|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Posuđe
8.2.2015 19:54:45   
Sanjica26 RR
Nasla sam ih u Rodi. Poredjam ih u neki pleh i bude superiska.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Posuđe
8.2.2015 20:16:52   
jess021
Opet jauser posted image
Ja sam imala te silikonske, stvarno se nista ne lepi, teze se manevrise sa njim, ali posle nekoliko koriscenja, ako je tamna smesa za mafine, ostanu fleke koje se ne daju oprati. Kalup je bio svetlo plave boje i na kraju ssm ga bacila, jer je ocajno izgledao. Metalni se tesko pere zato ja uvek stavljam papirnate korpice.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Posuđe
8.2.2015 20:24:08   
choopa choops
Dunja ja bih uzela prve. Kad sam pravila L za rođendan, po receptu ide ukupno 36 mafina, pa sam morala da pečem iz tri puta.
A ako ti treba manje, uvijek možeš da sipaš onoliko koliko želiš.

Ja imam silikonske kalupe, ali su u obliku životinja nisu okrugli i nisam još ništa u njima pekla, sve me strah kako to ide i da se ne istopi ? user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Posuđe
8.2.2015 20:28:52   
milicicak
Ja imam i silikonske i ove metalne... Silikonski jesu laksi za odrzavanje ali u ove metalne stavis papirne korpice i ne razmisljas. Jedino sto mi mafini u silikonskim kalupima nikad ne ispadnu lepo...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Posuđe
8.2.2015 20:29:31   
Ivanka 75
Ja imam silikonske u obliku zivotinja, tesko se peru, udje u one delove oko glave, krila....
Meni su lepsi kolaci iz metalnih modli, imam utisak da iz silikoskih budu malo drugacijeg ukusa.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Posuđe
8.2.2015 20:35:16   
choopa choops
Ivanka to su vjerovatno ti isti onda. Ljubičasti silikon, leptiri, bubamare i td.?

Hm to za ukus....zato se i ja nešto podsvjesno bojim, sve mislim istopiće se plastika u kolače user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Posuđe
8.2.2015 20:39:28   
Sanjica26 RR
Meni nema razlike. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Posuđe
8.2.2015 20:45:09   
dunja RR
A u metalne stavljate obične papire korpice? Ili nešto kao papir za peečenje..
Tripujem da se ne zapale user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Posuđe
8.2.2015 20:49:01   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Ivanka to su vjerovatno ti isti onda. Ljubičasti silikon, leptiri, bubamare i td.?

Hm to za ukus....zato se i ja nešto podsvjesno bojim, sve mislim istopiće se plastika u kolače user posted image

Jeste, leptiri i bubamare, jedva sam oprala user posted image user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Posuđe
8.2.2015 20:51:38   
choopa choops
Dunja imaju da se kupe korpice za mafine, nisu ni skupe. i neće se zapalit, to je isto kao pek papir. Mada može i bez njih. Ja nisam pekla ali sveki peče proje i hleb, rijetko joj se zalijepe. Ja obično kad pečem nešto što bi se moglo zalijepit na pleh (obični) kad ispečem, prekrijem jednom krpom, okrenem naopako a onda stavim dobro mokru krpu preko pleha. Najčešće samo ispadne bez ljepljenja...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Posuđe
8.2.2015 20:58:23   
choopa choops
Evo ove su u boji a imaju i bijele KLIK

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Posuđe
8.2.2015 21:07:19   
dunja RR

E super, hvala Čupo!

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Posuđe
8.2.2015 21:28:21   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Ivanka to su vjerovatno ti isti onda. Ljubičasti silikon, leptiri, bubamare i td.?

Hm to za ukus....zato se i ja nešto podsvjesno bojim, sve mislim istopiće se plastika u kolače user posted image



I meni je drugaciji ukus...ima nesto u tome. user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Posuđe
8.2.2015 21:46:48   
QueenJ
Ja imam silikonski i obožavam ga! Spremam mafine sa korpicama, naravno, i projarice, bez. Nisam primetila razliku u ukusu. Malo je potamneo, bio je narandžasti, ali mislim da je zato što sam ga jednom ubacila na baš visoku temp. Ssamo sam prvi put ovlaš premazala uljem i to je to. Toliko sam opsednuta da je mm rekao da su mu projarice presele. user posted image A od kume sam dobila u obliku srca, ali ga još nisam ponovila. Čekam Dan zaljubljenih, hihi... A problem izvijanja rešila sam tako što imam jedan ravan pleh i silikonski stavim na njega, sad mi idu "u kompletu".

