|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Upis u jaslice-vrtić
27.3.2013 11:50:48   
cockic
aprilija a jer imas stari odmor da iskoristis?ili uzmi dve nedelje bolovanje od pedijatra,dok ti se bebac privikava u jaslicama.jer to privikavanje traje najmanje 15 dana.prvo se ostavlja sat,pa onda povecavaju ostajanje.zato svakako moras biti kad krene u vrtic tih 15 dana kuci.sem ako ima ko drugi da ga vodi i vraca sa privikavanja.

(odgovor članu aprilija)
Direktna veza do poruke: 976
   RE: Upis u jaslice-vrtić
27.3.2013 13:14:01   
aprilija
nemam odmora, jedino mogu tu varijantu da uzmem od pedijatra, mislim da moze dva puta po 15 dana. da ja sam ta koja vodi racuna o njoj. suprug radi po ceo dan, tako daje moje prisustvo kuci obavezno. videcu pa da uzmem od pedijatra. mene vise brine kako ja da uticem i na koga da ona krene odmah cim napuni godinu??? mislim jel to izvodljivo??? koga da molim da krene odmah??? jer prosli put kada sam bila oni iz upisne komisije mi rekose ovako: ne moze da krene pre nego napuni godinu dana,a i tada je pitanje jel moze odmah sve zavisi jel imamesta slobodnih. ako se ne sedi nista do maja dodjite ponovo i ponovo podnestite zahtev. TAKO ONI KAZU... STA JA DA RADIM??? znaci zahtev sam vec podnela pocetakom februara.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 977
   RE: Upis u jaslice-vrtić
27.3.2013 13:30:59   
Anhelito
aprilija uzmi to od pedijatra bolovanje, kao sto kaze cockilija adaptacija traje dve nedelje sigurno, jedino ne znam sta da radis i koga da ubedis da dete krene cim napuni godinu dana. Bar da imas neku vezu, pa da to neko pogura user posted image

(odgovor članu aprilija)
Direktna veza do poruke: 978
   RE: Upis u jaslice-vrtić
27.3.2013 13:36:29   
cockic
meni je cerin pedijatar,sad kad sam otvarala rekla da ona moze samo dve nedelje.tako za dva puta po dve ne znam da li moze.najbolje pitaj user posted image
ma primice ti dete,samo reci da ti odgovara bilo koji vrtic tu iz okoline,mora da ih ima.mi ovde imamo bas dosta,u nekom blizem krugu.naravno mora kolima,ali su blizu.

ja nisam u panici nisam ni predala papire,tek krajem juna mi istice nega deteta,tako da cu predati u toku aprila.mada meni sin vec ide u vrtic,kazu kad jedno ide lakse se upise drugo user posted image

a sto ti nisi isla na produzetak nege deteta,uzela papire od fizijatra....ili bilo kog specijaliste.uglavnom svi idu na fizijatra.ja sam tako.

(odgovor članu aprilija)
Direktna veza do poruke: 979
   RE: Upis u jaslice-vrtić
27.3.2013 18:57:00   
aprilija
isla sam ja na negu deteta. uzelaod fizijatra, ali mikomisija produzila samo mesec dana. Mi smo na NOVOM BEOGRADU, ja molila komisisju da mi daju vise, kaze ne mogu. da da i ja sam cula da kada jedno dete ide onda se drugo lakse upise. znaci mislis a ce mi je upisati odmah??? ma nije bitno koji vrtic, meni bitno daje na Novom Beogradu, mada imamo prekoputa ulaza vric. Taj bi bio najbolje resenje, ali daj sta das, neka samo krene...

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 980
   RE: Upis u jaslice-vrtić
14.4.2013 1:40:10   
Veveric
Mi smo krenuli u jaslice sa 11 meseci, a sada su u grupu primili i bebu od 10 meseci. Mozda sve zavisi od opstine. Ja sam cula da je za upis drugog deteta lakse.

(odgovor članu aprilija)
Direktna veza do poruke: 981
   RE: Upis u jaslice-vrtić
18.4.2013 8:29:58   
adulence
zene ja da vas pitam da li uopste da se mlatim sa konkurisanjem za jaslice,jer ja nezaposlena tj.student mm zaposlen...

