|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
7.9.2010 10:52:48   
dacica
nje nema,ali zato ti Irena kad se porodis,obavezno da napises kako si prosla,i utiske..i da-koga da izbegavamuser posted image user posted image srecno!!!user posted image user posted image

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu Irena79)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
7.9.2010 14:40:31   
Irena79
ok Dacice ja cu se javiti sa svojim utiscima, nadam se da ce sve dobro proci jer sam resila da idem opusteno i zato cu angazovati lekara i anesteziologa pa necu morati mnogo da mislim:) sta cu prvo dete pa mogu da budem razmazena:))) no imam jos ja da cekam par nedelja, nadam se da gospodjica nece da pozuri...

pozz

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
8.9.2010 11:44:41   
dacica
irena-i ja imam dr.isto prvo dete..pa sta cu..lakse mi psihicki,ali nemam strah...ja bi volela da moja pozuri mali,makar 2 nedeljeuser posted image user posted image posto mi je termin tek krajem oktob.user posted image

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu Irena79)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
8.9.2010 21:08:37   
Irena79
heheh ja sam nesto u fazonu da ne zuri ali mi je svakim danom rekla bih sve teze jer je njoj sve tesnije. danas sam saznala da ce moj dr biti na kongresu bas u periodu kad je meni termin, od 28.9. do 4. 10. tako da cu videti sta i kako dalje:( reci cu ti ko mi se zalomio.pozz

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
9.9.2010 0:17:26   
dacica
bas mi je zaouser posted image user posted image bas si baksuz...a,ko ti je dr.??

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu Irena79)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
9.9.2010 9:37:46   
dacica
jel ima neko da ide u skolicu na zvezdari...

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
9.9.2010 22:04:48   
Irena79
dr Mitrovic
ja idem u dz u siminoj i skroz je ok skolica. dva puta ned. dolaze devojke iz chicca cetvrtkom i drze prezentaciju, danas su nam dale i promo mat, dve cucle od kaucuka, odelce za tek rodjenu bebu i tufere za grudi 3 para, lepo od njih:) babica koja je drzala predavanje o dojenju me odusevila, toliko korisnih informacija nam je dala u jednom casu da je to fenomenalno! toplo preporucujem kome je blizu simina.

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
19.9.2010 12:15:37   
dacica
irenauser posted image user posted image jel se spremas...jel ima nekih simptoma...user posted image user posted image

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu Irena79)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
20.9.2010 12:14:51   
dacica
jel bio neko skoro da se poradja..sta traze u zvezdari da se ponese sve za porodjaj...mislim spavacica...i ostalo...hvala!!!

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
20.9.2010 23:23:11   
JULIE
Nista oni ne traze(sem analiza,mada se nece buniti ako ih nemas)sama nosis sta ti treba.Za pocetak:
2 spavacice(poradjas se u njihovoj)
papuce,OBAVEZNO gumene za tusiranje,i druge papuce koje ces nositi u sobi
mrezasti ulosci njih bolje ponesi vise pakovanja,ja sam zbog jakog krvarenja za 4sata potrosila 3user posted image
pribor za l.higijenu(peskiri,cetku za kosu,casu,pasta i cetkica za zube,gel za tusiranje ili sapun za telo i nesto za intimnu negu)
To ti je ono neophodno prvog dana,kasnije neka ti donesu ostalo

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
21.9.2010 0:05:05   
pepeljuga
i jedna bitna stvar: toalet papir - jer ga tamo, naravno, nema user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
21.9.2010 0:42:49   
dacica
hvala puno julie i pepeljugouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
21.9.2010 9:40:47   
pepeljuga
dacice, imas jos vremena, opusti se i uzivaj a sta god da te zanima, slobodno pitaj user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
21.9.2010 10:13:37   
dacica
kad si vec rekla-mozda je glupo pitanjeuser posted image user posted image a,usta nosimo sve to-moze neka torba ili mora u kesi,posto u nekim bolnicama mora kesa...user posted image user posted image
a,draga opusticu se tek kad sve sredim...i spakujem...e,onda cu se opustiti...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
21.9.2010 10:58:26   
pepeljuga
mozes slobodno da nosis torbu, jedna od mojih cimerki je cak nosila kofer na tockice user posted image  

