|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Macina trava
4.12.2013 13:36:53   
Sandricaaa
Zdravo svima :).. Ja sam pocela da koristim Ocajnicu pre 4 dana, i od danas osecam bolove u jajnicima i u donjem delu stomaka kao zatezanje... Inace, ovo mi je 7dc... Pa, me zanima da li je neka imala slicna desavanja kao i ja?

(odgovor članu Njegova mezimica)
Direktna veza do poruke: 1326
   RE: Macina trava
4.12.2013 13:40:18   
Maja1309
sandrica to ti je normalno s macinom travom, bar je i mei tako bilo. ono ko grčevi
al ja sam tada to shvatila da maca djeluje i d aima na što djelovati jer što sam je duže pila manje sam nešto osjećala.

počela si je piti kad ti je prestalo krvarenje?

(odgovor članu Sandricaaa)
Direktna veza do poruke: 1327
   RE: Macina trava
4.12.2013 13:43:30   
ivkanica
Cao svima,od kog dana ciklusa se pije ocajnica,pocela bih da je koristim,hvala user posted image

_____________________________

pcos insulinska rezistencija
terapija siofor
MM dobar rezultat

(odgovor članu Maja1309)
Direktna veza do poruke: 1328
   RE: Macina trava
4.12.2013 13:45:44   
Sandricaaa
Pa, da... Menstruacije, mi mnogo malo traju, tj., po 3-4 dana...
Jaooo, nadam se na user posted image :)... Ti, koliko si pila Ocajnicu? Tj.jel ti dalo neke rezultate? :D

(odgovor članu Maja1309)
Direktna veza do poruke: 1329
   RE: Macina trava
4.12.2013 13:47:48   
Sandricaaa
Ivkanica, koristi se posle menstruacije, do ovulacije... Barem sam ja tako to shvatila :D...

(odgovor članu Sandricaaa)
Direktna veza do poruke: 1330
   RE: Macina trava
4.12.2013 14:20:40   
Maja1309
ja sam pila 3 ciklusa do ovualcije, u 4 ostala trudna, jel do mace ili ne ne znam. al sam je pila i namjeravam opet ako dođe vještica, smao ne znam dali cjeli ciklus ili do ovulacije da pijem.

(odgovor članu Sandricaaa)
Direktna veza do poruke: 1331
   RE: Macina trava
4.12.2013 14:31:54   
iva80
Maja, pij do vestice...
Samo pitanje ovde, posto se ovde pomenuo Crveni Zdravac i uputsttvo za isti-PITI OHLADJEN, meni ovo ne stima, ja bih ga pila mlakog, na hladnog- da li je to Ok?
Pozdrav svima! Ja cu se pretvoriti u travke uskoro :D

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu Maja1309)
Direktna veza do poruke: 1332
   RE: Macina trava
4.12.2013 20:42:43   
Njegova mezimica
Macinu travu pijte od poslednjeg dana krvarenja do dobitka vesticare. Zasto, vratite se dve ili jednu stranicu u nazad i videcete moj detaljan post o tome.

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 1333
   RE: Macina trava
4.12.2013 22:01:28   
spajas78
zna li neko od vas smije li se piti macina trava ako se koristi klomifen? kad dr pitaš neće da kaže ništa jer ne vjeruje u narodne ljekove ... pomoooć user posted image a ja nebih da gubim vrijeme ...

(odgovor članu Njegova mezimica)
Direktna veza do poruke: 1334
   RE: Macina trava
4.12.2013 23:41:47   
Maja1309
mislim da maca ne ide sa klomifenom

NM mene je i dalje strah piti macu nakon ovulacije, jer ako čisti nešto đto je priraslo još bolje čisti nešto sto pluta... a scugdje čitam samo do ovulacije ili ne raditi na bebi pa piti tri mjeseca be prekida, nisam pametna kako ...

(odgovor članu spajas78)
Direktna veza do poruke: 1335
   RE: Macina trava
5.12.2013 1:16:32   
spajas78
ima li neko objašnjenje zašto ne ide maca sa klomifenom? koje su posledice?

(odgovor članu Maja1309)
Direktna veza do poruke: 1336
   RE: Macina trava
5.12.2013 11:08:40   
filipmia
koliko znam da ponistavaju jedno drugom djelovanje il jos vise pobrkaju hormone kada se uzima i jedno i drugo,ja ti isto nebi preporucila... jer klomifen je " koktel" hormona a ocajnica isto djeluje tj regulise hormone...
ako sam nesto pogrijesila slobodno nek me netko ispravi...

