|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tanga gaće
13.2.2010 10:41:39   
Mrvicabg
Bogami ni ja nevolim preterano da ih nosim obicne su mi najbolje,naravno ne babske bubregace user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Tanga gaće
13.2.2010 11:36:03   
Mishica 77

Ranije sam nosila tanga gaće ali samo iz fazona jer mi nikad nisu prijale. Stalno sam pokušavala da ih izvadim iz guze.user posted image
Već duže vreme nosim obične pamučne... da sad ne reklamiram firme ali su prelepe, šarene i zanimljivo mi je da ih kupujem jer stalno kupujem različite(što se i mm sviđa). Dosta su plitke pa mogu i sa ovolikim stomakom da ih nosim, bez problema.
Protivnik sam tangica. Mislim da, realno gledano, ima više stavki protiv nego za  ali isto tako nemam ništa protiv za neko kratkotrajno nošenje ako prilika to iziskuje.


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Mrvicabg)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Tanga gaće
15.4.2010 20:28:37   
lenaa
ranije sam nosila sad ne, vise volim one sto prekrivaju pola g.....
Znate ono - nekad ste morali da pomerite gace da bi se videla gu... a sad mora da se pomeri gu... da bi se videle gaceuser posted image

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Tanga gaće
16.4.2010 22:58:38   
Novosadjanka T.
Skoro sam isla na neku svadbu i isprobavam pantalone, a moja Micka me ocenjuje valje ili ne.
Kada smo se slozili koje cu ona mi kaze- Obuci tange, da se ne ocrtava linija od bubreg gaca

Pitam se kada je postala sramota nositi gace?

Izgleda da je bolje da  moja rodbina (baba, stric, sestre...)pomisle da nemam gace, nego da se "blamiram" jer se sam ih obukla pa se zaboga vidi linija pod guzanom.
Ne razumem.
Na kraju sam obukla haljinu, malo siru i domacinke, one fine udobne pamucne gace.

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Tanga gaće
16.4.2010 23:12:03   
Anoniman
Ranije ,tj. pre trudnoce sam nosila tange i nisam se izvlacila iz njih,imam raaaaaaaznih boja i modela i sara user posted image !A od pocetka trudnoce i sve do danas ih nisam ni jednom obukla user posted image ,ne zato sto ne zelim,nego zato sto su mi male a ne zelim sada da kupujem neke ogromne jer skidam kile user posted image

< Poruku je uredio Jos malo pa mamica -- 16.4.2010 23:13:02 >

(odgovor članu Novosadjanka T.)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Tanga gaće
17.4.2010 13:49:05   
Anoniman
Samo tange nosim...

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Tanga gaće
6.5.2010 20:09:48   
Anoniman
Ne podnosim ih i nikad nisam mogla ni da ih nosim! Imam jedan par sto mi je mV kupio al skupljaju prasinu!user posted image
Bokserice plice i one obicne su mi ok!user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Tanga gaće
6.5.2010 20:39:47   
Ellenica
ja baš volim tanga gaćice.
Pre nego sam ostala trudna nosila sam ih često.
ali ne vilim one duboke koje se popenju do kukova, već pliće tange kao brazilske gaćice koje takođe volim.


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Tanga gaće
6.5.2010 23:03:11   
Pipi duga carapa
IZVORNA PORUKA: Ellenica

ja baš volim tanga gaćice.
Pre nego sam ostala trudna nosila sam ih često.
ali ne vilim one duboke koje se popenju do kukova, već pliće tange kao brazilske gaćice koje takođe volim.

tanga nikako imam hemoroideuser posted image dok sam bila mlada gace nisam ni nosilauser posted image ,a posebno ne te pracke,a sad s'godinama sve dublje i dubljeuser posted image ,salim se naravno uvek samo bokserice,i tanga bas bas kad moram

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Tanga gaće
6.5.2010 23:04:36   
eni26
Pre su muskarci zavrtali gace da vide dupe,a sad obrnuto!user posted image

