|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 8:56:53   
minnica

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Tuznouser posted image
Upravo sam procitala da je pronadjeno telo male Tijaneuser posted image
Svaki dan sam pratila vesti i iskreno sam se nadala da je to dete negde zivo i zdravo . Stvarno me je pogodilo. Pa kako bre neko moze da ubije deteuser posted image


Isto user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2426
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 9:00:31   
bubulence
tuzno, pretuzno. ni jedno dete ne zasluzuje takvu sudbinu, ni jedan roditelj ne zasluzuje da ostane bez deteta, sestra bez sestre. posebno na takav nacin.
samo se nadam da ce Bog dati snage roditeljima i sestri da prezive dane, mesece i godine koji dolaze... ubicu ne bih komentarisala, za njegovu kaznu ce se Bog pobrinuti, nadam se

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 2427
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 9:04:50   
emicaa
Duša me boli za Tijanom,prokletnik jedan pa ona je bila djete na početku života ko je on da joj taj život uzme

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2428
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 9:06:55   
branki*
jao,boze...user posted image ja nisam znala,nisam ukljucivala tv,sad cujem od vas..boze dragi,tuga,strasno,jadni roditeljiuser posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2429
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 9:22:32   
Olga75
bas tuzno
ta me je vest jutros docekala , ko zna kako je manijak mucio user posted image
i eto bilo je dovoljno samo desetak minuta da jedno divno dete nestane

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2430
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 9:34:16   
vikiveki
Joj,ja još nisam ni upalila Tv ,ovde sad sam saynala za Tijanu user posted image i osećam se tužno,nadala sam se da će je pronaći živu

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 2431
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 10:04:05   
Didy
Mene je jutros slomila ova vest. :'( Povraca mi se od svega.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 2432
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 11:12:52   
Anoniman
Sada sam procitala vest d aje pronadjeno telo male Tijane i placem, cela sam se najezila, negde u dubini srca sam verovala da ce je pronaci.user posted image user posted image user posted image

Smesta treba da uvedu smrtnu kaznu!

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 2433
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 11:15:17   
ivaMark
I ja sam verovala da je negde ziva.....
Na zalost, postoje osobe koje su stanju da urade ovako nesto.
Ne mogu da zamislim kroz sta je prosla sve Tijana i samo se nadam da joj agonija nije dugo trajala user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2434
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 11:17:12   
lesica
Užasno sam potrešena... user posted image

I vrlo kreativno sadistički nastrojenauser posted image

< Poruku je uredio lesica RR -- 7.8.2014 11:23:08 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 2435
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 11:20:31   
nata11
Netreba za njega smrtna kaznaa , pa zar on mucio dete a ti da ga ubijes. Kada ga ubijes nece nista osecati. Neee, seci mu deo po deo, stokaa jedna.

_____________________________





(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2436
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 11:21:13   
Anoniman
I ja se nadam da je nije silovao, i ko zna sta sve radio.

Nekako kad is roditelj ove stvari te duboko pogode, pogode te i kad nisi, ali i sama imam zensko dete, saosecam sa njenim roditeljima i sestrom!user posted image

Sto neko rece ko je bio on da prekine njen zivot koji je bio tek poceo da cvetauser posted image

(odgovor članu lesica)
  Direktna veza do poruke: 2437
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 11:43:14   
branki*

IZVORNA PORUKA: nata11

Netreba za njega smrtna kaznaa , pa zar on mucio dete a ti da ga ubijes. Kada ga ubijes nece nista osecati. Neee, seci mu deo po deo, stokaa jedna.

slazem se skroz.samo sto tijanu ni to nece moci da vrati,njenim roditeljima nema utehe..ali,treba smrada javno provesti kroz grad da ga kamenuju i pljujuuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2438
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 11:56:49   
Olga75
nje nema pa nema
jadna njena mama user posted image
ne mogu sebi da dodjem , pocinju da se spremaju za sahranu
zivote , trebala je da krene u srednju skolu a oni ce da je nose na grobljeuser posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2439
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 12:01:08   
mtajcica83
Jutros sam cula da su nasli Tijanino tijelo, uzas jedan, jadno dijete, jadan mladi zivot...Katastrofa, bas me ovo potreslo...user posted image
Ne bi ja ubila ubicu, nego dio po dio sjekla pa da osjeti sta je bol

