|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prvu bračnu noć proveli u ćeliji
24.3.2009 13:52:56   
Anoniman
Dugo čekani dan iz snova za dvadesetšestogodišnju Džed Puket iz Teksasa pretvorio se u pravu noćnu moru, jer je prvu bračnu noć provela u zatvoru i bila predmet poruge i ismevanja.

Policija je te noći imala akciju kontrole saobraćaja i zaustavila je njenog supruga Bila Paketa, koji je, kako se ispostavilo, bilo poprilično pijan. Bil je završio u zatvoru zbog toga što je vozio pijan, a Džed zbog neprimerenog ponašanja na javnom mestu pod uticajem alkohola.
Kada je narednog dana puštena, mlada je najavila da će se žaliti, ne zbog optužbi, već zbog tretmana u pritvoru. Kaže da su policajci u toku noći nekoliko puta ulazili u njenu ćeliju i pokazivali je ostalim zatvorenicima i da su je na taj način ponižavali.
Posebno joj smeta što je neko fotografisao kada je u venčanici narednog jutra izlazila iz zgrade suda i fotografiju stavio na internet. Džed kaže da su joj prava ugrožena i zbog toga što je ta fotografija stavljena na poster kojim se vozači upozoravaju da ne voze pod uticajem alkohola.
Izvor: blic.rs

E stvarno svašta! Koliki skot treba da budeš pa da zatvroiš mladence. Mogao je da im kaže da parkiraju kola i nastave taxijem, ili da naplati novčanu kaznu... a ne ovako... user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Prvu bračnu noć proveli u ćeliji
24.3.2009 13:59:27   
lucia
ni teksas nije sto je nekad biouser posted image , i tamo uveli red al ga sad preteraliuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Prvu bračnu noć proveli u ćeliji
24.3.2009 23:54:57   
Jacaca
Nemam komentar za ovakvu glupost, volela bih da ih tuzi i odere ih najstrasnijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lucia)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Prvu bračnu noć proveli u ćeliji
24.3.2009 23:59:29   
eugenija
Čisto iživljavanje... Ko zna šta je tom drotu bilo u glavi.. Možda je isfrustrirani neženja?user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Prvu bračnu noć proveli u ćeliji
25.3.2009 8:27:25   
NadaR
Idiot !!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Prvu bračnu noć proveli u ćeliji
25.3.2009 8:38:57   
prase
Jeste to sve bez veze, što se tiče tretmana koji su imali dok su bili zatvoreni i tog slikanja ispred policijske stanice (mada, da li je možda mogao neko da dođe pa da donese neku drugu garderobu za mladu?), ali neka pravila se moraju poštovati i u toku prve bračne noći... Da su oni nekoga pregazili kolima te noći jer su bili pijani, da li bi im na sudu bila olakšavajuća okolnost što su se tog dana venčali? Da li bi to išta značilo porodici pregaženog pešaka? Pravila su jednaka za sve u svakom trenutku - ako se inače praktikuje noć u zatvoru za one koji voze pod dejstvom alkohola, onda je to što su proveli noć u zatvoru za mene OK.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Prvu bračnu noć proveli u ćeliji
25.3.2009 8:45:39   
Anoniman
prase ima slikicu!!! user posted image user posted image

Pa u pravu si prase, valjda zato kod nas kumovi voze mladence... user posted image

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Prvu bračnu noć proveli u ćeliji
25.3.2009 11:41:11   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Tasha RR



valjda zato kod nas kumovi voze mladence... user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


I od mene bravo Prase za avatara!!!user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Prvu bračnu noć proveli u ćeliji
9.8.2017 22:13:33   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: prase

Jeste to sve bez veze, što se tiče tretmana koji su imali dok su bili zatvoreni i tog slikanja ispred policijske stanice (mada, da li je možda mogao neko da dođe pa da donese neku drugu garderobu za mladu?), ali neka pravila se moraju poštovati i u toku prve bračne noći... Da su oni nekoga pregazili kolima te noći jer su bili pijani, da li bi im na sudu bila olakšavajuća okolnost što su se tog dana venčali? Da li bi to išta značilo porodici pregaženog pešaka? Pravila su jednaka za sve u svakom trenutku - ako se inače praktikuje noć u zatvoru za one koji voze pod dejstvom alkohola, onda je to što su proveli noć u zatvoru za mene OK.

Slažem se sa ovim postom. Isto mislim.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here