|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Uhvacen u prevari preko telefona
17.9.2009 8:56:55   
Anoniman
Neverni muž otkriven u preljubi pred nekoliko hiljada slušalaca jednog hrvatskog radija.

Žena koja je pozvala jednu hrvatsku radio stanicu kako bi čestitala rođendan mužu koji je bio na službenom putu, iznenadila se kada se u slušalici, ali i etru, začuo ženski glas koji je rekao da se "gospodin tušira".

Molba supruge, koja je želela da svog dragog, obraduje uživo u programu radija dovela je do toga da snimak razgovora postane novi hit na YouTube kanalu.

Kada je veza uspostavljena, umesto slavljenika javio se nepoznati ženski glas. "Gospodin se tušira, samo trenutak…!"

Voditelj radio emisije je dobio slavljenika na telefon, dok je supruga naravno čekala na liniji, a onda upitao nevernog supruga gde je i šta radi...

"Evo, pobegao sam malo iz grada...sa suprugom..."! Nedugo zatim začuo se glas ljutite supruge...

NA YOUTUBE postoji snimak ali ja ne mogu da vam posaljem link jer sam na poslu i nemam pristup.

katastrofa
 
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Uhvacen u prevari preko telefona
17.9.2009 9:01:04   
barbara
glavu bih mu otkinulauser posted image

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Uhvacen u prevari preko telefona
17.9.2009 9:01:43   
Anoniman
Ako uspem prebacicu vam da cujete..
Sta reci?

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nadam se da ga je umlatila od batina.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Uhvacen u prevari preko telefona
17.9.2009 9:03:43   
Anoniman
user posted image  "Ćao dragi, kada dođeš kući hoćeš da ti ispečem kobasicu ili jaja? Ah, ne, ostaviću ti kofer ispred vrata, požuri da cigani ne pomisle da je za njih."

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Uhvacen u prevari preko telefona
17.9.2009 9:04:23   
barbara
jadnica htela da ga iznenadi a on nju iznenadi postenski!a ovoj maloj kurvici bi sekla komad po komad mesauser posted image user posted image

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Uhvacen u prevari preko telefona
17.9.2009 9:04:38   
buhla
moze na youtube da se cuje, ja sam malo pre to postavila u kutku :)

klik

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Uhvacen u prevari preko telefona
17.9.2009 9:06:32   
barbara
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

user posted image  "Ćao dragi, kada dođeš kući hoćeš da ti ispečem kobasicu ili jaja? Ah, ne, ostaviću ti kofer ispred vrata, požuri da cigani ne pomisle da je za njih."

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Uhvacen u prevari preko telefona
17.9.2009 9:07:07   
buhla
i krivi mu ovi sa radija!
ma ja bi mu sve na kolutice sekla user posted image user posted image user posted image  pa bi iste pojeo!

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Uhvacen u prevari preko telefona
17.9.2009 9:07:30   
Anoniman
Ja bih kao i Barbara...i nju i njega...polako,,,deo po deo

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Uhvacen u prevari preko telefona
17.9.2009 9:11:31   
barbara
ljudi ja imam zenu i decu,pa trebao si o tome gospodine razmisljati pre!njemu bi za pocetak ispekla jaje a njoj pizzuuser posted image prisjelo bi im obadvome

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Uhvacen u prevari preko telefona
17.9.2009 9:12:25   
buhla
IZVORNA PORUKA: barbara

ljudi ja imam zenu i decu,pa trebao si o tome gospodine razmisljati pre!njemu bi za pocetak ispekla jaje a njoj pizzuuser posted image prisjelo bi im obadvome