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 2440
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 12:03:22   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Olga RR

nje nema pa nema
jadna njena mama user posted image


jadni svi njeni bliznji.. i mama i tata, sestra, baka , deka... jedva mi prezivljavamo ovo koji smo pratili samo u novinama i preko interneta, ne zelim ni da pomislim kako je njima...
slazem se da ovakvim monstrumima ne treba smrtna kazna, nego mucenje, mucenje i mucenje a verujte da ce pozeleti sam da umre kada ode u zatvor...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 2441
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 12:31:19   
Olga75
da , jadni oni svi
jadni svi mi kad nam se to deci desava
kad je najveca krivica sto je ona bila napolju , gde moze biti njena krivica najveca , ona je jedan andjeo ?
gde moze biti krivica njenih roditelja koji zele da im dete ima slobodu koju su oni imali ?
krivica je na onom koji je udario autom a nije zvao pomoc nego je zatukao i skinuo i zatrpao na djubristu
meni je dovoljno da mislim o njemu ruzne stvari
i krivica je na drustvu koje dozvoljava da takvi slobodno setaju
a smtrna kazna , nije nase drustvo zrelo za nju
i u krajnjoj liniji nismo mu mi zivot dali da mu ga oduzmemo
a sta ja mislim da mu treba uraditi to na moju dusu

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2442
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 12:37:15   
bubulence
pre par godina u Ledincima pored NS je ubijena devojcica od 7 godina. covek iz sela je silovao i ubio. nasli su ga mestani , zamalo ubili, jedva ga je policija spasila (nisu se bas ni otimali, namerno su pustili mestane da ga prebiju). dakle, uhapsen je, saslusan, priznao, zatvoren. donet kao zakon sa imenom te devojcice i tu je kraj. nista nije postignuto tim zakonom...
jedino dobro u svemu tome je sto su tog coveka toliko mucili zatvorenici da se na kraju obesio... nadam se da ce i iovog isto tako muciti samo da nece imati priliku da se obesi nego da ceo zivot zivi tako.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 2443
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 12:40:09   
Olga75
da i bilo je reci o "Marijinom zakonu
mislim da je i izglasan
i svaki put mi se podigne kosa na glavi , imam Mariju

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2444
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 12:41:29   
bubulence
moguce, nisam bila sigurna da li je Milica ili MArija... ali nista nije postignuto, to je najzalije. kao sto ni sada nece biti. za 3 dana vise niko nece nista ni spomenuti...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 2445
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 12:49:33   
Cakana84
Užas, tragedija, šta reći. Oduzet jedan mladi život. user posted image Koliko ima takvih psihopata koji ubijaju iz hira, opasniji su od kriminalaca koji se obracunavaju međusobno, mogu da napadnu bilo koga bilo kada, jer uživaju u tome. Koliko monstruma slobodno šeta.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 2446
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 13:11:58   
Anoniman
Sada sam slusala Sefanovica, kaze da je bila ziva kada je udario, i da je trazila pomoc a on je poceo da je udara i daviuser posted image jdana devojcica!

I kaze ako ga osude kazna je 30-40 godina, i sta tada on izadje i opet ima zivot, a jadna Tijana!user posted image
user posted image jedno, user posted image

(odgovor članu Cakana84)
  Direktna veza do poruke: 2447
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 13:18:43   
SunFlower
Mili boze, nije moguce user posted image user posted image user posted image Ali ZASTO?
Slicno se dogodilo i u mom mestu pre deset godina otprilike, ali bas mi je ulivalo nadu sto je pisalo da je vidjena... Pretuznouser posted image

_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 2448
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 13:28:42   
Verolina

IZVORNA PORUKA: nata11

Netreba za njega smrtna kaznaa , pa zar on mucio dete a ti da ga ubijes. Kada ga ubijes nece nista osecati. Neee, seci mu deo po deo, stokaa jedna.

Svako ko uradi tako nesto jeste zapravo jedan veoma veoma bolestan covek. A o psihickim slucajevima ne vredi raspravljati. Ja sam zapravo kivna na drzavu u cijem zakonu ne postoji dozivotna kazna zatvora. U kamenolom dok si ziv, pa ces biti drustveno koristan iako si psihopata, a sa druge strane do smrti vise neces moci nikoga da povredis.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2449
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 13:51:39   
jovicaa
uzasno, ko zna koliko jos takvih slucajeva ima koji se ne proprate medijski... pa ni ne znamo..
uf, ne znam ni sta bih rekla, stvarno da se coveku smuci zivot user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio jovicaa -- 7.8.2014 13:52:29 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 2450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here