|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Snežo legendo vrati nam se
23.9.2009 9:00:41   
Anoniman
kad sam čitala i pisala nešto o sunetu pročitala sam jedan Snežin post pa su me suze ponovo zalile od smijeha user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bože kako mi ta ženska nedostaje


Snežo...pašinice ... vrati se ...kupiću ti paket rebrastog čipsa majke mi user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 23.9.2009 9:03:44 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Snežo legendo vrati nam se
23.9.2009 9:05:20   
Anoniman
Mislim da je Sneža na moru! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Snežo legendo vrati nam se
23.9.2009 9:07:41   
Anoniman
ma znam otišla je nekad 12.09. al znaš da nema neta na poslu a kući joj rikno komp user posted image

al sam napisala šta osjećam u momentu pa zato otvorih temu

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Snežo legendo vrati nam se
23.9.2009 9:15:04   
Anoniman
Ma ti si propustila. user posted image  Ona se bila vratila - mislim da su joj kućni net popravili, pa je onda otišla na more.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Snežo legendo vrati nam se
23.9.2009 9:18:52   
Anoniman
eeeee....al ja tada nisam bila tu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Snežo legendo vrati nam se
23.9.2009 11:01:21   
NadaR
 I meni nedostaje Sneskauser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Snežo legendo vrati nam se
23.9.2009 11:16:24   
eugenija
Snežo, vrati se da nam pričaš priče za laku noćuser posted image


user posted image


user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Snežo legendo vrati nam se
23.9.2009 18:08:52   
Lilly*
Juče sam baš razmišljala o ovakvoj temi user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Snežo legendo vrati nam se
23.9.2009 18:12:13   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

I meni nedostaje Sneskauser posted image


i meniuser posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Snežo legendo vrati nam se
23.9.2009 19:24:39   
Ana RR
Vrati se Snežooo vraaaatiiiii
ne daj da RR patiiiiiii user posted image



Sneška moja user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Snežo legendo vrati nam se
23.9.2009 19:26:51   
Modessty
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Vrati se Snežooo vraaaatiiiii
ne daj da RR patiiiiiii user posted image



Sneška moja user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Snežo legendo vrati nam se
23.9.2009 19:32:13   
Ana RR
user posted image

Mod user posted image moje


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Snežo legendo vrati nam se
23.9.2009 20:42:37   
Verus
Bas mislim na nju jako cesto...pre neki dan sam se pitala gde je.  Snezo???????
Pa jel vidis koliko nas ceka da se vratis???

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Snežo legendo vrati nam se
2.10.2009 10:41:02   
Anoniman
Napisala sam u razigrane prstiće, a onda se setila da žena ima svoju temu! user posted image

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ženice moje, dopisujem sa se Snežom, šalje vam pozdrave, kaže da joj mnogo falite.

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Snežo legendo vrati nam se
2.10.2009 11:00:59   
dunja RR
ja sam je pre neki dan zvala sa posla....pa je zvala sa mobilnog i ne javlja se, da li neko zna sta nam je sa Sneskom, zaista?user posted image

< Poruku je uredio dunja -- 2.10.2009 11:05:49 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Snežo legendo vrati nam se
2.10.2009 11:04:14   
Anoniman
Vratila se sa mora, počela da radi, na poslu i dalje nema net, ima nekih cimanja kod kuće... Rekla je da će se javiti.

