|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
3.4.2012 12:42:11   
ljubičica
Nije gužva. Malo jeste, ali nije gužva. A, što se epidurala tiče možeš kad uđeš u 9-ti da odeš i vidiš kako i šta. Bolje je na vreme nego da zakasniš user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Hristinica)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
3.4.2012 12:43:22   
ljubičica
Ne znam da li znaš da ti treba i izabrani lekar kada hoćeš epi i da se plaća još 30.000 dinara na cenu epija.

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
3.4.2012 23:19:15   
Hristinica
jaaao, a zasto toliko? pa u drugim porodilistima je mnogo jeftinije? jel si videla mozda neku da je zimala epi kad si ti bila tamo?

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
4.4.2012 17:40:49   
ljubičica
Zato što oni nemaju dežurnog anesteziologa pa čovek dolazi po dogovoru. Epi je oko 20 i nešto hiljada i dr je 30.000. Uzimala je jedna kad sam ja bila. Barem za nju znam jer je poznajem, možda je uzela još neka, ali to ne bih znala da ti kažem. Ovo znam jer sam se i ja raspitivala, pa mi je dr rekao da mi epi ne treba jer sam već rađala i ići će brzo. Na moju sreću, bio je u pravu.

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Hristinica)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
4.4.2012 22:05:33   
Hristinica
jao pa oni nisu normalni, koliko je skupouser posted image boze...a ovamo u drugim porod. oko 12 hiljada, negde malo vise..joj sad ne znam sta cu da radimuser posted image a treba da se odl;ucim uskoro za porodiliste...ee strasno....pa to je 500euser posted image ...blago tebi ti si to prebrinulauser posted image user posted image i bebac je vec sa tobomuser posted image

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
4.4.2012 23:01:55   
ljubičica
user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Hristinica)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
5.4.2012 1:19:07   
sanja 92
cao,ja jos imam dosta vremena do porodjaja i svakako ce to biti zemunska bolnica.kada sam se raspitala o epi sve ukupno sa dr je 40.000 sto je stvarno mnogo.mene zanima ko tamo radi uz posto sutra idem da zakazem i kakvi su doktori?user posted image

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
5.4.2012 11:26:13   
ljubičica
Ja koliko znam oko 50.000 i nešto je dr i epi, a u porodilištu se ne vodi trudnoća već u poliklinici kod vatrogasnog doma. U porodilištu možeš da se raspitaš za dr i epi. A dr su dobri.

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu sanja 92)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
5.4.2012 14:50:57   
sanja 92
hvala,dr mi je dao uput za zemunsku,tako da ne znam,videcu kad odem.

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
6.4.2012 1:51:16   
Hristinica
da li neko zna nekog proverenog anesteziologa koji daje epidural u zemunskoj?

(odgovor članu sanja 92)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
6.4.2012 1:52:25   
Hristinica
jer sam citala da se bira anesteziolog...user posted image a tada mozes da biras i dr koji ce te poroditi..jel taj dr Pljesa stvarno dobar i strucan?

(odgovor članu Hristinica)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
6.4.2012 18:56:44   
sanja 92
danas sam bila u zemunskoj bol. i zaprepastila se.nisam ocekivala da je tako unutra i da moze da udje ko hoce,a koliko znam nema poseta.sada sam se pokolebala gde cu u porodiliste.za anesteziologa stvarno ne znam,a i ja sam cula da je dr pljesa odlican.moj ti je savet da odes tamo i da se raspitas o svemu sto te zanima

(odgovor članu Hristinica)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
7.4.2012 18:27:04   
Hristinica
Sanja,pa kako je ? bezveze izgleda? ja sam cula da su renovirali i da su svi zadovoljni osobljem... a kad je tebi termin? ti bi bez epidurala? i ja se jos kolebam, ali bih volela u zemunu, svi pricaju pozitivno o njemu...pa ja racunam da idem kad budem uzela uput za porodiliste, pa tada da porazgovaram i8 oko epidurala..a da, posete su zabranjene...joj mene koci samo to sto je epidural mnogo skup tu...ali onda mozes i da izaberes dr koji cete poradjati...

(odgovor članu sanja 92)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
7.4.2012 23:52:16   
Druid
Pljesa je super lik i, koliko znam, nije pobornik epija. Ali pored njega ti ni ne treba. Ne znam nikog ko se porađao duže od 3 sata kod njega i to sa sve nekim lekovima za bolove. Svi imaju samo lepa iskustva. Porodilište je na trecem  spratu i nema sanse da bilo ko dodje gore. 

(odgovor članu Hristinica)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
7.4.2012 23:58:20   
Hristinica
pa kako dr moze da utice na duzinu porodjaja??user posted image mene je mnogo strah da se usudim da idem bez epidurala...ne znam...jako sam plasljiva..a zasto nije pobornik epija?

(odgovor članu Druid)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
10.4.2012 14:33:35   
aprilija
Caos forumasice..:))) ja sam nova ode i imam nekoliko pitanja. termin za porodjaj mi je 29 aprila, znaci jos malo :))) i ja bih da se porodim u Zemunskoj bolnici. nisam se do sada raspitivala za uslove tamo ,a li sam pre nekog vremena lezala na patologiji trudnoce i jako sam zadovoljna osobljem, pa sam pocela da razmisljam kako bih se mogla tu i poroditi. nemam izabranog lekara, mada sam cula da su svi ok i strucni. e sada, jel znate sta treba poneti u porodiliste???? ja sam trudnocu vodila u SM. ne znam kakva je procedura ovde...Hvala puno unapred.

