|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: GRABLJIVICE :0
18.8.2011 13:50:04   
Brana
nesto mi je zablokirala prva poruka...pa se dupliralauser posted image

< Poruku je uredio Brana -- 18.8.2011 13:53:13 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu cicimummy)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: GRABLJIVICE :0
18.8.2011 13:51:19   
Brana
Mislim da je totalno nebitno koliko zena ima godina kada je u pitanju bacanje oka na tudjeg verenika,muza,decka,ocigldno da nije moralna a i normalna...On je sa tom osobom i drskost tog tipa uopste nije potrebna...niti nadmetanje...Ja da sam na tvom mestu,ili bi joj pukla samar ili bi sacekala da vidim reakciju mm-a,koji bi trebao nesto odgovoriti na takvu provokaciju...
Ako si sigurna u svog verenika,onda no sikiriki,samo ne dozvoli da vam se vise priblizava! user posted image

< Poruku je uredio Brana -- 18.8.2011 13:55:16 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu cicimummy)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: GRABLJIVICE :0
18.8.2011 14:21:48   
Ognjenka
eee...Cici...ja imam 34, ne bih rekla ni da sam u srednjim godinama, a jos manje da sam matorka.user posted image
Ne bih svoje 34 nikad menjala za 24.

Salu na stranu, iskuliraj. Takvih ces u zivotu sresti mnogo. Svako ima pravo da pokusa, ma koliko se to nama cinilo nemoralno ili ruzno. Imam poznanicu koja je pre par godina bila na zurci, videla tipa, i taj prvi susret opisala ovako "J**** materica mi se zgrcila, njegovu decu hocu da rodim!". On tamo sa devojkom...ali ona nije imala mira dok ga nije dobila. Sad imaju cerkicu, i cekaju sina.

Najbitnije je poverenje izmedju vas dvoje, sav ostali svet moze onda...niz reku.


_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: GRABLJIVICE :0
18.8.2011 14:29:00   
cicimummy
u princpu godine nisu vazne :) Nemam nameru da vredjam godine,boze moj imacu ih i ja jednog dana :) Moze da joj se zgrci sta hoce :) Ne davam :) Vidimo se danas :) I o ovome ne razg pred mm :) <3

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: GRABLJIVICE :0
18.8.2011 14:31:25   
Ognjenka
My lips are sealed.

_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu cicimummy)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: GRABLJIVICE :0
18.8.2011 14:33:24   
cicimummy
cilj je da ja bidnem najlepsa mlada na ovom svetu a da ti to ovekovecis svoj magicnim aparatom zar ne :) ? skockala sam u glavi kako sve treba da izgleda tako da se necemo puno muciti :)

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: GRABLJIVICE :0
18.8.2011 14:37:20   
Ognjenka
Odlicno user posted image .
A najlepsa mlada ces da budes sigurno :D


_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu cicimummy)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: GRABLJIVICE :0
18.8.2011 14:39:10   
cicimummy
Kao i svaka mlada :)

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: GRABLJIVICE :0
18.8.2011 14:54:34   
Brand new mama
Moram malouser posted image -Račica koja nije ljubomorna i Škorpion koji nije primjetio direktno upucavanje?Vi ste prijavljeni na tačan datum rođenja?Nemoj da se brineš-dobar ste spoj horoskopskiuser posted image A Bičica je malo pretjerala-od cijelog beer fest-a se krenula upucavati prvom na kog je naletjela.Ubiće je ta inertnostuser posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu cicimummy)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: GRABLJIVICE :0
18.8.2011 14:57:34   
cicimummy
U principu,Bicica nije videla sta se u mom sada vec predbracnom krevetu desava poslednjih meseci pa se drznula...sad mi je nekako svejdno...imam zadatak da izorganizujem vencanje i budem najsrecnija :) JER ON TO ZASLUZUJE :) Ja sam rak/skorpija,a on skorpija/rak :) Tako da smo se nasli fino :)

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: GRABLJIVICE :0
18.8.2011 19:15:11   
Anoniman
Malo si to preozbilno shvatila. Pa ljudi se zezaju na razlicite nacine. Ne mora da znaci ama bas nista to sto je ona rekla. A kad imas malo vise godina, lepo je da vidis da si jos u formi.

Malo su mi bezveze te vase opaske "on je moj" i slicno. On je sa tobom, nije tvoj. Ispada kao da ti je torbica koju neko hoce u busu da ti mazne. On i dalje ima prava na izbor iako je verenik (mada mi nikad nijebilo jasno sta to znaci, posebno u danasnje vreme), muz ili sta god.

