|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 19 [20]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
28.2.2017 8:28:17   
nikiteki
Dobro jutro.

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
28.2.2017 9:34:03   
Mariya
Dobro jutro drageuser posted image
Pa moraću da smanjim javljanje,ovo je ipak trudnička tema a ja to više nisamuser posted image
Skocki i ja smo zatvorile sezonu zimskih beba, sad pauza mesec dana i onda Ana otvara sezonu prolećnih bebauser posted image
Ja čekam patronažnu, mališa malo džonja,malo razgleda, bar je miran pa ću pokušati da doručkujem.
Danas u 1 komisija pa ako nam odobre papire u četvrtak idemo za Ns sa malcem. Hteli smo u sredu ali L ima radionicu u vrtiću sa tatom, pretpostavljam da prave poklone za 8.mart i poješću se živa, duša bi mi se pokidala da ona izostane sa toga, pripremaju i predstavu za mame, ja se samo nadam da ću moći da dođem...

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
28.2.2017 12:04:45   
Bunnyca
Mariya, Skockice cestitamuser posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
28.2.2017 12:39:48   
Bebanic 981
Devojke da li mi neko moze pomoci,nova sam na forumu pa ne znam na kojoj temi da pisem o mom problemu.E ovako,trudna sam jedanest nedelja i imam endometricnu cistu na jajniku od 8cm,dr kaze da ce morati da me operise posle trineste nedelje i izvadi tu cistu jer je velika.Moje pitanje je da li je neka od vas imala takvo ili slicno iskustvo i kako je sve to proslo?

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
28.2.2017 12:49:47   
Mariya
U gornjem desnom uglu imaš pretraživač pa upiši kljične reči, mislim da ima tema o tome.
Čula sam za takve slučajeve ali iz priča, ne znam nikog lično sa takvim problemom.

(odgovor članu Bebanic 981)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
28.2.2017 12:53:30   
Bebanic 981
Mariya hvala puno na pomoci i brzom odgovoru.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
28.2.2017 13:47:50   
Skockica
Dobar dan user posted image od mene sto to vise nisam.

Nema veze Mariya, jesmo se mi porodile ali mozemo dolaziti ovde da bodrimo ove trudnicice sto su ostale.

Ja sad rucam, bebule je pored mene svo vreme malo spava, malo place, malo siki. Jos nema tako puno da izvuce ali se trudi, mora hihi.

Mm otisao kuci da odspava pa ce pobodne dovesti babu i brata da vide bebija.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Bebanic 981)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
28.2.2017 14:14:55   
MicinaMama
Dobar dan drage moje zenice!!!

Skockice srecno ti rodjenje sina,da bude ziv i zdrav!!!user posted image user posted image user posted image

Mi smo dobro za sada.Kod nas nista novo.

Sutra moramo u sup ja i moje cure da izvadimo decije licne karte.Tj. da predamo dokumente.Moram da pitam za vozacku dozvolu,posto vidim da je Bosanska vozacka od 1-og januara 2017 prihvacena u celoj evropi.navodno moze se zameniti bez polaganja.Moram da vidim sta Francuzi kazu o tome!user posted image

To bi mi bio pun pogodak!

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
28.2.2017 15:54:45   
krin 40
Gde ste mršaviceuser posted image Bunnyce nema te nešto kod nas?Ja malopre ušla u stan.Našetala sam se Bulevarom i častila sebe ručkom u kineskom rest.Obožavam njihovo povrće i nudle u soja sosu😃.Sedela u baštici,ručkala,čitala novine..Sad sam mojima stavila krilca u sweet chily sosu(inspirisana svojim ručkom😃).Anči sada tebe čekamo da "izguramo"
odavde😃Ja se samoj sebi divim koliko pešačim.Da kucnem u drvo da tako i ostane😎

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
28.2.2017 15:54:58   
AnaAna1
Skockice citala sam kako ti je prosao porodjaj, super, uzivaj sad sa bebicom user posted image jel vec sutra idete kuci? Jel su ti na kraju dali epidural ili nisu?

Marija a komisija ti samo daje papire, nece da pregleda rukicu?

Jeeeiii, stigli su mi rezultati urinokulture, resila sam bakteriju onim antibioticima user posted image sad samo da mi se ne vrati do porodjaja... nastavicu povremeno da pijem ovaj pancicev caj protiv urinarnih infekcija, ne moram litar dnevno kao sto sam pila zadnjih 10 dana, ali po neku solju preventive radi... i brusnicu cu da grickam, pa valjda nece da se vraca :)

Sutra idem u DZ po doznake pa cu da vidim sa dr-om sta dalje treba od analiza sad pred zavrsnicu, da poberem te upute :)

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
28.2.2017 16:04:49   
krin 40
Opet smo pisale u isto vreme😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
28.2.2017 18:57:47   
Skockica
Ana u petak izlazimo, pitali su jel zelimo ranije ali mi se ne zuri neka proprate ovde bebino stanje. Treba da radi UZ bubrega jer je konstatovano pre rodjenja da jedan ne funkcionise i da snime kicmu jer neka dva prsljena nisu bas u vinklu. Taman dok oni to iskontrolisu, moji ce montirati sobicu, pripremiti stvaei i sve sta treba.

Epidural mi nisu dali jer sam nakon dobijanja maske sa gasom pocela brze da se otvaram tako da nije ni bilo vremena. A ova gas-maska mi nije bolove smanjila, jedini ucinak je osamucenost izmedju kontrakcija da valjda odmorim malo.

Sad mi odose moji, a bebi mi lezi na grudima i spava, uzivamo u srecnoj zavrsnici. Jos malo pa da se umivam i spavanje, prosli noc nisam spavala a danas samo sat vremena.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
28.2.2017 19:18:00   
MicinaMama
Krin,dobra si!Ja vec se slabije krecem ove zadnje dve nedelje.Jedva da odem do marketa.

Skockice nadam se da ce bebica biti u redu.

Anaana super sto si se resila bakterijeuser posted image Brusnica je zdrava,samo krkaj.

Jaoo mene vec dva dana przi zgaravica,danas hocu da crknem!Uzasno me przi po zelucu.Moram sutra po nekakav lek,pokusacu prvo sa blazim lekovima.


(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
28.2.2017 19:24:26   
krin 40
Micina m grickaj semenke suncokreta,meni to pomaže😃Skockice mazi bebana.😃


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
28.2.2017 19:36:24   
MicinaMama
Krin,semenke suncokreta mi nisu nesto omiljene,vise volim od bundeve....ako mogu da zameneuser posted image


(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
28.2.2017 20:13:13   
krin 40
Mogu i te..ja više volim suncokret..ali svakako su i korisne i hranljive obe vrste😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
28.2.2017 20:59:30   
Skockica
Micina mama, tako mene mm zezao da bebi raste kosa pa zato imam kiselinu i stvarno se rodilo ovo malo crno cupavo user posted image

Kontam nesto kako mi prvi porodjaj bio dosta laksi ali sam se posle njega dugo oporavljala, dva meseca nisam mogla sedeti normalno. Ovaj jeste bio tezi, ali ja vec danas mogu normalno sedeti, super se osecam. Otprilike da sve ima svoje...

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
28.2.2017 21:10:32   
Ana RR
Nova tema klik

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 493
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 18 19 [20]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 19 [20]
Idi na:







FOTO: Oproštaj mame od starijeg deteta, pr...
Emocije te razvaljuju. Ne možeš da ga/je pustiš, a znaš da moraš. Ta količina ljubavi prema starijem, i uzbuđenja jer je...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Click Here