|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   GRABLJIVICE :0
18.8.2011 10:36:27   
Anoniman
OTVORILA SAM OVU TEMU DA MALO PORAZGOVARAMO O TETAMA KOJE SA VELIKOM PASIJOM U SREDNJIM GODINAMA ZELE DA SE UDOME IAKO ODABRANI IMA ZIVU VERENICU PORED SEBE :) TAKO SAM JA SINOC IMALA OKRSAJ SA JEDNOM :) i U SUBOTU ME OPET OCEKUJE SUSRET SA NJOM....POMAGAJTE DA JOJ NE BIH GLAVU OTFIKARILA :)
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: GRABLJIVICE :0
18.8.2011 10:37:25   
Anoniman
A je l' baš mora biti srednjih godina??? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: GRABLJIVICE :0
18.8.2011 10:41:15   
meyo
zasto ne prepustis njemu da to rijesi , i pojasni joj kako stvari stoje ne znam zasto bi se ti uopste upustala u u bilo kakvu pricu sa njom i kidala zivce
na kraju vi ste vjereni pretpostavljam uskoro ce brak tako da po meni nema razloga da se nerviras toliko
lijepo i dostojanstveno je zajednicki izbjegnite ..


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: GRABLJIVICE :0
18.8.2011 10:41:48   
cicimummy
Pazi nemam nista protiv godina...taman posla...ali ova moja je bila srednjih godina...a smesnija od klinkica koje imaju 15 :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: GRABLJIVICE :0
18.8.2011 10:43:51   
lanajelena
Cici ti malo anonimna malo cicy user posted image ...ma i ja imam raznih kerefeka sto se namecu  mm (a nije neki frajer)user posted image

(odgovor članu cicimummy)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: GRABLJIVICE :0
18.8.2011 10:44:01   
cicimummy
za 5 min napisacu kako se izdesavalo,a on mucenik nista nije primtietio :) Ranije me nista nije bilo briga niti sam po prirodi ljubomorrna.ALi sad kad pre sobom imam brak moram da cuvam to sto imam :)

(odgovor članu cicimummy)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: GRABLJIVICE :0
18.8.2011 10:47:24   
meyo
od cega kad je on kako kazes nije ni primijetio??
bas sad treba da budes sigurna u to sto imas...

(odgovor članu cicimummy)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: GRABLJIVICE :0
18.8.2011 10:51:17   
maca821
Draga a sto se ti nerviras ako je on ni ne primecuje? A i starija je dosta od tebe koliko sam shvatila.

_____________________________

Umesto što bih davala sebi razloge zbog kojih ne mogu,dajem sebi sve moguće razloge zbog kojih MOGU…


(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: GRABLJIVICE :0
18.8.2011 10:53:00   
bebać
Ne znam...ja m nikad ne bi čuvala, mada on i nije tip da ga žene salijeću nit on njih salijeće....on je više tipa društva i kafane.

Mada ga bivša salijetala kad smo mi se upoznali i počeli živit skupa, ja sam se samo izmakla i čekala da on to riješi kako zna. I riješio je, ne znam kako nit me zanima, čak ga nikad nisam pitala šta joj je rekao/uradiouser posted image

Inače sam tip žene koji se miješa u sve i volim da sam u sve upućena i da sve držim pod kontrolom, ali eto kad su žene u pitanju i nekakva ljubomora uvijek sam se izmakinjala i govorila 'zbogom' ako vidim da to više nije to.

Možda zato što sam svjesna kakav sam čovjek prije svega i zato što ne vjerujem da je tamo neka bolja od meneuser posted image imam to neko ludo samopouzdanje i to nekako pršti iz mene, tako da su muškarci uvijek se odlučivali za meneuser posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu cicimummy)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: GRABLJIVICE :0
18.8.2011 10:53:06   
^iva^
cik nek neko samo pridje mm user posted image imace posla sa strumfomuser posted image

_____________________________

iva

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: GRABLJIVICE :0
18.8.2011 10:53:32   
Anoniman
Al' će modovi da se vesele još jednoj 'vakoj temi user posted image

(odgovor članu maca821)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: GRABLJIVICE :0
18.8.2011 10:55:20   
Olga75
jeeeej user posted image

zene u klimaksu sala nisu a piletina socnaaaa



< Poruku je uredio Olga RR -- 18.8.2011 10:56:07 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: GRABLJIVICE :0
18.8.2011 10:55:43   
maca821

IZVORNA PORUKA: ^iva^

cik nek neko samo pridje mm user posted image imace posla sa strumfomuser posted image

Au strumfovi su opasni kad se naljuteuser posted image

_____________________________

Umesto što bih davala sebi razloge zbog kojih ne mogu,dajem sebi sve moguće razloge zbog kojih MOGU…


