|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kakva kolica??? III deo
8.7.2016 8:28:04   
Trcosava
Dakle nastavljamo sagu i nauku o kolicima pošto je prethodna tema napunila sto stranica :)



< Poruku je uredio Trcosava RR -- 8.7.2016 8:29:53 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kakva kolica??? III deo
8.7.2016 9:48:52   
Ella2407
Hvala cure,stvarno su bas odlicna i drago mi je da sam i ja zadovoljna inace bih pobudalila pd nervoze hahshs
A Pn,nije bas da su bila jeftina al eto
Za ove sve dijelove i u kskvom stanju smo ih dobili-odlicna ne hshs
300 eura su bila
Ali eto bar ne moram razmisljat ni o cemu
Ni o torbi cak pa nadalje.. I imaju garanciju cak jos

Nisam zamislila da cu pd toliko uzet kolica alii kad ti se nestoo svidiii ondaaa..
Mislim nismo ih mi platili-to je poklon od mojih roditelja ali svdjedno..



_____________________________

Volim što se volimo!!!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kakva kolica??? III deo
8.7.2016 11:22:02   
BubaBubica
Ja sam dobro prošla sa mojima, platili smo ih samo oko 25€ jeste da im je bila potrebna generalka ali su u boljem stanju nego naša prošla posle vožnje dvoje dece.
Ella neka ste, i mi da smo imali prilike ja sam želela Kunert kolica ali niko nam nije nudio poklon a mi imamo još dvoje dece pa samo neka smo živi i zdravi, pa da uništimo i ova kolica user posted image

Pgn pročitala sam šta si pisala, i razumem te kako se osećaš, pogotovo kad ne znaš šta će ti zaista biti potrebno za bebu. Tako sam i ja kupila brdo stvari koje sam mislila da će mi biti potrebno a nije bilo.

(odgovor članu Ella2407)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kakva kolica??? III deo
8.7.2016 13:13:26   
pngpme
Ali nema šanse da bi našli za 300€ kolica 3u1 sa apsolutno svim dodatnim djelovima i još sa garancijom i da je neka solidna marka (ne kažem da je to važno, nego košta). Makar ja tako mislim, osim ako neko baš bude te sreće da ubode neku dobru ponudu. Ako su očuvana, ako nisu onda je to druga stvar.
Bubi, kolica su super, pa još za tu cijenu... Treća beba na putu, a tako mladi, to je tolika sreća da bi bilo super i kad bi bebu u kolicima iz supermarketa vozila. Prosto nevjerovatno. Kad je mene mama rodila posle dosta nekih problema i trudnoće izgubljene u 8.mjesecu rat je tek krenuo, pola familije izbjeglo, baba, deda, rođaci, godinama je išla u istim farmerkama i kaže nikad srećnija nije bila, nevažno joj je sve bilo osim da smo na broju.
A ja kao prvorotka sam osjetljiva na to da bebu nekako ne ,,oštetim'' ne pruživši joj ono za šta kažu da je potrebno. Glupost, ali imam taj strah.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kakva kolica??? III deo
8.7.2016 13:45:14   
MishMash
Ella, kolica izgledaju odličnouser posted image Baš mi je drago što ste zadovoljni!

_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kakva kolica??? III deo
8.7.2016 14:47:14   
Ella2407
Pn i ja eto tako razmisljam
Pa se tjesim hahaha

Jao ova zena od loje smo kupili je izgleda tolikooo finaaa
Cak je u torbu spakovAla i igrackicu nekuu..


Moram bar onaj sportski dio prebacit kod roditelja dok ne bude potrebN
Bem ti mali stan
Kad ti nemas gdje sa stvarima
Cak su nam i ova dva dijela u dnevnoj za sad
Hahaha


_____________________________

Volim što se volimo!!!

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kakva kolica??? III deo
11.7.2016 17:34:56   
BubaBubica
Slučajno sam našla koja su naša kolica, u pitanju su Stroller Hoco Big Foot Austria. user posted image

(odgovor članu Ella2407)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kakva kolica??? III deo
12.7.2016 11:06:40   
Trcosava
Ja dođoh da kažem da su kolica sa tri točka i to velika ZAKON!!! Danas je mm zaboravio da izvadi kolica iz auta, pa sam morala starim u prodavnicu. Psovala sam ceo put, da ne pričam koliko napora iziskuje upravljanje kolicima na 4 točka i sa 2 ručke.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kakva kolica??? III deo
12.7.2016 13:47:04   
BubaBubica
Sa tri točka verujem da je super za upravljanje. A sa dve ručke takva kolica sam izbegavala u širom luku, nema šanse da normalno upravljaš jednom rukom. Videću kako će se pokazati ova moja, jeste da se točkovi ne okreću ali se lako rukuje sa njima jer imaju velike točkove.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kakva kolica??? III deo
4.9.2016 10:52:56   
almoni
Da malo ozivim temu sa jednim pitanjem. Jel narucivao neko kolica iz Subotice? Jel su vam poznati brendovi Shell i Hiker i sta mislite o njima?

