|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 19:32:41   
mika79
Bubi ipak ćeš se porađati u SM, hoćeš li uzimati epidural?

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 19:37:48   
*boka*
Aaaa divno! Super sto nije krupna beba, lakse ce ti biti za porodjaj, mozda cak izbegnes i epiziotomiju user posted image
Ja sam te zvala i poslala sam ti sms, ne znam jesi primila.

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 19:43:11   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: bubulence

juuhuuu, evo me. sve po starom user posted image . otvorena 3 prsta ali je beba skroz visoko i dr misli da cu izdrzati do petka.


Onda, da znaš, ja ti sutra šaljem C paket, a stiže u sredu, nemoj da mi zbrišeš user posted image


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 19:44:49   
Mariya

IZVORNA PORUKA: jabudic
Što se tiče imena Lucija, crnogrsko je koliko i srpsko user posted image tj. ne vidim neku razliku izmedju srpskih i crnogrskih imena...


A nije ni crnogorsko ni srpskouser posted image nego internacionalno. i prelepo...Nego mislila sam na to da ako imate neko zvucno, tipicno crnogorsko prezime npr. Bulatovic, Scepanovic, uz njega ide neko zvucno, jako ime.Mislim jauser posted image

Cupa, pitala si za Kik, ja redovno uzimam odecu tamo, prejeftini su a kvalitet je zadovoljavajuc. Ma za te pare, roba je odlicna. Letos sam recimo uzimala bodice za H, 290 ft su kostali sto je manje od 1evra!!!Bluze, pantalone za Lu sam placala 2-3-4 evra. A nista od toga se nije ni razvuklo, izokrenulo, izbledelo. Ja sam isto uzimala H&M i F&F robicu, razvukli su mi se jedino bodiji sto su im ramena na preklop(jel znate na sta mislim?) ostali su svi ok.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 19:52:52   
sagitarius
Dunja,hvala na pomoci.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 20:04:45   
jabudic

IZVORNA PORUKA: Mariya


IZVORNA PORUKA: jabudic
Što se tiče imena Lucija, crnogrsko je koliko i srpsko user posted image tj. ne vidim neku razliku izmedju srpskih i crnogrskih imena...


A nije ni crnogorsko ni srpskouser posted image nego internacionalno. i prelepo...Nego mislila sam na to da ako imate neko zvucno, tipicno crnogorsko prezime npr. Bulatovic, Scepanovic, uz njega ide neko zvucno, jako ime.

Mene najvise nervira, a najcesca je reakcija-hrvatsko ime. To su mi govorili i za Jakova. A Jakov potpuno internacionalno, kao i Lucija.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 20:08:28   
jabudic
Sto se garderobe tice, kod nas nista nema. Ima li neko neki link za on line porudzbine. Nesto fino i povoljno?

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 20:12:49   
*boka*
A sta i da je hrvatsko? Nikako ne volim takve nacionalisticke komentare i podele na ove i one. Ime je jako lepo i bas je svetsko. Ako ti se dopada, ne slusaj takve komentare. Na kraju krajeva tvoja je, ti ces je tako zvati i sta se to drugih tice!

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 20:17:02   
jabudic
Pa meni ne smeta ni da je hrvatsko, ali je hrvatsko isto koliko srpsko. A kako je tada bila aktuelna serija Lara i Jakov pitanje br2 je bilo:"Je li po Jakovu iz serije?"
Ali ugrabili smo prije snimanjauser posted image

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 20:21:39   
*boka*
Sreca sto nismo rodjene ili radjale decu dok su bile aktuelne Kasandra i Ljovisna user posted image

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 20:56:08   
superm

IZVORNA PORUKA: bubulence



juuhuuu, evo me. sve po starom user posted image . otvorena 3 prsta ali je beba skroz visoko i dr misli da cu izdrzati do petka. inace uopste nije krupna kao sto su mi rekli, on kaze da trenutno nema vise od 3300gr, mozda malo manje ali vise nema. ako sve bude ok javljam se u oetak ujutro i do podneva sam gotova. a ako ipak krene ranije da ga pozovem...



Bubi! user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 21:18:20   
bubulence

IZVORNA PORUKA: dunja RR

IZVORNA PORUKA: bubulence

juuhuuu, evo me. sve po starom user posted image . otvorena 3 prsta ali je beba skroz visoko i dr misli da cu izdrzati do petka.


