|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li je veličina bitna
18.8.2018 8:53:40   
Nikola123
Hahaha pa moj je kao banana pa me zanimaa kazi vec jednom?😛Slazem se ali mene konkretno zanima debljinaa

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Da li je veličina bitna
18.8.2018 8:54:01   
vocicana
Sve je nebitno sta meni odgovara, ono sto mi je trebalo nasla sam, veoma sam zadovoljna i zadovoljena, forum nije mesto gde mozes pricati o tome, mozes da pitas, svako ce se i nasaliti, ali da ti u sitna crevca pise sta mu odgovara a sta ne, tesko...Bila nam je jedna Andrea W nema je dugo, ona je onako bas otvorena za razgovor, ako se bude ukljucila i procitala sta pise, mozda ce ti reci.
Pogedaj sexy teme, vrlo jeo otvorena, mozda ces u njenim postovima naci odgovor koji trazis.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Nikola123)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Da li je veličina bitna
18.8.2018 8:59:12   
mama Jo
Nikola, ti si super, nemas sta da brines - samo gazi 😉
Slozila bih se sa Voci, istrazi RR, ima dosta tema, ne samo ovog sadrzaja, postoje i one savetodavnog tipa.
Srecno!!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Da li je veličina bitna
18.8.2018 9:00:22   
vocicana
Mama Jouser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Da li je veličina bitna
18.8.2018 9:04:26   
Nikola123
Ok ali ipak bih vas zamolio da mi kazete sta vama odgovara ne vidim raslog sto da ne kazete, kazite da vas ne smaram vise? 😁

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Da li je veličina bitna
18.8.2018 10:52:38   
Anoniman
Nek je kao trska samo neka prska

(odgovor članu Nikola123)
  Direktna veza do poruke: 456
   RE: Da li je veličina bitna
2.9.2018 1:23:31   
Andrea W

IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Sve je nebitno sta meni odgovara, ono sto mi je trebalo nasla sam, veoma sam zadovoljna i zadovoljena, forum nije mesto gde mozes pricati o tome, mozes da pitas, svako ce se i nasaliti, ali da ti u sitna crevca pise sta mu odgovara a sta ne, tesko...Bila nam je jedna Andrea W nema je dugo, ona je onako bas otvorena za razgovor, ako se bude ukljucila i procitala sta pise, mozda ce ti reci.
Pogedaj sexy teme, vrlo jeo otvorena, mozda ces u njenim postovima naci odgovor koji trazis.


Tu sam ja povremeno, ali sam vec rekla sta sam imala na razne teme, pa nema smisla da ponavljam. I da, jesam otvorena, ali ne i vulgarna. Jedino ako nije po pravilima fopruma da toliko detaljisem, priznajem da nisam procitala.
Ako nekog interesuje moje misljenje, ja cu mu odgovoriti, sto bi to bio problem, ali ovako, da sama pricam, necu.
Eto, toliko od mene.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Da li je veličina bitna
2.9.2018 10:34:57   
vocicana
Andrea W upravo sam tako i napisala, hvala ti na iskrenosti. Mi nemamo stiha za tako nesto, zato se i nadam da ce Anoniman naci odgovore na svoja pitaja. Taman posla da imam nesto protiv.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Andrea W)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Da li je veličina bitna
11.9.2018 13:01:36   
Anoniman
Pa dobro onda dal bi mogla da kazes po tebi koja je to idealna debljina?Evoo recimo moj je kao ona deblja banana kako ti se to cini?

(odgovor članu vocicana)
  Direktna veza do poruke: 459
   RE: Da li je veličina bitna
11.9.2018 13:04:28   
vonavoj
Evo ga opet sa bananom😏😏

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Da li je veličina bitna
11.9.2018 22:16:05   
Anoniman
Pa to mi je mera tako cu najlakse docarati..A mogla bi misljenje izjasniti?

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 461
   RE: Da li je veličina bitna
11.9.2018 23:48:11   
Andrea W
Sto banana, a ne krastavac, na primer?

