|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
23.3.2017 9:02:22   
MicinaMama
Jutro drage!

Mariya srecno kod fizijatra!

Zemunka i ja isto tako kukam na sve,do duse i imam svakakvih problemcica u trudnoci ali sve ipak izadje na dobro.

Krin sta ces draga kada moras ici doktoru.Barem budes mirnija posle kada vidis da je sve ipak u redu.

Ja ovde kada odem kod babice to je ono :Dobar dan,kako ste,dobro,Dovidjenja!
Posle kada me pitaju kako trudnoca ja pojma nemam,valjda dobro user posted image

Uh starija cerkica mi je bas bolesna,uvecali joj se limfni cvorovi na vraticu i bole je,sinoc je imala temp. Bas se brinem pa cu je od alergologa odvesti direktno u hitnu.Idem po nju i 12h u skolu.

Kada sam zvala doktoricu sada,koliko sam zabrinuta da mi se i glas izmenio pa me pita da li sam sigurna da mi treba randevu za dete ili ipak za mene.

Nema mesta do veceras pa moram u hitnu ipak.Ne mogu da cekam do uvece,bas je umorna konstantno pila moja.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
23.3.2017 10:09:39   
krin 40
Hahaha...koja sam ja lujka.Malopre vam kuckam.Skuvam kafu.Udjem on line na Aksu i još par sajtova..i za pet minuta kupila kolica,krevetac,dušek,dasku za
presvlačenje,kadicu,ležaljku za kupanje,ljuljalicu,3 čaršafa sa lastišom.Hahahauser posted image .Gledala sam posteljine u kompletu ali meni to ne odgovara iz sledećih razloga:Šta će mi jastučnica kada bebi
ne stavljam jastuk?Jorgan i jorganska navlaka mi ne trebaju jer ja bebu stavljam u letnju i zimi u zimsku dunjicuuser posted image .Tako da sam uzela tri prelepa čaršafa sa lastišom.Bež,zeleni sa medvedićima i jedan žuti
frotrski😃 Eto..tako to ide kod mene.Sve sam poručila on line.Naletim na prolećno sniženje koje je počelo 17 marta i traje dve nedelje.Videla sam da me sve više mrzi da hodam po radnjama.Ovo je super ispalo😃.Moj muž će se frapirati.Hahaha.Mada navikao se on na moje lutke.Da vam ne pričam koliko puta smo u braku do sada otišli npr na vikend na more i sl.Fino on to sve pratiuser posted image

< Poruku je uredio krin 40 -- 23.3.2017 10:18:12 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
23.3.2017 10:38:42   
AnaAna1
Dobro jutroooo drage devojke, ja sinoc poceh da citam sta ste pisale i uspavah se user posted image jutros sam isla da vadim krv, skoro me neko nije onako iskasapio, ne razumem da zena ne moze da nauci da ubode iglu a samo joj je to posao, da je neka mlada pa da kazes neiskusna, mada te mlade mnogo vise paze nego ove matore... danas u 4 idem po rezultate i na nas prvi Ctg user posted image

Krin super za pregled, rasteteeee, sada ce naglo da se izvuce do 50cm i posle samo da dodaje masu user posted image hahaha luda si sta si sve nakupovala neplanirano ...gde ima tog prolecnog popusta?

Mimiceeeee koja ce prva od nas dve? user posted image sad u 9.je sve moguce :)

Joj ja sam se nesto utripovala danas, inace do sada nisam imala ni jednu kontrakciju laznu/probnu ili kako god se zovu, ali sinoc i jutros mi se nesto bre stezao stomak...ne zaboli me nista ali kao da se stegne malo, jel to to? Ili se mozda samo bebac istezao pa sam imala takav utisak... user posted image
A jutros kad sam ustala iz kola i posla prema DZ zabolelo me dole levo nisko, jedva sam se dogegala do klupice, sela par minuta i nista... sve super posle...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
23.3.2017 10:52:00   
krin 40
Sada videh da sam napisala da beban ima 28 cm a to mu obim glave😃Ana u Aksi je krenulo 17.3 sniženje.Ima svašta i na e-kupi.Ležaljka vibrirajuća je manje od 5 hiljada.Sa oboje dece mi je mnogo značila samo su sada savremenije😃Za kupanje sam uzela običnu,ram sa frotirom
ležaljku.Mnogo je praktičnija od plastičnih.Moja deca su zahvaljujući ležaljkama za kupanje obožavala da se kupaju od prvog dana.😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
23.3.2017 16:44:42   
Skockica
Dobar dancic debelice.