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kakva kolica??? III deo
4.9.2016 12:09:14   
jess021
Almoni, mi imamo Hiker 3u1 i prezadovoljni smo. Pronadji na prethodnim stranicama ja sam pisala o njima.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu almoni)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kakva kolica??? III deo
4.9.2016 15:04:08   
Mariya
Jess,nisam čitala unazad,a znam da si pisala,jesi li rešila dilemu šta ćeš sa kolicima i dve bebe?

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kakva kolica??? III deo
5.9.2016 0:35:01   
Kamp
Pozdrav svima!
Dvoumim se u izboru kupovine kolica..
Da li neko ima iskustva sa modelima Graco mirage i Cam portofino?
Svaki komentar mi je od velike pomoci.
Hvala! :)

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kakva kolica??? III deo
5.9.2016 14:27:19   
Kamp

IZVORNA PORUKA: almoni

Da malo ozivim temu sa jednim pitanjem. Jel narucivao neko kolica iz Subotice? Jel su vam poznati brendovi Shell i Hiker i sta mislite o njima?


Almoni,
Znam dosta ljudi koji su narucivali kolica iz Subotice koja se uvize iz Madjarske, svi su prezadovoljni i saradnjom i kolicima i cenom. Jedina mana tih kolica zbog cega se ja nisam odlucula za tu varijantu je sto su kolica glomazna i malo teza sto meni licno ne odgovara, ali ako nemas problem sa tim onda je super varijanta :D

(odgovor članu almoni)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kakva kolica??? III deo
5.9.2016 14:48:55   
wivern
Kamp kod izabira kolica prvo treba da utvrdis svoje potrebe, da li su lagana ili teza (ako nemas lift a zivis u zgradi), nacin sklapanja i glomaznost (ukoliko imate auto u zavisnosti od velicine gepeka i mesta u stanu za drzanje), materijala od kojih su tockovi (koliko cesto nameravate da idete u setnju i po kojim terenima), koliko polozaja naslona imaju kolica.... itd, itd...
Ja sam imala Cam (drugi model) i prezadovoljna sam, velika mana im je sto su kolica dosta teza cini mi se od ostalih proizvodjaca.
Licno sam vise za Cam, to ne znaci da je Gracco los vec da sam ja cam-om prezadovoljna.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Kamp)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kakva kolica??? III deo
5.9.2016 14:52:56   
lesica
Evo nekih tekstova o tome kako birati kolica:

KLIK

i

KLIK

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kakva kolica??? III deo
11.9.2016 1:33:44   
almoni
Ja cu ici pocetkom oktobra u Suboticu da pogledam kolica. Ne mogu da se odlucim na osnovu fotografija. Po gradu vidim dosta Hiker kolica u razlicitim stanjima. Ne znam da li je to do upotrebe ili kvaliteta. Takodje, ne znam da li cu iamti drugo dete, pa ne ulazem u kolica da bi drugo dete nasledilo. Ocekujem da me kolica sluze godinu ipo dana, 6 meseci sa korpom od decembra do maja i jos godinu dana sa sportskim sedistem do maja 2018 kada malisa ce imati godinu ipo i bice spreman za neko drugo prevozno srestvo :) . Iz tog razloga bih mozda uzela i "jeftinija", ali nista ovako na slepo. Inace svesna sam da su kolica glomazna, ali meni to nije problem. Zivim u kuci, u malom gradu, ne vozim i svuda idem pesaka. Najbitnije mi je da je detetu udobno dok ga vozam po raskopanim stazama. Inace cak sam razmisljala da donsem kolica iz Madjarske al sam odustala. Ne znam kako bi podnela put do Segedina i jos lutanje po gradu u osmom mesecu trudnoce.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kakva kolica??? III deo
11.9.2016 19:27:33   
jess021
Almoni, ne znam sta si vidjala, ali nasim kolicima, Hiker, ne fali nista. Duboku korpu smo koristili nekih 4 meseca, jaje za voznju naredna 3, a kao as do pre nekih mesec dana. Eno ih kao novi.
Zbog velikih tockova i amortizera sa njima se stvarno lako prelazi preko grbavog terena.
Ne znam kad ti je termin, ali za zimu je ta duboku korpu odlicna, beba jE u njoj maximalno zasticena,
Nece sigurno hteti u duboku korpu 6 meseci jer sa nekih 4 vec krenu da podizu gornji deo tela i sem.kad spavaju ne odgovara im skroz lezeci polozaj.