Moji su svi bili prosecni, neki i ispodprosecni, ali mi to nikad nije smetalo. Bitnije mi je kako izgleda.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Da li je veličina bitna
12.9.2018 5:35:54   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Pa to mi je mera tako cu najlakse docarati..A mogla bi misljenje izjasniti?


Da si citao sve,video bi da sam odgovorila...odavno..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Da li je veličina bitna
12.9.2018 16:36:44   
Anoniman
A krastavaca imas raznih....Recimo neka bude debljina da knap mozes spojit palac i kaziprst eto da cujem? A i mozes mi reci za duzinu imam 2 zenske sake i viri glava hehe l? 

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 464
   RE: Da li je veličina bitna
12.9.2018 16:46:14   
Anoniman
VONAVOJ samo si rekla da je biitnija tehnika nista konkretno nisi reklaa....A zene mozete vi meni reci jos jednu stvar dal bi mene trebalo da bude sramota sto ja ne mogu da prsk kad svrs? Msm samo se sliva niz njega?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 465
   RE: Da li je veličina bitna
23.10.2018 9:12:08   
Dora89
Ne, samo je važno da ste oboje zadovoljni i da vam je lepo.
A za veličinu ne znam, ja ne primećujem nikakvu razliku, samo mi je tehnika značajna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Da li je veličina bitna
25.10.2018 23:25:17   
Olga75

IZVORNA PORUKA: Nikola123

Hahaha pa moj je kao banana ali mene konkretno zanima debljinaa

momak, tako je zakrivljen user posted image
posle te zakrivljenosti debljina je nebitna, možda da proveriš sa nekim stručnjakom takozvanim andrologom jer to, al dobro nema ni veze

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Nikola123)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Da li je veličina bitna
27.10.2018 11:30:32   
Anoniman
Dora pa nemoguce da nema razlike u 17 i 19cm.Pa sa koliko bi ti bila zadovoljna duzine i recimo debljina banane(deblje ili je ok?)

(odgovor članu Dora89)
  Direktna veza do poruke: 468
   RE: Da li je veličina bitna
27.10.2018 11:34:36   
Nikola123
Pa nije mi bas zakrivljen kao banana prav je ali na gore blago zakrivljen...E sada ko to se cini ta moja debljina?

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Da li je veličina bitna
27.10.2018 12:39:33   
Olga75
Izmeri obim pa da razglabamo da l je ta banana olovka ili je redovan alat

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Nikola123)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Da li je veličina bitna
27.10.2018 15:33:12   
Anoniman
Posto ne znam dal si bila ozbiljna stvari stoje ovako...Duzina 19 a obim mi je 14cm.Ajde da cujem i ostale iskrene budite zene?

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 471
   RE: Da li je veličina bitna
27.10.2018 15:42:01   
Olga75
14cm je kažeš obim, ajd onda da izračunamo i prečnik. Objasni samo da l se žališ da ti je premali il se hvališ da je ohoho mašala egzemplar. Slušaj sine, q..c je q..c tvoje je da naučiš da ga koristiš ali dok ovde čampasiš umesto da tražiš devojku od tvog učenja ič nema. E a sad budi ozbiljan i veliki momak i pomiri se sa svojim kukijem!

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Da li je veličina bitna
27.10.2018 17:28:10   
Nikola123
Nit se hvalim nit se zalim samo zelim da znam kakav je on u vasim ocima tj u ocima zena.Kako se sad vama cini to mene tacno zanima evo jos jedne informacije sirina glav je oko 4.5cm molim iskren odgovor 

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Da li je veličina bitna
28.10.2018 13:29:21   
Olga75
Evo iskren odgovor, q ko q. Idi bre nađi curu i ne brini imaš ga, koristi ga

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Nikola123)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Da li je veličina bitna
29.10.2018 8:45:25   
Nikola123
Pa dobro ali kazi ti meni jel to sad tanano ili sta da znam na cemu sam?

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here