|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
26.8.2009 14:49:44   
SUPER MAMA
Dali neko se porodio u zemunsku bolnicu?I kakvo je vase iskustvo?Ja sam se prosle godine porodila u novo izgrasdzeno porodiliste u zemunskoj bolnici i stvarno sam zadovoljna od cistoce preko babice i doktora koji me je porodio, dr. Igor Plevnas koji je exstra doktor.I da napomenem nisam imala veze.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
26.8.2009 14:51:25   
Rivana
Ja nisam ali sam cula sve najbolje user posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
26.8.2009 14:54:11   
SUPER MAMA
Verujte i da je odlicno sada sve cisto sve u najboljem redu, jedino sto jos nemaju baby frendly sistem

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
8.2.2010 2:39:16   
sneniandjeo
super mama jedna ispravka lekar se ne preziva kako si ti rekla Plevnas vec PLJESA dr.mr.spec Igor Pljesa i tvrdim da je najbolji Ginekolog-Akuser moj je lekar nekih 7 godina...i preporucujem ga od srca svima...za mog Iggiya veliki kissssssss!!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
15.2.2010 16:00:04   
adrianna
Slazem se sa Sneniandjeo da je Pljesa super i kao dr i kao osoba.Mene poradja 25.ako se do tada nista ne desi. Tako da smo user posted image i ja u sigurnim rukama.

(odgovor članu sneniandjeo)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
28.3.2010 20:37:28   
ljubičica
Ja sam htela da se porađam sa epiduralom, ali kad sam čula da mora da se plati još 30.000 za izabranog lekara odustala sam. Pa pravo da vam kažem, ne pada mi na pamet da im dajem tolike pare. To je 48.000 jer je epidural 18.000, a ne može jedno bez drugog. Čula sam da je zaista sve više nego OK u zemunskom porodilištu i da su i babice i lekari jako posvećeni. Ići ću ipak tu, ali odličila sam da se normalno porađam, spakovala sam torbu i čekaaaaam ovog mog pišonju da se smori unutra i da krene napolje. user posted image

< Poruku je uredio ljubičica -- 28.3.2010 20:38:43 >


_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu adrianna)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
21.4.2010 22:47:44   
tamaris96
Zna li neko ginekologa za preporuku u zemunskoj bolnici?Da li je izvodljivo da se tamo otvori karton kod nekog ko bi vodio trudnocu i na kraju dosao na porodjaj?Kakva su iskustva o higijeni,  osoblju, epiduralu i ceni koju je potrebno platiti?

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
21.4.2010 23:37:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tamaris96

Zna li neko ginekologa za preporuku u zemunskoj bolnici?Da li je izvodljivo da se tamo otvori karton kod nekog ko bi vodio trudnocu i na kraju dosao na porodjaj?Kakva su iskustva o higijeni,  osoblju, epiduralu i ceni koju je potrebno platiti?


Ja mogu samo delimicno da ti pomognem. Preporucujem Dr Tomu Stefanovic, ja kod njega idem privatno vec nekoliko godina.
Lezala sam na ginekologiji, pri neuspeloj trudnoci (ali to nema veze sa osobljem user posted image )mogu samo reci da su svi bili vise nego ljubazni. Pocev od cistacica, koje su nas oslovljavale sa: ''maco, mila'', preko sestara, koje su bile strpljive da iskljuce infuziju svaki put kada se nekoj ide u wc i onda sacekaju da je ponovo prikace sve do zena koje donose hranu (jedna mi je ponudila da mi namaze dzem na hleb), jer sam u tom trenutku primala infuziju, pa da se ne mucim user posted image ... za svaku pohvalu
Sto se doktora tice, svaka u sobi je imala svog favorita, tj svog dr, i 90% njih je super, ekipa dr je mlada, izmedju 35-45, samo je jedan Dr Perovic (stariji jer je mladi super, a isto se preziva) totalno user posted image
Za ostalo stvarno nemam pojma, valjda sam ti malo pomogla user posted image

(odgovor članu tamaris96)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
26.4.2010 19:18:38   
ljubičica
Ja sam se porodila u Zemunskoj pre 2 nedelje i imam samo reči hvale. Mogu da kažem da mi je najbolji dr. Plješa. Mlad je, pozitivan i što je najbitnije profesionalan!
Tamaris, o ceni sam ja gore pisala, a o ostalim impresijama ovde. 