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
10.4.2012 23:36:30   
aprilija

IZVORNA PORUKA: aprilija

Caos forumasice..:))) ja sam nova ode i imam nekoliko pitanja. termin za porodjaj mi je 29 aprila, znaci jos malo :))) i ja bih da se porodim u Zemunskoj bolnici. nisam se do sada raspitivala za uslove tamo ,a li sam pre nekog vremena lezala na patologiji trudnoce i jako sam zadovoljna osobljem, pa sam pocela da razmisljam kako bih se mogla tu i poroditi. nemam izabranog lekara, mada sam cula da su svi ok i strucni. e sada, jel znate sta treba poneti u porodiliste???? ja sam trudnocu vodila u SM. ne znam kakva je procedura ovde...Hvala puno unapred.


(odgovor članu aprilija)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
19.4.2012 13:54:18   
Hristinica
e toliko sam se sad iznervirala...mislila sam sutra da idem u Dom zdravlja za uput u Zemunsko porodiliste, jer sam citala sve najbolje komentare i najblize mi je..i znate da sam se odlucila za epidural, imam neku vezu, i ta glavna sestra iz drugog dela klinickog centra u zemunu mi se raspitala i rekla mi da imaju epidural i da postoje njihova 2 anesteziologa...medjutim.. ja malo pre cisto onako pozvala porodiliste da pitam za epidural, kad mi ta neka tamo sto se javila , kaze -mi jos uvek nemamo epidural, ne realizujemo jos to..ja da poludim...sta mislite? al neka zna sta se desava tamo u zemunu oko epiduralne? bas sam se rastrzala skroz, jer treba da uzmem uput za porodiliste, a ne znam da li bih smela da se usudim na porodjaj bez epidurala...

(odgovor članu aprilija)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
19.4.2012 13:56:03   
Hristinica
Ljubicice , pomagajuser posted image ti si se skoro tamo poradjala, i ti si mi rekla da je neka uzimala epi kad si ti bila...dal' mozda preko telefona namerno nisu hteli da mi kazu?user posted image

(odgovor članu Hristinica)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
19.4.2012 13:57:25   
nink
Hristinice ako si zelela epidural ne odustaj od toga,bolje promeni porodiliste....Veruj mi epidural je zakon!!! Prvi put nisam ga uzela a drugi jesam ma ne moze da se poredi...e sada ti kako hoces,ali moras da se brzo odlucisuser posted image

(odgovor članu Hristinica)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
19.4.2012 14:24:35   
Hristinica
pa moram , zato sam se i iznervirala..jedni kaz jedno, drgi drugo..mada je ova sestra sto je poznajem, pre neki dan pitala i rekli su joj da ima, a sad meni preko telefona kazu da nema...grrrr

(odgovor članu nink)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
20.4.2012 13:35:04   
sanja 92
idi do porodilista i tamo se raspitaj kod nekog dr.juce sam bila na uz kod dr dukic,odlican je i jako prijatan.a i cula sam od dosta zena da je dobar za porodjaj.

(odgovor članu Hristinica)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
21.4.2012 23:34:05   
djoletova mama
Ja sam se poradjala 2008 sa epiduralom i planiram opet.Termin mi je desetog juna.Prvi put sam imala problem sto ni jedan doktor nije hteo da me poradja sa epijem ali mi je anesteziolog Branka sve sredila i stvarno sam joj zahvalna.Sada sam dogovorila da me poradja Milan Perovic medjutim ispada da bas tad anesteziolog mi je na odmoru!!!!!!!!Najgore od svega sto sam pre tri dana pricala sa Milanom i on kaze sad u bolnici ima vise anesteziologa ne brini i posle par sati se nasla sa Brankom a ona kaze radimo samo ja i jos jedan!!!!!!!!!Jos me kao tesi drugi je laksi porodjaj.Stvarno ne znam sta da radim da me ne ispali za epi a da platim dolazak doktora.A cena je oko 50000!

(odgovor članu sanja 92)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
21.4.2012 23:42:10   
Biserka
Hristinice, ja sam se porodila u Zemunskoj bolnici pre godinu dana, znam da je tada epiduralna bila oko 20.000 + izabrani lekar 30.000, znači ako hoćeš da se porodiš uz epidural to će te koštati 50.000. Znam, pošto sam se raspitivala za sebe, mada sam se na kraju porodila bez i hvala bogu sve je ispalo super. Najbolje bi ti bilo da odeš i da se raspitaš, ne verujem da se nešto promenilo i da sad nema porođaja uz epidural. A inače što se same bolnice i osoblja tiče, ja imam samo reči hvale, najbolji su ! user posted image

(odgovor članu sanja 92)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Novo porodiliste u Zemunskoj bolnici?
21.4.2012 23:48:18   
Biserka
Djoletova mama, mene je porodio Dr Milan Perović, i mogu da kažem samo sve najbolje, divan doktor user posted image

(odgovor članu Biserka)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here