|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Porodjaj vs vojska
11.6.2013 13:38:27   
lanajelena
Ko o cemu zene o porodjaju,muskarci o vojsci

Kome je teze bilouser posted image ,mogu li uopste te dve stvari da se porede

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 7.8.2017 21:41:14 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: porodjaj vs vojska
11.6.2013 13:39:31   
Peace*
Ne mogu, vojsku su ukinuli a porođaj ne! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: porodjaj vs vojska
11.6.2013 13:40:11   
lanajelena
user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: porodjaj vs vojska
11.6.2013 13:44:01   
minnica
Jao, svaka čast za temu. user posted image Pogodila si me u živac. Kod mm je apsolutno sve uporedivo sa vojskom, a naročito ono što on nikad nije niti će ikad moći da iskusi, kao na primer porođaj. Uvek ima potrebu da prokomentariše, a ja uvek na to flipnem. user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: porodjaj vs vojska
11.6.2013 13:55:58   
Olga75
ma da cim se sastave dvojica koji su videli pusku odmah krecu : e znas kako smo imali jednog taj sto je bio user posted image pa kad smo ustali u cetiri i pod punom opremom isli tamo - vamo i jeli pastetu daaaaj


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: porodjaj vs vojska
11.6.2013 14:00:44   
Trcosava
Ne može to da se poredi!

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: porodjaj vs vojska
11.6.2013 14:00:56   
Janncica
Porodjaj je mala bebe naspram vojske... user posted image Trebalo je tamo svako jutro namestati krevete,slagati svoje stvari,prati sudove...mislim,'alo,SVAKI DAN...ne znamo mi muku ribanja podova i wc-a...user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: porodjaj vs vojska
11.6.2013 14:04:48   
minnica
Ma ne moraju ni da se porode. Treba im dati menstruaciju na 2-3 meseca i odmah će zaboraviti 'muke' iz vojske. user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: porodjaj vs vojska
11.6.2013 14:04:53   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Peace*

Ne mogu, vojsku su ukinuli a porođaj ne! user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image

Neznam... cak i ako razmisljam o prvom porodjaju koji je bio KATASTROFA bolan... u poredjenju sa Godinu dana vojske.... neznam....

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: porodjaj vs vojska
11.6.2013 14:28:15   
tijatija
Meni vojska uopste nije strasna ( pod uslovom da je mir u drzavi) Ja sam se uvek pitala zasto nisu nesto za zene smislili da pobegnemo od kuce godinu dana user posted image Ja sam imala cetri porodjaja , iskreno... pre bi sluzila vojsku godinu dana a mm neka se poradja umesto mene user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: porodjaj vs vojska
11.6.2013 14:31:28   
Janncica

IZVORNA PORUKA: tijatija
Ja sam se uvek pitala zasto nisu nesto za zene smislili da pobegnemo od kuce godinu dana

ali samo udate... user posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: porodjaj vs vojska
11.6.2013 14:36:14   
Anck Su Nmaun
To sve zavisi i od coveka, i porodjaja! Ja sam licno htela da upisem vojnu skolu, jer me to uvek privlacilo...al za zene tada nije bilo puno izbora user posted image

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: porodjaj vs vojska
11.6.2013 14:36:41   
tijatija

IZVORNA PORUKA: Janncica


IZVORNA PORUKA: tijatija
Ja sam se uvek pitala zasto nisu nesto za zene smislili da pobegnemo od kuce godinu dana

ali samo udate... user posted image

user posted image user posted image a to obavezno...user posted image

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: porodjaj vs vojska
11.6.2013 14:40:16   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Janncica

Porodjaj je mala bebe naspram vojske... user posted image Trebalo je tamo svako jutro namestati krevete,slagati svoje stvari,prati sudove...mislim,'alo,SVAKI DAN...ne znamo mi muku ribanja podova i wc-a...user posted image


user posted image pa to im tesko pada jer obicno u vojsku idu direktno od svojim mamica koje su sve radile za njih

(odgovor članu Janncica)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: porodjaj vs vojska
11.6.2013 14:45:45   
Janncica
A navike stvorene tamo,bar moj ne primenjuje sada... user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: porodjaj vs vojska
11.6.2013 14:49:15   
tijatija
Moj mm je uzivao u vojsci, tako da ni vojska nije kao sto je nekad bila ...