(odgovor članu spajas78)
Direktna veza do poruke: 1337
   RE: Macina trava
5.12.2013 11:19:35   
nata11
Nisi pogresila, cajevi jesu slabiji ali isto uticu na hormone tako da se netreba igrati.

Iva ja koliko sam citala na netu piju prohladjen caj jer je kao bolji ukus pa ga je lakse piti. Imam negde na rr mail od ljudi koji se bave bas biljem i odgovaraju na mailove pa cu naci popodne i poslati ti, da ipak proveris.

< Poruku je uredio nata11 -- 5.12.2013 11:22:00 >

(odgovor članu filipmia)
Direktna veza do poruke: 1338
   RE: Macina trava
5.12.2013 11:36:16   
iva80
Hvala Nata! Ja juce nakupovala cajeve....punih 3 meseca pijem Virak, a za neki dan krecem i sa Macom i sa Zdravcem- samo da mi prodje.
Pozdrav svima!

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1339
   RE: Macina trava
5.12.2013 17:45:35   
Njegova mezimica

IZVORNA PORUKA: iva80

Hvala Nata! Ja juce nakupovala cajeve....punih 3 meseca pijem Virak, a za neki dan krecem i sa Macom i sa Zdravcem- samo da mi prodje.
Pozdrav svima!

Ivo a sto pijes virak zbog cista ili upala ili da dobijes user posted image
Ja sam ga pija prosli mesec ali samo deset dana i prvi put sam videla plodnu sluz posle puno meseci ali malo ali je ipak bilo i ovaj mesec sam nastavila ubacivsi macu i zdravac i hajducku travu i ulje nocurka....hahahaha..pa da vidimo..evo danas dva maybe baby mi pokazuju paprat pa cemo videti sta ce biti na kraju

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 1340
   RE: Macina trava
5.12.2013 21:31:45   
ivkanica
E hvala, a virak moze celog meseca da se pije bez prekida?user posted image

_____________________________

pcos insulinska rezistencija
terapija siofor
MM dobar rezultat

(odgovor članu Njegova mezimica)
Direktna veza do poruke: 1341
   RE: Macina trava
5.12.2013 22:31:49   
Anoniman
avaj baš sam nesmotrena da tako na svoju ruku pijem macinu travu a da ne pitam dr ... ali sad šta je tu je ... pila sam je možda nekih7-8 dana, prekidam dalje ... hvala svima na odgovorimauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ivkanica)
  Direktna veza do poruke: 1342
   RE: Macina trava
5.12.2013 22:43:17   
iva80
[/quote]
Ivo a sto pijes virak zbog cista ili upala ili da dobijes user posted image
[/quote]
Zbog bebca, draga...ja smatram da me malo ovulacije ne slusaju, pa da mi srede hormone tj da me izbalansiraju hehe

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu Njegova mezimica)
Direktna veza do poruke: 1343
   RE: Macina trava
6.12.2013 13:02:58   
Njegova mezimica

IZVORNA PORUKA: iva80


Ivo a sto pijes virak zbog cista ili upala ili da dobijes user posted image

Zbog bebca, draga...ja smatram da me malo ovulacije ne slusaju, pa da mi srede hormone tj da me izbalansiraju hehe


Moj savet ti je da ako je zbog user posted image i nemas hvala Bogu nikakav zdravsteni problem da ubacis ocajnicu i nocurak onda...od nocurka hoce da krene plodna sluz koja igra glavnu ulogu pri zatrudnjivanju. Dzabe ovulacije ako nema plodne sluzi...mene zeza malo ta sluz slabo je imam a secam se kao devojka imala sam je toliko da sam jedva tusem ispirala. Kazu nocurak pomaze, a eto virak i ocajnica regulisu hormone i upale....pogotovo ocajnica progresteron koji je jako bitan za user posted image user posted image . I mene nesto koci a sta ne znam...pa sam udarila po svemu...cula sam da jako dobro pomaze maca prah i vitex...e sada ne znam...cula sam da su jako lako zene zatrunele sa viteksom ali ja nikako da probam i to...ajde videcu ako i ovog meseca ne ugledam user posted image prelazim i na viteks

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 1344
   RE: Macina trava
6.12.2013 15:13:55   
iva80
Mezimice hvala puno na savetu!
Kazi mi samo sta je Nocurak, cini mi se da sam negde videla da su to neke kapi...
A Vitex? Lubrikant ili sam pomesala?
Ja mogu samo da potvrdim da od cajeve Mace i Virka kosa mi je fenomenalna, primecujem da su se i nokti poboljsali, a i lice mi se smirilo- od pocetka ove god mi je buknulo kao kod tinejdzera...

