|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trema pred porođaj?
11.1.2009 12:03:44   
gracija
E i mi udjosmo u 9 mjesec.Konacnouser posted image user posted image user posted image
Bila sam kod svog doce na kontroli,bebac se iznenada podigao i nije mu glavica vise tako nisko.Nije mi jos skinuo serklaz,kaze da moze jos izdrzati.Sledeca mi je kontrola 23 januara.Sad se nesto mislim,bas me ovaj bebac zeza,cijelu trudnocu bio je tako nisko da sam imala osjecaj da ce mi ispasti a sad kad smo u 9 mjesecu on se podigao  tako visoko da mislim da mi je zeludac dosao u grlo.MM kaze da je izgleda na mene,sve radi kontrauser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Trema pred porođaj?
11.1.2009 12:44:41   
Lu
Super Gracija,sad više nemaš razloga za brigu nego samo za veseljeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Trema pred porođaj?
11.1.2009 13:49:16   
guppy RR
GRACIJA!!!!!!!
Šokirala sam se kad sam shvatila, da ćeš ti svaki čas!!!!!!!
user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Trema pred porođaj?
11.1.2009 14:30:34   
gracija
Da drage moje.Bio je jako dugacak period,s obzirom da sam se pocela otvarati u 17 nedelji ali eto Bogu hvala izgurasmo...I naravno da se zahvalim svima vama koje ste mi davale podrsku svo ovo vrijeme,pogotovu onda kad su me drmale krize...user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Trema pred porođaj?
11.1.2009 15:32:40   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: gracija

E i mi udjosmo u 9 mjesec.Konacnouser posted image user posted image user posted image
Bila sam kod svog doce na kontroli,bebac se iznenada podigao i nije mu glavica vise tako nisko.Nije mi jos skinuo serklaz,kaze da moze jos izdrzati.Sledeca mi je kontrola 23 januara.Sad se nesto mislim,bas me ovaj bebac zeza,cijelu trudnocu bio je tako nisko da sam imala osjecaj da ce mi ispasti a sad kad smo u 9 mjesecu on se podigao  tako visoko da mislim da mi je zeludac dosao u grlo.MM kaze da je izgleda na mene,sve radi kontrauser posted image user posted image user posted image .



tako sam se i ja zezala za mog bebca. Toliko sam dugo pila partusisten, vodila računa jer je beba nisko, a onda nije hteo da siđe i prođe kroz porođajni kanal user posted image  ma dečaci su opasno tvrdoglavi...ccc user posted image
I ja sam se iznenadila što si ti u devetom mesecu. Nekako mi sad neobično kad pomislim da te neću viđati ovde baš tako često. Ali, diiivan je razlog user posted image user posted image  Držimo fige!!!

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Trema pred porođaj?
20.1.2009 16:49:39   
gracija
Evo mene sa najnovijim informacijamauser posted image .Danas sam bila na kontroli,bebac je ok,tezina mu je oko 3300gr.U ponedeljak vece prekidam sa svim lijekovima,u utorak 27.01.idem da mi skine serklaz i po procjeni mog ginica porod ce krenuti odmah poslije toga.Tako ako Bog da moja bebica stize sledece sedmiceuser posted image user posted image user posted image ....

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Trema pred porođaj?
20.1.2009 18:24:23   
Anoniman
Jao gracija, videla sam ovih dana da si pisala u ovoj temi, ali nisam stizala od svoje muke da ti pišem!
Drago mi je da si dogurala do kraja, i molim te, nauči muža kako da uđe na RR i javi nam lepe vesti! user posted image

(odgovor članu gracija)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Trema pred porođaj?
21.1.2009 2:18:43   
kumara
Gracija, divnoooo! Jos malo i drzaces bebca u rukama!!! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Trema pred porođaj?
19.2.2009 16:49:53   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ja ceo svoj život imam tremu pred porođaj! user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image - Jel ima ovo u najboljim rr citatima? Ako nema, predlažem!user posted image