(odgovor članu cicimummy)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: GRABLJIVICE :0
18.8.2011 23:55:44   
blueeye
Evo sta se meni desilo. MM i ja set_amo bebca i u gradu sretnemo njegovu bivsu devojku, davno su bili zajedno nekih mesec dana pa ju je sutnuo, stariji je od nje par godina ali on je njoj bio prvi decko i voli ga ceo zivot i prilazi nam i bez pozdrava kaze jao ... kakvo ti je ovo dete, uopste ne lici na tebe, kao da nije tvojeuser posted image ako je onda nisam puknula necu nikad. Uh kako se razbesnim kad se set_im.

< Poruku je uredio blueeye -- 18.8.2011 23:56:49 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: GRABLJIVICE :0
19.8.2011 8:12:00   
jabudic

IZVORNA PORUKA: MaliMis

Malo si to preozbilno shvatila. Pa ljudi se zezaju na razlicite nacine. Ne mora da znaci ama bas nista to sto je ona rekla. A kad imas malo vise godina, lepo je da vidis da si jos u formi.

Malo su mi bezveze te vase opaske "on je moj" i slicno. On je sa tobom, nije tvoj. Ispada kao da ti je torbica koju neko hoce u busu da ti mazne. On i dalje ima prava na izbor iako je verenik (mada mi nikad nijebilo jasno sta to znaci, posebno u danasnje vreme), muz ili sta god.


Slazem se sa svim gore napisanim. Malo previse za moj ukus potenciras ovo "on je moj, on je moj". Ok, on je tebe izabrao ne vidim zasto drama. Sto kaze Mis ljudi se zezaju na razlicite nacine, mozda nije ni pomislila da ti ga mazne...
A sto se terminologije tice, mislim da sa 34 godine nije matorka, tim manje sto i tvoj vjerenik ima 33, sto bi znacilo da si vjerena za matorca user posted image
Pretpostavljam da, ako ima ista od te price o otimanju, ona tebe smatra za klinku, isto kao ti nju za matorku, jer vidim po sebi, ja imam 25, a klinke su mi i one od 20 user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: GRABLJIVICE :0
19.8.2011 8:23:47   
Inica
Kao sto i ostale clanice kazu mozda je to sve bilo zezanje, a i ako nije to ipak treba da sredi tm (buduci). Ti ako si toliko sigurna u sebe i u vasu vezu, ovo ne bi trebalo mnogo da te pogadja.. Zamisli koliko ima tek potencijalnih takvih grabljivica.. A da li ce "pasti" na njih, zavisi samo od tvog decka..
A sto se tice, matorke od 30ak god, pa mogu ti reci da sam ja ubedjena da cu najbolje izgledati posle 30-e user posted image I veruj mi da vidjam dosta "matorki" kojima ne mogu da pridju devojke  od 20, 25..

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: GRABLJIVICE :0
19.8.2011 14:43:51   
cicimummy
Nije poenta niti u njenim niti u mojim godinama,u svog dragog ne sumnjam :) Nikad nisam :) Niste bile prisutne pa ne mozete da ocenite tip navodne sale doticne. AKO SE MUSKARAC ODLUCI ZA JEDNU ZENU ZASTO MU GOVORITI DA GA OCEKUJE SEX SA SUPROTNIM ZNAKOM OD ZNAKA NJEGOVE IZABRANICE :) sala je vrlo neslana :) nije on moj,niti sam ja njegova :) mi smo ono cuveno MI i ne sumnjam da bi doticna mogla da ugrozi moju poziciju :) Samo je uzasno neprijatno cuti tako nesto...A to da sam verena za matorca i slicno :) Fora je u tome sto je moj matorac mene cekao 8 godina :) Pa jbg nije mogao da se zadrzi na svojoj 20 i nekoj :) Godine idu :) I jos jednom NEMOJTE SE OSECATI PROZVANIMA ZBOG GODINA :) SVAKA GODINA ZIVOTA JE LEPA,ALI JE JAKO VAZNO BITI NORMALAN I MORALAN KOLIKO TOLIKO U SVAKOJ OD GODINA :) :***

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: GRABLJIVICE :0
19.8.2011 14:48:40   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Inica