< Poruku je uredio ljubičica -- 26.4.2010 19:19:29 >


_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
27.4.2010 18:21:34   
tamaris96
Hvala na informacijama!Zanima me da li si na kraju uzela epidural i da li si ranije otisla kod dr Plecesa, tj. da li mogu da odem tamo i kazem da zelim da mi on vodi trudnocu ili mora da se ide privatno?Koliko je porodilja u jednoj sobi i da li je obavezan baby frendly ili mozes da birad?

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
5.5.2010 14:58:37   
ljubičica
Za epidural moraš ranije da se dogovoriš, ali pritom moraš da izabereš i lekara pa ako želiš lepo izabereš Dr. Plješu i mirna si. Idi do bolnice pa se raspitaj o epiduralu sve što te zanima. Što se tiče soba, nisam sigurna, nemoj me držati za reč, 1 ili 2 sa 8 kreveta i možda 2 sa 3 kreveta i dvokrevetni apartman. Nemaju baby frendly, što je super jer ti ni ne treba. Posle porođaja samo želiš da se odmoriš jer budeš skroz iscrpljena. Lepo ti donose bebu na podoj, ako nemaš mleka malo se mazite pa tek kad dođeš kući kreće igranka bez prestanka user posted image user posted image user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu tamaris96)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
5.5.2010 19:24:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ljubičica

Ja sam htela da se porađam sa epiduralom, ali kad sam čula da mora da se plati još 30.000 za izabranog lekara odustala sam. Pa pravo da vam kažem, ne pada mi na pamet da im dajem tolike pare. To je 48.000 jer je epidural 18.000, a ne može jedno bez drugog. Čula sam da je zaista sve više nego OK u zemunskom porodilištu i da su i babice i lekari jako posvećeni. Ići ću ipak tu, ali odličila sam da se normalno porađam, spakovala sam torbu i čekaaaaam ovog mog pišonju da se smori unutra i da krene napolje. user posted image


Nisam shvatila ovo za ozabranog lekara i 30000din? Ako hoćeš epidural, moraš da platiš i izabranog lekara (lekara kog sama biraš)?


I pročitah sve, i nisam shvatila: Jel može da se vodi trudnoća u Zemunskoj bolnici ili se mora pred svaki pregled u dom zdravlja po uput?
Sad razmišljam... Kažeš Ljubičice da se izabere lekar i mirna si... To se odnosi na epidural ili na vođenje trudnoće? I tih 30000din, vezano je za porođaj ili za vođenje trudnoće?

< Poruku je uredio Tasha RR -- 5.5.2010 19:25:29 >

(odgovor članu ljubičica)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
5.5.2010 22:29:38   
SUPER MAMA
Jel može da se vodi trudnoća u Zemunskoj bolnici ili se mora pred svaki pregled u dom zdravlja po uput?



Ja sam se porodila pre godinu i po dana u Zemunskoj bolnici i znam da nemoze doktor koj je u Bolnici da ti vodi trudnocu.Ja sam vodila trudnocu u domu zdravlja u Silerovoj a porodila se u Zemunskoj Bolici i to slucajno je bio kod doktora Pljesa, hvala sto me sneniandjeo ispravila za prezime.

Inace ja kad sam se porodila Zemunsko porodiliste tek se otvorilo nedelju dana.
Tacno, sve je cisto sredzeno, rekla sam gore da jedino nacalnica stroga kad su u pitanje mob. telefoni jer nedozvoljava slikanje bebe jer smatra da je to stetno.
Sto se tice sobe ima dva apartmana, ima 3 sobe po 8 kreveta, i 2 sobe po 4 kreveta.

