|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 98 [99] 100   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 13:55:22   
vonavoj
strasno..i koliko shvatam on se sam prijavio i sve opisao???user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 2451
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 14:04:44   
Anoniman
Pa pre 4 godine je ubijena jos jedna devojcica u Subotici, Somboru gde bese ,istih godina kao Tijana, i ubica nikada nije pronadjen, kada sam cula za Tijanin slucaj samo sam molila Boga da ne prodje kao ona, ali nazalostuser posted image


(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 2452
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 14:05:01   
jovicaa
ja sam sad citala na netu. ne, policija ga je nasla, ali ne govore uopste kako i na osnovu cega. ne znam kako su otkrili da je on, ovde sam citala
KLIK

< Poruku je uredio jovicaa -- 7.8.2014 14:06:37 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2453
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 14:10:04   
Peace*
Mene tu buni nekoliko stvari. Kako nema tragova kočenja? Kako nema krvi?
Nešto mi je sve to... čudno.
Strašno mi je žao Tijane. Pratila sam od prvog dana, i svaki dan više puta ulazila na Blic u nadi da će objaviti da su je našli da je živa. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 2454
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 14:14:38   
Anoniman
Stefanovic je malopre izjavio da su telefonski otkrili, jer su locirali njegov telefon te noci na mestu nestanka da je koriscen. Proveravali su sve telefone...
I kaze da sumnjaju da je pratio od trenutka kada je krenula sama da vrati duks. I da udarac kolima nije bio jak.

Mada sto kazete sve je tu bas sumnjivo i cudno....

< Poruku je uredio Unina mama -- 7.8.2014 14:17:25 >

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 2455
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 14:22:19   
Peace*
Sve telefone u državi??? user posted image user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2456
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 14:23:42   
bubulence

IZVORNA PORUKA: jovicaa

ja sam sad citala na netu. ne, policija ga je nasla, ali ne govore uopste kako i na osnovu cega. ne znam kako su otkrili da je on, ovde sam citala
]

locirali su tel a i na osnovu dnk sto su nasli ispod nokta koji je otpao...


IZVORNA PORUKA: Peace*

Mene tu buni nekoliko stvari. Kako nema tragova kočenja? Kako nema krvi?




ovo i mene zanima. krvi nema verovatno jer je nije jako udario ali mora biti bar mali trag kocenja...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 2457
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 14:27:30   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Peace*

Sve telefone u državi??? user posted image user posted image



ne sve telefone nego su mogli da lociraju telefone koji su se nalazili u blizini nesrece...
u svakom slcaju, svaka cast nasoj policiji, mslim da je ovo filmski odradjeno. ali dzaba sve kada nje vise nema...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 2458
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 14:27:58   
Anoniman
Trazim link ali nisu izbacili na prvoj.rs. Malopre je Stefnovic davao izjavu ispred palate Pravde. I tako su izjavili novinar prema nezvanicnim informacijama kako saznaju....Ne cela drzava, vec oni ciji su signali te noci bili locirani u blizini mesta nestanka.

< Poruku je uredio Unina mama -- 7.8.2014 14:28:53 >

(odgovor članu Peace*)
  Direktna veza do poruke: 2459
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 14:31:50   
Peace*
Baš sam plavuša.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2460
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 14:37:19   
Misha i Ljisha
mutno mutno a policija pod pritiskom da nekog okrivi, ne bi me cudilo da je covek priznao i ono sto nije jer kad te neko muci ucinio bi sve samo da prestanu. Mozda se samo nasao na pogresnom mestu u pogresno vreme. A da budemo iskreni i ja kad vidim pajkane dodje mi odmah da lazem (ne ne vezala sam se ja sad sam se bas odvezala.....). Nemojte me pogresno shvatiti ako je on pocinilac najgori je monstrum koji postoji, ma svi pedofili i ubice dece zasluzuju najgore kazne. Ja samo hocu da kazem da je meni ovde sve maglovito. A DNK ispod nokta su mogli da potvrde samo nakon sto su ga priveli pre toga nisu imali sa cim da porede dnk.

Jadna devojcica a tek njeni roditelji i sestra. Setra ce provesti ostatak zivota u strahu, a roditelji ce premreti od straha svaki put kad im cerka bude nedostupna na mobilnom telefonu. Strasno strasno. user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 2461
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 14:45:49   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

A DNK ispod nokta su mogli da potvrde samo nakon sto su ga priveli pre toga nisu imali sa cim da porede dnk.



pa tako su i rekli, imali su tragove, samo im je trebao pocinioc pa potvrde a njega su nasli pomocu tel. ovako su samo potvrdili.
pao je i na poligrafu. ja verujem da je on krivac

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 2462
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 14:47:58   
Anoniman
I ja verujem, a trebali bi da ispitaju i sa onim starim slucajem kada je ona druga devojcica u blizni ubijena.

To je psihopata, cim on nije pokazao ni trunku zaljenja , samim tim pokazuje da je bolesnik, nema grizu savesti....