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Posuđe
8.2.2015 21:49:29   
Sanjica26 RR
user posted image


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Posuđe
8.2.2015 22:05:58   
choopa choops
evo šta nađoh za čišćemje, možda će valjat i za te silikonske
klik

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Posuđe
8.2.2015 22:11:31   
QueenJ
Uuu, dobrih li saveta. Moram probati, naročito ovaj za rernu. Hoćeš da staviš ovo i u temu saveti za domaćice ili tako se nešto zove.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Posuđe
5.3.2015 13:31:38   
mama krava
Mnogo sam se izbedačila, jer sam pocepala veliki stakleni bokal sa poklopcem koji sam baš koristila, što za limunede I sokove, što za čuvanje bademovog mleka kad bih ga pravilauser posted image ..I sad nema šanse da nedjem tako veliki sa poklopcem I da bude staklen.

Sećam se da sam ga kupila u nekoj radnji koja je prodavala Metalac posudje, ali ta radnja vise ne radi, a u ovih 5-6 radnji sa Metalac posudjem ima sve neki kafancki bokalčići I nemaju poklopac.

Da li neko ima ideju gde u BG mogu da ih nadjem, ali da ne budu papreni...kao npr što su u Coin Casa-iuser posted image

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Posuđe
5.3.2015 13:47:52   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: dunja RR

IZVORNA PORUKA: smeskicTB


koje grill tiganje koristite, imate preporuku, gde i po kojoj ceni uzeti?
sta u njima spremate?



Evo da i ja pitam isto - šta i kako spremate u gril tiganjima?

Razmišljam da uzmem OVAJ na akciji je sada.




Stigao user posted image Uspela sam da uhvatim onu nižu cenu, i to bukvalno minut pre nego su promenili na sajtu, javili mi user posted image

A za kalupe za mafine, dok se smislih, prošla akcija ...
Još razmišljam da li silikonske ili metalne. Ne bih da gomilam, nemam gde, kuhinja nam je jako mala, tek sledeće godine ćemo je sređivati.

< Poruku je uredio dunja RR -- 5.3.2015 13:48:29 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Posuđe
5.3.2015 13:49:15   
dunja RR
MK, ne znam gde ima tih dobrih bokala, i ja tražim, ako nađem javim ovde.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Posuđe
7.3.2015 17:27:14   
veselicaa
Volim metalac aodskoro i delimano a imam i jedan bas kvalitetan set serpi ali ne znam koja je marka,dobili smo ih na svadbi od rodjaka iz inostranstva.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Posuđe
7.3.2015 17:57:52   
isidora88
moze li preporuka za neki dobar tiganja za pecenje mesa, jaja i tako to brzinsko, samo da ne mora puno ulja da se stavlja za pecenje.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Posuđe
7.3.2015 18:07:24   
vonavoj
meni je mama uzela metalac,sto se osvajao valjda sa grand kafom..super je!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Posuđe
4.9.2016 22:07:06   
branki*
Meni muz iskoristio akciji u metalcu,ako kupis dva suda,drugi dobijes upola cene i kupio mi veliki keramicki tiganj,ne lepi apsolutno nista i jednu vecu serpu,tako za punjene paprike,paprikas i sl.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Posuđe
25.9.2016 20:59:37   
dunja RR
Preporuka za Metalac tiganj za palačinke. Večeras ga probah konačno, dobila sam ga na poklon pre izvesnog vremena, tj. dobih 2 user posted image . Mislim da je baš povoljan. Palačinke su ispale extra, s tim što sam ja mešala 4 vrste brašna: malo običnog belog, heljdino, ražano i ječmeno. S je pojeo skoro 2 cela user posted image jedan slani jedan slatki.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pita sa eurokremom
Ringerajin kuvar: lesica RR
Ukusni prokelj
Ringerajin kuvar: minnica



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here