|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ogrlica od ćilibara
19.4.2012 19:44:57   
PoisonEve
E pa ja sam tek danas oprala ali do tad je vec bilo zaslo sunceuser posted image
Sutra cu jos jednom to da uradim i stavicu u brususer posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Ogrlica od ćilibara
19.4.2012 22:18:06   
vonavoj
ajde i ja cu moju oprati,da ne budem "nemajka"user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Ogrlica od ćilibara
19.4.2012 22:21:05   
Anoniman
Bas sam danas bila sa devojkom koja se bavi kamenjem. Najbolje je blago sunce, npr jutarnje. Ona cak kaze da sunca ima i ako ga mi ne vidimo kao suncan dan, jednostavno, prirodna svetlost, sta je to nego sunce? Tako da, nemoj mnogo da se opterecujes svime time. Kad ste u setnji, izbaci je preko duksica, i gotovo. Poenta prvog pranja je spiranje tudje energije sa kamenja, koja se prenosi bilo kojim dodirom. Kamenje je licna stvar i treba da poseduje samo energiju vlasnika. Ono izvlaci iz organizma razne stvari, zavisi koji kamen je u pitanju, i vremenom se trosi, zato se preporucuje pranje i punjenje na otprilike 2 nedelje.

(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 178
   RE: Ogrlica od ćilibara
24.4.2012 15:04:20   
Sanchy
Da li ima da se kupi i gde narukvica od cilibara?Moja bratanica ima narukvicu ali kupljenu u C.G.,pa predpostavljam da ima i kod nas?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Ogrlica od ćilibara
24.4.2012 15:06:59   
Olga75
Sanchy , meni je bas svejedno ali sacekaj da se porodis i da krenu zubi , mozda beba ni ne primeti , kod nas je bilo skoro pa tako , osim balavljenja i blagog proliva zube nismo ni osetili
i daa
verovatno tamo gde ima tih ogrlica ima i narukvica

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Ogrlica od ćilibara
24.4.2012 15:09:48   
Anoniman
Nađi nekoga ko se bavi tim kamenjem i neka ti napravi. Ja sam sebi pravila narukvicu ćilibara i još nekog kamenja nedavno. Samo, bebi kada krenu zubi, ona je u oralnoj fazi, i tada su rukice stalno u ustima, te preti da će i narukvica biti u ustima, ja bih se plašila da je ne pregrize. Pre bih je stavila oko nogice, ispod čarape. 

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 181
   RE: Ogrlica od ćilibara
24.4.2012 15:22:58   
Sanchy
Snajka i brat su joj kupili odmah ali zbog ekcema ,u C.G .je koriste odmah od rodjenja nije samo za zube...ja se stvarno ne razumem ali s obzirom da oni tako htela sam i ja to odmah po rodjenju da narucim,smatram da je narukvica prakticnija samo to..oko nogice joj drze crvenu brojanicuuser posted image ...nece da pregrize ona je bas oko ruke i visoko je na rucici mislim ne pomera se ...a ja se za ogrlicu plasim da se ne ugusi sa njom ...

< Poruku je uredio Sanchy -- 24.4.2012 15:26:02 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Ogrlica od ćilibara
24.4.2012 15:29:25   
Olga75
mozda je u CG jeftinija , neka ti naruce oni i posalju ili donesu kad dodju na babine user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Ogrlica od ćilibara
24.4.2012 15:35:05   
Sanchy
Moze i tako..nego ne volim nikog da obavezujem ,onda oni nece hteti da naplate pa treba da se cimam oko togo...mislila sam da znate gde to ima u Bg da se kupi ..ta i ta adresa,toliko para...ako neko zna neka mi posalje pp ako nece ovako...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Ogrlica od ćilibara
24.4.2012 15:38:28   
Olga75
izguglaj , ima puno tih distributera pa ces sigurno naci nekoga

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Ogrlica od ćilibara
24.4.2012 16:46:23   
PoisonEve
Ja ne vidim nikakav pomak na bolje od ogrliceuser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Ogrlica od ćilibara
24.4.2012 16:48:52   
Anoniman
mi ne balavimo vise, cini mi se da i da je manje nervozna.

(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 187
   RE: Ogrlica od ćilibara
26.4.2012 16:53:19   
lanica82

IZVORNA PORUKA: Sanchy

Moze i tako..nego ne volim nikog da obavezujem ,onda oni nece hteti da naplate pa treba da se cimam oko togo...mislila sam da znate gde to ima u Bg da se kupi ..ta i ta adresa,toliko para...ako neko zna neka mi posalje pp ako nece ovako...


Ja je nemam još, ne znam da li da je kupujem, ne znam ni koliko je kod nas a rođaka mi reče da joj je muž u Nemačkoj kupio za 7evra, stalno ide pa možda i ja rešim da mi donese. Ako imaš nekog tamo eto najboljeg rešenja!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Ogrlica od ćilibara
26.4.2012 22:34:17   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: Unina mama

mi ne balavimo vise, cini mi se da i da je manje nervozna.

user posted image user posted image user posted image i moja!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Ogrlica od ćilibara
26.4.2012 22:39:34   
Anoniman
imam jedno pitanje: jel znate koliko dugo ima rok trajanja, ako ga ima, ova ogrlica?
Imam jednu koja je stara nekih tri ipo godina, pa bih je dala sestri ako jos vazi?

