|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: jao (državni vs privatni ginekolozi)
4.6.2009 9:19:04   
Lu
 Lenka ja onda super prolazim,za 10eurauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: jao (državni vs privatni ginekolozi)
4.6.2009 9:20:31   
Anoniman
pa znaci isto ko ono oko pelena...cijena veceg grada user posted image ... ja provjerila cijene ...razlika u 1 KM (izmedju Violete  i pampersa) 

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: jao (državni vs privatni ginekolozi)
4.6.2009 9:21:45   
Lu
A kod privatnog ginekologa je papa i uz dojki 60eura(30jedno 30drugo).

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: jao (državni vs privatni ginekolozi)
4.6.2009 9:22:20   
2002m
Kod naseg pedijatra je pregled 1000 din. a kontrola besplatna.Divan covek.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: jao (državni vs privatni ginekolozi)
4.6.2009 9:23:55   
Anoniman
eki to ...kod mene jeftinije 100 KM(papa i UZ dojki)user posted image user posted image user posted image user posted image

...medjutim ako ti radi papa i UZ pregled onda je to dvoje 100 KM + Uz dojki 50KM elem ispadne lijepih 150KM (75 eura)

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: jao (državni vs privatni ginekolozi)
4.6.2009 9:25:24   
Anoniman
Kod našeg pedijatra je 1500din pregled, ali je kontrola besplatna.

Ginekološki pregled sa UZ košta 5200din. Pregled grudi 3000din.

Ali ja i dalje mnogo radije dajem pare, nego da se vučem po državnim bolnicama.

(odgovor članu 2002m)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: jao (državni vs privatni ginekolozi)
4.6.2009 9:27:00   
Lu
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

pa znaci isto ko ono oko pelena...cijena veceg grada user posted image ... ja provjerila cijene ...razlika u 1 KM (izmedju Violete  i pampersa) 

I ja provjerila malo sam omanula ali je ipak jeftinije za 7km,tj 5-ica jumbo 28km.
Pa sigurno da je skuplje u većim gradovima...hm ali pampers je isto kao kod nas jel,35km?
Nećemo više ovdje o pelenamauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: jao (državni vs privatni ginekolozi)
4.6.2009 9:27:54   
Anoniman
ovdje je 31 KM br 4 jumbo

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: jao (državni vs privatni ginekolozi)
4.6.2009 9:31:27   
2002m
Pregled i UZ 5000 a gde je ostalo.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: jao (državni vs privatni ginekolozi)
4.6.2009 9:35:32   
Sneža
Ja sam pre mesec dana izvadila nalaze vaginalnog sekreta,papa testa,i to sam platila neverovatnih 20 dinara(strefio me pozitivni slog!),pre toga ne pamtim kada sam zadnji put bila kod drzavnog ginekologa.Tamo gde inace idem,znaci u privatnu ginekolosku kliniku,hmm bolje da ne pisem koliko platim,ali nikad mi nije zao jer znam da su nalazi stoprocentno tacni,tu doktoricu zaista volim,navikla sam na nju,sigurno znam da me nece sa njom pregledati jos 5-6 studenata(sto mi se desilo jednom u poliklinici-ne ponovilo se!) 

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: jao (državni vs privatni ginekolozi)
4.6.2009 9:36:37   
Anoniman
elem suma sumare kod privatnika na prostoru BiH i Srbije cijene su u 5 deka 

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: jao (državni vs privatni ginekolozi)
4.6.2009 10:20:24   
DACA/MACA
 
evo konkretno sta se desilo meni.Na poslednjem UZ sve je bilo OK,da kucnem o drvo.Ja sam tada bila u 13+4 nedelji.Nakon pregleda moja dr mi je dala usmeno obavestenje da uradim Free beta HCG I PAPA ALI U PRIVATNOJ ORDINACIJI.Aj za HCG to sam i predpostavila da ne rade u drzavnim ali PAPA e to je bio sok.ALi ok/I nista vise mi nije rekla.Niti do kada da uradim ,samo da kada uradim to donesem njoj rezultate.E sad odem ja kod tog privatnika i da ne spominjem koliko me je ogulila ,vec vam je Mister No objasnio sve,doktorka doticna meni  kaze da sam morala da uradim Beta HCG NAJKASNIJE 48 SATI OD UZ!!!!!!!!!!!!!Ja bez teksta.Sta je trebalo da se podrazumeva da ja to znam .E pa ne znam toliko.Kao da bi se uporedili neki parametri sa UZ i nivo HCGa.Ja sam jos uvek u soku.Ja jesam isto za privatnu praksu.Zene u trudnoci su veoma osetljive i potrebna im je paznja vise ali te sume su urnebes,pa ne zivimo mi u Americi.Ovo je i dalje Srbija.Pitam se samo koliko ljudi ima svest o realnom stanju u zemlji.Pozdrav svima i ako sam vas ugnjavila izvinite ali sam jos uuuuuuveeeeeek pod utiskom.Caos ce