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
21.9.2010 11:19:59   
dacica
hvala draga...to je sve za saduser posted image user posted image ako mi nesto padne na ovu moju polu pametuser posted image user posted image user posted image ,trazicu pomoc

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
21.9.2010 19:32:55   
Irena79
Dacice ja sam torbuljak spakovala ima vec neko vreme...:) ostalo mi je jos nekoliko dana do dana D, malena se opasno vrpolji cini mi se da joj postaje potesno. inace se dobro osecam, osim sto se jako zamaram, ali ne dam se picim samo tako na sve strane i mislim se ako sad krene a ja u sred grada...:) sredjujemo stan i jos nismo gotovi tako da sam u fazonu bebo nemoj jos koji dan:)
sto se porodilista tice sve je kako ti je pepeljuga rekla i ja sam isto to spakovala pa ce mi donositi ako sta zatreba dodatno, ne mogu bas kofere da vucem. mozes da poneses svoj toplomer ako hoces da ne koristis onaj koji je obisao milion miski, stvar izbora. ono sto mi je babica sa zvezdare preporucila to su diklofenak supozitorije za posle porodjaja ako bolovi budu jaki od epiziotomije.
eto ako se setim jos neceg pisacu. ako me nema znaci u porodilistu sam:)pozz

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
21.9.2010 19:58:54   
pepeljuga
da, obavezno svoj toplomer!

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Irena79)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
28.9.2010 12:12:19   
hoodi
Pozdrav, evo konacno sam se malo oporavila, pa da vam javim kako je proslo... Porodjaj je super prosao! Kada je fenomeeenalnaaa! Porodio me dr. Mitrovic i bio je skroz ok. Nazalost, ipak sam morala na indukciju, al sve se brzo zavrsilo, u 15h sisla u porodiliste(sa odeljenja - koje je uizasno, ali je osoblje super), u 15 i 30  usla u kadu - oko 4 prsta otvorena, nista do tada nije bolelo, psiha je cudo,posto sam jako prizeljkivala kontrakcije, radovala sam se svakom bolu i smejala kada zaboli. Zaista sve polazi iz glave, posle u kadi kada su krenuli bolovi i u jednom trenutku babica ne moze da ocita otkucaje srca bebe ide po doktora - istog trenutka ja zaboravljam na bolove...malo posle 16h dolazi mm slikamo se i on mi zavidi kako uzivam u bebi roze kadi user posted image Posle krece sve jace da deluje indukcija..... Ono sto je meni najvise prijalo je cuceci polozaj, tako da je priroda sve sama uradila, mislim da bih poludela da sam morala da lezim, vrtela sam se po kadi i disala, disala... topla voda masira ledja i relaksira u pauzama kontrakcija... kasnije te naravno sve nervira, al bitno je skoncentrisati se na pravilno disanje i tada je bol manji... takodje mokar peskir na usta i muzeva ruka puno znace...Ja sam imala srecu da se doktor negde zadrzao i kada me je pozvao da izadjem napolje (treba da se izadje na sto sa 8 prstiju), ja sam bila vec potpuno dilatirana i samo je rekao - gotovo, poradjas se! U 18 h je izasla beba - lep i dugacak decak! user posted image user posted image Na naponima se nisam bas pokazala, totalno sam se pogubila i morali su malo da me secnu, al bilo je njih bar 5-6 oko mene i svi me drzali i pomagali, babica Ivana odlicna i Slavujka koja mi je gurnula stomak da beba izadje i naravno mm koji mi je drazao ledja da bih bolje napinjala.... Doktor se zezao sve vreme da ce sam da izvuce bebu ako ja necu....posle me pri usivanju takodje zagovarao i grdio u sali, ali zaista je bio strpljiv svaka mu cast, to vece mi je bilo sve divno... euforija me drzala do jutra, visila sam na telefonu da bih zaboravila na bolova... na bebi friendly mi se pridruzila cimerka koja se odmah posle mene porodila, bila takodje u kadi, al je ona bolje disala (cula sam je dok sam 2h lezala posle por. - ona je bila na vezbama na Zvezdari - to preporucujem), samo je ona na 8 prstiju izasla napolje pa se tu malo namucila... Isto je Mitrovic porodio.... Sto se tice ostalih doktora Luzajic me pregledao prethodni dan, on je veeeliki strucnjak, al ja ga ne bih nikom preporucila jer je jako uobrazen, izrazava se na latinskom i skrt na recima. S. Djurovic radi samo sa svojim pacijentima-tarifa oko 500 e, sa njima je fernomenalna. Kisljevic takodje super sa svojim pacijentima, ovako ne znam...
Za mene tek posle dolaze prioblemi sa grudima, posto sam imala previse mleka, bol pri izmlazanju i masiranju (od ped. sestara) mi je bio gori od porodjaja!!! Osoblje na b.f. je skroz ok, mada ocekuju da im nesto tutnes (bar cokolade i tome slicno). Ja sam imala problema samo sa jednom ped.sestrom Dragicom ,koja je nesto poludela i maltretirala i mene i bebu, al prema ostalima je bila ok, samo ne ljubazna. Ne zelim da se secam tog dana-preplakala sam ga....Buba na zalost ima, al nije mnogo strasno, samo drzati stvari gore. Kupatilo staro, al nikada nije guzva i relativno cisto. Mali br. zena na b.f pa ti je neko od osoblja uvek dostupan i svi te zapamte. Samo nikada ne treba uzimati zdravo za gotovo savete koje ti daju! Vec sve proveriti, posto pogotovu za grudi sve je individualno i olako dati saveti prvorotku mogu totalno da zbune i naprave haos. Ja sam se srecom izvukla bez mastitisa, al pukom srecom da se pojavila jedna sestra Fila i postarala se da mi razbije ploce do jutra.... Posle kuci sam imala neku p. sestu koja mi je pomogla i evo tek posle 20 dana sam bez temperature i prevelikih bolova u dojkama...
Srecno i pitajte ako sam nesto zaboravila!


