|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (04.09.-08.09.2019.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 19 20 [21]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
19.10.2019 10:07:17   
AnaTamara
Popkice, masem ti iz porodilista, secena i prezivela!!! Oko mene je jos 12 zena, vecina prirodni porodjaji, sve su se brzo i lako porodile, da li sa prvim, drugim ili treci detetom... Zato nemoj da sumnjas u sebe!!! 😘 

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 501
19.10.2019 11:29:47   
popkica bebic
AnaTamara, zdravo! 😁Baš lepo što ste vas dvoje i svi oko tebe dobro, hvala Bogu! Bila sam ubeđena da sisa nosila još jednu devojčicu, uopšte nisam pročitala, tj. promaklo mi je, da je dečak. Kakav ti je taj muškonja?

Meni je počeo pritisak da se pojavljuje, ide ponekad do 134/90. Nadam se da to nije alarmantno, budući da ću se uskoro poroditi. Čak sam ubeđena da sam ga sama "nabila" strahovanjem. I neko teško disanje me spopalo i slabost kao kad sam vam kukala na početku trudnoće. Bože, ja više ne mogu ovo.... I lepo rekoh da ću se javiti kada se porodim jer osećam da dramim i da vam dojadih kukanjem. 

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 502
19.10.2019 11:30:40   
marketing RR
AnaTamara, čestitamo! Poslali smo ti Pampers test paket, da znaš :)

Direktna veza do poruke: 503
19.10.2019 11:34:39   
Beca.t

IZVORNA PORUKA: AnaTamara

Popkice, masem ti iz porodilista, secena i prezivela!!! Oko mene je jos 12 zena, vecina prirodni porodjaji, sve su se brzo i lako porodile, da li sa prvim, drugim ili treci detetom... Zato nemoj da sumnjas u sebe!!! 😘 

Divno Ana, sa srecom!!! Ljubi bebicu ❤❤❤

Direktna veza do poruke: 504
19.10.2019 12:01:21   
AnaTamara

IZVORNA PORUKA: marketing RR

AnaTamara, čestitamo! Poslali smo ti Pampers test paket, da znaš :)

Hvalaaa, javili su mi da je stigao juce 😘

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 505
19.10.2019 12:10:34   
Bojana05

IZVORNA PORUKA: AnaTamara

Cestitam od srca!!! Neka je ziv i zdrav a tebi zelim brz oporavak🥳🥳🥰🥰🥰🥰💕

Direktna veza do poruke: 506
19.10.2019 12:13:57   
Bojana05

IZVORNA PORUKA: popkica bebic

AnaTamara, zdravo! 😁Baš lepo što ste vas dvoje i svi oko tebe dobro, hvala Bogu! Bila sam ubeđena da sisa nosila još jednu devojčicu, uopšte nisam pročitala, tj. promaklo mi je, da je dečak. Kakav ti je taj muškonja?

Meni je počeo pritisak da se pojavljuje, ide ponekad do 134/90. Nadam se da to nije alarmantno, budući da ću se uskoro poroditi. Čak sam ubeđena da sam ga sama "nabila" strahovanjem. I neko teško disanje me spopalo i slabost kao kad sam vam kukala na početku trudnoće. Bože, ja više ne mogu ovo.... I lepo rekoh da ću se javiti kada se porodim jer osećam da dramim i da vam dojadih kukanjem. 

Sigurno ti je protisak od straha i razmisljanja,jer nema sta drugo da bude ako ga nisi imala do sada...ne mozes da promenis nacin razmisljanja ali mozes da promenis fokus misli-razmisljaj sta sve treba kad dodje beba,pregledaj jesi li sve spremila,citaj o orvim danima s bebom...nemoj da mislis o porodaju,vec o onome sto sledi a kad te ihvati panika samo disi duboko☺️☺️☺️Nadam se da cemo uskoro i od tebe da cujemo lepe vesti kao od AnaTamare🥰🥰🥰

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 507
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 19 20 [21]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 19 20 [21]
Idi na:

Kuvar: maliponi
Brz i ukusan kolač

Anketa

jupi

Dali pusite u trudnoci?

Da (34%)

Ne (66%)

Ukupan broj glasova: 129

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!

Oznake

Click Here