< Poruku je uredio iva80 -- 6.12.2013 15:16:58 >


_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu Njegova mezimica)
Direktna veza do poruke: 1345
   RE: Macina trava
6.12.2013 17:54:38   
Njegova mezimica

IZVORNA PORUKA: iva80

Mezimice hvala puno na savetu!
Kazi mi samo sta je Nocurak, cini mi se da sam negde videla da su to neke kapi...
A Vitex? Lubrikant ili sam pomesala?
Ja mogu samo da potvrdim da od cajeve Mace i Virka kosa mi je fenomenalna, primecujem da su se i nokti poboljsali, a i lice mi se smirilo- od pocetka ove god mi je buknulo kao kod tinejdzera...

Ivo ja pijem ovo sve sto sam ti napisala i ja iskreno ne osecam nesto preterano ali mm kaze da sam se jako prolepsala, kosa , ten i lice...ali opet kazem ne pijem vise od 10 dana pa je prerano, mada osecam matericu prvi put i mayb baby mi kaze da su mi plodni dani sto me malo i buni. Dobila sam 24.11 a prosla mi je 27.12 tako da mi je nekako prerano da mi plodni dani budu 5,6 12. Juce mi maby baby pokazuje plodne dane i imala sam malo one rastegljive sluzi ali malo, danas ceo dan mi pokazuje plodne dane ali nemam ni malo te sluzi ali sada mi je materica nekako nemirna grci se, seva, zari, probada...pa ne znam sta da mislim...DA LI JE MOGUCA OVULACIJA BEZ PLODNE SLUZI ILI JE ONA UNUTRA A NE IZLAZI NAPOLJE....
E sada da ti odgovorim...ulje zutog nocurka je jeftino oko 300 dinara i pije se oko 25 kapi dnevno stim sto ja uzmem ipak popodne jos 5.6 kapi onako dodatno , krisom hehehe ...ono podstice plodnu sluz i povecava je ali se ono uzima samo do ovulacije ne posle...jer posle nema potrebe a moze da skodi plodu...
A viteks su tablete pms free od enicijana ili samo viteks isto ne hormonske tablete od konoplje ili crnog bibera koji apsolutno regulisu sve hormone a medu njima tri najvaznija za zatrudnjivanje prolaktin, progresteron i estrogen...i sto je najbitnije ako je bilo koji od ova tri hormona nizak on ih vraca u normalu a isto tako akoje bilo koji visok opet ga spusta do normale...tako da kazu da zaista pomaze pri zacecu a nema nus pojava ...

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 1346
   RE: Macina trava
7.12.2013 12:54:06   
filipmia
jel moze bit negativnog djelovanja ako skupa skuham macinu travu i virak posto ovih dana stvarno nemam vremena pit ih odvojemo i u vecim kolicinama,zbog posla a sad kako stalno po doktorima bas nemam vremena?

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1347
   RE: Macina trava
7.12.2013 19:49:46   
iva80

IZVORNA PORUKA: filipmia
jel moze bit negativnog djelovanja ako skupa skuham macinu travu i virak posto ovih dana stvarno nemam vremena pit ih odvojemo i u vecim kolicinama,zbog posla a sad kako stalno po doktorima bas nemam vremena?

Nikako Nemoj to raditi!


_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu filipmia)
Direktna veza do poruke: 1348
   RE: Macina trava
7.12.2013 19:52:51   
iva80
Mezimice, plodna sluz je znak da krece ovulacija tj da je u toku... Ima zena kod kojih je slabija ta sluz, a zbog cega ne znam...

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 1349
   RE: Macina trava
7.12.2013 20:19:27   
spajas78
meni je moj dr rekao da kad se pije macina trava mayb baby pokazuje bukvalno cijeli mjesec plodne dane, kako on kaže zbog estrogenizacije (šta god to značilo) ... moguće da zbog toga njegova mezimica tes pokazuje paprat i tebi ...

i mene zanima kad se pije macina trava a kad virak? milsim u toku dana? šta ujutru šta uveče?

(odgovor članu Njegova mezimica)
Direktna veza do poruke: 1350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here