|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: CTG
9.6.2010 21:54:19   
Maya21
Ctg se u NS radi u Poliklinici, do termina. Nakon toga se javljas u Betaniju.
Bar je tako bilo pre godinu dana, a mislim da se nije menjalo.

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: CTG
9.6.2010 21:56:30   
bebablue
Hvala maya na odgovoru i mene je zbunilo, citam devojke pisu Betanija, a meni je dr dala uput za Polikliniku, i jos mi objasnila treci sprat, ginekologija. A ja cu tada biti 38. nedelja,


_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: CTG
9.6.2010 21:58:11   
Anoniman
Ja sam radila na limanu u DZ, radi se samo na ta tri mesta, koliko ja znam, možda i u ZOV.

(odgovor članu bebablue)
  Direktna veza do poruke: 153
   RE: CTG
9.6.2010 21:59:34   
bebablue
Ja vodim trudnocu u Signalu, a oni ne pripadaju Domovima zdravlja Novi Sad, pa me zato sigurno salje na Polikliniku.

_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: CTG
9.6.2010 22:11:32   
Maya21
I ja sam u signalu, one ne mogu da salju u DZ zato salju na Polikliniku, a inace se u Betaniji rade CTG tek kad se predje termin

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: CTG
9.6.2010 22:14:34   
bebablue
Znaci, dobro sam ukapirala, cak mi je i dr rekla da se ne zakazuje, vec samo odem na Polikliniku sa uputom.

_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: CTG
9.6.2010 22:17:22   
Maya21
Da i to idi ranije, mislim da primaju do podneva samo...

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: CTG
9.6.2010 23:03:26   
biska
Ja tek treba da radim,35 nedelja sam a privatno sve idem. Nemam cak ni otvoren karton u bolnici!? Zato sto mi je moj ginekolog rekao da mi to ne treba jer nisam u radnom odnosu........... e sad dal ce on da mi radi CTG ili u bolnici to sad ne znam kako user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image please help??????????

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: CTG
9.6.2010 23:07:51   
vbjb
Meni je termin bio pre tri dana i idem u polikliniku svaka dva dana na CTG, uput iz doma zdravlja. Doktorka koja radi tamo mi je rekla do osam dana preko termina kod njih a onda nas salju u Betaniju da nam indukuju porodjaj...

(odgovor članu biska)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: CTG
9.6.2010 23:23:23   
biska
Ja sad 19tog ulazim u 9 mesec. I tad treba da odem kod ginekologa a nista mi nije reko za CTG...........

(odgovor članu vbjb)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: CTG
10.6.2010 18:32:17   
bebablue
biska ja cu biti 38. nedelja kada budem isla na ctg.
Maya hvala na savetu, da odem u ranijim jutarnjim casovima.


_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu biska)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: CTG
10.6.2010 18:41:13   
lanajelena
na ovoj temi samo novosadsko drustvo user posted image
vbjb pa ti jos malo,imas li kome da javis da te bodrimo

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: CTG
10.6.2010 18:55:37   
bebablue
ima nas dosta novosadjanki kad pogledasuser posted image

_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: CTG
15.6.2010 22:52:30   
biska
I jedna pazarka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: CTG
27.6.2010 13:08:33   
biska
Bila sam na CTG i sve je ok. i bas je nemirna beba user posted image a znam sad da to treba u bolnici da radim i to jednom nedeljno. Znam i to da treba i da se prvo doruckuje pa tek onda CTG. Eto ako neko nije znao user posted image

(odgovor članu biska)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: CTG
27.6.2010 17:25:09   
magnetic

IZVORNA PORUKA: biska

Bila sam na CTG i sve je ok. i bas je nemirna beba user posted image a znam sad da to treba u bolnici da radim i to jednom nedeljno. Znam i to da treba i da se prvo doruckuje pa tek onda CTG. Eto ako neko nije znao user posted image
Ja ovo nisam znala.Imam zakazan prvi ctg za tri dana,a eto to mi niko nije rekao u bolnici

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu biska)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: CTG
27.6.2010 18:46:52   
Daca88

IZVORNA PORUKA: magnetic


IZVORNA PORUKA: biska

Bila sam na CTG i sve je ok. i bas je nemirna beba user posted image a znam sad da to treba u bolnici da radim i to jednom nedeljno. Znam i to da treba i da se prvo doruckuje pa tek onda CTG. Eto ako neko nije znao user posted image
Ja ovo nisam znala.Imam zakazan prvi ctg za tri dana,a eto to mi niko nije rekao u bolnici

Da,bebe izgleda bolje reaguju kad mi nismo gladne.
Ja sam sa 34+6 isla na prvi CTG i stavili me na aparat,i beba usporena,slabo se pomera,miruje ili spava,pa mi sestra kaze da prosetam oko 30 min,a za to vreme ce ona drugoj trudnici da uradi ctg dok ja ne dodjem.
I sem sto sam setala,ja usla u pekaru i smazala kroasan sunka-sir,i vratila se...a bebac podivljao,skace,lupa u aparat,suta,zivahan skroz,onaj aparat samo zvizdi i pokazuje neke nenormalne"kontrakcije"a to sve od njegovih pokreta.

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: CTG
30.6.2010 22:11:41   
biska
Da to su mi rekli da bolje reaguje kad se mi naruckamo user posted image a  meni se blizi e sad del cu bas 19 tog ne znam... a mozda i ranije user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: CTG
6.7.2010 15:51:33   
vbjb

IZVORNA PORUKA: lanajelena

na ovoj temi samo novosadsko drustvo user posted image
vbjb pa ti jos malo,imas li kome da javis da te bodrimo

Uh, sorry sada sam tek skontala ovo... Nazalost nisam imala kome da javim a posto sam opet promasila termin nedelju dana mislila sam da cu imati vremena da vam javim licno ali se sve odigralo bas brzo. Naime krenule su mi kontrakcije u kolima dok sam isla sa starijim sinom na trening, kontrakcije su mi bile na 10 min i dok sam stigla do betanije otvorila sam se cetiri prsta, sat i po od tada sam se porodila.
Puno pozdrava i hvala vam kao da ste navijaleuser posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: CTG
9.8.2010 20:02:32   
Lilly*
Bila danas na CTG-u a beba se umirila, kao da se prepala user posted image inače je stalno živahna. Kaže dr da ima kontrakcija, ali da su to samo one pripremne, da neće beba još napolje user posted image Ponovo idem u četvrtak

< Poruku je uredio Lilly RR -- 9.8.2010 20:04:24 >


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu vbjb)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: CTG
9.8.2010 21:21:18   
Anoniman
Lilly,samo jos malkiceeeeeee i stize bebaaaaac user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 171
   RE: CTG
9.8.2010 22:25:08   
Lilly*
Jeste user posted image stiže user posted image user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: CTG
9.8.2010 22:26:39   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 173
   RE: CTG
9.8.2010 22:30:19   
Nensi*
Lilly,pa ti vec 40 nedelja user posted image user posted image user posted image jos malo,jos malo user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: CTG
9.8.2010 22:34:32   
JULIE
Zene NE uzdajte se UOPSTE u ctg sto se tice kontrakcija i bolova,on vam je bitan zbog pracenja srcane radnje ploda.Na dan porodjaja su mi na ctg u dz kontr.bile ispod 50,dr kaze da idem kuci i zakaze mi sledeci za nedelju dana,pola sata nakon toga odem u bolnicu i kazu mi da sam otvorena 4.5 prsta i porodim se za sat vremenauser posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here