Kao sto i ostale clanice kazu mozda je to sve bilo zezanje, a i ako nije to ipak treba da sredi tm (buduci). Ti ako si toliko sigurna u sebe i u vasu vezu, ovo ne bi trebalo mnogo da te pogadja.. Zamisli koliko ima tek potencijalnih takvih grabljivica.. A da li ce "pasti" na njih, zavisi samo od tvog decka..
A sto se tice, matorke od 30ak god, pa mogu ti reci da sam ja ubedjena da cu najbolje izgledati posle 30-e user posted image I veruj mi da vidjam dosta "matorki" kojima ne mogu da pridju devojke  od 20, 25..



ja sebi bolje izgledam sad nego sa 20 godina...mrsavija, zategnutija...zrelijego pogleda...ali stvarno vrlo neskromno to mislim

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: GRABLJIVICE :0
20.8.2011 7:49:58   
Inica
Cicimummy, pa naravno da je neprijatna situacija, i ja bih joj sledeci pit sigurno odbrusila ako bude imala slican komentar.. Samo mislim da je nepotrebno da se nerviras oko toga, kao sto si rekla sigurna si u svog "matorca"user posted image , i to je najbitnije..
Jeco, ja samo tako razmisljam, ne znam kakva cu biti za 5godina.. Mozda progutam svoje reci user posted image Ali kapiram da ako budem zadovoljna donekle u zivotu, super cu se i osecati, a i izgledati user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: GRABLJIVICE :0
20.8.2011 7:58:33   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: BubaMira

piletina je sve što je mlađe od nas, a matorka-matorac je sve što je starije od nas user posted image Pa makar to bilo i par dana gore dole.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: GRABLJIVICE :0
20.8.2011 8:03:35   
Anoniman
mi smo ono cuveno MI i ne sumnjam da bi doticna mogla da ugrozi moju poziciju :) Samo je uzasno neprijatno cuti tako nesto...


Pročitah sve tvoje postove dušo i čini mi se da si vrlo vrrrrlo mlada...
Neka je sa srećmom tebi i tvom vereniku, čini mi se da ćeš uraditi po svom kako god da bude i čiji god savet da čuješ. Jaz između generacija u osvajanju muškadije je naročito izražena, pogotovo tada... mlada si i lepa si i ti to znaš... eto sad i mi znamo, da si mlada, lepa, drčna, ne daš na sebe, svojeglava i pomalo šašava... kraj ove temeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: GRABLJIVICE :0
20.8.2011 11:19:15   
cicimummy
i na sve to sam jos i trudna :) Nema bolje kombinacije :) Tako da su mi grabljivice sad vrlo nebitno :) Proslo me je :) Sad samo mislimo na naseg mrvka i uzivamoooo :) Ja uopste ne gledam na godine na nacin na koji su me mnoge shvattile...cenim svako zivotno doba i normalnno ponnasanje u istom :) Jer da imam predrasude ne bih se udavala za muskarca u tim godinama :) U potpisu PRESRECNA TRUDILICA

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: GRABLJIVICE :0
20.8.2011 11:38:10   
Anoniman
i šta ćeš više na ovoj temi... ajde iš na prvo tromesečjeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cicimummy)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: GRABLJIVICE :0
20.8.2011 11:52:56   
cicimummy
idem idem ideeeeeeeeeem :) Malac je poceo vec da zeza :) Ljubi ga majka

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: GRABLJIVICE :0
20.8.2011 15:03:37   
Alexis79
Tebe su mala drmali trudnicki hormoni , a ne tamo neke "grabljivice".

A samo da dodam ja sam i sebi i drugima mnogo bolja "riba" sad u 32 godine nego pre 10 godina ali stvarno user posted image

< Poruku je uredio Alexis79 -- 20.8.2011 15:04:00 >


_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu cicimummy)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: GRABLJIVICE :0
22.8.2011 11:27:33   
cicimummy
moja tema je dobro delovala :) Mnoge su shvatile da su bolje riibe sad nego u dvadesetima :D I to je odlicno :D Ja sam sigurna da cu bez obzira na izgled sebi biti najbolja u svakom zivotnom dobu zbog ovog nekog unutrasnjeg zadovoljstva :D Malu hormoni lupaju i zbog godina i zbog trudnoce,ali nesam slepa i luda :D No sad su MUZ i BOCKO najvazniji :D Ko sisa grabljivice XD

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: GRABLJIVICE :0
22.3.2012 8:03:36   
Lu
Eh to samopouzdanjeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu cicimummy)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here