|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: GAK Narodni Front
14.1.2014 12:34:04   
ivvvi
Hvala puno na odgovoru.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: GAK Narodni Front
17.1.2014 13:18:38   
Suncepravde
Devojke imam pitanje, ako neko moze da me uputi:
Bila sam na EX UZ na cetvrtom spratu pre 2 nedelje, doktor koji mi je radio UZ je dr. Cerovic i rekao mi je sledeci put dodjem za mesec dana ali dole u savetovaliste za trudnice.

Da li treba da zakazem ranije, i kako da konacno izaberem doktora koji ce mi voditi trudnocu u toj bolnici, odnosno kakva je procedura?

(odgovor članu ivvvi)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: GAK Narodni Front
17.1.2014 14:16:34   
Tiziana
Sunce, ja nisam tamo vodila trudnocu,vodio mi je dr iz fronta ali privatno,ali sam pred kraj dolazila tu na ctg i da me pogleda jer sam cesto isla pa da ne bih placala. to izgleda tako sto ti dodjes neki dan(a ako bas hoces kod nekog posebnog dr raspitas se kad taj dr radi u savetovalistu), ujutru u 7 predas knjizicu i uzmes karton,odneses ga valjda ako se dobro secam kod sestre u savetovaliste i ona proziva po redu.tamo ima tooooliko zena da mislim da zakazivanje ne funkcionise. i onda cekas.nekad duze,nekad krace.ali svakako da bi dosla taj dan na red pozeljno je da odes sto ranije ujutru.sad ako bas hoces kod cerovica,raspitaj se kog dana radi.znam da su zene ovde preporucivale i doktorku cerovic pa eto ti mozda preporuke ako jos nisi odlucila kod koga ces.

(odgovor članu Suncepravde)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: GAK Narodni Front
17.1.2014 14:19:56   
Tiziana
Inace dr moze ovde neka od zena da ti preporuci. evo bas je na predhodnoj strani zena pisala kako je prezadovoljna dr zagom milovanovic. kad prvi put odes kod nekoga,ides svaki sl put kod tog nekog,samo proveravas kad ko radi.
ako nisam u pravu neka se javi neka od zena koja je tamo vodila trudnocu posto je moguce da ovo sto ja pisem nije bas 100% ovako.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: GAK Narodni Front
18.1.2014 20:56:17   
Suncepravde
Tiziana, hvala na objasnjenju!
Imam jos jedno pitanje, a to je gde se vadi karton jer ga ja nemam? Imam samo uzvestaj od UZ na kome pise da se javim u savetovaliste za mesec dana. Sto se tice doktora procitala sam za tu dr.Zagu i za dr. Dejana Dimitrijevica i jos neke. Videcu, raspitacu se prvo kad ko radi pa za 2 nedelje cu se pojaviti u savetovalistu da cekam do besvesti.
Da li je neko cuo za dr. Maju Pantelic?

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: GAK Narodni Front
21.1.2014 12:51:56   
Leptiric123
Majra mislim da dr Ristić ne radi u savetovalištu, samo na medjuspratu, njihov broj okreneš i pitaš kad radi da zakazeš, ili odeš jedno jutro i zakažeš kod sestara one izlaze povremeno i uzimaju upute da zakazu. Ja sam tako dosla do njega, poslali me u savetovalište ja se napravila luda i otišla gore i zakazala rekla sam samo "Treba da zakazem kod dr aleksandra ristića" i zakazali me...

Neko reče da je kod dr Jeremića...divan doktor, mene je porodio, taj dan sam ga prvi put videla, i ostavio je skroz ok utisak...kazu da je veliki stručnjak, samo reči hvale za njega.

(odgovor članu majira)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: GAK Narodni Front
21.1.2014 14:06:16   
Tiziana
Sunce, samo odes u kartoteku koja se nalazi desno od savetovalista,i kazes da hoces da otvoris karton!
Dr Jeremic je prijatelj mojih prijatelja,nju je oba puta vodio i porodio,a meni je igrom slucaja bio na prvom porodjaju. Skroz je OK. I zgodan covek :-)

(odgovor članu Suncepravde)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: GAK Narodni Front
21.1.2014 20:03:59   
Leptiric123
Tiziana kako god okrenes mi ovde pisemo koji dr je zgodan...hehehe i Ristic je...ima par zgodnih komada, ja sam bas upala bila u neku zgodnu smenu...to olaksava muke svakako user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: GAK Narodni Front
22.1.2014 15:45:22   
majira
Hvala Leptiric :)
Samo nisam shvatila kada je u pitanju ctg on ne moze da mi gleda nalaze jer ne radi u savetovalistu je l tako? Kako onda on moze da mi vodi trudnocu u devetom mesecu, samo da mi zakazuje ultrazvuk?