Mi smo se do sada razvlacili jos malo pa cemo u setnju i da pokupimo Vasija u vrtic. Ovde nekako posle 4 bude najjace sunce i lepo je toplo. Imali smo problemcic da zaspimo zbog grcica ali u globalu bila mirna noc, budio se samo da rucka (pu pu)

Ana ja ne verujem da su to bilo kakve kontrakcije mada ja te lazne nikad nisam ni imala ili samo tako mislim.

Krin, super za kupovinu, praktična zena, caskom to odradi. I mi smo sad sve on-line kupili ali sam ja uzivala kad sam za Vasika razgledala i kupovala po Aksi i drugim radnjama za bebice. To mi je bas divno, ali ovde je po radnjama papreno tako da se ne moze puno uzivati. Dobili smo od kolega mm vaucer za kupovinu u jednoj bebi radnji, bas se radujem. Mozda mu kupimo stolicicu za hranjenje jer sve drugo vec ima.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
23.3.2017 20:21:49   
AnaAna1
Ja samo da se javim da je ctg prosao kako treba, sve je ok, bar tako dr kaze mada nije nesto mnogo detaljno komentarisao. Reko mi je sledece srede opet... prvih 5 minuta se toliko ritala da su morali malo da pomere one elektrode ahaha bas je bila nemirna, posle se smirila :) nije zabelezena ni jedna kontrakcija... :)

Ali zato krvna slika blaga katastrofa! Gvozdje mi je palonza 2 meseca sa 20 na 4,8! Prepisao mi je gvozdje jednom dnevno, lek se zove Heferol... crvena krva zrnca su mi pala na 3,11 (donja granica 3,70) i hemoglobin mi je 92 (donja 110)... imam jos 6,7 stvari koje su van granica ali su manje bitne od ovih... kaze dr da beba sad mnogo vise uzima svega sto joj treba, zato mi je tako naglo palo...

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
23.3.2017 21:12:44   
krin 40
Bas sve kako se blizimo kraju imamo problem sa krvnom slikom.Bzv😢I ja pijem gvozdje ali mislim da nema tu pomoći.Ja sam patosirala danas.Od početka
trudnoće nisam bila ovako umorna.Isla popodne u DZ po doznake.Pokvario im se lift.Peške na peti
sprat.Posle svratila u Rodu po tri stvari,natovarila se sa deset_ kesa.Jeste da ih ja ne iznosim u stan ali u Rodi sam ih pakovala pa u kolica pa u gepek.Taman da krenem kući zovne me drugarica da svratim do Bulevara na sladoled.I ja naravno odem.Nema mesta za parkiranje,ja pametnica ostavim auto u garaži kod Vuka
i peškeuser posted image .Kada je trebalo da se vratim jedva sam došla

< Poruku je uredio krin 40 -- 23.3.2017 21:17:11 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
24.3.2017 0:02:05   
Mariya
Veče user posted image
Krin vreme je da shvatiš da si trudna 7 meseci i da je vreme da usporiš malo user posted image Super što si odradila kupovinu, eto kupila si sve i nisi morala da se šećkaš po radnjama!
Ana super za ctg!
Micinam, kako je ćerkica?
Mi bili danas u NS, ručica je ok,10.4.počinjemo sa terapijom.
Zemunka, ne koristi tu ruku. Tj koristi samo šaku, prstiće,i to je nedavno počeo da me hvata za lančić ili kodu. Ima reflekse,što je dobro ali nema snage da je podiže. Mrtva sam umorna, jedva čekam da legnem. Samo da se mališa malo uspava. Danas nije dočekao ponoć kao poslednje 3 večeri,šta li će da mi priredi noćasuser posted image
Laku noć drage!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
24.3.2017 7:44:09   
krin 40
Mariyauser posted image Biće dobro zlato malo.U pravu si.Vreme je da se malo uspori.Ja se nikada ne zalim.Ali jutros sam umorna i dalje.Danas nema mrdanja
nigde.Šta vi planirate za danas?Micina m te alergije su užas.Ja sam alergična samo na ujed pčele i ose,a deca nemaju nikakve alergije.Nadam se da će i ovaj mališa biti otporan.

< Poruku je uredio krin 40 -- 24.3.2017 7:46:51 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
24.3.2017 9:08:17   
MicinaMama
Jutro zene!

Anaana inace hemoglobin padne u trecem trimestru.Nemoj da se sekiras,hvala Bogu pa imaju lekovi i poprave!