(odgovor članu bubulence)
  Direktna veza do poruke: 2463
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 14:59:25   
Misha i Ljisha
ja policiji nista ne verujem. Bas su bili ekspeditivni u ovom slucaju, a gomila drugih neresena. Eto i slucaj te devojcice sto kaze Unina mama. Ovo je malo vise propraceno u javnosti, ljudi apeluju, mediji apeluju i hop resen slucaj za pet dana. Mislim samo sam sumnjicava prema nasoj pravdi. A to da li je pokazao zaljenje ili ne niko od nas ni ne zna jer nismo tamo. A i da je pokazao zaljenje??? Da li bi to umanjilo njegov zlocin??? Ne bi, po meni je isto. Sta bi ga onako narod zalio? Kao jadan pokajao se? Ljudski zivot nema cenu. Niko nema prava da ga oduzme pa cak ni mi sami. Zna se kukavice to cine. Eto ako nije planirao mozda se uspa.nicio jer je udario a mislio je da je ozbiljnije povredjena pa kad je video da je ziva jos se vise uspanicio mislim pitaj Boga sta se tu desilo. Sto kaze neko nema tragova kocenja. 10 kobnih minuta u mraku te devojcice. Strasno. Za 10 minuta su vec svi bili alarmirani, ali dzaba.

Ovi roditelji bar imaju eto saznanje sta je bilo sa njihovom cerkom, oni roditelji cija su deca nestala zive sa znakom pitanja ceo zivot a opet njima ostaje nada da su im deca tamo negde i dalje ziva. U svakom slucaju ako policija i jeste bila efikasna u ovom slucaju onda im svaka cast. Nisam ocekivala tako nesto od nase policije.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2464
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 15:27:56   
Cakana84
IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

ja policiji nista ne verujem. Bas su bili ekspeditivni u ovom slucaju, a gomila drugih neresena. Eto i slucaj te devojcice sto kaze Unina mama. Ovo je malo vise propraceno u javnosti, ljudi apeluju, mediji apeluju i hop resen slucaj za pet dana. Mislim samo sam sumnjicava prema nasoj pravdi.




Da, bili su ekspeditivni u ovom slučaju i trebalo bi uvek da budu jer ovo nažalost nije jedini slučaj. Nema potrebe da se bilo ko pravi pametan i glumi detektiva, mada to jeste lako preko tastature.
Realnost je tako surova. Tijana je postala sinonim za sve žrtve, za sve roditelje koji traže ili su izgubili svoju decu, nada ostalima da se zločin kažnjava, a pre svega sprečava. To što se država angažovala tek posle medijske pompe je već drugi problem našeg sistema.

< Poruku je uredio Cakana84 RR -- 7.8.2014 15:28:59 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 2465
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 15:50:55   
Olga75
MiLJ , pa on ih je odveo do tamo gde je zavalio , mislim kako je znao ?
a druga devojcica koja je zaklana , Milica je zaklana u Subotici , to je nekih 20 -25 km razlike i jos nije uhapsen njen ubica user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 2466
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 17:56:59   
nata11
Vrlo je moguce i da nebude tragova kocenja niti krvi. Dovoljno je bilo da samo nju zakaci kolima i kao izadje da pomogne. A da su brzo reagovali pa i nisu, trebalo im je nedelju i po. To bas i nije neka espeditivnost.

_____________________________





(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 2467
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 18:09:12   
17 joka
Velika je to tuga,user posted image
slazem se sa MILJ I UM

nadam se samo da ce nasa policija raditi mnogo bolje nego do sada

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2468
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 18:09:47   
Olga75
sutra u 17 je sahrana user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 2469
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 18:12:04   
jovicaa
da misho i ljisho, covek ih je odveo do tela, kako onda on nije krivac?
da im on nije pokazao gde je telo verovatno je nikada ne bi nasli.
i ja kazem najgore od svega je sto je nasa policija samo u retkim slucajevima ovako aktivna i resi slucaj, treba uvek da budu takvi. ko zna koliko ima nerazresenih slicnih slucajeva... ne bi me cudilo da su i ovo iskoristili kao deo politicke propagande, muka mi je od toga, ali nece me zacuditi.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2470
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 19:10:17   
Azra_
Strašna vest. kako su dani prolazili, sve manje mi je bilo verovatno da će je naći živu. Strašno.

Čovek jeste monstrum. Samo čekam da vidim koji će ˝čovek˝-advokat uzeti njegov slučaj! Koji monstrum će hteti da ga brani??! Žalosno je, za novac će i takvih biti.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 2471
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 19:29:51   
branki*

IZVORNA PORUKA: Azra_



Čovek jeste monstrum. Samo čekam da vidim koji će ˝čovek˝-advokat uzeti njegov slučaj! Koji monstrum će hteti da ga brani??! Žalosno je, za novac će i takvih biti.

ja neverujem da ce neko hteti da ga brani,sem ako mora po sluzbenoj duznostiuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 2472
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 22:01:15   
doktorkakristal
strasno ne znam sta bih rekla,ja sam iskreno mislila da je neko oteo i odveo u belo roblje ni na kraj pameti da se ovako nesto moglo desiti kod nas user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2473
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 22:06:57   
Didy
IZVORNA PORUKA: doktorkakristal

strasno ne znam sta bih rekla,ja sam iskreno mislila da je neko oteo i odveo u belo roblje ni na kraj pameti da se ovako nesto moglo desiti kod nas user posted image


Ovo sam i ja mislila, računala sam - blizu je granica, pa su to iskoristili i nadala sam se da će je pronaći i vratiti, međutim... user posted image



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 2474
   RE: Kako se trenutno osjecamo (3 deo)
7.8.2014 22:46:55   
jovicaa
uzas kako god da ga kazne ne mogu da nadoknade njenoj porodici gubitak... a da ne pricam o tome sta je ona jadnica prozivela, ne postoji dovoljna kazna za takvog sadistu!

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 2475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  96 97 98 [99] 100   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 98 [99] 100   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here