|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tanga gaće
18.8.2011 11:17:04   
biba*
ja mislim da je tange izmislio neki zlobni muskarac da bi se zene patile u njima.Mislim stikla, tange,noge ti otpadaju gace te zuljaju,a oni milina,patike i bokserice.E to je moje misljenjeuser posted image

_____________________________

ako vam se neka ptica pos..e na glavu,obrišite se diskretno i pravite se ludi,kao i uvijek kad su vas pos..li

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Tanga gaće
18.8.2011 12:13:46   
mtajcica83
Ja bas dugo nosim tangice, naravno jedino nisam kad sam bila trudna i posle porodjaja neko vrijeme,...Ne nosim ih ni sad ( Posle operacije), ali necu odustati od njih user posted image .. Prijaju mi, ne ocrtavaju se, i imam ih bas mnogo i savko malo kupijem nove user posted image ..Volim i bokserice i slip gacice..

(odgovor članu biba*)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Tanga gaće
18.8.2011 14:16:27   
viking
Ja sam ih ranije nosila, ali sada više. Nekako sam shvatila da su prilično nehigijenske jer ništa ne pokrivaju pa su intimni delovi izloženi bakterijama i koječemu. I ginekolozi su vrlo protiv toga, više puta sam čula da ne preporučuju njihovo nošenje iz istog razloga. Naravno, koliko ljudi toliko mišljenja, ali ja ih sada ne bih obukla ni za pare user posted image  A i fakat mi ne stoje više kao nekada user posted image  

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Tanga gaće
18.8.2011 19:14:50   
Verus
Viking: isto kao ti, iz istih razloga...tvrde dr. da si zaista vise izlozen infekcijama...eno ih gomila cami po fiociuser posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Tanga gaće
18.8.2011 19:16:23   
Anoniman
Ja mislim da više ne proizvode toliko velike tange koje bi mogle da se navuku na moje postporođajno dupe. 

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Tanga gaće
18.8.2011 19:19:28   
Anoniman
Pre trudnoce sam samo njih i nosila.Sada,nema sanse.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Tanga gaće
18.8.2011 19:21:28   
Verus
Bubouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Tanga gaće
14.9.2011 0:15:08   
World
mislim da su dobre samo kad treba da se skinu.... user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Tanga gaće
14.9.2011 19:20:40   
Dove
Odusevila sam se kad sam videla temu.World,hvala ti jer je zbog tvog posta iskocilo na temi SEKSUALNOST.Znate kako kazu,ranije je trebalo da pomeris gace da vidis d...user posted image a sad treba da pomeris d....user posted image da bi video gace.Ja imam mako visak kg ali danas sam kupila svoje prve tange,cipkast grudnjak i svilenu kratku spavacicuuser posted image Cisto da razbijem monotoniju a i pogledajte postove u NEDOSTATAK SEXA U BRAKU...Samo slusam vase savete drage mojeuser posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Dove -- 14.9.2011 19:23:22 >

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Tanga gaće
14.9.2011 19:45:31   
World
ako, ako, sve to je odlican afrodizijak...user posted image
ja imam samo jedne koje koristim, kao sto rekoh vec, samo 5 min prije nego sto ih skinem.... inace mislim da su totalno neprakticne i grozne... user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Tanga gaće
14.9.2011 19:49:38   
hanka
Koristim ih samo kad moram zbog odece inace pri kupovini propadnem od traganja za dobrim,pamucnim,prijatnim jer u glavnom su nekvalitetne i najvise mrzim one sa jednom trakicom nista gore
user posted image

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Tanga gaće
14.9.2011 19:52:41   
tina37

IZVORNA PORUKA: World

ako, ako, sve to je odlican afrodizijak...user posted image
ja imam samo jedne koje koristim, kao sto rekoh vec, samo 5 min prije nego sto ih skinem.... inace mislim da su totalno neprakticne i grozne... user posted image



_____________________________

Jos nisam imala tu priliku i cas_t da me sreca upozna

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Tanga gaće
14.9.2011 20:10:25   
vukosava

IZVORNA PORUKA: viking RR

Ja sam ih ranije nosila, ali sada više. Nekako sam shvatila da su prilično nehigijenske jer ništa ne pokrivaju pa su intimni delovi izloženi bakterijama i koječemu. I ginekolozi su vrlo protiv toga, više puta sam čula da ne preporučuju njihovo nošenje iz istog razloga. Naravno, koliko ljudi toliko mišljenja, ali ja ih sada ne bih obukla ni za pare user posted image  A i fakat mi ne stoje više kao nekada user posted image  


Verovatno su ih izmislili prodavci antibiotika hehe

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Tanga gaće
14.9.2011 20:19:16   
zoća
ranije si morao da razgrnes gace da bi nasao zadnjicu a sada moras da razgrnes istu da bi nasao gaceuser posted image user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Tanga gaće
15.9.2011 0:31:40   
Lilla
Tange sam obukla jednom u zivotu i napatila se samo tako. Cijelo vrijeme su mi ruke letile nazad da cupam tu prokletinju iz zadnjice. Na kraju sam ih skinula u wc-u jednog kafica i kuci dosla bez njih. Nikad vise!