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: GAK Narodni Front
22.1.2014 15:51:16   
Tiziana
Ma moze bre da ti gleda.Meni je vodio trudnocu dr koji ne radi u savetovalistu.sestra me pita koji dr je u pitanju,ja kazem,ona kaze nosite mu ctg da vidi!

(odgovor članu majira)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: GAK Narodni Front
22.1.2014 15:53:03   
Tiziana
Da Leptiric,cini mi se da smo ti i ja vec pricale o tome. KAd su zgodni sve ti lakse pada. Meni je on rekao moram da vas isecem da ne povredimo bebi kukove,mislila sam se seci,sve ti je oprostenouser posted image .
Salim se,naravno,alli istina je da je zgodan covek.

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: GAK Narodni Front
23.1.2014 16:32:31   
majira
Znaci tako to ide user posted image
Hvala na pojasnjenju Leptiric, te procedure po bolnicama su mi kao spansko selo..

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: GAK Narodni Front
25.1.2014 9:40:45   
Suncepravde
Cao drugarice!
Da li je neko isao kod dr. Minje Stankovic?Ona se pominje negde ovde na forumu ali nista konkretno. Dobila sam preporuku za nju od jedne babice koja radi u NF ali nekako nisam sigurna. Treba da idem na UZ 06.02.

(odgovor članu majira)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: GAK Narodni Front
25.1.2014 16:29:51   
Makisha
zdravo svima, ne znam da li sam promasila temu, volela bih da me neka od vas koja se skoro poradjala u frontu uputi sta treba od stvari da ponesem a sta se tamo dobija? i da li da nosim pelene ili ih oni tamo presvlace kako to sve ide...poradjam se pocetkom aprila i stvarno ne znam gde da se raspitam

(odgovor članu ivvvi)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: GAK Narodni Front
25.1.2014 16:32:52   
viktori
Draga ja sam se poridla tamo. Nosis maramice, pakovanje pelena pampers 1 i pavlovicevu. Oni bebu tamo u svoje oblace, a kad budete izlazili tvoji donose. Inace, posto je moj decko bio veliki a sve neke male benkice ja sam mu oblacila njegove. I da, ponesi neki prekrivac cebence, jeste jako toplo ali ih uviju samo u jednu pelenu pa mi je uvece delovalo haldnije. Ja sam prebacivala peskir preko njega kao rpvu pomoc. Pitaj sta te jos zanima dok mi je sveze user posted image

_____________________________

Na kraju sve bude dobro. Ako nije dobro, onda nije kraj :-)

(odgovor članu Makisha)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: GAK Narodni Front
26.1.2014 23:59:29   
Beki78

IZVORNA PORUKA: Suncepravde

Cao drugarice!
Da li je neko isao kod dr. Minje Stankovic?Ona se pominje negde ovde na forumu ali nista konkretno. Dobila sam preporuku za nju od jedne babice koja radi u NF ali nekako nisam sigurna. Treba da idem na UZ 06.02.


Suncepravde, kod dr. Minje Stanković sam bila na ctgu i ultrazvuku pretprošle nedelje, detaljna je, prijatna i stručna, tako da je toplo preporučujem....
Imam jedno pitanje za devojke koje su u 9. mesecu, da li jednom nedeljno idu samo na ctg, ili idu i na ultrazvuk? i koliko puta je potrebno u 9. mesecu ići na ultrazvuk i pregled (vaginalni) grlića?

(odgovor članu Suncepravde)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: GAK Narodni Front
27.1.2014 19:28:23   
Suncepravde
Hvala Beki na odgovoru. Nadam se da cu uspeti da se ubacim kod nje sledece nedelje za UZ. Pozdrav!

(odgovor članu Beki78)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: GAK Narodni Front
28.1.2014 0:02:05   
Makisha
a da li se stvari nose u kesama ili moze torba?

