|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
23.6.2016 8:25:54   
Trcosava
Ko nije videona FB, d se pohvalim i ovde da sam već na 58.7kg user posted image

Posao radi svoje, a i to da na žalost skoro da uopšte nemam vremena da jedem user posted image Dok pre podne poobavljam sve što treba, ne stignem da jedem, a u 12 već moram iz kuće da ovdedem malog. Jedem tek na poslu. Dva dana stižem kući u pola 1 noću i tad naravno ne jedem user posted image

Sve će biti bolje kad Luka krene u vrtić user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Veseli kolačić)
Direktna veza do poruke: 1051
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
23.6.2016 10:28:25   
dunja RR
Zemunka, koliko si visoka? Meni nešto u glavi da si visoka, pa razmišljam, nisi daleko od želejne težine. Ili grešim za visinu?


Trco bravo!



Veseli kolačiću, samo napred!



IZVORNA PORUKA: Zemunka85

Trco ziausta, ali zaaaista ti svaka cast. Secam se kada sam komentarisala tvoj post da su nam iste putanej kilaze pre i posle trudnoce i sada i tako to .. ja i dalje nisam ni blizu zeljenog, a vidim da si ti pala ispod 60. Bravo bravo ...
Ja sam 63,8 sad ..



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 1052
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
23.6.2016 21:28:25   
Zemunka85
Dunja, pa jesam, oko 173cm mozda i 175cm .. ali sam ceo zivot jezivo mrsava i kao kostur i to je nekako moje prirodno stanje u kom se dobro osecam i psihicki i fizicki. Do skoro sam imala 70, sto je npr za 48kg od pre par god ogromna razlika. Ok 48kg je ziv les na moju visinu ali zatrudnela sam sa 58 to mi je saaaaaaasvim ok. Sa ovih preko 65 se osecam bas tromo i naduveno, tesko .. kako padaju kile bas sam fizicki bolje sada sam na oko 63.Da doguram do 60, pa cu i ova 2 lako .. taman za koji mesec bih i bebu ako uspem da udjem u tu trudnocu kao u proslu, supeer!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1053
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
27.6.2016 10:55:34   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Kao što sam obećala
1.2.
Struk (kod pupka) 93 cm
Bokovi 111 cm
Butine 62,5 cm


Da se malo divim samoj sebi user posted image
27.06.
Struk 77.5
Bokovi 98
Butine 52.5
Kilaža 57

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1054
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
19.7.2016 12:31:15   
Modessty
JA se ne javljah ovde, al eto da napišem da vežbam redovno već nekoliko meseci! user posted image
Ne držim neku dijetu. Poslednja tri meseca ne pijem kafu i ne koristim šećer. Pojedem po nekad neki kolač ili parče torte.
Već se oseća razlika. Za sada je 7 kg otišlo dole. Idemo dalje... user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1055
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
19.7.2016 13:39:16   
branki*
Bravo,bravo,moduser posted image
Ja necu da se hvalimuser posted image batalila vezbanje,pocela i radila nedto malo i mrzi me..joooj,koliko mrzim da vezbam,uh!a,volim da sam zategnutauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1056
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
2.9.2016 22:06:59   
Peace*
Vežbala ja, vežbala sa tetka Jilian (nemam pojma dal se tako piše, a i baš me briga)... kad sam počela, najveći boli je bio u listovima, i u leđima, čak sam i pisala ovde o tome, osećaj kao upala bubrega recimo. To je trajalo nedeljama, lagano prestajalo, i vraćalo se... posle nekog vremena, taj bol se javljao ako preskočim vežbanje nekoliko dana za redom. Početakom avgusta na moru, i jedan dan stojim na plaži, ne radim ništa (bukvalno!!!) i više se nisam mogla pomeriti - tako me ušinulo u leđima, kroz guzicu, i kroz list. Jedva sam se vratila iz Grčke. Dr reče da sam nizala grešku na grešku... od divljanja biciklom nakon što godinama ništa nisam radila, pa još i divljanje sa tetom Jilian. Kaže da takve vežbe nikako nisu preporučljive posle 30te (napričala mi je svašta o pršljenovima, i kojekavim vezivima među njima, ali ja ne bih lupetala javno). Završih na magnetu, struji i laseru, i vežbam svako jutro vežbe za kičmu. Kaže da sam sad ok, mogu sve sem tenisa, i menjam navike saginjanja i istezanja, a od svega mi veš mašina zadaje najveće probleme. Takođe, terapija strujom i magnetom će biti ponovljena u decembru pred skijanje, naravno, vežbati moram svaki dan.

Oprezno sa vežbanjem, nije Jilian za svakoga!

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1057
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
3.9.2016 6:20:47   
Trcosava
Peace ne znam šta da ti kažem. Ja nikakav problem nemam ni dan danas.
Ona doduše naglasi da nisu sve vežbe za svakoga.
Meni je dosta pomoglo to što sam ihahaj godina unazad išla na vežbe i gde je bio tip koji nas je ispravljao da li pravilno radimo i od toga kreće sve.
Možda si se i forsirala previše, od starta radila težu varijantu...

