|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
2.8.2010 15:10:19   
mala mrva
Porodila sam se u gradskoj u aprilu i imam samo reci hvale,primio me je doktor kusljevic ali s obzirom da mu se smena zavrsila porodjaj je zavrsila dr Kostic.Babice su fine kao i sestre,drze predavanja majkama o nezi bebe i pomazu oko dojenja.

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
9.8.2010 9:41:38   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Rekli su nam da ne spuštamo torbe na pod jer ulaze bube.


Buba nema, sve su iskorenili, ali je ostalo da srede to famozno kupatilo. Takođe, ja NIKADA ne spuštam svoje stvari na pod, pa ni u hotelu sa 5* a ne u porodilištu. Zato sam i napomenula da se na porođaj ponese što manje stvari da se torba ne bi držala dole.
Epi je oko 250 evra, anesteziolog će za te pare da dođe i za Uskrs ako treba. Nažalost, za to vam treba i dr tamo jer drugačije ne može.


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
9.8.2010 9:56:55   
Jeca*
ja nažalost imam to iskustvo da me je anesteziolog ispalio iako smo se spremili da platimo i pričali smo sa njim lično...i zvala sam ga kad je krenuo porodjaj, po dogovoru...pisala sam, da se ne ponavljam

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
9.8.2010 10:05:30   
LillyT
Videla sam Jeco, ali da sam ja slušala tog tvog anesteziolga, porodila bih se kod kuće jer je meni sve ukupno trajalo (sa bolovima kod kuće) 4 sata.
Ovo znam pouzdano zbog cimerke, koja je porodila na Uskrs i to oko 14h (taman za vreme ručka). Ona mi je rekla da su toliko dali. Nazvali su ga kada su krenuli, i on je bio već u bonici. I da, sramota je sve to, sramota je da se tako radi, grozno je što se žene boje porođaja jer ne mogu da dobiju epi... Ja se iskreno nadam da će se neke stvari ovde promeniti, ali eto, napominjem opet, iako sam bila ubeđena da se neću poroditi bez epi-a, upala sam u taj rapidni i uspela bez mnogo muke i bola. Ali, to ne znači da će i sledeći put biti tako, pa se treba na vreme obezbediti. 

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
9.8.2010 10:08:20   
Jeca*
samo mi nikada nece biti jasno, zasto nama nije rekao cenu. Otvoreno sam ga pitala koliko, bili smo sami u sobi...rekao je cenu koliko bolnica trazi i ni rec vise o tome. A ja sam bila spremna da platim...tu sam se zeznula, sto nisam insistirala, ali nije mi palo na pamet kako to da izvedem...

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
9.8.2010 10:10:07   
Nensi*
Koliko dana se ostaje u Gradskoj bolnici posle porodjaja?

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
9.8.2010 10:13:06   
LillyT
Možda se ipak bojao neke prijave... nagađam. A da li ste vi imali tamo svog dr-a i po preporuci došli kod tog anesteziologa? To napominjem, jer dr garantuje za tebe da si ok i da ga nećeš prijaviti. Strašno.
Nenisi, ja sam otisla 3. dana jer se dana kada se porodiš ne računa (nebitno da li si se porodila u 1 noću ili u 18h)


< Poruku je uredio LillyT -- 9.8.2010 10:14:44 >


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
9.8.2010 10:15:02   
Jeca*
naravno da da..ona mi je i dala mobilni da se javim anesteziologu. Ma skroz bzvz..
vazno je da se sve dobro zavrsilo, ali kad se setim....

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
9.8.2010 10:23:49   
dunja RR
prošle godine kada sam se operisala bila su samo dva anesteziologa u porodolištu:
Jedan stariji koji je svim ženama govorio da su debele( i meni), i onda su dolazale uplakane ne zbog bolova posle operacije nego zbog njegauser posted image
joj meni to bilo smešno, ma šta me briga šta će on da mi kaže.....
čak i kada sam se probudila iz anestezije prvo sam ugledala njegovu glavu i čujem ga:
" Gde si bucko, bucko"

a drugi je tada bio na odmoru na Zakintosu, ali sam ga posle videla, mlad, ima hiljadu minđuša na glavi.

