|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 35 36 [37]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
28.2.2017 13:24:18   
mati
Ma ja ne radim od novembra, al sam se odvikla i bas mi je lepo sa decom. Kako li ce m0j Mita, mnogo je vezan za mene.
Zavrsila neke obaveze, a sad da se izborim da uspavam Mitu, bez da i pn mene uspava

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 901
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
28.2.2017 13:28:32   
suzi kju
Mati ja ne radim već dve godine i tri meseca user posted image sad kad odem, kao početnik user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 902
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
28.2.2017 14:39:21   
IvanaSK RR
Mati, ne brini, videces da brines bez potrebe.
Ja ne radim godinu ipo i uglavnom mi nedostaje posao, mada kad se set_im nekih stvari, onda ne user posted image
Upravo sam nalakirala nokte posle tri meseca, drzite mi palceve da maca odspava dok se ne osusi lak user posted image

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 28.2.2017 14:49:50 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 903
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
28.2.2017 14:42:27   
Sanjica26 RR
I onda krece ludilo kao da si ukljucen u strujuuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 904
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
28.2.2017 14:43:44   
mati
Dobro me podseti da i ja sredim nokte. Stavicu ovaj sa efektom gela da mi izdrzi bar do vikenda.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 905
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
28.2.2017 15:28:46   
emicaa
Ovde opet oluja,ovo je strasno.Vjetar duva samo sto krovove ne nosi.
Stavila sam veceru da ae pece pa kad mm dodje odosmo do zaove na kolac.Danas joj je rodjendan.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 906
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
28.2.2017 15:38:43   
Rosita
Cao devojke. Ja se evo vracam kuci. Vrucina nevidjena, lose sam soavala, ne prija mi.
Sanjice, kad sam pravila hleb za ovu nedelju stavila sam kap ulja u tepsiju i podbrasnila, nisam razmisljala u tom trenutku, da li smem sa se pricestim u subotu? U hlebu nema ulja, samo ta kap na tepsiji.
Pozdrav svima :)

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 907
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
28.2.2017 15:44:57   
IvanaSK RR
Rosita, ja kad spremam hleb i postim ne uljim ni tepsiju. Kad se budes ispovedala reci svesteniku.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 908
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
28.2.2017 16:06:45   
Sanjica26 RR
Rosita, ma naravno da smes. To je nebitna stvar. Ne treba da budemo rob pravilima. i mislim da nije toliko bitna hrana, koliko nasa dela.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 909
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
28.2.2017 16:29:39   
Rosita
Hvalauser posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 910
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
28.2.2017 17:21:34   
suzi kju
Ajmo kafa!!!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 911
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
28.2.2017 18:03:37   
mali_mis
Mi se setkali, bili do Baste, tamo smo parili oci, A. se vozao u onim market kolicima, i tako user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 912
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
28.2.2017 20:59:16   
mati
Ko je za caj?
Mi danas svi setali, tek malopre dosli. Ja se polako spremam za posao i fizicki i psihicki. Nesto me i stomak probada...
Voci, jel odmarate?

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 913
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
28.2.2017 21:03:38   
vocicana
Mati, nisam danas stala, a po svemu sudeci i ostatak odmora cemo bas ovako provesti. Ludilo. Ali dan je biuo savrsen, malo je vetar duvao, ali nista strasno.
Suxi, kakav pocetnik,. dok se samo usemis, ima da radis kao doksa, nema sansi da se ne snadjemo brzo. Ja kupila pre polaska na zlatibor GRubin nove papuce, uzela sam crne. MNogo volim tu obucu, mislila sam se da uzmem bele od Grey alki sam odustala mislim da noge vonjaju samo tako u njima.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 914
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
28.2.2017 22:24:05   
suzi kju
Ja sam kupila klompe grubin još decembra.
Sad cu morati da kupim komplet- dva uniforme. Moram da vidim šta imam kući, ali svakako moram sa obnovim malo. A zao mi para za to pih.
Ali to cu kupovati par dana pre nego počnem da radim, do tad ću još malo da smršam user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 915
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
28.2.2017 22:26:16   
lesica
Bež'te u Martovsku birtiju user posted image user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 916
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 35 36 [37]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 35 36 [37]
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image
Click Here