|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tanga gaće
10.9.2014 11:57:17   
mali_mis
Ranije sam ih nosila, sad su mi neudobne, a i hladno po guzici.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Tanga gaće
10.9.2014 13:38:45   
Anoniman
sve zavisi, uglavnom ne, ali ako oblacim neku bas usku haljinu onda dauser posted image

(odgovor članu mali_mis)
  Direktna veza do poruke: 102
   RE: Tanga gaće
10.9.2014 14:26:12   
Mala Elena
Posle porodjaja nikako , na pocetku se plasila infekcije pa sam samo pamucne nosila ali vec sada bih mogla kad bih imala zelju .Mozda mi se javi. user posted image Ali gledam, sve su neke mrezaste ili najlonske , nije zdravo...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Tanga gaće
10.9.2014 14:28:07   
Peace*
Ja ih ne volim, uvuku mi se u gu*icu! user posted image user posted image user posted image

šalu na stranu, zaista ih ne nosim već godina.a U Tezenisu sam otkrila neke, iste širine i napred i nazad, znači nisu tange, nisu ni klasične, al ono što je diiivno je to da nemaju uopšte nikakve gume koja bi se usekla i napravila hurku na telu. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Tanga gaće
10.9.2014 14:43:24   
jabudic

IZVORNA PORUKA: mali_mis

Ranije sam ih nosila, sad su mi neudobne, a i hladno po guzici.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Tanga gaće
10.9.2014 14:47:35   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Peace*

Ja ih ne volim, uvuku mi se u gu*icu! user posted image user posted image user posted image




user posted image jesi luda!
od kada sam se porodila mislim da ni jednom nisam obukla, a ranije sam samo njih nosila.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Tanga gaće
10.9.2014 18:49:17   
amelia
Ranije cesce sam ih nosila sada uglvnom kada treba :-) to jest samo kad ih odmah skidamuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Tanga gaće
10.9.2014 19:01:19   
big mum
Nisam ih nikada voljela žuljale su me.Imala sam samo 2 crne i bijele .I što reče neko ladno po guziuser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Tanga gaće
10.9.2014 19:55:38   
minnica
Ne volim ih i ne nosim.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Tanga gaće
10.9.2014 20:44:31   
big mum
Ono sad najbolje je bez ikakvih ali ako baš mora onda obične pamučne baba gaće user posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Tanga gaće
10.9.2014 20:53:22   
New Mom
Godinama ih ne nosim. Ne osecam vise potrebu za osvakackim akcijama.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Tanga gaće
10.9.2014 21:16:35   
Anck Su Nmaun
Sta to bese??? Kod mame ih ima jedno 20 tak kom, ponela sam samo jedne eto bas kad idem na neki bitan dogadjaj picnuta

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Tanga gaće
10.9.2014 21:45:31   
Torbica
Do porodjaja sam samo njih nosila, posle im se nisam vratila..

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Tanga gaće
10.9.2014 21:47:39   
Milagros
Volim da ih nosim jer se ne naziru obrubi na pantolama,a svako malo ih moram vaditi,hoće da prepile gu**cu.user posted image

_____________________________

Živim za moju dječicu i za bolje sutra!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Tanga gaće
16.9.2014 6:33:06   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: big mum

Ono sad najbolje je bez ikakvih ali ako baš mora onda obične pamučne baba gaće user posted image

user posted image bubreznjace ahahah

ne nosim tange i nikad nisam i ne razumem ako nam smeta kad nam se obicne gace uvuku u guzicu zasto nekom ne smetaju tange??? Ja bih verovatno isla samo ulicom i "izvlacila" gace iz guzice