< Poruku je uredio dunja RR -- 9.8.2010 10:24:18 >

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
9.8.2010 10:48:09   
pepeljuga
nensi, ostaje se posle prirodnog 3 dana, posle carskog 5

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
9.8.2010 10:55:49   
dacica
jel isao neko od vas na one vezbe za trudnice,ja bi da krenem-pa vase misljenje-da li treba ici???hvala

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
9.8.2010 11:00:40   
pepeljuga
ja sam isla ali ne u gradsku nego u moj dz, ali cula sam mnogo pozitivnih komentara o skolici u gradskoj! bilo mi je bas zao sto nisam mogla tamo da idem, bilo mi je daleko, inace bih isla sigurno

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
9.8.2010 13:12:10   
dacica
skolica-gradska...heloooo!!!

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
9.8.2010 13:13:15   
Anoniman
Zašto to ne pitaš u temi za školicu? user posted image

(odgovor članu dacica)
  Direktna veza do poruke: 214
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
24.8.2010 1:23:31   
dacica
mame koje su se skoro porodile-dali ste dobile neku bakteriju-vi-ili-bebe,ili neku infekciju,ili nesto...veceras me dugarica izgrdila kada je cula da hocu u gradsku,kaze tamo je svaka beba zaradila bakter.ili infek.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu mala mrva)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
24.8.2010 9:24:47   
pepeljuga
prvi put to cujem, kakva glupost! gradsku, bas naprotiv, hvale kad je nega beba u pitanju user posted image



_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
24.8.2010 15:02:55   
dacica
ma ja mislim da nema pravila..kako ti se zalomi...
jel ima jos neko da se skoro porodio..

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
27.8.2010 16:23:25   
hoodi
Pozdrav trudnjacice! Evo malo kasno, al i ja da se ukljucim...ja sam pred terminom i zeljno iscekujem kontrakcije :))
Odlucila sam se za Zvezdaru iz razloga sto svi vasi komentari upucuju da se gore ipak osecas kao covek, a ne kao broj... i drugi razlog je sto imam gore blisku osobu koja poznaje skoro sve u porodilistu...medjutim bas iz tog razloga ona mi nije preporucila ni jednog doktora posebno, vec da sama izaberem... na kraju smo se dogovorili sa babicom da dodje kada bude trebalo, a doktor koji mi se zalomi...nekako mi je logicnije da malo castim babicu (ako dodje van smene), koja ce i onako odraditi sav posao nego nekog nadobudnog doktora, necu iz principa... zato sam i odlucila da necu epidural, jer mi je rizik da idem kod bilo koga, a ne bih da izreziram porodjaj, pa na indukciju, jer mi se cini da mnoge tako zavrse kada se dogovaraju.......nego sta mi Bog da....
Ako bude sve u redu, ja cu ici u kadu, pa cu vam pricati kako je bilo, mada je i meni ta babica rekla da se ne seca kada je neko poslednji put bio u kadi!!! Al, ja ne odustajem user posted image
sta vi mislite ima li neki doktor gore koga treba izbegavati?
Pretopostavljam Sonja Djurovic po vasim komentarima?? Ja sam do sada bila kod Bojovica i Dosla i nisam odusevljena... Bojovic je bio profesionalan i salio se samnom al nije mi bio tako dobar da bih ga zvala specijalno da dodje, niti da mu platim
A Doslo, koga je moja rodjaka ishvalila, mi je rekao da nikakko ne preporucuje epidural, za sta je dao argumente, a za kadu "ma sta ce ti kada, idi prirodno", gde sam shvatila da je on iz stare garde, od onih koje mrzi da zive, i jedva ceka penziju, pa misli da mi mladi samo izvoljevamo (pretpostavljam da se on nikada nije poradjao user posted image )
Ja se bas raspisala user posted image  znacila bi mi bilo koja sugestija, da li se slazete samnom?
A ja javljam kako je sve proslo!!

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
27.8.2010 16:41:47   
upgrade011
Valjda su u medjuvremenu stavili mreze za komarce na prostorije gde su bebe...user posted image
Skoro sam gledala jedan prilog o tome na Studiu B. I o tome kako nemaju para za klime. 

(odgovor članu hoodi)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
1.9.2010 0:42:13   
dacica
hoodi-ja sam kod Dosla,i idem preko veze,zna da ce dobiti pare,pa bas i nisam merodavna,jer sve idem preko reda,moji ga znaju privatno-pa je drugacije...ne znam dali jos neko ima iskustva sa njim????pisi sta se desava....