Žao mi što si tako završila.

Ja ne vežbam već mesecima. Jednostavno nemam kad. Planiram da vežbam kad radim popodne, ali to je ovaj mesec nemoguće.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1058
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
3.9.2016 12:59:45   
dunja RR
Ja nisam vežbala 2.5 meseca, nadam se da ću opet početi uskoro.

Ovih dana sam plivala dosta, tako da mi to znači i prija, a i pešačim puno, ponekada uradim trbušnjake.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1059
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
3.9.2016 17:27:24   
emicaa
koliko posle poroda se smije poceti sa vjezbanjem ili da pitam svoju doktoricu user posted image
rado bih malo zategla stomacicuser posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1060
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
1.10.2016 23:09:56   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ja nisam vežbala 2.5 meseca
, nadam se da ću opet početi uskoro.

Ovih dana sam plivala dosta, tako da mi to znači i prija, a i pešačim puno, ponekada uradim trbušnjake.



Sada već 3,5 meseca user posted image

Počeh prekjuče sa trbušnjacima (onih od 8 minuta), pa sam danas ponovila, jao kako je bolelo. Nisam osećala upalu dok nisam počela da vežbam. Radiću par dana trbušnjake, pa krećem sa Jilian.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1061
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
10.10.2016 21:55:39   
emicaa
planiram ovih dana poceti sa vjezbicama,ali ja bih samo da se zategnem i da skinem stomak,ne bih da izgledam jos mrsavije jer imam 48 kg tako da nemam sta vise skinuti.Dal je Julian dobra za mene user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1062
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
10.10.2016 22:20:07   
eca89
Emice, ja mislim da je ona super za zatezanje, a za stomak su super ove vjezbice sto ih Dunja pominje!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1063
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
11.10.2016 11:57:11   
emicaa
odgledah sad ovaj Dunjin video,mislim da cu definitivno poceti sa tim ali ako pocnem i sa drugim da mi nece biti previse.
Dunja kako si ti radila,jesi li kombinovala ili prvo jedne pa druge

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1064
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
11.10.2016 12:29:22   
dunja RR
Emice, ne znam tačno na koje misliš?

One za stomak uradim tako po redu, kako i na videu za 8 minuta, i jako brzo se skida stomak. Na koje druge si mislila?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1065
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
11.10.2016 13:13:07   
emicaa
one sto je TRca radila,ne znam u stvari ni dal su mi potrebne i one

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1066
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
11.10.2016 13:22:53   
dunja RR
Baš sam juče razmišljala, hm, možda, ali ne da radiš level 3 i teže, jer tebi ne treba skidanje kilaže, možda da radiš lagano, level 1, enentualno level 2. Neka i Trca kaže šta misli.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1067
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
11.10.2016 15:00:41   
emicaa
Hvala ti,idoh sad u Trcu ganjati user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1068
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
11.10.2016 15:16:45   
mama krava
Ja sam pre mesec dana ponovo počela i prvih tri dana nisam ni u wc mogla da idem...tj bolelao me je sve kada bih pokušala da sednema na šoljuuser posted image ...

Sad sam i yogu ubacila i opet me boli svaka kpščica, ali svidja mi se...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1069
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
11.10.2016 20:19:09   
emicaa
odradih trbusnjake,sutra ce vjerovatno bolit i kad udahnem user posted image
mozda cu kad prodje upala misica na stomaku poceti sa ovim vjezbama za noge od 8 minuta user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1070
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
12.10.2016 15:22:45   
emicaa
halo ostale aktivirajte se malo,nemojte samo ja da ovde pisem i da sama vjezbam user posted image
uglavnom odradih i drugi dan,stomacni misici jos ne bole ali zato bole ovi na vratu user posted image mislim da cu od sutra vece poceti sa ovim od Jilian,prva dva nivoa i tako cu se vrtit u krug dok ne budem maca user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1071
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
12.10.2016 15:40:46   
IvanaSK RR
Emice, ja ti pruzam moralnu podrsku :)
Za mesec dana ce biti sest meseci od porodjaja pa cu i ja tada polako da se aktiviram.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1072
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
12.10.2016 15:57:31   
Sanjica26 RR
Realno ja imam vremena za vezbanje dok ne odem na casove, ali iskreno me sad mrzi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1073
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
12.10.2016 16:16:03   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

halo ostale aktivirajte se malo,nemojte samo ja da ovde pisem i da sama vjezbam user posted image
uglavnom odradih i drugi dan,stomacni misici jos ne bole ali zato bole ovi na vratu user posted image mislim da cu od sutra vece poceti sa ovim od Jilian,prva dva nivoa i tako cu se vrtit u krug dok ne budem maca user posted image



Trudi se da što manje vučeš vrat na gore kada radiš trbušnjake. Ruke ti služe samo da pridrže vrat, a najveći teret da bude na trbušnjacima, nikako na vratu user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1074
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
13.10.2016 9:55:47   
isidora88
ja nikako da se aktiviram, jos makar 10 kg moram da skinem, uzas user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here