Poseta nije dozvoljena, ma ni podmicivanje nije moguce.
Baby friendly sistem nepostoi ali iskreno i bolje ne bar da se u prvih par sati do 24h odmoris.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
7.5.2010 0:36:40   
ljubičica
Ako hoćeš epidural moraš da uzmeš i lekara jer neće da daju epidural ako ne platiš i lekara. Epidural košta 18.000, a lekar još 30.000, to je 48.000 dinara. Imaju jaaaako opasnu načelnicu koja im je tamo strah i trepet.
U N. Fronta se samo plaća epidural i on košta 12.000 i niko te ne pita ništa, koji god lekar da je tu on te porodi.
U D. Mišovića je sve sve besplatno.
U Višegradskoj je epidural 20.000, a lekar 40.000 i ako hoćeš i anesteziologa da biraš doplatiš još 20.000, znači 80.000 sve zajedno! (to su novo uveli)

Trudnoću ne vodi ni jedan lekar iz bolnice već iz Doma Zdravlja. Tamo odeš samo da se porodiš. Ja sam išla u DZ uŠilerovoj i tamo vodila trudnoću, za CTG i UZ u zemunskoj sam dobijala upute.

Sva plaćanja su vezene za porođaj jer se trudnoća ne vodi u bolnici.
Ovo govorim jer znam iz prve ruke, ne pričam ništa na pamet.

Ima i soba sa 3 kreveta, ja sam bila u njoj.

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
7.5.2010 12:43:14   
anci 81
Evo i ja sa informacijom iz prve ruke tj. licno od mene! user posted image
Ne moze se voditi trudnoca u Zemunskoj bolnici,nego kada ima potrebe za bolnicom dobijes uput iz Dz.Konkretno,ja sam u bolnicu tek krenula pre 2 ned. na CTG.Mada i tad ne ides u bolnicu nego u polikliniku koja je pri bolnici.U bolnicu sam isla npr. na dopler.
Sto se epidurala tice,kosta 17000,ali su mi rekli da ne uplacujem pre 15-og maja...Sta se tada desava nemam pojma,to mi je anest. rekla. Nadam se da nece da mu podignu cenu.user posted image
Ako hoces epi. moras da uplatis jos 30.000 za izabranog lekara,koji ti obezbedjuje anest. i dolaze na tvoj poziv kad god porodjaj poceo.Ne znam da li mozes da uplatis samo epi...Mozda i moze ali onda mislim da postoji mogucnost da ti kazu da nema anesteziologa kad tebi treba,ovako platis i siguran si da ti dolaze.Ako si te srece da tvoj "izabrani" lekar bude dezuran kad ti krenes da se poradjas onda ti se vraca onih 30.000 i placas samo epi.
Eto....

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
7.5.2010 12:46:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ljubičica



Trudnoću ne vodi ni jedan lekar iz bolnice već iz Doma Zdravlja. Tamo odeš samo da se porodiš. Ja sam išla u DZ uŠilerovoj i tamo vodila trudnoću, za CTG i UZ u zemunskoj sam dobijala upute.

Sva plaćanja su vezene za porođaj jer se trudnoća ne vodi u bolnici.
Ovo govorim jer znam iz prve ruke, ne pričam ništa na pamet.




Hvala.


IZVORNA PORUKA: anci 81

Evo i ja sa informacijom iz prve ruke tj. licno od mene!
Ne moze se voditi trudnoca u Zemunskoj bolnici,nego kada ima potrebe za bolnicom dobijes uput iz Dz.Konkretno,ja sam u bolnicu tek krenula pre 2 ned. na CTG.Mada i tad ne ides u bolnicu nego u polikliniku koja je pri bolnici.U bolnicu sam isla npr. na dopler.



Hvala.

