|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tanga gaće
23.4.2016 13:26:40   
IvanaSK RR
Kod mene u fioci su uglavnom tange, i sad ih ponekad nosim :) Navika je cudo.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Tanga gaće
23.4.2016 13:38:16   
nikiteki
Ja tange uopšte ne nosim ne volim

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Tanga gaće
24.4.2016 6:25:45   
vocicana
Jao volim i obozavam, sada sam domacinka fazon zbog puerperiuma, ali jedva cekam da zbacim ove jumbo jet gacice i ponovo nosim svoj ves u kome mi je najudobnije.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Tanga gaće
25.4.2016 9:18:08   
WhiteSnow
Samo uz garderobu koja to bas zahteva, inace vise volim brazilke i njih uglavnom stalno nosim.

_____________________________

Lazar 23.10.2010.
Viktor 05.04.2013.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Tanga gaće
25.4.2016 22:04:47   
BubaBubica
Ni ja ne nosim nikako tange. Nego, ko diže ove teme iz mrtvih? user posted image

(odgovor članu WhiteSnow)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Tanga gaće
25.4.2016 22:10:15   
IvanaSK RR
Ovu sam ja podigla. Ne diraj mi tange user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Tanga gaće
25.4.2016 22:15:07   
Rosita
Ljudi, je l ovo neka nagradna igra :)?
Muz mi radi sa vesom i mogu da biram, al ja od polubokserica na uze ne idem, ni brazilke nema sanse. Totalno neudobno.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Tanga gaće
25.4.2016 22:17:18   
IvanaSK RR
Rosita, sto ne kazes, eto od koga mozemo uzeti donji ves :)
Ima nagradna igra chicco i nagradna nuxe. Za chicco treba da klikces na ikonice, a za nuxe da pises postove.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Tanga gaće
25.4.2016 22:19:33   
BubaBubica
Izvinjavam se zbog tanginca user posted image Probaću i ja sutra malo da dižem teme iz naftalina, danas sam preumorna od svinjokolja user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Tanga gaće
25.4.2016 22:21:06   
IvanaSK RR
Moze, ajde, ja cu da ti pomazem. Ne mogu da učestvujem u nagradnoj igri jer sam vec nešto osvojila, ali pisem :)

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Tanga gaće
25.4.2016 22:22:00   
veselicaa
Ja ih volim,ne nosim ih svakodnevno ali ih imam bas dosta.A i postoji odeca uz koju nikako ne ide nijedan drugi ves osim tangi.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Tanga gaće
25.4.2016 22:24:13   
Rosita
Haha, pa eto. Muz mi je profesionalac :)

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Tanga gaće
25.4.2016 22:29:01   
veselicaa
Rosi mogla bi i ti da pocnes da se bavis vesom,vidis da smo sve zaludjene user posted image imala bi zaradu koliko hoces user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Tanga gaće
25.4.2016 22:33:38   
BubaBubica
Eto ti biznisa Rosita user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Tanga gaće
26.4.2016 8:45:49   
branki*
Kako sam starija,sve vise nosim obicne ili bokserice,a mozda to ima veze i sto sam uglavnom kod kuce u trenerkama.mada uz uske haljine,pantalone svecane iili uske,rezervisane su i dalje tange,ipak lepse izgleda.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Tanga gaće
14.5.2016 21:18:40   
Khaleesi
Ja sam ih jedino na moru nosala, jer je tamo jako vruce pa obicne smetaju... hahauser posted image uvek su mi bile nekako bzv i neudobne....

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Tanga gaće
15.5.2016 20:14:43   
Maraj
Ja sam ih kao devojka dosta nosila. Onda krenule urino infekcije.... onda prwsla na iste al pamucne , i malo po malo skroz sam ih izbacila. Ne secam se kad sam ih zadnji put obukla

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Tanga gaće
15.5.2016 20:22:02   
Khaleesi
Ja sam samo pamucne i nosala, tj tange... Maraj da te pitam, te infekcije, ja sam od porodjaja pocela nesto cesto da ih imam... Jel i kod tebe tako bilo? Pitam, onako...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Tanga gaće
15.5.2016 20:53:57   
Maraj
Ne , ja sam ih u periodu zatrudnjivala imala pa sam batalila i pamucne tange. Navodno su one izmedju ostalog uzrok cestih infekcija

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Tanga gaće
15.5.2016 21:13:05   
Khaleesi
Ja sad posle druge stalno neke inf i upale... kaze dr kao neke zene su osetljivije kao porodilje imunitet i tako to.... mada proslo 7 mes od porodjaja, a ja pre dva dana dobijem temp, ceo dan me lomi uvece se preznojim i kao da je nije ni bilo... ne znam sta mi jeuser posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Tanga gaće
16.5.2016 18:59:33   
isidora88
Ja ih ne nosim od prve trudnoce, ne prijaju mi vise, nosim samo one slip gacoce ili polubokserice.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Tanga gace
26.10.2016 12:39:33   
Anck Su Nmaun
Sta je to? Odaaavno ih ne nosim, to je meni katastrofa ne udobno! Imam jedne dvoje za haljine kad negde idem i to je to.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Tanga gace
26.10.2016 12:43:40   
Animsaj9
Nosim ono u čemu se osecam lepo i da mi je udobno , a u njim nije tako da ih ne nosim, ima dosta donjeg veša koji je po meni vise sexy od kanaceta izmedju guzova

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Tanga gace
26.10.2016 12:48:11   
isidora88
ne nosim ih odavno

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Tanga gace
5.11.2018 17:56:55   
Dora89
Ne volim

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here