Mariya hvala draga sto pitas!

Kod alergologa: mora na terapiju koja traje tri godine.Bas je skupa,za godinu dana treba 10 bocica i paket kosta 1400 eura.Specijalno se narucuje u institutu za alergene.Mada dr. kaze da ce moje osiguranje to pokriti.

U hitnoj: ima bakterijsku anginu (uradjen test) i bakterija je presla na limfne cvorove.Jedan je bas veliki i upaljen a ovaj drugi ne prelazi 1,5 cm samo je tvrd.Dobila je amoxicilin i paracetamol.Mirovanje i lagana hrana.Posto povraca od angine.

Jadnicko moj,namuci mi se ljubav moja.

Da jos jednom ponovim,SRECNO sa terapijama!!Da sto pre sredite to sa rukicom!!user posted image

Krin smiri se zeno malo!!user posted image

Ja sam sinoc zaspala u 22h,premorena sam bila.Ceo dan na nogama,jos uvece isla u prodavnicu isto tako ponela dve vrece samo sto sam ih ja teglacila uz brdo.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
24.3.2017 13:58:41   
AnaAna1
MicinaMama bas zakasaste :( ali ako mora mora, proci ce i to... sreca nikad u porodici nismo imali alergije pa ne znam kako je to, ali vidim da se ljudi koji ih imaju bas muce... izljubi malecke, bice to ok...

Maryja dobro je da pomera prstice, pomoci ce mu terapije sigurno, oporavice on celu rukicu...

Krin smiri se malo zeno, porodices se negde :D

Moram da podelim sa vama moje frustracije od jutros... ja jesam opsesivno kompulsivna malo, ili sto bi moj muz reko malo vise, i opterecena sam higijenom, zarazama itd., nekad i sebe nerviram koliko se cimam, ali ovo jutros me je dokrajcilo! Odem u "Higijenski" da dam vaginalne briseve, nose se svoji stapici i hvala Bogu svoj spekulum plasticni kupljen u apoteci, kad tamo 2 stolice jedna do druge, bez paravana bez icega, skidas se tu na sred ordinacije, ni to nije bitno, a na ginekoloskoj stolici onaj papir stoji isti i ne menjaju ga uopste!!! Ja se okrenem okolo nema nigde novih papira, sta cu legnem na onaj, pa kad mi posle proslo kroz glavu da je pre mene od jutros tu selo 20 devojaka sa kojekakvim genitalnim infekcijama (jer tu uglavnom dolaze zbog nekih infekcija, i mi jadne trudnice u 9.mesecu), poludela sam na sebe sto nisam izvadila maramicu i rekla izvinite ali ja moram da se zastitim! Glupaca glupa, nisam se snasla u trenutku! Ili majicu ili jaknu,bilo sta!

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
24.3.2017 18:29:45   
Bunnyca
Micina a sto amoxicilin i paracetamol, prvi ut cujem da uz antibiotik ide i paracetamol,jel zbog temperature i bolova ili?

Krin ti bas ne stajesuser posted image
Ana Ana neverovatno da papir nemaju da promene, ja to resavam tako sto odmah bacam papir onog ko je bio pre mene, ako ga vec neko nije bacio, i onda naravno ne mogu da sednem bey papira i daju mi drugi.kod nasnema problema sto se higijene tice menjaju se papiri i uma i velikih rolni papira uvek

Ja u subotu na UZ, da vidimo kakva je situacija, 28 nedelja

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
24.3.2017 18:41:20   
Zemunka85
Uh Micina, bas je zaglibila malena. Zao mi je. Neka sto pre bude bolje.

Ana, bas ti se pokvarila KS. To je svakako normalno na kraju trudnoce, ali ja u prosloj nisam pila gvozdje, tek posle, jer sam puno iskrvarila imala sam sekundarnu anemiju.
Uzmi Heferol i brzo ces to dovesti u red.
Pijete li vi neke vitamine?

Inace, sto se tice loseg iskustva sa DR, ja sam pre 2 nedelje odlepila. Takvi neprijatni dogadjaji u Risticu da sam ih odmah kontaktirala na mail i na njihovoj FB str napisala negativan komentar kilometarski (stoji i dalje tamo, poslednji je:D) i dala ocenu 1. Odmah sutradan su me zvali i izvinili se, rekli da taj dan imaju internu kontrolu i da ce me pismeno obavestiti o ishodu, jer je ovo bukvalno pisana tuzba. Aahahahah .. nisam znala, nisam htela bas da toliko ode ali sam ooodlepila!