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: porodjaj vs vojska
11.6.2013 15:32:33   
isidora88
mm je isao u vojnu skolu(tija kod tebe u kraju je ta skolauser posted image )i ima neke navike, obuca uvek mora biti cista i izlgancana, namesta krevet, sredjuje za sobom(nekad se malo opusti ali mu ja ne dozvoljavam, gora sam od njegovih staresinauser posted image , kaze da mu je bilo lakse dok je isao u skolu, manje su ih maltretiraliuser posted image
joj a ja odlepim od te price kao da su vosjku sluzili u sirijiuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: porodjaj vs vojska
11.6.2013 22:16:17   
lanajelena
mm kao u Afganistanu da je bio ,nikom nije teze nego njemu bilouser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: porodjaj vs vojska
11.6.2013 22:24:25   
isidora88
lj upravo to, kao na frontu da su se borili, mnogo mi smesno kad slusam mm u drustvu, pa kad krenu da raspredaju price, ko je kakvu pusku imao, uniformu...

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: porodjaj vs vojska
12.6.2013 8:44:29   
sneza24
Ma meni su smešni sa tim pričama o vojsci. Moj brat je služio 6 meseci od toga je dobio 27 dana odsustva i još 3 puta bio kući na vikend. I onda on kaže da mu je bilo teško u vojsci ma da, kako da ne. A nijednu naviku iz vojske nije primenjivao kući.
A mm kad je služio vojsku imao kao neku vezu i prva 3 meseca bio u Novom Sadu a onda ga poslali na Kosovo, u Prištinu i to baš kad je tamo bilo ratno stanje. U to vreme je i jedan dečko iz našeg mesta poginuo na Kosovu i ko zna još koliko njih. I ja njega nikad nisam čula da se žali zbog nečega u vezi vojske, jedino što je preko puta kasarne bilo groblje pa kad je na straži nije mu bilo svejedno.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: porodjaj vs vojska
12.6.2013 8:50:26   
marince1
I taaako sad njima ukinuse vojsku,a porodjaj jok user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: porodjaj vs vojska
12.6.2013 9:01:26   
lanajelena
Snezo i moj je bio tamo i shvatam da nije bilo svejedno(bilo je i onih sto su plakali na strazi) ali brate to ti je bila sva duznost user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: porodjaj vs vojska
12.6.2013 9:09:59   
milicicak
Bas sam se nasmejala, super je tema :) mm nije isao u vojsku al je bio samnom na porodjaju... komentar je da mu nije jasno zasto zene toliko kukaju kad porodjaj nije nista strasno :) ja mu pretim da ce sledeci put on da se poradja :)

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: porodjaj vs vojska
12.6.2013 9:22:44   
mali_mis

IZVORNA PORUKA: minnica

Ma ne moraju ni da se porode. Treba im dati menstruaciju na 2-3 meseca i odmah će zaboraviti 'muke' iz vojske. user posted image


Ja bi mom uvela godinu dana menstruaciju, jer se izvukao i izbegao vojsku. I to onu sa obilnim krvarenjem i jakim bolovima, to bi mu taman bila zamena i za porodjaj i za vojsku user posted image

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: porodjaj vs vojska
12.6.2013 9:26:09   
Brand new mama

IZVORNA PORUKA: tijatija

Meni vojska uopste nije strasna ( pod uslovom da je mir u drzavi) Ja sam se uvek pitala zasto nisu nesto za zene smislili da pobegnemo od kuce godinu dana user posted image Ja sam imala cetri porodjaja , iskreno... pre bi sluzila vojsku godinu dana a mm neka se poradja umesto mene user posted image

Daj tefter da se prijavim i ja za vojsku,samo nek bude ko u Izraelu-2 godineuser posted image . Mada meni porodjaj i nije toliko strasan-gore dolazi kasnijeuser posted image . Mani desetare,komandire i ostalo-ja imam tri djenerala,koji nikako da kazu "voljno"user posted image


_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here