(odgovor članu Irena79)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
28.9.2010 12:24:06   
dacica
jel nezgodno na bf.ako si prvorotka...
sta ti preporucujes...
cestitam!!!!

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu hoodi)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
28.9.2010 13:59:05   
pepeljuga
Sto se tice ostalih doktora Luzajic me pregledao prethodni dan, on je veeeliki strucnjak, al ja ga ne bih nikom preporucila jer je jako uobrazen, izrazava se na latinskom i skrt na recima.


user posted image moj dragi doktor, bas je takav kako si opisala, ali ne bih ga menjala ni za sta na svetu i preporucila bih ga svakome!!


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu hoodi)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
28.9.2010 14:06:35   
pepeljuga
a slazem se sa hoodi da ne treba slusati sestre u vezi grudi, mnoge zenice su nadrljale zbog njihovih saveta (nas su npr. terale da masiramo grudi sto vise, mleko nadolazi a nama zbog cr ne donose bebe na podoj prva tri dana dok smo u soku i na intenzivnoj....uzas! mnoge zene su imale problema). ja sam srecom na vreme odlucila da ne slusam njih nego drugaricu koja je svoje dvoje dece dojila po dve godine i super sam prosla user posted image

hoodi, cestitam ti!!!!!!!!user posted image


< Poruku je uredio pepeljuga -- 28.9.2010 14:08:10 >


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
28.9.2010 22:03:07   
Irena79
hoodi cestitam!

meni je termin sutra ali ja mislim da ce ova mala jos da se pracaka u stomaku:) i meni je dr Mitrovic vodio trudnocu al je od danas do 4 okt na nekom kongresu te cemo videti da li ce uopste biti tu kad se budem poradjala....
htedoh da te pitam posle koliko dana si izasla i kako ti je sad epiziotomija jel mnogo boli?
pozz

(odgovor članu hoodi)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
28.9.2010 23:45:02   
dacica
nego drugaricu koja je svoje dvoje dece dojila po dve godine i super sam prosla 

draga daj i nama savet...da se ne zeznemouser posted image user posted image

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu Irena79)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
29.9.2010 11:05:54   
pepeljuga
user posted image
mislim da je sve ono sto pise u nasim temama o dojenju mnogo korisnije nego saveti sestara u bolnici, one samo gledaju kako da sto pre obidju krug i zatvore se u one svoje sobice da gledaju farmu ili sapunice, bar je tako bilo kad sam ja bila user posted image

ps. to nikako ne vazi za sestre u sok sobi, njima svaka cast, da samo vidite taj posao....aaaa user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here