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 190
   RE: Ogrlica od ćilibara
26.4.2012 22:40:19   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Sanchy

Snajka i brat su joj kupili odmah ali zbog ekcema


Ti si prva koja je iznela ovu info na forumu sem mene koja sam pisala da mislim da se Marku ekcem dosta smirio od kada nosi ogrlicu.
Jeste, ogrlicu smo stavili nakon bolnice u kojoj su ga nakrkali sa kortiko i antibioticima, i jeste, lekovi su ga popravili, ali ja smatram da je ogrlica dosta doprinela održavanju takvog stanja.
Iako je imao do sada 5 bronhitisa, smatram da bi ih imao bar 10 da ne nosi ćilibar.

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 191
   RE: Ogrlica od ćilibara
22.6.2012 20:17:29   
viking
E sad je bilo na televiziji, ako potopite cilibar u ciniju sa vodom u koju ste sipali dve kasisce soli a on potone, onda nije pravi. Ako je pravi, ostace da pluta.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Ogrlica od ćilibara
10.7.2012 18:08:51   
cockic
evo mm uze ogrlicu u aksi i pise da je prirodan cilibar i da se pere samo u vodi a da se ne izlaze direktnoj suncevoj svetlosti jer na taj nacin postaje lomljiv?

sad cu da ga operem i stavim napolje i onda joj kasnije stavljam,javljam kako deluje jer je zubi unistise.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Ogrlica od ćilibara
11.7.2012 9:35:36   
Anoniman
Mi smo napokon skinuli ćilibar pre 3 nedelje. user posted image

(odgovor članu cockic)
  Direktna veza do poruke: 194
   RE: Ogrlica od ćilibara
27.7.2012 14:34:31   
cockic
ja njoj cesce perem jer je zaliva mlekom i kasicama user posted image sve mislim da nema pravi efekat kad je opere sa vestackim mlekom user posted image
tako da ispada da je ja cesto perem ali samo pod vodu je stavima par minuta i  onda na sunce mada ne znam koliko neko kaze pola sta neko sat vremena?

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Ogrlica od ćilibara
24.3.2013 22:44:07   
pocahontas
meni je mama pre par godina iz rusije donela ogrlicu od baltickog cilibara, nikad je nisam nosila pa sam mislila da stavim bebi oko nogice, ispod carape, da eventualno ublazi bolove zbog zuba, pa me zanima sta mislite da li je to ok, imajuci u vidu da je ogrlica kao za odrasle, malo je duza nego ona za bebe, ali ja bih joj dva puta obavila oko noge i preko carapa, kontam da ne moze da skodi...

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Ogrlica od ćilibara
25.3.2013 0:11:29   
Bebilina
Pocahontas jel ti beba stavlja nozice u usta? Ja sam razmisljala da uzmem sinu narukviccu da nosi oko clanka, ali sam odustala jer on sve trpa u usta, ukljucujuci i stopala. Carape mu na nogama potraju par minuta i toliko... Narukvicu bi vukao dok joj ne dodje glave, tako je uporan da ne bih smela da rizikujem. user posted image
E jedne noci sam mu ogrlicu dvaput obmotala oko clanka pa preko obukla pizamicu sa stopama i kopcanjem izmedju nogu. ST agod da je radio ujutru je ogrlica bila na dnu vrece za spavanje, neotvorena... Kako je uspeo da je izbaci van pizame nemam pojma...
Takodje mozda da tu tvoju skratis, na 31-33cm pa da je nosi oko vrata, ali samo u slucaju da je pojedinacno cvorovana posle svakog kamencica i napravljena tako da pri potezanju puca tacno iza kopce. Nasa je navodno takva (nisam isprobala user posted image ) al obzirom da je ne skidamo nikada, ni za kupanje i plivanje, samo bih takvu smela da mu stavim.
On je jednom svoju ogrlicu nasao, verovatno slucajno, uhvatio i probao da povuce do usta. To mu naravno nije upalilo, odvukla sam mu paznju i nisam ga opet videla da je dira. Verovatno slucajnost da mu se rucica zakacila ili sta. user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Ogrlica od ćilibara
25.3.2013 0:36:04   
pocahontas
moja ne vadi noge iz usta :D ali retko uspe da skine carapu, zato sam i mislila da to lepo namestim ispod carape pa da vidimo kako ce ici...htela sam zapravo da vidim da li ce joj ogrlica uopste pomoci, ako vidim rezultat onda cu joj kupiti ovu za bebe..unapred se nadam da ce imati efekta jer mi se cini da je bas muce zubici...:(

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Ogrlica od ćilibara
25.3.2013 9:19:30   
sneza24
Pocahontas ja bih na tvom mestu pokušala sa tom ogrlicom koju imaš.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Ogrlica od ćilibara
3.4.2014 10:10:10   
emicaa
treba li se ogrlica skidati nocu,ja sam do sad skidala,nesto me strah,a inace koristi vec sedmicu ali nisam primjetila da nesto pomaze,i dalje joj se cijedi iz usta i zvace sve sto stigne...

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...
Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here