|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   tatine cerke
12.3.2013 10:56:34   
cockic
Da li su i vase cerke vezane za oceve user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: tatine cerke
12.3.2013 11:34:16   
sneza24
Moja je još uvek mala ali trenutno je više vezana za mene dok je David sa 7 meseci bio više vezan za tatu. Kako mm udje na vrata tako bi David plakao da ga on uzme. A Lana plače kod svih ako je ja ne uzmem, nema šanse da je neko drži dok sam ja tu.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: tatine cerke
12.3.2013 11:39:06   
Torbica
Kod nas je to u fazama! Bilo je perioda da cerka nocu vice Tataaaa, piski mi se, a ako dodjem ja, pita, gde je tata? A i obrnuto. Generalno, on je veci autoritet, to svakako, ali da imaju posebnu konekciju - potpisujem!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: tatine cerke
12.3.2013 11:40:29   
Figaro88
Andrea je uzasno vezana za mm-a.Obozava ga,da se ona pita njih dvoje bi po ceo dan bili zajedno,ja odem i kod mame nocim a ona uziva sa tatom,uopste ne pita za meneuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: tatine cerke
12.3.2013 11:42:18   
jovana13
Jeste bas vezana za njega... Najgore je kad ode negde na teren par dana po ceo dan me pita gde je tata i kad ce da dodje....

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: tatine cerke
12.3.2013 11:43:44   
isidora88
nemam cerku jos uvek, ali sam ja jako vezana za tatu user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: tatine cerke
12.3.2013 11:45:50   
Lu
... a mamini sinoviuser posted image  user posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: tatine cerke
12.3.2013 11:46:48   
Olga75
ako mi neko objasni sta znaci : jako vezana za tatu rado cu odgovoriti user posted image
naravno da voli svog oca , pa nema drugog , samo njega

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: tatine cerke
12.3.2013 11:48:12   
Lu
Eto čekamo odgovoruser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: tatine cerke
12.3.2013 11:49:17   
Sanja90
Moje obe cerke su jako vezane za oca,on nije po ceo dan kuci zbog posla pa kad dodje to je takva radostuser posted image i ja tako iskoristim priliku da se odmorim dok se on bakce sa njih dveuser posted image user posted image user posted image I ja sam bila vezana za oca i dan danas je tako user posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: tatine cerke
12.3.2013 11:50:07   
Nestrpljivaa
Joj moja mala ne moze bez mm Toliko ga se uzeli da kada dodje sa posla ona vristi kada ga vidi i onda nece da se odvoji od njega.Kod mene uopste nece a kada on nije tu ona samo vice tatatata,cak mu prepozna glas i preko telefona.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: tatine cerke
12.3.2013 11:51:39   
Olga75
mozda se misli na onu Frojdovsku varijantu i Elektrin kompleks user posted image
hm ? sta mislis ?
mislim vezana za oca , pa svako dete voli svog cicu
pogotovo sto oni rade a mame sede na porodiljskom user posted image
daj moje dete se znalo uzeleti i komsije , toliko mu se radovala da je mene bilo sramotauser posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: tatine cerke
12.3.2013 12:00:03   
Lu
IZVORNA PORUKA: Nestrpljivaa

Joj moja mala ne moze bez mm Toliko ga se uzeli da kada dodje sa posla ona vristi kada ga vidi i onda nece da se odvoji od njega.Kod mene uopste nece a kada on nije tu ona samo vice tatatata,cak mu prepozna glas i preko telefona.

Pa to je sasvim normalno, da si ti na poslu a da je po cijeli dan sa njim isto bi se ponašala prema tebiuser posted image
Moj ne vidi tatu po dva mjeseca i normalno da ga poželi i ne odvaja se od njega, iako je naravno dječakuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Nestrpljivaa)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: tatine cerke
12.3.2013 12:02:34   
Lu
IZVORNA PORUKA: Olga RR

mozda se misli na onu Frojdovsku varijantu i Elektrin kompleks user posted image
hm ? sta mislis ?

Jooooojuser posted image
Al ajde ko voli nek' raspravljauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: tatine cerke
12.3.2013 12:03:28   
cockic
olga user posted image dobra si komsijeuser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: tatine cerke
12.3.2013 12:08:44   
cockic
ja nisam vezana za tatu pa ne mogu da raspravljamuser posted image

ali moja cera mi deluje da ce biti privrzenija tati,ja na tu vezanost mislimuser posted image

ja sa tatom nisam delila tajne,da ja i on nesto krijemo od mame da me on izvuce iz neke situacije.a neka zenska deca imaju.znaci pre ce nesto reci ocu nego majci.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: tatine cerke
12.3.2013 12:13:56   
Janncica
Drugaciji odnos imaju nego nas dve. Sa njim se nekako "lepse" mazi. Ponasa se prema njemu kao da mu je mama. Brine da mu nije hladno i da li je gladan. user posted image Samnom je skroz drugacija.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: tatine cerke
12.3.2013 12:43:40   
Brand new mama
janncice,pa ona je njemu "mama"user posted image Ja sam rodila mamine sinoveuser posted image ,mm jos ceka tatinu cerku.Mislim da postoji faza kod dece oko 3-4 godine kaada se vise okrecu ka mami,tj. ocu,cak znaju da odbijaju istopolnog roditelja. Otkud znam,mene je moja mama uvijek nesto usmjeravala (da ne budem kao ona-ispostavilo se kasnije),a sa starim nisam imala takvu frku,pustao me je vise bez nekog primjetnog straha.Tako da smo mi bili vise ortaci,a mama je bila partibrejker.Otkako sam dobila klince vise je kapiram8tj.njene strahove),ali sam OK i sa tatom

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: tatine cerke
12.4.2013 16:20:39   
Bojana78
I moja cerka je oduvek bila vezana za tatu, i sad je vezana. Nju tata zove princezo!

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: tatine cerke
13.4.2013 0:33:23   
VVVV
Naravno da ga voli, ali kad smo oboje tu, uvek ce pre kod mene user posted image
Cesto nece da je on vodi, oblaci, hrani, da se igra s njim, vec vuce mene za nogu, a nikad obrnuto.
Je l' treba da se brinem zbog toga?
Btw, ima 3 god.

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: tatine cerke
18.9.2013 10:43:21   
Anck Su Nmaun
Obozavaju svog taticu user posted image kad krece na posao nekad H i zaplace. Kad dodju iz vrtica odmah pitaju gde je tata, jako mu se raduju kad doje s posla..a tek te ludorije sto s njim izvode...user posted image

(odgovor članu VVVV)
Direktna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







“U životu najviše žalim što nisam rodila t...
Zatvorila sam oči i videla nas za 10 godina. Videla sam porodične odmore sa planinarenjem kroz kozje staze i igranje na ...
Decu prerano odvajamo od mame
Više vremena trošimo na treninge, jezike, tečajeve i poduke nego na grljenje i poljupce.



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here