(odgovor članu Pipi duga carapa)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Tanga gaće
6.5.2010 23:05:23   
cipiripi
hahahahahahahahahahah
lujkooooooooooooooooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Tanga gaće
6.5.2010 23:06:42   
eni26
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Tanga gaće
6.5.2010 23:11:37   
marince1
ja ne volem tange,nekako mi ulaze u dupe user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Tanga gaće
6.5.2010 23:21:41   
Anoniman
Oblacim sta mi prvo padne pod ruku, da l' su tange, bubregare ili boksreice-svejedno mi je. Kao devojka sam nosila samo tange, imala sam troje obicnih gaca za prvi-drugi dan menstruacije, i to je to. Dok sam bila trudna nisu mi bas uvek prijale tange, pa sad nosim sve redom, zavisi od garderobe, prilike, i raspolozenja.

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Tanga gaće
17.8.2011 23:48:20   
Brana
Ja inace ne volim da me ista zulja,a pogotovo kada je donji ves u pitanju..jednom sam probala tange,i kada su mi se zavukle..zamalo ih nisam skinula u sred grada,glava mi se zacrvenela..i od tada nikad vise..user posted image

< Poruku je uredio Brana -- 17.8.2011 23:49:40 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Tanga gaće
17.8.2011 23:52:12   
PoisonEve
Meni i najvise prijaju i najbolje stoje bokserice, tako da njih najcesce nosim. Ko sto Brana kaye ne volim ni da me zulja a mislim da su vrlo nehigijenske.

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Tanga gaće
17.8.2011 23:52:48   
Alexis79
Uvek se setim jedne moje stare šnajderke.
Stalno je ponavljala:"Pre je čovek morao da ti razmakne gaće da vidi dupe ,a sad mora da razmakne dupe da bi uopste nasao gaće."user posted image

A ja ih nosim samo sa nekim haljinicama gde mi se obične gaćerone ocrtavaju.

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Tanga gaće
17.8.2011 23:55:07   
Brana
jaoj Alex,izreka joj je extra!! user posted image

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Tanga gaće
17.8.2011 23:58:46   
Alexis79
I jos nešto u vezi sa istom temom.
Nekako mi se dupe talasa u tangama.user posted image
Kao da radi  taši taši tanana user posted image .
Ne znam da li me razumete  ,ali obicne gaćerone mi nekako stegnu dotični deo tela.
A sa tangama mi je nekako sve rasplinuto user posted image

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Tanga gaće
18.8.2011 9:47:25   
Anoniman
Nosila ih redovno kao klinka (mislim ono od 18-25 user posted image ), a onda dobila zlatnu žilu i otada samo full profil odstraga user posted image

(odgovor članu Alexis79)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Tanga gaće
18.8.2011 9:50:36   
jabudic
Nina, i ja nosila dok su mi dobro stajale, sad da ih obucem ne bi se pozadi nista ni vidjelo, pojelo bi ih dupe user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Tanga gaće
18.8.2011 9:54:58   
Anitaaa
Ma ja ih nosim samo kad odeća to zahteva,ne volim da mi se na haljini ili nekim uskim pantalonama ocrtavaju gaće hehe
Inače ovako ih ne nosim,uopšte mi nisu udobne i stalno pokušavam da ih izvučem iz guze hahah.
Jednom sam ih čak i skinula u gradu pošto su me nervirale i navukla pantalone bez gaćica  user posted image


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Tanga gaće
18.8.2011 9:56:20   
Anoniman
Inače, moja baba ( o Bože, danas je već drugi put pominjem user posted image -trebala bih joj zapaliti sveću) je tange zvala: kanap-u-dupe user posted image

(odgovor članu jabudic)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Tanga gaće
18.8.2011 9:57:47   
Ana RR
Joj Nina user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Tanga gaće
18.8.2011 11:14:20   
Didy
Dokaz globalnog zagrevanja.user posted image
user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here