|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  101 102 103 104 [105]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bazalna temperatura - VIII deo
16.10.2014 21:21:34   
Ivanka 75
user posted image za visoke temperature

Moj graf... nedokučiv... em nismo mućkali jer smo bili svi slinavi em nisam merila temp pa i ovo malo mućkanja da bude zauvar

user posted image

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 16.10.2014 21:23:26 >

(odgovor članu babby)
Direktna veza do poruke: 2601
   RE: Bazalna temperatura - VIII deo
8.11.2014 19:10:45   
amelia
gde ste bazalke jel muckate pa nemate vremena za rr da pokazemo ovde kakvo je stanje hehe evo mog grafica user posted image
My Ovulation Chart


_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2602
   RE: Bazalna temperatura - VIII deo
8.11.2014 19:40:54   
Ivanka 75
Meni je 16dc, a temp se vec peti dan zakucala na 36,3, mislim da nece biti O ovaj mesec.

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 2603
   RE: Bazalna temperatura - VIII deo
9.11.2014 18:54:51   
amelia
ivanka mozda ti se produzi ciklus mozda je zakasnila o? jel imas cesto anovulatorne cikluse ? moja T ii danas je 36.8 user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2604
   RE: Bazalna temperatura - VIII deo
9.11.2014 19:04:27   
Ivanka 75
S godinama stigki i anovulatorni ciklusi, sa prehladjena sam ovih dana tako da mozda i to utice na ciklus.

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 2605
   RE: Bazalna temperatura - VIII deo
10.11.2014 10:20:19   
babby
amelija jurimo se nas dve za dan...ivanka mozda bude kasnije....user posted image , a ja djaba potrosila test danasuser posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2606
   RE: Bazalna temperatura - VIII deo
10.11.2014 15:51:53   
Ivanka 75
Menicjutros skocila temp, ali meruka sam pola sata nakon budjenja, ustajanja, setanja kroz kucu, nije realno stanje, a ni keksa nije bilo zadnjih 6 dana pa ni tu nece biti dobitak user posted image
Juce sam bila ko pokislo mace, prelezala ceo dan, slinava sam samo tako.

(odgovor članu babby)
Direktna veza do poruke: 2607
   RE: Bazalna temperatura - VIII deo
17.11.2014 8:05:35   
tatjan@
Dobro jutro. Mi smo ovaj mesec bili vredni, pa da vidimo da li ce biti nesto :)

Ivanka75 aj jel imas nekad kasnije ovulacije ili bas budu anovulatorni ciklusi? Ja ih imam cesto, tj ja nikad nisam ni imala O pre 18 dc

user posted image

Babby zao mi je.. mozda jos nesto bude, meni deluje da ti je O bila 16dc, jel su ti sve T validne, nisi bila bolesna? Bas je konfuzan. Ali tek posle 16 dc ide lepo T na gore..

< Poruku je uredio tatjan@ -- 17.11.2014 8:10:59 >


_____________________________

Mnogo volim da se igram ludosti i u sve dane žmureći zakoračim i da popljujem onako malo tužno, onako iz samilosti, sve katastrofe koje su pretile da me smrve.. Mika Antic

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2608
   RE: Bazalna temperatura - VIII deo
17.11.2014 8:43:21   
Ivanka 75
IZVORNA PORUKA: tatjan@

Ivanka75 aj jel imas nekad kasnije ovulacije ili bas budu anovulatorni ciklusi? Ja ih imam cesto, tj ja nikad nisam ni imala O pre 18 dc


Ja sam i u godinama kad nije svaki ciklus ovulatorni, zato se i trudimo malo vise svakog meseca user posted image
Ovo je od ovog meseca, bas sam bila prehladjena, vec je 25dc jos nisam dobila a nikakvih znakova nemam
user posted image
My Ovulation Chart



< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 17.11.2014 8:46:54 >

(odgovor članu tatjan@)
Direktna veza do poruke: 2609
   RE: Bazalna temperatura - VIII deo
17.11.2014 10:48:39   
tatjan@
Vidim sad, stvarno izgleda anovulatorni.. ja jos takav nisam imala a merila sam T preko 30 ciklusa. Mada ja imam 32 god, jos ne bi trebalo da imam takvih problema. Samo vi muckajte onda, kladim se da se MM ne buni ;) Koliko dugo se trudite? Meni je svaki put potrajalo godinu dana da zatrudnim, ne znam zasto tako sporo ide..

_____________________________

Mnogo volim da se igram ludosti i u sve dane žmureći zakoračim i da popljujem onako malo tužno, onako iz samilosti, sve katastrofe koje su pretile da me smrve.. Mika Antic

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2610
   RE: Bazalna temperatura - VIII deo
17.11.2014 10:48:39   
madre
tatjana, bas sam se pitala sta je sa tobom?user posted image
ivanka, koliko se secam pominjala si da kreces sa nekim pretragama, jesi li uradila nesto po tom pitanju?user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2611
   RE: Bazalna temperatura - VIII deo
17.11.2014 11:12:45   
tatjan@
Madre ja ne pisem puno ali redovno citam, nemam vremena.. napisem onda kad imam nesto da pitam ili kazem konkretno. Nemam vremena na poslu, a poslepodne kad dodjem kuci deca i muz mi zauzmu kompjutere a meni prepuste kuvanje i spremanje user posted image
I glupo mi je da stavljam grafike pre ovulacije, posto su moji ciklusi manje vise identicni. Eto sad kad se priblizilo odbrojavanje, sad se ukljucujem u pisanje :)

_____________________________

Mnogo volim da se igram ludosti i u sve dane žmureći zakoračim i da popljujem onako malo tužno, onako iz samilosti, sve katastrofe koje su pretile da me smrve.. Mika Antic

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 2612
   RE: Bazalna temperatura - VIII deo
17.11.2014 16:30:31   
Ivanka 75
Veo ovaj mesec mi je obelezen prehladama, otuda i ove malo vise temp - cim krene kijane temp 36,8.
Danas osecam napetost u stomaku - stize user posted image za dan-dva sigurno

(odgovor članu tatjan@)
Direktna veza do poruke: 2613
   RE: Bazalna temperatura - VIII deo
19.11.2014 11:43:23   
tatjan@
Ja pocinjem novi graf.. stigla user posted image . Lutealna faza 9 dana :/ Ali novembar je moj mesec za zatrudnjivanje, vidite ovo, dvaput ostala trudna u novembru.. :)
user posted image

user posted image

< Poruku je uredio tatjan@ -- 19.11.2014 12:13:40 >


_____________________________

Mnogo volim da se igram ludosti i u sve dane žmureći zakoračim i da popljujem onako malo tužno, onako iz samilosti, sve katastrofe koje su pretile da me smrve.. Mika Antic

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2614
   RE: Bazalna temperatura - VIII deo
27.11.2014 9:38:20   
Ivanka 75
Samo da vidite moj graf od ovog meseca, i jos je nema user posted image
user posted image

Doduse, temp jesam merila u isto vreme ujutru ali sam nocima slabo spavala, budila se, ustajala...

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 27.11.2014 9:39:25 >

(odgovor članu tatjan@)
Direktna veza do poruke: 2615
   RE: Bazalna temperatura - VIII deo
30.11.2014 23:40:45   
Ivanka 75
Evo ga opet, sa sve kao spotting-ciklusom
user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2616
   RE: Bazalna temperatura - VIII deo
1.12.2014 8:50:53   
branki*
nova tema

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2617
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  101 102 103 104 [105]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  101 102 103 104 [105]
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here