Ja i L smo danas bile ceo ceooo dan napolju divno je bilo. Usla, rucala i ode sa tatom da vozi rolere, ja cu da odmorim...

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
24.3.2017 19:08:02   
MicinaMama
Bunnyca uz paracetamol je protiv bolova i temperature.Bole je limfni cvorovi na vratu,boli je i glava.

Evo sada je i malena dobila visoku temp.

Nadam se da nece i meni da predje,ako se ja razbolim mogu komotno u bolnicu.

Anaana,Zemunka, hvala!user posted image user posted image

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
25.3.2017 7:50:20   
krin 40
Dobro jutrouser posted image .Evo user posted image i ratluk😃Od kako sam trudna to dvoje ne razdvajam.Micina m sada je vreme virusa,naglo skače temperatura.Pojačaj limun i pomorandže.Ana kako ti to opisuješ ja bih
odatle pobegla glavom bez obzira.I dalje mi je nezamislivo da bzde tako velika razlika izmedju juga i ostatka zemlje.Pa takvi uslovi u Čačku nisu bili ni 97-me posle inflacije.To treba prijaviti negde nekom.Šta vi ostale radite?Ja sam se
juče potrudila da malo odmaram kući.Danas ću Zemunka malo u tvoj kraj😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
25.3.2017 8:31:44   
AnaAna1
Krin veruj mi ni malo ne preuvelicavam! Juce su mi 2 puta vadili krv na 2 razlicita mesta (dz i higijenski) i nisu imali rukavice na rukama ni jedni ni drugi. Ne znam, ne razumem ni ja o cemu se radi, da li ih mrzi da stavljaju ili nemaju opremu ili ih boli uvo ako zaraze nekog jer to nisu oni to je neko drugi, ali sad sam naucila sta trebam da radim sledeci put...

Ja sam se sinoc zapricala sa sestrom na viberu do 3, Boooze ne pamtim kad sam zadnji put legla toliko kasno, a sto je najgore probudila sam se u pola 8 i ne mogu vise da spavam... pa cu sad sa mamom da odem do pijace da kupimo malo cveeeca da posadimo, svake godine volimo da ukrasimo dvoriste muskatlama i petunijama :) po gilenderima i prozorima... onda se ubijem od zalevanja celo leto ahaha ali sve za lepotu :)

Kako ste vi danas? Ovo lepo vreeeeme pozitivno utice na raspolozenje ;)

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
25.3.2017 9:06:57   
krin 40
Ja i ne mislim da preuveličavaš.Pa to je takav nemar.Nisu ovo devedeset_e da nemaju higijenski minimum.Nego svi ćute a njih baš briga.Kada bi me samo
taknuli bez rukavica ili ne daj Bože ostavili korišćen papir napravila bih frku da se sve trese.Stoka.Ja sam inače noćna mora za neljubazne zdravstvene
radnike,kasire i prodavce u marketima,nadrdnane gradjane u redovima.Što sam starija fitilj mi je sve kraći.Posebna kategorija su higijeničarke u bolnicama.Kada krene jutarnje čišćenje soba pa počnu da pametuju.Kao da jadne žene leže tamo što vole.Ja sam jednoj u martu prošle god kada sam imala missed rekla da ako samo još jedan glas pusti pored moje glave u 7 ujutro odgrišću joj jezik i baciti je sa trećeg sprata.Ton je bio takav da je ozbiljno shvatila.Zaobilazila me je u širokom luku

< Poruku je uredio krin 40 -- 25.3.2017 9:13:25 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
25.3.2017 12:50:56   
AnaAna1
Epa Krin sa godinama dolazi i pamet, ja sam izgleda jos uvek "mutava" za neke stvari, mada mnogo manje nego sto sam bila kada sam bila mladja ali moracu jos mnogo da se poostrim i da mi ne bude glupo da kazem nesto kada znam da sam u pravu... i uvek se posle kajem kad razmislim u nazad zasto nisam rekla ovo ili ono... definitivno je vreme da se trgnem i da skratim fitilj jer u Srbiji samo tako mozes da funkcionises...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
25.3.2017 14:20:26   
Mariya
Dan drugarice!
Mi došli kod sestre, pa vas čitam dok mališa siki. Ja ni posle trećeg ne mogu da dojim njega u društvu, na izvol'te,meni je to tako bezveze, ja i dalje volim da se osamimo tih 20 minuta.
Ana, taj tzv "higijenski"je svuda leglo zaraze jer tu idu ljudi sa groznim boleštinama i najodvratnijim uzorcima, gde baš tu da šalju trudnice, kod nas se to radi kod ginekologa, i uzorak uzima ginekolog a ne sestra, samo ne u svojoj ordinaciji nego u drugoj u sklopu ambulante.
Morate žene da se borite za sebe,da se brecnete kad treba, ne može se biti fin na bezobrazluk. To krin i ja,iskusne već znamouser posted image

