|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 0:38:45   
anci kv
Svako radi kako misli da treba, kako je naučio, navikao..

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 0:41:21   
Verolina
Oj, Srbijo, medju prdezimauser posted image


_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 0:43:06   
anci kv
pa pasulj nam je nac.jelo

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 0:44:19   
jovicaa
pa jel vidis ti koje je to mucenje? pasulj nacionalno jelo, a od malena te uce da nisi seksi ako prdnes... bad bad for headuser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 0:44:25   
Leptiric123
IZVORNA PORUKA: jovicaa


nasoj primitivnoj sredini.





< Poruku je uredio Leptiric123 -- 12.8.2014 0:45:26 >

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 0:46:11   
Leptiric123

IZVORNA PORUKA: jovicaa

od malena te uce da nisi seksi ako prdnes...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 0:48:01   
Leptiric123
Meni niko nije odgovorio jel ste prdele dok ste ih muvle? Ne zezam se, zanima me.

A od malena me uče lepom ponšanju, sexy sam uvek.

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 0:50:00   
anci kv
mislim da nije niko. Kolko priče o prdežu...

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 0:51:39   
jovicaa
malo je reci da su me drugovi jedno vreme zvali cepelinuser posted image a i lozili su se na mene istovremenouser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 0:52:49   
Verolina
Ha ha ha....Mi smo se jednom setali na keju, on je poskocio da preskoci neki kamen i "zacvokotnuo". Izvinjavao se narednih pola sata. Da se nesto drukcije desilo-gde bi prdn'o tu bi stao, gde bi stao tu ostao, mojim muzem ne postao.user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 0:54:41   
anci kv
sličan se sličnom radujeuser posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 0:57:13   
jovicaa
salu na stranu... user posted image prdim ispred ljudi sa kojima sam zaista bliska, nebitno da li je to drugarica, drug, tetka, muz ili decko.
tako da naravno nisam prdela dok sam se sa nekim muvala ispred njega, posto tada jos uvek uglavnom s tom osobom nisam bila dovoljno bliska i opustena da bih to mogla da uradim.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 1:01:00   
Verolina

IZVORNA PORUKA: anci kv

sličan se sličnom radujeuser posted image

U ovom slucaju nema one-suprotnosti se privlaceuser posted image Trebalo bi neko da vidi facu mog muza kad se opsuje, prdne ili udari neka , bilo koja govnjiva aluzija. Zlato moje besprekorno.user posted image
A, da, inace, od pre godinu dana i moj muz meni pere gace, tako da smo postali ravnopravni i kod nas je definitivno bonton evoluirao. user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 1:04:22   
Dada81
user posted image Vero
Sada lezala dojila bebu i smejem se..Nisam razmisljala o ovome,pa sam se zamislila sad u sobi kako mi to radimo.Pa necu sigurno odvaliti pred njim da zagrmiuser posted image ,ali sto Olga rece ,ne mogu ni prnuti u sebi user posted image user posted image kao sto to mogu izvesti,ako bih morala podrignuti.
Pa,znalo mi se omaci,tada navucem najsladji osmeh,mozda sa malo i crvenim licem i kazem -pardon ,izvin'tee ,napravim zezanje pred njim k'o da je tu dva'es ljudii ,a ne ja i on sami. Nego,razumem i stranu ''za i protiv'' user posted image Nekako ti neka osnovna kultura nalaze da to ne radis javno,pa tako ni pred dragim,neko se trudi vise,neko manje,kod nas neka zlatna sredina.Kod mene se uvek u kuci znalo za ''izvinite'', ''hvala'' i ''molim''. A, to je po meni usko povezano sa ovom pricom. Vidim isto tako da i on to ne radi kada sam ja tu,zato kad prodjem u sobi kraj njegauser posted image isto mi ga dodje.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 5:53:09   
branki*

IZVORNA PORUKA: Verolina

Vecina vas uopste nije shvatila o cemu Branki prica. Ja je shvatam jako, ali jako dobro, zato i delim njeno misljenje. Mogu da idem, pljava, dlakava i smrdljiva pred mojim muzem i on mi nikada nista nece reci, ali ja to necu. Onog momenta kad bih ja pocela da podrigujem , prdim, ne brijem noge i cicu, ne parfemisem se, ne sminkam i ne budem lepa sebi, ja bih ubila sopstvenu zenstvenost, a to po mom misljenju nijedna zena sebi ne treba da dozvoli. Ne zbog muza , nego zbog sebe. Naravno da bajke ne postoje i da i princeze prde, ali "princevi" to ne moraju da slusaju i obrnuto. I da, sto se tice pojedinih dubokoumnih razmisljanja,moj zivot sa nekim nije uslovljen time da li mu smeta moj prdez ili ne....To jeste stvar navike, sto kaze Bubi, a praznjenje creva ne treba da bude uslov za bracnu preraspodelu ljubavi!

skroz se slazem,ali skroz.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 8:05:57   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Leptiric123

Sto se mene tice i porodjaj nije stvar koju treba partned da gleda (mislim na vaginalni) nikada to ne bih dozvolila,imala sam eserihiju posle porodjaja i sama tretirala ranu,pomagao mi je da se istusiram,sve sto nisam mogla,nudio se da mi pomogne oko rane nisam dozvolila.Ranu je prvi put video posle 6 nedelha,tacnije kad smo i imali prvi odnos...Nikada me nece videti u stanju u kome se ja ne osecam zenstveno,a da nije pitanje zivota i smrti.