< Poruku je uredio jess021 -- 11.9.2016 19:29:34 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu almoni)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kakva kolica??? III deo
14.9.2016 0:09:35   
almoni
Pa neka kolica su izgledala ocajno. Zadnji tockovi " setaju" levo desno, cela kolica skripe. Mozda su koristena za vise od jedne bebe. A neka druga izgledaju kao juce da su izasla iz radnje, plove kao ladja.
Meni je termin 1. Decembar. Ja sam planirala onu ravnu korpu da koristim na pocetku i kad budemo isli u goste kod devera, svekrve ili prijatelja, kao cisto i ususkano mesto da beba odspava ili cisto lezi i igra se ako bude htela. Dobila sam na poklon onu spirali za krevetac, ali mislim da se moze postaviti i na rucku za nosenje korpe, pa to da zanima bebu dok ja popijem kafu. To je sve neka moja teorija, nemam pojma kako ce izgledati zivot sa bebom u praksi. Ja imam veoma optimisticke planove :D iskusne mame sigurno se smeju.
Jess jel si mozda gledala Shell kolica? Kako su ti ona izgledala uzivo?

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kakva kolica??? III deo
24.9.2016 12:51:23   
jess021
Almoni, posto ces imati zimsku bebu, mislim da ce duboku korpu koristiti bar do aprila. Veruj mi da beba ni u cemu nije tako ususkana i zasticena kao u toj korpi
Jesam, vrlo su slicna, samo sto su im felne na tockovima neke metalne i jako se sijaju, ako se dobro secam da nam se to nije svidelo

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu almoni)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kakva kolica??? III deo
28.9.2016 12:53:26   
Mariya

IZVORNA PORUKA: almoni
Dobila sam na poklon onu spirali za krevetac, ali mislim da se moze postaviti i na rucku za nosenje korpe, pa to da zanima bebu dok ja popijem kafu. To je sve neka moja teorija, nemam pojma kako ce izgledati zivot sa bebom u praksi. Ja imam veoma optimisticke planove :D iskusne mame sigurno se smeju.


Almoni, baš takouser posted image user posted image Ne možeš znati unapred kakva će beba biti. Ja sam imala obe verzije, i onu koju je zanimala vrteška i igračke i sve sam mogla da uradim od nje, a i onu koju nije interesovalo ništa osim mameuser posted image

Slažem se sa Jess, pošto ćeš imati zimsku bebu, korpa je sjajna stvar za nju, topla je i ušuškana, ne moraš da brineš da li joj je hladno. I da, biće joj lepo dok ne počne da se diže u sedeći položaj, posle toga će u korpu samo kad spava. I odlična stvar je baš za to, kad idete negde u goste, beba može da spava u njima. Za ovu našu korpu inače mogu da se dokupe kaiševi kojima korpa može da se veže u auto pa da se u njoj prevozi beba, ne moraš da je prebacuješ u sedište ili jaje. Ne znam da li to ima sa novijim kolicima.

Moja kolica su izvozala dvoje dece, i treće će, osim nekoliko ogrebotina na metalnim delovima perfektna su, boja im je i dalje kao kad su bila nova, kao da sam ih sad iznela iz radnje, neverovatno, mogu da kažem da su vredela svaku paru koju smo dali za njih. Verovatno ću ih posle treće bebe proslediti sestri.

(odgovor članu almoni)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kakva kolica??? III deo
5.2.2017 9:44:17   
tamara837
Juce sam dobila Stokke xplory V 1,koristena ali doobro ocuvana.Molim iskustva.Cine mi se dobro podesiva sto meni odgivara zbog sitne gradje

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kakva kolica??? III deo
8.2.2017 13:56:36   
krin 40
Evo jedne lepe informacije.Sve mame koje se porode u 2017 u Beogradu na teritoriji opštine Palilula dobijaju na poklon kolica od opštine😃

< Poruku je uredio krin 40 -- 8.2.2017 13:57:14 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu tamara837)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kakva kolica??? III deo
9.2.2017 12:50:39   
emicaa
Krin to je super user posted image kakva daju?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kakva kolica??? III deo
9.2.2017 12:54:59   
krin 40
Emice ne znam.Sada u februaru dele prva pa cemo videti.I mene interesuje

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here