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: jao (državni vs privatni ginekolozi)
4.6.2009 10:23:07   
Ptičica
Mislim da se domovi zdravlja, bolnice i uopšte državna praksa u Beogradu mnoooogo razlikuje od istih u unutrašnjosti.
Ovde je sve mnogo bolje! Naravno, čast izuzecima.

(odgovor članu DACA/MACA)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: jao (državni vs privatni ginekolozi)
10.8.2009 11:18:27   
gagana83
Kod mog doktora koji radi godinama samo privatno je pregled sa UZ 2500 din,i da je duplo vise opet bih kod njega vodila trudnocu. Tog coveka ja jednostavno obozavam(da se razumemo,ne poznajem ga privatno),moju tetku je poradjao pre 20ak godina. Kad sam isla u Bg na laparoskopiju isao je sa mnom i to naplatio 50e(uzmimo u obzir da je pola dana proveo sa mnom,sto znaci da nije radio sa pacijentima tog dana) a njegovo prisustvo mi je puno znacilo. Nakon laparoskopije sam isti mesec ostala trudna. Nakon sto sam radila test zvala sam ga na mobilni ali se on nije javio jer je radio. Nakon toga sam mu poslala jednu kilometarsku poruku(smejem se kad pomislim sta sam sve u njoj napisala,verovatno je mislio da sam ludauser posted image ) i otisla da radim. Tel. mi se u medjuvramenu ispraznio i kad sam ga ukljucila videla sam sa je zvao 5 puta.
Instrumenti u ordinaciji su moderni i jedini u Krusevcu ima CTG.
Bezbroj puta nije naplatio nesto sto znam da drugi ginekolozi naplacuju. Jednom covek.Mnogo zalim sto ne radi vise u porodilistu,volela bih da me on porodi.
Jedina njegova mana je to sto malo prica,ali zato kad ga nesto pitam uvek dobijem odgovor.
U Dispanzer za zene sam otisla dva -tri puta pre par godina i nikad vise(doduse moracu tamo da otvorim bolovanje) toliko su neljubazni da nemam reci,cak ni karton nisu hteli da mi otvore.
E sad pre jedno dva meseca mi je ujna koja je babica rekla ba bi bilo dobro da odem u porodiliste kod doktorke koja ce me poradjati. Do sad sam dva puta bila kod nje,ona jeste vrlo ljubazna ali mi nije ni pritisak merila,ni kilazu,samo UZ. I da,ujna mi je rekla da kad me bude porodila ne dajem nikakve poklone,vec iskljucivo novacuser posted image
Dakle,jasno je iz mog iskustva, ja sam za privatnike.

< Poruku je uredio gagana83 -- 10.8.2009 11:26:25 >

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: jao (državni vs privatni ginekolozi)
1.4.2011 21:54:37   
New Mom
Tokom godina sam išla samo privatno i provodila se kao bos po trnju.
Ajd' što me zakaže u 14h, a dođem na red u 19.30h. Ajd' što te dere para i para. Al' kad je krenula da izmišlja (tipa kondilomi, a svi nalazi i brisevi negativni), brale, pretera ga. I tako batalim tu dr.
Pred trudnoću krenem u DZ kod jednog muškog ginekologa, a kako radi i privatno, mogla sam da se kombinujem. Nikad nije rekao da to e može u DZ već da idem privatno kod njega i sl. Sad više idem samo privatno (zakazati preko call centra je nemoguć posao!).
A da, Marfijev zakon, sam porođaj mi je radila gore pomenuta dr koja je baš taj dan menjala jednog kolegu.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 65
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here