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Snežo legendo vrati nam se
2.10.2009 18:53:24   
Anoniman
Snežooooooooooo vidim da si aktivna! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Snežo legendo vrati nam se
2.10.2009 19:47:06   
Sneža
Eh da sam znala da ću dobiti svoju temu na RR davno bih ja ovako zbrisala na nekih mesec danauser posted image
Drage moje,net na poslu još nemam,pitanje je kada ću ga imatiuser posted image i toliko mi fali ono naše zezanje od 8-16h da vam ne mogu opisati,i sad kad se setim onih zezanja oko kožuriceuser posted image ,onih uložaka za gaće što leče sve pa i kataraktuuser posted image ,pa onih poza mogućih i nemogućih,pa onaj dan kad smo sve zajedno pratile moj sekret kakve je boje,kakav je miris i ukususer posted image jer jel te sumnjale smo da sam trudna... pa opet onaj dan kad smo ređale svu pokretnu i nepokretnu imovinu pa udavale/ženile našu postojeću i decu koju tek treba da rodimo,i ja naravno izvukla BINGO sa mojom prijomuser posted image ,pa kad smo preko Tashe imale direktan prenos sa Euginog porođaja,pa naše sreće kad smo saznale da Mod trudna!!ma cure VOLIM VAS!!!!
Elem,ja NISAM ljuta niti sam se sporečkala sa nekom od vas,NITI me neko nervira u toj meri da bih se odrekla ringeraje,i zaista NE ŽELIM bilo kakva insuiniranja u tom pravcu!Stvar je samo u tome da sam imala porodičnih problema,nadam se da će se uskoro stvari rešiti na bolje ,pa eto mene opet sa vama mnogo češće nego ovih mesec-dva.
Prijo moja,držim te za reč što se tiče tog kartona čipsauser posted image ,ženo jako mi fališ!!!
Tasho jednom sam ti rekla da kada mi pošalješ SMS ulepšaš mi dan,baš kao i danasuser posted image
Dunja poslala sam ti PPuser posted image !Jedva čekam da ponovo pijemo kaficu,nadam se što skorijem dolasku u BG
Vodolijo još malo pa pakujemo kofere ha???user posted image
Anče srce,fale mi oni tvoji slasni opisi kuvanja ručka baš kad sam najgladnija oko 15h pa mi creva toliko krče da Guppy zove iz Slovenije da pita kakve su to smetnje na RRuser posted image
Eugi user posted image user posted image jel "tamo dole"sve po starom???user posted image Ljubi Viktora od teta Snežeuser posted image
Moja imenjakinja samo "malo" mlađa Sneža 24 nadam se da se uhodala  u ulozi mameuser posted image Ljub za Davida.
Poseban pozdrav za našu trudnicu preko bare Verus- nemaš pojma kako si mi  ulepšala dan kad sam saznala da si trudna!!!!!!!!!Anastaziju,Shishiku i sve ostale koje su u međuvremenu osmokileuser posted image ljubim u stomačić!
Afro dugujem ti onu kafu,moje pile kada pokušavam da odvojim od kostiju još uvek izgleda kao sam ga pola sata mutila mikseromuser posted image
Moje Novosađanke,Lili , Dora ,Maya user posted image
Prase jedva čekam ponovo "redovno" da čitam tvoje postove(ja se nadam da ćeš jednom odlučiti da napišeš neki roman,u tebi ima mudrosti i humora za čini mi se tri života!!)
Lu, vrednice naša user posted image
Smeshice želim ti što pre useljenje u svoju kućicu iz bajke!
Jeco RR tako si mi trebala ovih dana kad sam nanovo počela da renoviram stan,
2002 jel mutiš redovno???Mamanp user posted image
Guppy veliki pozdrav iz NS!!
Jaco tebe nisam čula sto godina,šta ima novo,kako si??
Verovatno sam nekog zaboravila da spomenem,nemojte se ljutiti nije namerno,verovatno sam vas i udavila ovom svojom odom ljubavi,nemojte mi zameriti takva sam kad se raspekmezimuser posted image


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Snežo legendo vrati nam se
2.10.2009 19:48:07   
Sneža
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Snežooooooooooo vidim da si aktivna! user posted image

user posted image njoj baš ništa ne može promaći!!


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Snežo legendo vrati nam se
2.10.2009 20:06:04   
Jeca*
Viči draga, ako treba pomoć...tu sam ja.
Drago mi je da te vidim online user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Snežo legendo vrati nam se
2.10.2009 20:07:30   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Sneža

Afro dugujem ti onu kafu,moje pile kada pokušavam da odvojim od kostiju još uvek izgleda kao sam ga pola sata mutila mikseromuser posted image



ti ga bar odvojis...svako ko je ja kupim je NEODVOJIVO user posted image


_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Snežo legendo vrati nam se
2.10.2009 20:18:35   
guppy RR
Snežo srce moje, baš nam fališ svima... moraćemo ponovo neki susret u NS, ha? :)

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Snežo legendo vrati nam se
2.10.2009 20:30:09   
Lilly*
Opet sam te promašila, pihh user posted image  user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Snežo legendo vrati nam se
2.10.2009 20:47:26   
Anoniman
Rasplaka me žena! user posted image

To je ONA Ringeraja koja svima fali... user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Snežo legendo vrati nam se
2.10.2009 20:49:54   
guppy RR
Da... Tasho... dobra poenta.
To je ONO što nam fali... to što nas je rasplakalo, zagrlilo, pomirilo, smirilo, nasmejalo, usrećilo...

snežo hvala ti što si donela to nešto malo nazad na RR

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here