|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hiperaktivno dete
6.3.2015 15:27:57   
Peace*
user posted image mila i veselica

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Hiperaktivno dete
6.3.2015 15:29:42   
veselicaa
Peace user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Hiperaktivno dete
29.12.2015 15:17:42   
Sanjalicaaa
Kako napraviti razliku izmedju zivahog deteta i hiperaktivnog? G ima 22 meseca i dosta je aktivan. Non stop je u pokretu. Ume on da se zaigra, i da slaze one casice jedna na drugu ili jednu u drugu, da skuplja sitne stvarcice, jednom je gledao i predstavu od 45min sa paznjom, kada zajedno "citamo" knjigu isto mu drzi paznju po 15-20 min. Ali ono sto me brine sto cesto kad mu dosade igracke uzme i gazi ih, cesto nas ili nekog drugog iz cista mira udari (to mi je cini mi se najveci problem). Kada smo nas dvoje u kuci super je, cim dodje mm kuci s posla ili nam dodju gosti on poludi. Trci, skace, vice... sve dok gosti ne odu ili one ne ode na spavanje.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Hiperaktivno dete
29.12.2015 16:26:28   
serpica
Sanjalice dete ti je potpuno zdravo i verujem nije hiperaktivno,to sto si opisala je sasvim normalno za taj uzrast,moj sin je malo stariji od vas ustvari 6m smo stariji pa opet zna da pokaze znake besa i ljutnje,zna da se baci na pod i place uz to da se trese i vristi...to su momenti..
Ja sam se u poslu susretala sa hiperaktivnom decom ali to nije ni nalik tvom opisu..obicno ta deca nemaju paznju duzu od 5 min,vrlo brzo se zasite igracakama pa ih onda bacaju traze nesto novo,ne slusaju sagovornika,majku,oca,vaspitacicu... ima toga jos..i tesko da se hiperaktivno dete moze prepoznati pre pune dve god. a to sto radi kad dodju gosti,skrece paznju na sebe..to rade sva deca i mala i velika samo svako na svoj nacin...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Hiperaktivno dete
29.12.2015 19:28:45   
branki*
Ja cu se u svemu sloziti sa serpicom!sanjalice,po meni je tvoj decak ok.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Hiperaktivno dete
29.12.2015 19:55:22   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Kada smo nas dvoje u kuci super je, cim dodje mm kuci s posla ili nam dodju gosti on poludi. Trci, skace, vice... sve dok gosti ne odu ili one ne ode na spavanje.


Ovakav je moj Marko i dan danas. Čim je još neko tu odmah povileni, kada je srećan on potpuno poludi, skače, juri, ne zna šta bi sa sobom. Valjda će to u nekom momentu doći na svoje, verujem da još uvek ne ume da na pravi način pokaže šta oseća.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Hiperaktivno dete
29.12.2015 20:13:30   
Sanjalicaaa
Hvala vam na misljenjima. A sta mislite o ovom udaranju. Samo nas tako udari, ili kad smo napolje udari neko dete. Kako je stariji sve manje, ali ipak se desi. Dosta mu pricam kako to nije lepo, kako decu to boli, i onda posle ode i poljubi ih user posted image ne znam ni kako bi u vrtc, a planiram da ga dam.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Hiperaktivno dete
29.12.2015 20:39:10   
branki*
Kad te udari,udari i ti njega,ja tako.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Hiperaktivno dete
30.12.2015 11:17:24   
Sanjalicaaa
Tako i ja radim. I razume sta mu kazem, ali me brine kako ce u vrtic.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 84
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
BUDUĆE VOĐE: 7 osobina prolećnih beba
Zima, proleće, leto ili jesen ... Da li znate da godišnje doba utiče na našu ličnost? Mnoga istraživanja pokazala su kak...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here