(odgovor članu ^iva^)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: GRABLJIVICE :0
18.8.2011 10:55:46   
degu
user posted image i sa vevericom user posted image
Ja sam nedavno imala sličnu situaciju, gde je devojka na moje oči obletala oko mm-a. Meni je bila smešna, sirotica baš se primila user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu ^iva^)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: GRABLJIVICE :0
18.8.2011 10:56:45   
Olga75
kad bi matorog neka ugrabila , mislim da bi ga vratila posle dva dana

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: GRABLJIVICE :0
18.8.2011 10:58:40   
degu
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: GRABLJIVICE :0
18.8.2011 11:07:18   
cicimummy
Bilo je ovako :) Beer fest a ona u drustvu naseg kuma :) Doveo je zet da je udomi :) Prvo je fino gledala mog mucenika,a ovaj moj prica kako me je zaprosio,kako me je godinama cekao da porastem ne bi li me zenio :) I krene lujka da ispituje o horoskopskim znakovima i kaze da njemu kao skorpiji treba neko u sexu da ga raspali...na primer neki bik...i ja je mrtva hladna pitam A TI SI PRETPOSTAVLJAM BIK U HOROSKOPU???ona potvrdi :) Ja se nasmejem :) I kao njoj se do sad nikad nijedna skorpija nije dopala...AKCENAT NA DO SAD!!! i dodje vreme da idemo kuci i ja joj kazem onako tiho SAD GA VODIM KUCI DA DEMANTUJEMO PO KO ZNA KOJI PUT DA RACICA NE MOZE SKORPIJU DA RASPALI :) I KRENEMO I JA SE SA NJOM UOPSTE NE POZDRAVIM :) SLEDECI RANDEVU JE U SUBOTU...BABA I PILETINA :) NE ZNAM SAMO KAKO SE DRZNULA..PRVO DOSTA JE OD MENE STARIJA...DRUGO IZGLEDAM KAO AVION U ODNOSU NA NJU...DO DUSE I OVAKO SAM AVION :)HAHAHHA :) MISLIM DA JE TO BILO JAKO BESRAMNO DA COVEK BUDE SA VERENICOM I DA TAKO GOVORIS PRED NJOM... AL AJDE IMA NAS RAZNIH...U SUBOTU IDEM SA POJACANJEM ;) OTICICE DA PLETE KUCI VERUJTE MI ;) NEMA OVO VEZE SA LJUBOMOROM JA MOG DRAGOG DOBRO POZNAJEM I ZNAM DA PILETINU SVOJU NE BI MENJAO,ALI ONO ZENSKO DA ZASTITI SVOJE I DA BUDE VODJA JE OCITO PRIMARNO SADA U MENI :)

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: GRABLJIVICE :0
18.8.2011 11:09:33   
Olga75
ti nju neces prevaspitati sigurno , mozes samo da se nerviras a ako ona to primeti da bude jos navalentnija
ali nije mi jasno zasto ste se videli ponovo i zasto cete se videti i u subotu user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu cicimummy)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: GRABLJIVICE :0
18.8.2011 11:15:20   
cicimummy
ZATO STO ONA DOLAZI NA BEER FEST SA EKIPOM SA KOJOM SE I MI DOGOVARAMO :) NE MOZES JE IZBECI :) MA NECU JA DA SE PEGLAM SA NJOM TO MI PONOS NE DOZVOLJAVA UMEM JA NA FINJAKA DA ZALEPIM USTA ;) DA JE PREVASPITAVAM NE VREDI :) MATORO JE TO ZA PREVASPITAVANJE :)

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: GRABLJIVICE :0
18.8.2011 11:16:06   
Olga75
molim te samo nemoj da pises velikim slovima user posted image



_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu cicimummy)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: GRABLJIVICE :0
18.8.2011 11:17:41   
cicimummy
sry :) besna macka....

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: GRABLJIVICE :0
18.8.2011 11:19:26   
Jeca*
izvini, a sta je piletina, a sta "matorka"? o kojim tacno godinama govorimo?

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: GRABLJIVICE :0
18.8.2011 11:21:01   
biba*
najbolje je cicimumy akomozes da je iskuliras,ako vidi da tebi smeta to sto ona radi tek ce onda da pravi scene,ili pusti momka da on to rijesi,ali mu naglasi da si primjetila njeno ponasanje.



_____________________________

ako vam se neka ptica pos..e na glavu,obrišite se diskretno i pravite se ludi,kao i uvijek kad su vas pos..li

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: GRABLJIVICE :0
18.8.2011 11:21:59   
Anoniman
piletina je sve što je mlađe od nas, a matorka-matorac je sve što je starije od nas user posted image Pa makar to bilo i par dana gore dole.

< Poruku je uredio BubaMira -- 18.8.2011 11:22:38 >

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: GRABLJIVICE :0
18.8.2011 11:23:10   
cicimummy
ja 22 ;) Ona 34 :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

da li vam se svidja ime Srna?
pisuljica



da (44%)

ne (56%)


Ukupan broj glasova: 134

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here