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
25.3.2017 16:07:56   
SreleLale
Dobar dan i od nas! Ja pijuckam drugu kafu i da iščitam šta ima kod vas, pa da se bacim na pranje zavesa, usisavanje i da zamenim zimske i prolećne jakne, posteljinu i slično. Navozala sam se danas, gužva u centru,užas jedan, čim krene lepo vreme, kolima bi u kafić ako mogu, a ja vozila moju decu kod bake i jedva smo se probili do nje. Ne da sam se nalajala, pa sam se deci izvinjavala na tolikim psovkama u toku vožnje :-) Uglavnom sam sve žene napičila :-) iako sam i ja žena vozač :-) I baš sam sad mrtvosana, a treba nešto i odraditi. Kako su tibice, dečica? Uživajte u lepom danu

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
26.3.2017 7:45:54   
nikiteki
Dobro jutro! Ja evo da javim bila sam juce na ultrazvuku sve je uredu deseta nedelja sam beba kasni dve nedelje.

(odgovor članu SreleLale)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
26.3.2017 10:01:27   
krin 40
Jutro.Ja tek sada ustalauser posted image Ne pamtim kada sam spavala do deset_.Rano ležem i rano ustajem.Srele lale dobro došla.Nešto se ne sećam da si ovde
pisala.Niki super.Možda ti je bila i kasnije ovulacija.Važno je da je bebica dobro.Danas neki bzv dan Samo za ležanje i da se nigde ne mrda

< Poruku je uredio krin 40 -- 26.3.2017 10:03:56 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
26.3.2017 11:28:30   
AnaAna1
Dobro jutro devojkeee!

Danas je stvarno tmurno, glava me bolucka, ali vratio mi se muz sinoc sa sluzbenog puta tako da mi je sve lepo user posted image e da, danas sam svecano usla u 37.nedelju, tako da je ostalo taaaacno 4 nedelje do termina user posted image juhuuu, sad pocinje ono praaaavo iscekivanje :) u petak idem privatno kod mog dr-a na zadnji UZ i da se dogovaramo za porodjaj, da vidim sa njim kako to uopste ide... on je inace nacelnik celog Gak-a...

Krin, SreleLele nam se pridruzila na temi pre neki dan :) isto joj je 3.trudnoca kao i tebi :) polako dolaze nove trudnice da mene brze isteraju user posted image ako,ako, nebi mi smetalo neki dan ranije da odem...

Juce sam zavrsila sa pranjem i peglanjem! Sad je sveeee spremno i spakovano u odman! I krevetac se extra uklopio u nasu sobu :) torba za porodiliste spakovana, ma sad samo cekam...e da, i citam knjigu "Bezbolni porodjaj", ne znam da li je neko cuo ali kazu da pomaze, sustina je u psihi, opustenosti i disanju u toku porodjaja... jos moja mama se poradjala uz ovu knjigu i kaze da joj je puno znacilo...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
26.3.2017 13:20:13   
krin 40
Anči čestitke za 37 nedelju.Ja sutra31-va(stavila sam i slikicu stomaka ti još nisi😃).Čitala sam tu knjigu 97-me kada sam bila trudna sa sinom😃Ima lepih informacija."Pali" dok ne krene na 2 minuta,hahaha.user posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
26.3.2017 18:31:42   
MicinaMama
Dobar dan moje dame!

Nama vikend prodje i bolesti,sada i mladja ima visoku temperaturu.Starija je mnogo bolje.Nadam se da cu biti otpornija pa da ne predje na mene.

AnaAna super sto je sve spremno!user posted image Jos malo i bebica je tu user posted image

Krin ti si bas extra,ja sam se bas pocela gojiti.Intenzivno!user posted image

Neka,skunucu kada se porodim hehehe...

Beba mi je mnogo lenja u zadnjih mesec dana,malo se mrdne i to je sve.Uf malo me pece dok mokrim,imam rdv zakazan za 12-i april.Ima jos do tada,eh sada ako ne bude ranije slobodno mesto kod ginekologice u domu zdravlja moracu da cekam do 12-og.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here