(odgovor članu viktori)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: GAK Narodni Front
3.2.2014 0:09:22   
Mara1986
Pravo da vam kažem meni doktorka Minja Stanković vodi trudnoću ... stim da mi je pomogla da zatrudnim ali sam imala jedan spontani jer od početka nije trudnoća bila "kako treba" a sad sam super za par dana ulazim u osmi a za Minju imam samo reči hvale ona je jedna SAVRŠENA DOKTORKA I SJAJAN ČOVEK.... ona je jedina kod mene probudila želju da čim sam je videla po prvi put još dok sam se mučila da zatrudnim da je izgrlim i izljubim kao da mi je majka rođena... kao ruka spasa...što mi je i bila... razumela je svaki moj od sreće preplakani ultra zvuk kad god mi je rekla da je sve ok.... a ruka utehe mi je bila i pre kad mi je rekla sa velikom tugom u glasu da prošla nije bila uspešna ma koliko ona to želela ... tako da kad sam i ostala ovo po drugi put trudna (posle 3 meseca od čišćenja) znala sam da i ako ne uspe i ova da će ona znati na koji način da mi to kaže.... toliko o ovoj ženi kojoj ću biti večno zahvalna.... a sada čekam sinčića i toliko jedva čekam taj porođaj da se boli ne bojim user posted image

_____________________________

Ko ne zna da ceni vrednost žene,
nikad nije znao da ceni vrednost majke.

(odgovor članu Makisha)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: GAK Narodni Front
10.3.2014 22:35:27   
B*u*m*b*i
Cao svima. Da li je neko imao iskustva sa doktorkom Vesnom Mandic sa Narodnog Fronta? Svaka informacija bi mi znacila! U devetom sam mesecu...ako nesto nije za forum pisite mi PP. Hvala unapred

< Poruku je uredio B*u*m*b*i -- 10.3.2014 22:43:00 >

(odgovor članu JellK)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: GAK Narodni Front
19.3.2014 11:18:10   
xxxyy
Cao svima,

Zanima me da li ako je prvi put bio CR rade i drugi put i da li rade CR pod totalnom anestezijom? Cesto cujem od žena da je carski radjen u epiduralu, pa me zanima da li tamo izbegavaju opštu anesteziju ako ti tražiš? Da li je to stvar dogovora sa anesteziologom?

(odgovor članu belaorhideja)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: GAK Narodni Front
19.3.2014 11:18:49   
xxxyy
Cao,

Da li neko ima iskustva sa doktorkom Biljanom Arsić?

(odgovor članu xxxyy)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: GAK Narodni Front
19.3.2014 11:20:22   
xxxyy
Kada sam napisala tamo rade, mislila sam da često čujem da su u N. frontu žene radile CR u epiduralu, pa me zanima da li može da se bira ili ..?

(odgovor članu xxxyy)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: GAK Narodni Front
19.3.2014 11:52:11   
Tiziana
Ja sam prisustvovala razgovoru cuvenog dr.Pastara,kazu najboljeg anesteziologa u Frontu i jedne zene gde on njoj preporucuje da se CR radi sa epiduralom,kao najbolju opciju,koju on svima savetuje. Posto je ona bila pomalo skepticna,plasila se,secam se da joj je rekao kako ukoliko bilo sta ne daj boze krene po zlu,on je stavlja pod totalnu za 10 sekundi.

(odgovor članu xxxyy)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: GAK Narodni Front
24.3.2014 14:50:53   
Mima988
Pozdrav! Nova sam na forumu, a i u trudnoci, pa se Nadam da mi neko moze pomoci. 11 -a sam nedelja i lecim se od hipertireoze, dobila sam savet da se javim u front ili visegradsku, ali doktorka u dz je toliko skrta na recima, a ja izgubljena jer mi je sve novo, na moje pitanje kome da se javim i na koje odeljenje ona je uvek odgovarala ti se lepo javi na salter, a oni neka ti smisle gde ces. Ja zaista ne bih Volela da dobijem loseg doktora i idem na slepo, pa me zanima ima li neko slicno iskustvo i ideju na koje odeljenje treba da se javim u frontu posto bih tamo isla, tj. Kod doktora sa kog odeljenja treba da zakazujem? Neka druga doktorka mi je kroz pricu pomenula da bi to trebalo biti visoko rizicne trudnoće. Ako iko ima ikakav savet ili preporuku za doktora sa tog odeljenja u frontu, znacilo bi mi jako.user posted image

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here