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu upgrade011)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
1.9.2010 12:35:59   
dacica
ps.zaboravila sam da ti kazem da Dosla dosta hvale,kao strucnjaka,zato sam se ja odlucila za njega-nisam cula nista ruzno...pa ti ga zato preporucujemuser posted image user posted image user posted image prema meni je ok.i ja sam zadovoljna!!!

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
4.9.2010 13:12:12   
hoodi
Hvala Dacice! Kod mene jos nista novo, prosao mi je termin i sada iscekujem... poslednji put sam bila kod Pedje Mitrovica i deluje mi skroz ok, nadam se da ce me on i poroditi... al nadam se da necu morati na indukciju user posted image
imam tremu...........

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
4.9.2010 14:15:19   
dacica
drzim fige hondiuser posted image user posted image user posted image i pisi cim se vratis,da cujem utiske,i kakvo je stanje u bolnici....srecnouser posted image user posted image

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu hoodi)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
4.9.2010 14:29:03   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: hoodi

Pozdrav trudnjacice! Evo malo kasno, al i ja da se ukljucim...ja sam pred terminom i zeljno iscekujem kontrakcije :))
Odlucila sam se za Zvezdaru iz razloga sto svi vasi komentari upucuju da se gore ipak osecas kao covek, a ne kao broj... i drugi razlog je sto imam gore blisku osobu koja poznaje skoro sve u porodilistu...medjutim bas iz tog razloga ona mi nije preporucila ni jednog doktora posebno, vec da sama izaberem... na kraju smo se dogovorili sa babicom da dodje kada bude trebalo, a doktor koji mi se zalomi...nekako mi je logicnije da malo castim babicu (ako dodje van smene), koja ce i onako odraditi sav posao nego nekog nadobudnog doktora, necu iz principa... zato sam i odlucila da necu epidural, jer mi je rizik da idem kod bilo koga, a ne bih da izreziram porodjaj, pa na indukciju, jer mi se cini da mnoge tako zavrse kada se dogovaraju.......nego sta mi Bog da....
Ako bude sve u redu, ja cu ici u kadu, pa cu vam pricati kako je bilo, mada je i meni ta babica rekla da se ne seca kada je neko poslednji put bio u kadi!!! Al, ja ne odustajem user posted image
sta vi mislite ima li neki doktor gore koga treba izbegavati?
Pretopostavljam Sonja Djurovic po vasim komentarima?? Ja sam do sada bila kod Bojovica i Dosla i nisam odusevljena... Bojovic je bio profesionalan i salio se samnom al nije mi bio tako dobar da bih ga zvala specijalno da dodje, niti da mu platim
A Doslo, koga je moja rodjaka ishvalila, mi je rekao da nikakko ne preporucuje epidural, za sta je dao argumente, a za kadu "ma sta ce ti kada, idi prirodno", gde sam shvatila da je on iz stare garde, od onih koje mrzi da zive, i jedva ceka penziju, pa misli da mi mladi samo izvoljevamo (pretpostavljam da se on nikada nije poradjao user posted image )
Ja se bas raspisala user posted image  znacila bi mi bilo koja sugestija, da li se slazete samnom?
A ja javljam kako je sve proslo!!





ja sam dosadna vise koliko hvalim zvezdaru user posted image
salim se, ali po stoti put da kazem da tamo opusteno mozes i bez ikakve veze, svi doktori su ok (osim gorepomenute sonje dj. ali to ne znaci da je los doktor, samo je prilicno neprijatna)
mislim da sam vec negde pisala da znam devojku koja se prosle godine porodila u kadi u gradskoj i super je prosla (ali da, to izgleda stvarno nije omiljeno kod nasih doktora)
ja jesam isla preko veze ali moje cimerke nisu i sve smo prosle super!
jedino sto je bolnica krs ali da se preziveti nekoliko dana, po meni je strucnost osoblja najvaznija.
hoodi, sa srecom user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu hoodi)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
6.9.2010 23:29:14   
Irena79
Hvala Dacice! Kod mene jos nista novo, prosao mi je termin i sada iscekujem... poslednji put sam bila kod Pedje Mitrovica i deluje mi skroz ok, nadam se da ce me on i poroditi... al nadam se da necu morati na indukciju
imam tremu...........


proslo je vec dosta vremena od ovog posta pa me zanima kako je prosao porodjaj Hoodi? da li neko zna posto ona tesko da ce skoro visiti na netu:) meni je termin krajem meseca, ja planiram kod Mitrovica jer mi je on vodio trudnocu pa me zanima kako je bilo.
pozz

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here