|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DunjaRR srećna godišnjica braka!
31.5.2017 10:40:06   
emicaa
Dunja da bar jos 50 godina budete srecni zajedno ☺️

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: DunjaRR srećna godišnjica braka!
31.5.2017 12:12:07   
Ana RR
Dunjči, srećna godišnjica user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: DunjaRR srećna godišnjica braka!
31.5.2017 15:16:11   
dunja RR
Hvala drage moje user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: DunjaRR srećna godišnjica braka!
31.5.2017 22:17:16   
Sanjica26 RR
Srecna godisnjica.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: DunjaRR srećna godišnjica braka!
1.6.2017 9:29:01   
serpica
Srecna godisnjica Dunjci... user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: DunjaRR srećna godišnjica braka!
31.5.2018 9:02:22   
Sanjica26 RR
Srecna godisnjica Dunjciuser posted image

user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: DunjaRR srećna godišnjica braka!
31.5.2018 9:51:25   
IvanaSK RR
Srecna godisnjica❤️❤️

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: DunjaRR srećna godišnjica braka!
31.5.2018 10:48:26   
Ana RR
Suzi, jel 11. po redu user posted image neka je srećna!!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: DunjaRR srećna godišnjica braka!
31.5.2018 10:49:49   
Maraj
Srecna godisnjica user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: DunjaRR srećna godišnjica braka!
31.5.2018 15:16:26   
dunja RR
Hvala drage moje user posted image


Anči, 11-ta, jes, i vama, za 2 dana :)



Ja sam muža nagradila sa 3 prethpdna slobodna dana, koja je proveo na turniru, a moji momci mene sa spavanjem jutros do 9, možda bi i produžila user posted image , ali su nam stigli nenajavljeni gosti iz Bosne, pa ćemo posle svi skupa na slavlje, u naš omiljeni restoran, na Zvzezdaru.

Hvala im za produženo spavanje, trebalo mi je, posle jučerašnjeg dana (posao, VTO injekcije, vrtić, škola sporta, rođendan kod dvoje drugara iz vrtića), muž stigao tek oko ponoći sa turnira.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: DunjaRR srećna godišnjica braka!
31.5.2018 18:24:51   
Ana RR
Suzi, jedne godine da proslavimo zajedno hehehe user posted image Uživajte!!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: DunjaRR srećna godišnjica braka!
31.5.2018 21:27:49   
Duškić
Srecna godisnjica! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: DunjaRR srećna godišnjica braka!
1.6.2018 9:27:29   
mama Jo
Srecna godisnjica 😊❤

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: DunjaRR srećna godišnjica braka!
1.6.2018 16:36:38   
suzi kju
Srecna godišnjica Dunja!
Videla sam te danas iz busa 46,vracala si se verovatno od Ivanovica, imala si i flaster na ruci.
Od srca ti želim da uspete!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: DunjaRR srećna godišnjica braka!
1.6.2018 16:58:06   
dunja RR
Hvala drage user posted image


Suzi imenjakinjo, jesam vraćala se sa klinike, a imala sam tri flastera, po jedan na obe ruke od diferelina i menopura, i treći na veni, jer su uspeli jutros u Biomedici da mi razvale venu user posted image
Danas smo na klinici krenuli sa stimulacijom user posted image Juče je završena supresija sa diferelinom i Goca kaže da su na UZ super smireni jajnici, i hormoni su dobri.


Mora da si me videla tamo gde se 46 penje ka Gospodara Vučića? Stajala sam tu i kucala mailove, idem pešaka inače, do klinike i nazad svaki dan (nekih 40 mnuta), ali usput radim, obavim brdo poziva i šaljem mailove, to mi je sistem user posted image Da pešačim i radim u isto vreme. I prošlh puta, a i onog dobit nog sam tako, sa dosta pešačenja, pa sad radim sve isto. I peške do Slavije do Biomedice i nazad, plus sve ostalo redovno, vrtić, nabavka, mislim da bez 10km ne prođem dan. Moj pametni telefon mi samo čestita na pređenim koracima user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 1.6.2018 17:01:44 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: DunjaRR srećna godišnjica braka!
1.6.2018 18:23:41   
gagana83
Dunjci srecnoooo! Pa da sledecu slavite sa user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: DunjaRR srećna godišnjica braka!
1.6.2018 20:55:29   
suzi kju
Tako je,bas tu, stajala si sa telefonom u rukama.
Šetnja bas prija a i vreme je ok tako da te podržavam.
Držim fige jako i navijam da uspe, svu sreću ti želim. Da Sava dobije sestru ili brata. user posted image user posted image
A to bockanje se zaboravi jako brzo, znaš već, prošla si to već .user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: DunjaRR srećna godišnjica braka!
1.6.2018 21:14:20   
vocicana
Dunjci, sve znas. Ja mislim na tebe i ljubim te. Zelje su nam iste svima za tebe tj sve vas.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 118
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here