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Uhvacen u prevari preko telefona
17.9.2009 9:15:11   
Anoniman
Kolegu sa posla je žena uhvatila u prevari tako što je verovatno bacajući stvari pritisao mobilni telefon ženin broj je poslednji zvao okrenuo je od pritiska telefona ponovo i ona je čula intimni razgovor između svog muža i njegove ljubavnice.....  (Istinita priča).user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Uhvacen u prevari preko telefona
17.9.2009 9:17:28   
eugenija
IZVORNA PORUKA: buhla

moze na youtube da se cuje, ja sam malo pre to postavila u kutku :)

klik


Joj sad sam ovo čula, najbolji mi je deo kada ženski glasići iz studija pevaju "happy birthday to Uuu", hahahahhahahaha... Baš je "happy"user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Uhvacen u prevari preko telefona
17.9.2009 9:19:28   
barbara
ali najzalosnije je u tim prevarama sto te prevari sa gorom od tebe!i ako varas varaj expertno da niko ne sazna!sto ne znam to me ne boli!ali da izvinete rupa kao rupa!i sto svaki trazi da makar nesto ima sl njegovoj zeni!moj ujak je imao ljubavnicu koja je od pozadi licila na ujnu a imala  je i ovako slicnosti,a ujna misica za njuuser posted image

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Uhvacen u prevari preko telefona
17.9.2009 9:23:40   
eugenija
Evo i temica o prevarama:

Prevara

10 razloga zašto muškarci varaju

Život ljubavnice

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Uhvacen u prevari preko telefona
17.9.2009 9:25:26   
Anoniman
Ne znam. Ja sam stava da je uvek bolje da saznam pa makar sve puklo.
Htela bih da saznam, napravila bih show ali iza ledja...Da budem rogata...

(odgovor članu barbara)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Uhvacen u prevari preko telefona
17.9.2009 9:25:47   
prolece
IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: buhla

moze na youtube da se cuje, ja sam malo pre to postavila u kutku :)

klik


Joj sad sam ovo čula, najbolji mi je deo kada ženski glasići iz studija pevaju "happy birthday to Uuu", hahahahhahahaha... Baš je "happy"user posted image

happy ili ne, sigurno će ga pamtiti celog života. user posted image user posted image user posted image ako mu ga žena ne skrati, mislim život, ako ne i nešto drugo

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Uhvacen u prevari preko telefona
17.9.2009 9:26:44   
magnetic
Juuu koji skot,i sto kaze buhla jos mu ovi sa radija krivi.Jadna zena,UZAS

< Poruku je uredio magnetic -- 17.9.2009 9:27:50 >


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Uhvacen u prevari preko telefona
17.9.2009 9:28:32   
eugenija
IZVORNA PORUKA: prolece

IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: buhla

moze na youtube da se cuje, ja sam malo pre to postavila u kutku :)

klik


Joj sad sam ovo čula, najbolji mi je deo kada ženski glasići iz studija pevaju "happy birthday to Uuu", hahahahhahahaha... Baš je "happy"user posted image

happy ili ne, sigurno će ga pamtiti celog života. user posted image user posted image user posted image ako mu ga žena ne skrati, mislim život, ako ne i nešto drugo



Baš takouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Uhvacen u prevari preko telefona
17.9.2009 9:29:02   
Anoniman
E a stvarno je uzas...Ona htela da ga iznenadi...O strasno.
Pa iznenadila ga je.
Uzas.
Stoka od coveka.
Mada, kako li je sada njoj...Em je saznala to sto je saznala em JAVNO.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Uhvacen u prevari preko telefona
17.9.2009 9:31:17   
sneza24
Jadna zena.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Uhvacen u prevari preko telefona
17.9.2009 16:50:37   
Anoniman
Jucer je bilo na Novoj tv da je to mozda samo marketinski trik. a i meni zvuci kao da je namjesteno.

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Uhvacen u prevari preko telefona
17.9.2009 21:36:20   
Anoniman
Odslušala sam ovo... strašno! 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Uhvacen u prevari preko telefona
17.9.2009 21:38:54   
Delijagirl
Ma uzash jedan meni je to kolega slao odmah isti dan kada se desilo i zaista je brutalno... Ako je istinito nadam se da ce mu ova to debelo naplatiti pa da skensluje tu stoku... 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Uhvacen u prevari preko telefona
17.9.2009 21:41:44   
Nensi*
Meni isto zvuci kao da je sve namontirano,a ako je istina onda je stvarno skot od coveka...

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here