|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
4.3.2013 19:41:10   
Leax
Ma tako je draga i treba da uzivas u njemu user posted image . A sto se tice cena nekako mi je Aksa imala odlican izbor i povoljne cene bebi opreme, pogotovo sto sam do kraja trudnoce uspela da kupim neke vece artikle sa popustom koji nije bio uopste zanemarljiv. Imas i njihovu online prodaju pa mozes da prelistas aktuelne ponude, izvini ako to vec sve znas user posted image

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
4.3.2013 19:41:15   
Olga75
devojke , evo tema o babskim pricama KLIK pa nastavite tamo user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
4.3.2013 20:04:25   
anci kv
znam,malo smo se zanele.
lleax,tamo sve uzimam.komodu i ormar kod stolara

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
13.6.2013 10:50:10   
minnica
Imam još nedelju dana do cr. Evo, garderobica je oprana, opeglana i poređana. Oprala sam navlaku od autosedišta, ležaljkicu. Treba još da prokuvam staklene flašice i cucle, ali to ću od nedelje i da sastavimo krevetac. user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
13.6.2013 11:07:34   
Meisje
Predivno..user posted image

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
13.6.2013 12:42:18   
minnica
Uhvatilo me ono 'gnežđenje', tj. potreba da sve spremim da bude cakum-pakum. user posted image mada, moram priznati da sam u prvoj trudnoći bila mogo gora. Ja krećem na prvi porođaj i nameštam posteljinu u krevetac. Mm mi onako iz najbolje namere kaže da ne radim to, jer nećemo dolaziti kući još 5-6 dana i da će on namestiti sve, a ja u user posted image . Šta su ti hormoni!

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
13.6.2013 22:26:07   
anci kv
mini,ja cu biti jos gora.

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
14.6.2013 12:14:02   
Meisje
Hihihi,ma idi,mene gnjezdjenje drzi vec skoro mesec dana,vise ne znam gde da se zavucem da brisnem malouser posted image samo nalazim poslove...user posted image user posted image

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
26.6.2013 15:46:53   
Leptiric123
Kod mene to gnezdjenje još nije počelo user posted image verovatno i neće jer sam lenjivac mali user posted image

ja samo sakupljam stvarčice, dobro oprala sam garderobicu, čekam krevetac pa da je ispeglam i upakujem u fiokicu...flasice ću da ostavim mama da mi prokuva pe nego što izadjem iz porodilišta, a posteljinicu i te druge stvarčice ću oprati isto čim mi stignu, pošto su sve pokloni pa ne znam ko će kad šta kupiti...user posted image

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
17.8.2013 16:19:24   
anci kv
user posted image
sobica je spremna...mala ali funkcionalna

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
17.8.2013 17:32:25   
Sanja90
Jaooo Anci predivna jeuser posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
17.8.2013 17:42:53   
Didy
Anči, baš je lepo!user posted image Ima bebac da uživa.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
17.8.2013 19:51:13   
minnica
anči, sobica je bombonica! user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
17.8.2013 19:56:19   
srna001
Anči super je sobicauser posted image Fali još samo jedan detalj...user posted image

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
17.8.2013 20:00:29   
srna001
Inače mi smo kupili takvu komodicu za presvlačenje pa sa prvim detetom nisam koristila podlogu, kao i većina devojaka ovde, jer mi je bilo nezgodno da presvlačim bebu sa strane.Prešla sam sa nje ubrzo na krevet i sjuser posted image kičmu skroz na skroz.Zato smo sa drugim detetom napravili od univera ploču sa ivicama koju smo postavili na komodicu tako da mogu bebu da presvlačim od napred i to me je spasilo.Mislim da sam je do godinu i po presvlačila tu.Toplo preporučujem.Ima na nekoj temi, možda i na ovoj fotka naše sobice ali kad je namestimo ponovo, sad po treći put postaviću sličicu ponovo

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
17.8.2013 22:17:19   
Modessty
Mi smo pre nego što se Danilo rodio kupili gomilu stvari u Aksi jer nam je bilo najzgodnije tako i najjeftinije. Izmedju ostalog kupili smo i podlogu za presvlačenje, onu što može svuda da se stavi i maksimalno smo je iskoristili. Nije mi bio problem da ga presvlačim i na komodi stojeći sa strane niti na krevecu. Moja komšinica tu podlogu drži u kupatilu na mašini za veše i tu kupa i presvlači dete. Nije loša ideja kad imaš mali stan.

Sad imam sve pa sem flašica ništa ne moram da kupujem. user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
17.8.2013 22:53:05   
anci kv
ma lako cemo da menjamo sto ne bude odgovaralo.samo mali detaljcic da stigne!user posted image
nama flasice malopre stigle,drugarica donela,sad smo kompletirani

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
18.8.2013 0:07:02   
MTS064
Ne zaboravite da uzivate u pripremama za dolazak bebe i jos vise u samom dolasku bebe i njenim prvim danima u vasem domu!user posted image

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
18.8.2013 0:32:57   
Azra_
Ja sam zaista uživala u pripremi svih detalja. Jako mi je čudno kada vidim familiju i izgubljenog muža koji se rastrče da kupuju stvari kad se žena porodi. Ja sam sve sama obavila. Imala sam vremena, mogla sam... Od kupovine do pranja, peglanja... MM bio tu za fizikalisanje i oko organizacije za neke stvarčice iz inostranstva...

Iskreno, nisam ni malo uživala u tim prvim danima. tek sad shvatam koliko sam bila izgubljena, preplašena... Sve me je bolelo, grudi, rana. Dojiš bebu, tuširaš se, pumpica, presvlačenje...uh...

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu MTS064)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
18.8.2013 23:01:28   
anci kv
uh,ja sam maximalno uzivala,od 3.meseca pocela sa kupovinom,pravljenje spiskova..verovali ili ne,vreme tako protrci..

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
20.8.2013 0:35:10   
Modessty
Ja nisam kupila odeću u koju bi izveli bebu iz porodilišta, evo sad to shvatih!user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
20.8.2013 0:46:41   
Azra_
Imaš vremena Mod...user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
22.9.2013 16:41:20   
dada951
Mame, molim za savet. Neodlucna sam oko velicine kompleta za iznosenje bebe. Treba da se porodim za manje od tri nedelje. Gledam da kupim kompletic od plisa s obzirom da idu hladni dani, e sad, dr kaze da ce biti krupna beba, kao I prvo dete, preko cetiri kile, pa se razmisljam da umesto vel.56 (proizvodjac Ready) uzmem odmah vel. 62. Sa prvim detetom sam uzela 56, naravno da mu je bilo dugacko kad smo izasli, ali je brzo prerastao. Ipak dete od 4 kile, pa jos napredno, kontam da ce I ovo biti pa rekoh bolje da kupim vece odelce.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
22.9.2013 20:51:02   
srna001
Meni su na dan porođaja za oba deteta rekli da će biti 4kg a rodili se sa 3100 i 3550g tako da ne znam koliko je pouzdano osloniti se na njihovu prognozu ali uvek je bolje uzeti malo veće.Pliš se uvek malo skupi.

(odgovor članu dada951)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
22.9.2013 20:55:58   
minnica
Dado, ready odelca su malo veća, tj. 50 im je za 1 mesec, 56 za 3 meseca, 62 za 6. Evo, primera radi, ćera je nosila njihovu trenerku 74 do 2 godine, a sin, koji sad ima preko 60cm i preko 6 kg nosi još uvek njihov bodi br 56.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here