Onda, da znaš, ja ti sutra šaljem C paket, a stiže u sredu, nemoj da mi zbrišeš user posted image



draga ja nisam slala recepte user posted image .
Boko nisi mene zvala, verovatno imas stari be. poslacu ti na fb novi. jabude ni tvoj sms nije stigao...
miko, daaaaa, u SM cu, sve sam ugovorila sa onim dr, deluje mi ok skroz. rekla sam mu da mi epi nije bitan ali on kaze da cutim kada je besplatan ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 21:20:24   
bubulence
superm user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 21:29:52   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: bubulence


IZVORNA PORUKA: dunja RR

IZVORNA PORUKA: bubulence

juuhuuu, evo me. sve po starom user posted image . otvorena 3 prsta ali je beba skroz visoko i dr misli da cu izdrzati do petka.


Onda, da znaš, ja ti sutra šaljem C paket, a stiže u sredu, nemoj da mi zbrišeš user posted image



draga ja nisam slala recepte user posted image .



Znam, ali si glasala a i to donosi nagradu user posted image

Idi na C forum ;)

< Poruku je uredio dunja RR -- 2.2.2015 21:36:02 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 21:31:29   
dunja RR
Ja već spakovala, šaljem sutra, nađoh neku adresu od ranije, pretpostavljam da se nisi selila skoro, ili možda jesi? :D

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 21:34:24   
jabudic
Ne da se Bubi tako lako user posted image
Mada sam sigurna da će biti prije petka!

< Poruku je uredio jabudic -- 2.2.2015 21:35:56 >

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 21:34:55   
bubulence
aaaa pa lepo, nisam ni znala! hvalaaaaaaa! nisam menjala adresu user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 21:35:56   
jess021
Drage moje, hvala na podrsci. Za sad sam odlucila da sacekam petak, ali ne garantujem da cu pri tome ostatiuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 21:37:08   
Sanjica26 RR
Da sam videla ranije poruku da trazite Bubi poslala bih joj ja poruku. Imam novi brojuser posted image
Ajde Bubi navijam iz prikrajkauser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 21:39:48   
choopa choops
Hej žene :-)

Mariya ja sam uzimala u KIKu za njih robicu, ali nisam te bebeće stvari. Znači kažeš i one su OK. Ako me sreća posluži otići ću za Dbk da kupim prije porođaja user posted image

što je mene nervirala ta serija Larin izbor. Pa mi svi kad bih rekla kako se ćerka zove, isto govorili jaooo divno kao iz Larinog izbora. A prije toga, kad se rodila, svi su bii u fazonu da je ružno ime user posted image

Bila sam kod sestrića na rođendanu, 2 sata. Otkad sam došla ležim. Uhvatilo me pred kraj, ne mogu vam opisat. Nisam mogla u auto da uđem od bolova, a kad smo izašli jedva sam stigla do kuće user posted image Čvrsto sam odlučila da ću da primirim još bar 7 dana, tj. do 36-te nedelje. Neću da se igram.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 21:41:56   
choopa choops
eh da! Bubu, jesi li ti vidjela ono upozorenje da nam se javljaš svakih sat vremena? user posted image Je l' moram da vičem ja ovdje, a? user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 21:47:07   
jabudic
Jao, Čupo, imamo Laru i Jakova user posted image
Ja mislim da će moja beba ipak biti Lucija, ako u sledeći utorak kažu da je djevojčica.
Ako ne, onda Jovan, to je bar bilo lako user posted image

Baš mi mrda beba ovih dana.
A jutros mi padala kiša, pa ih nosila do vrtića, čitav dan me bolio stomak.

Čupo, lezi vala još sedam dana, kad si ležala 3 mjeseca, ipak si ti crnogorka user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 21:54:26   
bubulence

IZVORNA PORUKA: choopa choops

eh da! Bubu, jesi li ti vidjela ono upozorenje da nam se javljaš svakih sat vremena? user posted image Je l' moram da vičem ja ovdje, a? user posted image


hihihi kriva sam, priznajem user posted image .
e mene drmaju emocije najstrasnije. evo sada sam na yt nasla pesmu o mom selu i evo sedim pola sata i placem...
a vidite koliko vas ima moj br, nasle bi me nekako a i javila bih ja. imam jabudicu, Serpicu, Sanjicu, Boku, didy i td... jos mnogo brojeva. nekom bih javila user posted image ...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 21:55:24   
bubulence
a nema nam Ece????

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
2.2.2015 21:59:18   
Sanjica26 RR
Onda ocekujemo zajednicku poruku kad se porodis.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here