_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Tanga gaće
15.9.2011 10:36:28   
Dove
user posted image user posted image user posted image user posted image Joj crna Lilla jeste gadno.Ja sinoc obukla po prvi put i jos me svrbiuser posted image !!!Ali imalo je i te kako efekta.Ispratila ga ja u skitnju,pa se okupala,obriuser posted image obukla crnu svilenu kratku spavacicu pa tangice pa brus koji drzi grudi da mi se oci ne vide,pa upalila mirisljave svece oko krevetauser posted image user posted image user posted image Ali vredelo je trpeti ih uuser posted image verujte na rec.Resila sam jedan problem!!!A vidim da ni cipkasti korseti nisu mnogo skupiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Tanga gaće
19.9.2011 22:14:55   
Zell
IZVORNA PORUKA: World
mislim da su dobre samo kad treba da se skinu.... user posted image


potpisujem user posted image striktno ih koristim kao deo "outfit-a" mislim da sam najduze u njima bila 10tak minuta user posted image

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Tanga gaće
19.9.2011 22:18:58   
Vika
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ja mislim da više ne proizvode toliko velike tange koje bi mogle da se navuku na moje postporođajno dupe. 


A uz to, ne želim da me kao jednu Amerikanku od 100 kg, optuže da sam ubila muža, jer ga je strefila srčka kad je video šta ga čeka!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Tanga gaće
19.9.2011 22:25:04   
isidora88
dok sam bila mlada i zgodna nosila sam ih manje vise stalno a sada sa ovolikim dupuser posted image ne bih se usudila da ih obucem,bila bih smesna sama sebi,a i mislim da nema tih tangi koje bi moje du.. ucinilo manjimuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Tanga gaće
2.2.2012 18:09:25   
peca
Ja to ne volim da nosim, meni i ove obicne ponekad pa smetaju user posted image Desavalo mi se da ih nosim po kuci, da bi imale neku ulogu (bezobraznu) ali ovako da ih nosim nema sanse, meni je to neudobno user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Tanga gaće
25.4.2014 23:09:02   
Verolina
Moja istorija sa tangama:
Do dvadeset pete seste redovan odabir svilenih, pamucnih, cipkastih, u raznim bojama i debljinama, deblja crta, minimalisticka ili skoro cist guz-forma sa debljinom kanapa za pecanje. Onda pocnem da se zabavljam sa muzem koji je na to balavio kao slon na kikiriki. Pa se vencamo i jednom ti on u sred masazne predigre izjavi recenicu koja ce predodrediti negativnu istoriju tangi u mom zivotu-beboi, nesto ti je d*pe veliko u ovakvim gacama user posted image To je bio kraj.user posted image
Doduse, tange su veoma efektivna stvar, sto je i moja pokojna baba primetila kada se obratila mojoj mami i tetki : kako su vama g*zice spljostene a Verkini guzovi nekako landaraju.user posted image I tako sam ja landarala do 27-me godine, a od tada iskljucivo bubreg sistem user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Tanga gaće
26.4.2014 13:25:43   
branki*
verolina,hit si(guzovi landarajuuser posted image ,bas sam se nasmejala).elem,ja sam tange cesce nosila ranije.kad sam pocela sa analizama i ginekolozima prestala sam skroz da ih nosim,a da ne bih nosila domacinke,jer ne volim kad mi se ocrtavaju i useknu,pogotovu kad nosim helanke ili nesto usko,nosim bokserice ili polubokserice.sad tange ponekad obucem,ali ne cesto.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Tanga gaće
26.4.2014 13:34:41   
jole82
Ja te što se ocrtavaju, tj urežu na pola guza, zovem "gaće 4 dupeta" user posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Tanga gaće
26.4.2014 13:37:49   
branki*
e,bas te!gace 4 dupetauser posted image ..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Tanga gaće
26.4.2014 20:32:26   
nata11

IZVORNA PORUKA: jole82 RR

Ja te što se ocrtavaju, tj urežu na pola guza, zovem "gaće 4 dupeta" user posted image

user posted image user posted image pravi naziv user posted image

_____________________________





(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here