Ček bre, ok ti je da te cela svita lekara gleda raskrečenu (sa sve studentima) - ne kažem da je tako bilo, ali ti nije ok da ti muž bude na porođaju???

Moj bio i biće opet! Gledao prošli put kad me ušivali, doktorke ga terale user posted image , nosa Anu i gleda. PA mu se i dalje diže dok mi vidi guzu!



_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 8:15:54   
zece
Ja bi ostavila on da odluce ako misle oti moze da prisustvuje ok ako ne ne

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 8:21:56   
branki*
ima tema i o tome,prisustvo tate na porodjaju ili nesto slicno...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 8:22:21   
Misha i Ljisha
Kad provedes u tudjoj porodici godinu dana i ne prdnes normalno celu godnu (kao ja u Americi) shvatis koliko ti prdenje "nedostaje" ahahahah.... Salu na stranu. Evo moja mama kaze "poslala sam te kulturnu tamo a vratila si mi se nekulturna". Nikad me niko nije cuo da sam prdnula, pa eto ni moji roditelji bukvalno isto za podrigivanje sto kaze branki u sebi nekako to odradim da nije gromoglasno ali posle Amerike i kad sam videla da je to tamo toliko normalno, normalno je i da se najedes luka na rucku a posle se druzis i td. Skroz sam se opustila. Naravno ni pred jednim deckom nisam prdnula.4 godine veze sa njih dvojicom i mislim da me nikad nisu culi da prdim, ali pred mm..... E pa zao mi je. Drzim dete, ima grceve, ne znam sta cu sa sobom, boli me rana, i ja sad jos da idem u wc da prdnem. Ma manite me lepih manira. Ako mu se ne svidja sta da radim. Mene je mm zezao jos davno sto nisam opustena sto se toga tice, jedno vreme mi je namerno upadao u wc dok obavljam da prostite, i uzasno me to nerviralo a onda jedno jutro dok sam bila trudna frkaa. On se tusira a ja ne mogu vise da stisnem i cekam i upadam u wc i lepo obavim sve dok se on tusirao. hahahah...Znaci pojeo me blam. Ali eto preziveli. Sad se neretko desi da obavljam u wc-u a D mi u krilu. Mislim na kraju krajeva da ipak sve to jeste normalno samo je pitanje u nasim glavama. Nikad nisam ni pred najboljom drugaricom prdnula. A od osnovne skole se druzimo. Ali pred mm jesam

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 8:26:39   
Trcosava
Ina Branki, ali ovo povezano za šta ne pred partnerom. Znači ne smeš prdneš, ne smeš podrigneš, ne smeš se porađaš. Pri tom kaže pogotovo akoje vaginalni porođaj. Ovde samo na vaginalnom i sme da prisustvuje. Kad su krenuli da me vode na carski, rekli su mu da mora da čeka ispred. Ne znam kako je u belom svetu, da li me otac na carski?
IZVORNA PORUKA: branki

ima tema i o tome,prisustvo tate na porodjaju ili nesto slicno...



_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 8:31:23   
branki*
ja isto ne bih mogla da se poradjam pred mm...cak i kad bi on to hteo,mada je njemu to toliko bljak,da bi se onesvestio ili ispovracao garant,jedino ne do bog,ako bi mi zivot bio u opasnosti ili slicno.mada je i meni porodjaj bljak,ja to isto niti zelim,niti mogu da gledam.a,stvarno ne bih htela da me niko vidi u tom izdanju-debelu,nateklu,masnu,kako sirim butke i razvlaci mi se i napinjem se i stenjem i znojim i crvenim,i povracam od bolova i sta vec...ako bas mora ili muz mi bas insistira,jedino tad.ja to stvarno ne mogu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 8:32:31   
branki*
i isto,izbegavam da jedem luk ako mi je mm tu ili ako izlazimuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 8:35:11   
big mum
Pred mužem ne prdim, ne podrigujem,ne obavljam veliku nuždu.Jer zaista mrzim kad on to radi poredamnom.Po meni je to jako ružno i nekulturno.



_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 8:51:21   
Leptiric123
Sa svitom lekara ne delim druge trenutke svog zivota.Da muskarac treba da bude na porodjaju Bog bi mu dao sa bude trudan...A druga st ar koju mnige ne kazem i vi) zene kije navode kao razlog za prisustvo oca je "Kad je znao da napravi neka gleda".Pa nije je silovao,a drugo svaka zena je svesna da mora da se porodi ako zeli da dobije dete znaci ne vidim razlog da nekoga ko nije strucno lice primorava da prisustvuje tome.Mislila sam na cr u spinalnoj ne na hitan cr.

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 8:53:46   
Olga75
o pa razvi se diskusija : ko ne prdi , ko se ne depilira , ko ne jede i ko ne pegla pred partnerom user posted image
ja sam ona prostaksa koja ne pegla user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here