|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Roditeljski dodatak
6.11.2015 11:59:38   
branki*
Ne,ado,bez obzira sto imas otvoren racun u banci na koji ti ide plata,oni ti sluzbeno otvaraju racun namenski za roditeljski dodatak u posti.mozes podizati u bilo kojoj posti li post.stedionici.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1301
   RE: Roditeljski dodatak
7.11.2015 10:40:12   
suzi kju
Ja pokušavala to preko neta ali ne ide mi, očigledno da to moze samo onaj ko ima otvoren račun u pošti.
Ja sam predala 13.10.,čekaću do kraja novembra, biće valjda.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1302
   RE: Roditeljski dodatak
8.11.2015 13:30:51   
daki81
Meni je termin u decembru,pa sam mislila da sada iskoristim jos ovo vreme pre porodjaja da povadim sve papire za roditeljski da se posle ne cimamo sa bebcom ali sam zbunjeno skroz.Krenula.sam redom po netu sta se prvo zavrsava nakon izlaska iz bolnice,opstina,sup...i kada sam napravila spisak sta mi sve treba od dokumenata za svaku instituciju vidim da mi treba za sve izvodi mene i prvog deteta npr e sad mene interesuje da li te papire svuda uzimaju originale,da li cu morati vise originala da vadim da vih imala za sve ili cu morati da overavam kopije,onda da li se vadjenje tih dokumenta placa ili njihove overe s obzirom da se vade u svrhu roditeljskog..?Sve u svemu potpuno sam se pogubila sa milion i jednom informacijom i milion i jednim papirom potrebnim za sve pa ako moze neko da mi pomogne user posted image hvala

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1303
   RE: Roditeljski dodatak
8.11.2015 15:44:09   
branki*
Mogu kopije,a originali na uvid.mi nismo overavali kopije,nisu nam trazili.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu daki81)
Direktna veza do poruke: 1304
   RE: Roditeljski dodatak
8.11.2015 15:49:06   
daki81
Eto a meni komsinica nasa koja inace radi u socijalnom kaze da oni uzimaji original,upravo me je to i zbunilo,svako izgleda radi kako hoce a ti se snadjiuser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1305
   RE: Roditeljski dodatak
8.11.2015 18:21:30   
Valerie
IZVORNA PORUKA: suzi kju

Ja pokušavala to preko neta ali ne ide mi, očigledno da to moze samo onaj ko ima otvoren račun u pošti.
Ja sam predala 13.10.,čekaću do kraja novembra, biće valjda.


ja imam od ranije racun u postanskoj...
suzi, pa da proverimo posle 20-og da li je leglo ili ne...
bice ovde info http://www.posted.co.rs/budzetske_uplate.html

< Poruku je uredio Valerie -- 8.11.2015 18:26:07 >

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1306
   RE: Roditeljski dodatak
8.11.2015 18:32:47   
suzi kju
Pa da proverimo...
Danas mi je bila snajka koja se porodila maja meseca, kaze da je čekala na uplatu dva meseca ali su joj tad pustili za oba meseca.

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 1307
   RE: Roditeljski dodatak
8.11.2015 18:40:25   
Mariya

IZVORNA PORUKA: daki81

Meni je termin u decembru,pa sam mislila da sada iskoristim jos ovo vreme pre porodjaja da povadim sve papire za roditeljski da se posle ne cimamo sa bebcom ali sam zbunjeno skroz.Krenula.sam redom po netu sta se prvo zavrsava nakon izlaska iz bolnice,opstina,sup...i kada sam napravila spisak sta mi sve treba od dokumenata za svaku instituciju vidim da mi treba za sve izvodi mene i prvog deteta npr e sad mene interesuje da li te papire svuda uzimaju originale,da li cu morati vise originala da vadim da vih imala za sve ili cu morati da overavam kopije,onda da li se vadjenje tih dokumenta placa ili njihove overe s obzirom da se vade u svrhu roditeljskog..?Sve u svemu potpuno sam se pogubila sa milion i jednom informacijom i milion i jednim papirom potrebnim za sve pa ako moze neko da mi pomogne user posted image hvala


Ja znam da su ti je izvod iz MKR besplatan, ne znam kako je u drugim gradovima, a u Topoli odmah dobijaš 2 kom., jedan za tebe a drugi za roditeljski dodatak koji oni uzimaju.
Svi papiri koje uzimaš za roditeljski dodatak su u topoli besplatni,-ne plaća se taksa za njih.
Plaća se taksa u SUP za prijavu prebivališta.
Toliko se sećam, davno je bilo...