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Tanga gaće
16.9.2014 6:55:14   
Olga75
ja sam tako par puta obukla tange , kao da se ne vidi linija gaca pa muke moje behu
sad ponosno setam liniju gaca user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Tanga gaće
16.9.2014 6:56:47   
mali_mis
Ljiso, ona pertla na tangama je tanja, pa je kad se naviknes ni ne osetis user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Tanga gaće
16.9.2014 6:57:39   
Misha i Ljisha
i ja vala, meni je cak moj pratioc na maturskoj veceri rekao kako sam nekulturna jer imam gaceuser posted image . On je Kolumbijac, valjda je tamo nepristojno na takvim svecanostima imati gace, a moram da naglasim da se meni gace nisu ocrtavale vec je on skapirao da imam gace dok smo plesali. user posted image


IZVORNA PORUKA: mali_mis

Ljiso, ona pertla na tangama je tanja, pa je kad se naviknes ni ne oset__is user posted image



na tako nesto se ne bih ni privikavalauser posted image


eheheh i da dodam PERTLE idu na cipele i patike a ne na gace ahahaha...

i jos jednu anegdotu. Kaze baba moje drugarice svojoj cerki"jao ceri moja pa ti moras ici sa M u prodavnicu, tolko godina ima a sebi ni gace ne zna da kupi, vidi kako su joj ove male" ahahahah ne zna baba sta su tange i mora da je pomislila da pertla ide napred ahahahahahah a onaj siri deo na guzicu, ahahahah

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 16.9.2014 7:00:30 >

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Tanga gaće
16.9.2014 7:00:37   
Olga75

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

i ja vala, meni je cak moj pratioc na maturskoj veceri rekao kako sam nekulturna jer imam gaceuser posted image . On je Kolumbijac, valjda je tamo nepristojno na takvim svecanostima imati gace, a moram da naglasim da se meni gace nisu ocrtavale vec je on skapirao da imam gace dok smo plesali. user posted image


na takve skupove se gace ne nose iz prakticnih razloga user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Tanga gaće
16.9.2014 8:28:57   
branki*

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

a moram da naglasim da se meni gace nisu ocrtavale vec je on skapirao da imam gace dok smo plesali. user posted image




ljiso,bre,pa gde te on to drzao ,pa je skapirao da imas gace dok ste plesaliuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Tanga gaće
16.9.2014 8:38:42   
big mum

IZVORNA PORUKA: Olga RR


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

i ja vala, meni je cak moj pratioc na maturskoj veceri rekao kako sam nekulturna jer imam gaceuser posted image . On je Kolumbijac, valjda je tamo nepristojno na takvim svecanostima imati gace, a moram da naglasim da se meni gace nisu ocrtavale vec je on skapirao da imam gace dok smo plesali. user posted image


na takve skupove se gace ne nose iz prakticnih razloga user posted image


Vi niste normalneuser posted image user posted image

Meni je mama pričala kad je bila u porodilištu samnom.Pitala je gin.nose li porodilje veš a on će njoj -"Gospođo ovde ni osoblje ne nosi gaće kamoli pacijenti"user posted image user posted image

Štaće žena pokupi se i odeuser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Tanga gaće
16.9.2014 13:00:45   
anita
Ja sada ne nosim tange. Nosila sam ih dok sam bila u srednjoj skoli.
Sada mi smetaju, ne osecam se prijatno u njima.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Tanga gaće
16.9.2014 13:02:51   
vonavoj
nosim ih samo kad idem na depilacijuuser posted image

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Tanga gaće
16.9.2014 13:10:14   
Olga75

IZVORNA PORUKA: anita

Ja sada ne nosim tange. Nosila sam ih dok sam bila u srednjoj skoli.

ja kad sam isla u srednju tange nisu imale da se kupe ni u Madjarskoj user posted image
juh zivote al sam omatorela

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Tanga gaće
16.9.2014 13:10:27   
Sanchy
IZVORNA PORUKA: Olga RR

ja sam tako par puta obukla tange , kao da se ne vidi linija gaca pa muke moje behu
sad ponosno set_am liniju gaca user posted image

Postoje besavne gace,imam par komada za te haljinice upravo sa njma se nista ne ocrtava.,,nisam vise za te mladalacke egzibicije tipa tangiuser posted image


_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here