD NE SAZNA.

A za bolest ubistvo sledi, nema šta..


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Ljubomora
14.12.2009 14:58:38   
Rivana

IZVORNA PORUKA: eugenija

Ja nisam ljubomorna, ali sam besna na laži i prećutkivanja. Više volim surovu istinu nego iluziju na klimavoj nozi.

Čik me prevari pa mi donesi neku bolest, inače se plašim boleština, pa ubila bih ga zbog toga, ne zbog same prevare.



I ja se plasim bolestine e ubila bih ga da se tako nesto desi. Varaj me al koristi prezervativ, ma zezam se alergicna sam na prevaru i ja bio bi MRTAV za mene posle toliko toga sto smo prosli zajedno da me prevari nikada mu ne bih oprostila.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Ljubomora
14.12.2009 15:02:35   
LillyT
Nisam ljubomorna, ali stvarno. Uvek sam verovala ljudima, ali prevari me samo jednom, gubis poverenje i zdravo. Da li sam bila prevarena, ne znam, mozda i jesam, ali sam ja uvek lepo spavala i nikada nista nisam krila. Iskrenost i poverenje su za mene temelj svakog odnosa (bilo partnerstva ili prijateljstva)



_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Ljubomora
28.1.2010 10:03:14   
eugenija
Na MTV-u ide često jedna pesma koja me podsetila na ovu temu i sve vas kojima je mrsko ovo ime:

Jelena <----klik

user posted image

Da se razumemo, ja nemam ništa protiv ovog lepog imena. I sve Jelene koje znam su ok skroooJJJJz!user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Balsa)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Ljubomora
28.1.2010 10:09:49   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 112
   RE: Ljubomora
28.1.2010 10:12:58   
minavb
...slobodno jedi...user posted image

Ja uopste nemam problem sa ljubomoraom, botovo ne sa bivsim curama. One su bivse, ja nisamuser posted image
Mm je vec druga prica. Obozava da mi pusti neki madjarski kanal i onda kaze "Evo ti da se malo podsetis" (zabavljala sam se dugo sa jednim madjarcicem)user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Ljubomora
28.1.2010 10:21:33   
LillyT
IZVORNA PORUKA: eugenija

Na MTV-u ide često jedna pesma koja me podsetila na ovu temu i sve vas kojima je mrsko ovo ime:

Jelena <----klik

user posted image

Da se razumemo, ja nemam ništa protiv ovog lepog imena. I sve Jelene koje znam su ok skroooJJJJz!user posted image



Mene su uvek napustali ili me nisu hteli zbog neke Jelene ili je uvek bivsa bila Jelena, tako da sam se zezala da cu svojoj ceri dati ime Jelena. Kada sam upoznala sadasnjeg momka, jedno od prvih pitanja je bilo da li je nekada imao neku Jelenu. Cim je rekao Da, bilo mi je lakse, to jednostavno mora tako kod mene. Inace, ima ona pesma Jelena od Bolera (cini mi se) i nju ne volim NIKAKO!!!


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Ljubomora
28.1.2010 10:24:25   
Anoniman
Ma nije to da "to tako mora kod tebe" nego je ime Jelena toliko popularno i ima toliko Jelena, da jednostavno ne može neka da te ne snađe u svakoj vezi. user posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 115
   RE: Ljubomora
28.1.2010 10:28:56   
LillyT
Sada idem off, nemoj se ljutis.

To se slazem, covece, pa sve su Jelene, ako vidis 5 devojaka na jednom mestu, jedna sigurno pusi i jedna se sigurno zove Jelena.


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Ljubomora
28.1.2010 10:32:18   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 117
   RE: Ljubomora
28.1.2010 10:36:17   
Ana RR
Hahaha, ja nisam imala problema sa Jelenama user posted image

A nisam ni ljubomorna..tako da.. to je to user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Ljubomora
28.1.2010 11:51:51   
usamljena
Super ste. Moja dobra prijateljica je Jelena, ona nije zloca user posted image Moj nije ljubomoran, bar to ne pokazuje. Inace je teska flegma.
A ja?  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Uzas, ne dao Bog nikome kakva sam.
Nedavno sam napravila jedan "kavasaki" zahvat. Nasla sam na FB sliku curice s kojom se dopisivao(sms) dok smo bili u vezi i stavim ja to kao deskt. pozadin. I, naravno, zamolim njega da upali komp da nesto pogleda. Hihihiihihihihihii, kako je bio ljut user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Rekao je da ce ga baciti kroz prozor. Malo sam nestasna ali ja ne bi bila ja da ne pravim probleme. Ne volim ja ozbilju

_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Ljubomora
28.1.2010 11:53:22   
eugenija
IZVORNA PORUKA: usamljena

stavim ja to kao deskt. pozadin. I, naravno, zamolim njega da upali komp da nesto pogleda.


Hihihihihihiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Ljubomora
28.1.2010 11:56:08   
Rivana

IZVORNA PORUKA: usamljena

Super ste. Moja dobra prijateljica je Jelena, ona nije zloca user posted image Moj nije ljubomoran, bar to ne pokazuje. Inace je teska flegma.
A ja?  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Uzas, ne dao Bog nikome kakva sam.
Nedavno sam napravila jedan "kavasaki" zahvat. Nasla sam na FB sliku curice s kojom se dopisivao(sms) dok smo bili u vezi i stavim ja to kao deskt. pozadin. I, naravno, zamolim njega da upali komp da nesto pogleda. Hihihiihihihihihii, kako je bio ljut user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Rekao je da ce ga baciti kroz prozor. Malo sam nestasna ali ja ne bi bila ja da ne pravim probleme. Ne volim ja ozbilju

Jao ja sam alergicna na to dopisivanje, kao nista nije samo se dopisujemo....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Ljubomora
28.1.2010 11:58:31   
usamljena
Hahahahahaaha, ovo nije bilo bas tako! Ostala kartica u mom mob. To je bilo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Poruke tipa" Daboga dehidrirao ispod mene" i sl. Zato mu to i dan danas skace na nos!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Ljubomora
28.1.2010 11:59:46   
Rivana

IZVORNA PORUKA: usamljena

Hahahahahaaha, ovo nije bilo bas tako! Ostala kartica u mom mob. To je bilo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Poruke tipa" Daboga dehidrirao ispod mene" i sl. Zato mu to i dan danas skace na nos!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jao jao jaouser posted image

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Ljubomora
29.1.2010 8:52:03   
bebironcic
Ja jesam ljubomorna,mada stvarno nemam razloga za tako nesto!Ali eto,ne znam...to je jace od meneuser posted image a volela bih da nisam!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Ljubomora
1.2.2010 22:22:48   
marince1
Ja sam ljubomorna user posted image

I to je dokaz moje nesigurnosti u sebe...

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here