(odgovor članu ljubičica)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
7.5.2010 12:49:07   
Anoniman
Kada sam u sep lezala u bolnici, jednokrevetni apartman je bio 4.100, a dvokrevetni 2.800. Ne znam da li su od tada dizali cene. Uglavnom, duplo je jeftiniji od ostalih porodilista, imas klimu, tv, sopstveno kupatilo, biras klopu, jedini je bedak sto nema poseta user posted image  I naravno sve je novo...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
7.5.2010 12:55:18   
anci 81
I sad su te cene.
Inace porodiliste je stvarno super.Malo,sredjeno,sve novo,svi su ljubazni,doktori su uglavnom mladi ali odlicni...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
18.5.2010 14:28:08   
mmilenaa
Ja sam prosle nedelje radila ctg na poliklinici u Zemunu i tad sam imala plavi uput iz dz. Zakazali su mi uz i ctg za ovu nedelju pa me zanima da li mi ponovo treba plavi uput, tj da li ce mi za svaki sledeci ctg trebati uput iz dz? Unapred hvala

(odgovor članu anci 81)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
18.5.2010 14:40:35   
SUPER MAMA
IZVORNA PORUKA: mmilenaa

Ja sam prosle nedelje radila ctg na poliklinici u Zemunu i tad sam imala plavi uput iz dz. Zakazali su mi uz i ctg za ovu nedelju pa me zanima da li mi ponovo treba plavi uput, tj da li ce mi za svaki sledeci ctg trebati uput iz dz? Unapred hvala



Jste draga moja trebace ti evo ja pogledala u papire moje kad sam bila trudna i svaki put novi uput.To je malo glupo ali jednostavno administracija je takva.
Ja inace kad sam usla u 9 mesec pocela sam da idem na Polikliniku koja pripada Zemunskoj bolnici jedan put nedeljno na CTG i svaki put sam nosila novi.

(odgovor članu mmilenaa)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
18.5.2010 15:28:13   
mmilenaa
Hvala puno! Uh mrzim papirologiju. Sad imam jos jedno pitanje ( sorry ako sam dosadna) da li u Zemunu traze da pampers pakovanje pelena koje se nosi bude neotvoreno?

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
18.5.2010 16:01:57   
SUPER MAMA
IZVORNA PORUKA: mmilenaa

Hvala puno! Uh mrzim papirologiju. Sad imam jos jedno pitanje ( sorry ako sam dosadna) da li u Zemunu traze da pampers pakovanje pelena koje se nosi bude neotvoreno?


mmilenaa vec sam odgovorila na tvoje pitanje u temi kamperski vodic za porodiliste.
I nisi dosadna.Bilo kakvo pitanje pitaj u vezi Zemunskoj bolnici.


(odgovor članu mmilenaa)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
20.7.2010 22:53:06   
mrvica84
ja sam se porodila u zemunskoj bolnici pre 2 godine(taman su je bili renovirali) i bila sam prezadovoljna...cisto,uredno,babice i doktori su super......mene je poradjala Aleksandra Simic i stvarno je bila extra...

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
26.7.2010 16:18:28   
B_Angel
Ja treba da se porodim u Zemunskoj uskoro (termin mi je 04.08.) i skroz sam odlepila od straha user posted image . Tamo sam se poradjala 2004.godine i nisam bas najsjajnije prosla. Zanima me da li treba da se nosim svohu spavacicu, posto kada sam se ja poradjala nisu imali ni posteljinu?

(odgovor članu mrvica84)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
26.7.2010 22:34:55   
mrvica84
nemoj da se plasis,svasta se promenilo od 2004.
moja zaova se porodila pre 5 dana i prezadovoljna je,a ja cu ako Bog da u decembru ponovo....
treba da poneses svoje,bar 2 spavacice,posteljinu imaju...jednu i to ti je sto ti jeuser posted image

(odgovor članu B_Angel)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







FOTO: Oproštaj mame od starijeg deteta, pr...
Emocije te razvaljuju. Ne možeš da ga/je pustiš, a znaš da moraš. Ta količina ljubavi prema starijem, i uzbuđenja jer je...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image
Click Here