|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (13.03.-17.03.2017.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: AnaAna1
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
23.3.2017 9:02:22   
MicinaMama
Jutro drage!

Mariya srecno kod fizijatra!

Zemunka i ja isto tako kukam na sve,do duse i imam svakakvih problemcica u trudnoci ali sve ipak izadje na dobro.

Krin sta ces draga kada moras ici doktoru.Barem budes mirnija posle kada vidis da je sve ipak u redu.

Ja ovde kada odem kod babice to je ono :Dobar dan,kako ste,dobro,Dovidjenja!
Posle kada me pitaju kako trudnoca ja pojma nemam,valjda dobro user posted image

Uh starija cerkica mi je bas bolesna,uvecali joj se limfni cvorovi na vraticu i bole je,sinoc je imala temp. Bas se brinem pa cu je od alergologa odvesti direktno u hitnu.Idem po nju i 12h u skolu.

Kada sam zvala doktoricu sada,koliko sam zabrinuta da mi se i glas izmenio pa me pita da li sam sigurna da mi treba randevu za dete ili ipak za mene.

Nema mesta do veceras pa moram u hitnu ipak.Ne mogu da cekam do uvece,bas je umorna konstantno pila moja.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 326
23.3.2017 10:09:39   
krin 40
Hahaha...koja sam ja lujka.Malopre vam kuckam.Skuvam kafu.Udjem on line na Aksu i još par sajtova..i za pet minuta kupila kolica,krevetac,dušek,dasku za
presvlačenje,kadicu,ležaljku za kupanje,ljuljalicu,3 čaršafa sa lastišom.Hahahauser posted image .Gledala sam posteljine u kompletu ali meni to ne odgovara iz sledećih razloga:Šta će mi jastučnica kada bebi
ne stavljam jastuk?Jorgan i jorganska navlaka mi ne trebaju jer ja bebu stavljam u letnju i zimi u zimsku dunjicuuser posted image .Tako da sam uzela tri prelepa čaršafa sa lastišom.Bež,zeleni sa medvedićima i jedan žuti
frotrski😃 Eto..tako to ide kod mene.Sve sam poručila on line.Naletim na prolećno sniženje koje je počelo 17 marta i traje dve nedelje.Videla sam da me sve više mrzi da hodam po radnjama.Ovo je super ispalo😃.Moj muž će se frapirati.Hahaha.Mada navikao se on na moje lutke.Da vam ne pričam koliko puta smo u braku do sada otišli npr na vikend na more i sl.Fino on to sve pratiuser posted image

< Poruku je uredio krin 40 -- 23.3.2017 10:18:12 >

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 327
23.3.2017 10:38:42   
AnaAna1
Dobro jutroooo drage devojke, ja sinoc poceh da citam sta ste pisale i uspavah se user posted image jutros sam isla da vadim krv, skoro me neko nije onako iskasapio, ne razumem da zena ne moze da nauci da ubode iglu a samo joj je to posao, da je neka mlada pa da kazes neiskusna, mada te mlade mnogo vise paze nego ove matore... danas u 4 idem po rezultate i na nas prvi Ctg user posted image

Krin super za pregled, rasteteeee, sada ce naglo da se izvuce do 50cm i posle samo da dodaje masu user posted image hahaha luda si sta si sve nakupovala neplanirano ...gde ima tog prolecnog popusta?

Mimiceeeee koja ce prva od nas dve? user posted image sad u 9.je sve moguce :)

Joj ja sam se nesto utripovala danas, inace do sada nisam imala ni jednu kontrakciju laznu/probnu ili kako god se zovu, ali sinoc i jutros mi se nesto bre stezao stomak...ne zaboli me nista ali kao da se stegne malo, jel to to? Ili se mozda samo bebac istezao pa sam imala takav utisak... user posted image
A jutros kad sam ustala iz kola i posla prema DZ zabolelo me dole levo nisko, jedva sam se dogegala do klupice, sela par minuta i nista... sve super posle...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 328
23.3.2017 10:52:00   
krin 40
Sada videh da sam napisala da beban ima 28 cm a to mu obim glave😃Ana u Aksi je krenulo 17.3 sniženje.Ima svašta i na e-kupi.Ležaljka vibrirajuća je manje od 5 hiljada.Sa oboje dece mi je mnogo značila samo su sada savremenije😃Za kupanje sam uzela običnu,ram sa frotirom
ležaljku.Mnogo je praktičnija od plastičnih.Moja deca su zahvaljujući ležaljkama za kupanje obožavala da se kupaju od prvog dana.😃

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 329
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Idi na:

image
Mala Elena
Za srećne mame koje doje i još srećnije bebe - Fitolat!!!
Moja sestra se uz preporuku ginekologa odlučila za Fitolat. Prvo, zato što zna dnevnu dozu, po tabletu ujutru i uveče pre obroka, a drugo zato što ne voli da pije čajeve i nikada ne bi bila sigurna da li je dovoljno popila. Što je najvažnije laktacija se ponovo uspostavila i dojila je čitavu godinu. Tako da, moje preporuke za mame koje doje a nisu ljubitelji čajeva, jeste korišćenje Fitolata.  Više >>
image

Jafa kolač
Kuvar: Modessty
domaći jafa kolač
Click Here