Još ne razmišljam onako intenzivno, ali očekujem tremu pred kraj, pa ću onda da se tresem ovde vama po forumu, a vi radite od mene šta znateuser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Trema pred porođaj?
19.2.2009 16:55:29   
NadaR
Ja sam teski tremaros i stalno sam se pribojavala za milion stvari!
Kad su krenule kontrakcije , znala sam da pobjeci ne mogu, jedino preostalo je da se skocentrisem, saradjujem sa babicom tj slusam je, i potrudim se da se sve sto prije zavrsi...
user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Trema pred porođaj?
19.2.2009 17:07:47   
eugenija
Mislim da je to najbolji način Nado... I baš volim kad čujem da su se paničari (poput mene) na kraju porodili bez velike panikeuser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Trema pred porođaj?
19.2.2009 18:22:24   
sonja999s
kakva trema, nisam se ni setila da panicim kad su pocele da lupaju kontrakcijeuser posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Trema pred porođaj?
28.5.2009 10:21:29   
Rina
Pred prvi porodjaj nisam imala tremu jer nisam znala sta me ceka ,samo sam pozitivne informacije primala k znanju i najbolje je tako user posted image

A sad je pocela trema cim sam ugledala user posted image   user posted image user posted image user posted image

No polako,vraticu se na ovu tremu kroz mesec -dva user posted image

(odgovor članu sonja999s)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Trema pred porođaj?
28.5.2009 10:25:39   
Rina
...htedoh reci 'vraticu se na ovu TEMU' user posted image

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Trema pred porođaj?
28.5.2009 22:01:08   
Anoniman
Da, tri nedelje pred termin i ja imam tremu pred porodjaj. Prvi put je hB sve proslo dobro, iako je pupcanik bio obmotan 2 puta oko bebinog vrata. Sad se najvise plasim togauser posted image
Ista doktorica ce me i poradjati, pa sam sto se te strane tice mirna. Jos samo da preguram ove tri nedelje u iscekivanjuuser posted image
Zato sam postala hiperaktivna user posted image
user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Rina)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Trema pred porođaj?
28.5.2009 22:11:02   
Rina
Jojjj i kod mog sina bio obmotan pupcanik oko vrata user posted image

Jel ima to veze sa aktivnoscu dok su u stomaku?On je bio stvarno preaktivan a i ovaj mali je isti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Trema pred porođaj?
28.5.2009 22:19:35   
Anoniman
Ne bih znala da ti kazem, meni je prvo dete bas bilo mirno u stomaku pa se ipak upetljao. A i ovako je poprilicno smotan, stalno nesto rusi i prosipauser posted image user posted image user posted image
Ovo bebce sto sad nosim je mnogo aktivnije, sta da ocekujemuser posted image


< Poruku je uredio Zille -- 28.5.2009 22:20:09 >

(odgovor članu Rina)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Trema pred porođaj?
28.5.2009 22:23:15   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Rina

Pred prvi porodjaj nisam imala tremu jer nisam znala sta me ceka ,samo sam pozitivne informacije primala k znanju i najbolje je tako user posted image





Definitvno, najbolje tako!


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Trema pred porođaj?
28.5.2009 22:26:27   
Anoniman
user posted image
Procitaj sta mi pise ipod crte!!!

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Trema pred porođaj?
28.5.2009 22:30:43   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Zille

user posted image
Procitaj sta mi pise ipod crte!!!



user posted image ti ti ti tititititititii always look on the bright side of life ti ti ti tititititititiiuser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Trema pred porođaj?
28.5.2009 22:35:06   
Sneža
Ma šta vama može jedan porođajčić bre user posted image user posted image user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Trema pred porođaj?
29.5.2009 11:16:06   
Anoniman
Mene je uhvatila trema od toga sto uopste NEMAM tremuuser posted image user posted image user posted image Ja se nekada zapitam da li sam normalna. Prije 3 mjeseca nocima nisam spavala, bila sam u depri jer me je uzasno bilo strah. Vremenom sam sebe istrenirala da je to nesto sto ne mogu izbjeci, ali opet me nekako ova moja smirenost zabrinjava. Svjesna sam sta me ceka, i opet sam mrtva 'ladna. Bojim se da mi se to ne obije o' glavu... Bas sam freak user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gracija)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Trema pred porođaj?
29.5.2009 11:17:12   
Anoniman
Miljana user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Trema pred porođaj?
29.5.2009 16:54:44   
eugenija
Miljana, pregorela nam trema.. I meni je sada "orilo gorilo"user posted image user posted image user posted image

Sve je to normalno... Ispucali smo kredit brige.. sad smo na suvom... user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Trema pred porođaj?
1.6.2009 13:27:04   
DACA/MACA
ja bas imam tremu.Ali iz ugla mog supruga delujem jaaaaako opusteno.Mislim da je tako bolje.Ako i njega ufrkeljisem tesko nama.A valjda ce sve biti ok.Neka pripoda odradi svoje a na meni je da budem vesela,nasmejana i ZDRAVA.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...
Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here