(odgovor članu daki81)
Direktna veza do poruke: 1308
   RE: Roditeljski dodatak
8.11.2015 18:45:10   
daki81
Znam da je za sva soc pitanja vadjenje dokumenata besplatno ali me je bunilo ako mi bude trebalo vise originala da li cu moci da dobijem vise komada i da li se u tom slucaju placa...ovih dana krecem u akciju pribavljanja pa cu videti :)

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1309
   RE: Roditeljski dodatak
8.11.2015 21:37:40   
wivern
Daki daju samo po jedan primaerak, nama je jedino izvod sluzbenica dala u dva primerka kao da nam se najde. u fazonu, casti nas user posted image

Zene samo na kraju mseca sa LK odete na salter u posti i pitate. To je sve sto vam treba.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu daki81)
Direktna veza do poruke: 1310
   RE: Roditeljski dodatak
8.11.2015 21:40:42   
daki81
user posted image mozda i ja naidjem na neku finu..a sto se tice uplate roditeljskog (posto radim u posti) u praksi znam da prodje nekih mesec dana od dobijanja resenja do prve uplate ako nekome znaci

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1311
   RE: Roditeljski dodatak
8.11.2015 23:07:29   
wivern
Daki ja nisam ni dobila resenja a podigla sam pare user posted image
Drzim palceve da bude neka fina gospoja. i ja sam zavrsila to sve dok sam bila trudna, ne cekas nigde red svuda te pustaju user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu daki81)
Direktna veza do poruke: 1312
   RE: Roditeljski dodatak
8.11.2015 23:09:01   
daki81
user posted image bar neke koristi jos dok ima stomaka

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1313
   RE: Roditeljski dodatak
8.11.2015 23:10:59   
wivern
Daaaaaa, svu papirologiju zavrsiti tada user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu daki81)
Direktna veza do poruke: 1314
   RE: Roditeljski dodatak
9.11.2015 7:30:31   
Maraj
Mi smo na Novom Beogradu. Izvod smo dobili u jednom primerku -original besplatno i dali su nam dve overene kopije besplatno

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1315
   RE: Roditeljski dodatak
9.11.2015 16:41:43   
Valerie
stiglo mi danas pismo od opstine palilu,a dele po 10.000 svojim porodiljama. bas lepo. moram samo da uzmem potvrdu o svom prebivalistu, sto se vadi samo u ljermontovoj (user posted image )

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1316
   RE: Roditeljski dodatak
12.11.2015 12:59:10   
suzi kju
Bem ti grad, eto kakva je to glupost. Valeri super što dobijaš parice, to je divno, moja bedna opština ne daje ništa, što nije fer nikako, složićete se samnom... (nadam se)
No dobro, šta je tu je...
Valeri prijavi ne na tvoju adresu da i ja dobijem lovu user posted image

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 1317
   RE: Roditeljski dodatak
12.11.2015 14:44:41   
Maraj
I mene valerie user posted image N.bgd isto ne daje nista
mislim da u supu mozes da izvadis potvrdu. Otidji kazi da ti treba a da si prethodnu izgubila.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1318
   RE: Roditeljski dodatak
12.11.2015 14:52:03   
MAMAMAJ
Žene, daje li Čukarica nešto, zna li neka?
Treba od sl nedelje da počnem da prikupljam šta mogu pre rođenja bebe za roditeljski, tako sam i prošli put, pa ako ovi nešto daju, da pokupim papirologiju i za to.
Hvalaaaa

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1319
   RE: Roditeljski dodatak
12.11.2015 15:06:05   
Maraj
Ja koliko znam samo palilula i to od pre par meseci

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 1320
   RE: Roditeljski dodatak
19.11.2015 21:46:47   
suzi kju
Videh na stranici poštanske štedionice piše 20.11.isplata roditeljskog dodatka za oktobar. Da li se to odnosi i na nas koji smo recimo predali oktobra ili neuser posted image
Ja predala 13.10.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1321
   RE: Roditeljski dodatak
19.11.2015 21:51:19   
New Mom
Suzi, da li si dobila rešenje? Ako jesi, onda postoji šansa da će i tebi biti sutra uplata.
Ako ne, onda oko 20.decembra.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1322
   RE: Roditeljski dodatak
19.11.2015 22:12:29   
suzi kju
Nisam user posted image al se nekako vodim time da neke zenice nisu uopšte dobile rešenje a novac im bio uplaćen, pa se negde nadam da sam i ja te sreće user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1323
   RE: Roditeljski dodatak
19.11.2015 22:30:14   
New Mom
Nadam se. Ja sam bila od one druge felne, imala rešenje posle 10 dana, a pare su uplaćene tek treći mesec od toga.
Nema tu posebnog pravila.
Prošetaj sutra (ili bolje u subotu, jer je sutra isplata i roditeljskog i dečjeg i socijale, i poslednji dan za račune) do pošte sa ličnom i proveri. Nadam e da si srećne ruke.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1324
   RE: Roditeljski dodatak
20.11.2015 17:26:35   
Valerie
nama nije danas leglo... tacno mesec dana od kad smo predali... vise srece u narednom izvlacenju user posted image al smo dobili 10.000 od opstine palilula.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here