(odgovor članu Veveric)
Direktna veza do poruke: 982
   RE: Upis u jaslice-vrtić
18.4.2013 12:21:29   
isidora88
ako si redovan student predaj potvrduo redovnim studijama i imas iste sanse kao da ste oboje zaposleniuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 983
   RE: Upis u jaslice-vrtić
10.5.2013 23:12:52   
gracia
Mi nikako da predamo za konkurs, jer ja nikako da se odlucim user posted image Bukvalno, odgovara mi po jedan vrtic na tri razlicite u opstine, u bgdu. Smem li tako da konkurisem? Onda mi treba sve po tri puta, listinzi i izvodi?!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 984
   RE: Upis u jaslice-vrtić
11.5.2013 12:03:03   
Ana RR
Grcia, ja predajem na dve opštine, u Pio fondu mi je službenik odštampao dva M4 obrasca a izvode ću fotokopirati.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gracia)
Direktna veza do poruke: 985
   RE: Upis u jaslice-vrtić
11.5.2013 17:17:53   
dijana1*
Sta mislite kakve su sanse kod mene, muz i ja smo nezaposleni.
Imamo svoj privatni posao u R Srpskoj ali ne znam da li bi oni to ovde prihvatiliuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 986
   RE: Upis u jaslice-vrtić
11.5.2013 22:47:43   
mamapsi
Devojke, sad citam prethodne postove, da li to znaci da mogu da trazim vrtic koji nije na mojoj opstini? Da li prednost imaju roditelji sa te opstine ili je to nebitno?

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 987
   RE: Upis u jaslice-vrtić
14.5.2013 11:42:02   
Dusha
Devojke, treba mi mala pomoć. U septembru/oktobru treba da krenemo u vrtic. Jos nismo predali prijavu, jer ne znamo da li da se upisemo u vrtic ili u jasle. U septembru cemo imati dve godine i devet meseci. Kako to ide, obzirom da su jasle do 3 godine?

Inace koleginica mi kaze da je cula da na Banovom brdu ove godine prednost imaju deca ciji roditelji bas zive na toj opstini (Čukarica) . E sad da li je za sve tako, to ne znam. Nadam se da nije, obzirom da onda nista od vrtica.. ili jasli user posted image

(odgovor članu mamapsi)
Direktna veza do poruke: 988
   RE: Upis u jaslice-vrtić
14.5.2013 14:52:00   
namcor
Drage mame,mozete li mi preporuciti drzavne jaslice na Banovom Brdu?
Ili,bar one koje bi trebalo da se zaobidju.

(odgovor članu Dusha)
Direktna veza do poruke: 989
   RE: Upis u jaslice-vrtić
14.5.2013 14:53:57   
bea83
nama su rekli da zaobidjemo Neven, ne bih znala da ti kažem tačno zašto

(odgovor članu namcor)
Direktna veza do poruke: 990
   RE: Upis u jaslice-vrtić
16.5.2013 13:10:04   
dumisko
Devojke ima li neka iskustva sa vrtićima na Voždovcu tj,jaslama jer mali mi puni godinu u avgustu a uz produžetke svakako neću uspeti da doguram do tri da budem uz njega..pa nam jasle ne ginu..plašim se jer je mali ali čitam i vidim da većina tako kad se mora i nema druge opcije..Generalno i ako bi neka mogla malo da predoči svoje iskustvo bez obzira dal je dete bilo u jaslama u ovoj opštini..u dilemi sam šta da radim jer ne znam koliko su bake spremne za čuvanje..imaju obe godiiina i ne bih ih toooliko opteretila sa klincem koji zahteva šestoro očijuuser posted image .

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 991
   RE: Upis u jaslice-vrtić
16.5.2013 14:05:59   
Odri Hepbern
Dumisko i mi smo konkurisali za jasle na Vozdovcu. Isto u avgustu punimo god dana i nemam drugog izbora. Svekrva radi a moja mama je bolestna tako da nema ko da mi ga cuva. Mada ja i volim sto se muz i ja sami snalazimo, niko nam ni do sada nije pomagao iako sam se porodila cr-om. Ne znam u kom si kraju, mozda na temi ' Kakav je vrtic u koji ide vase dete ' nadjes neko iskustvo.

(odgovor članu dumisko)
Direktna veza do poruke: 992
   RE: Upis u jaslice-vrtić
16.5.2013 20:19:31   
dumisko
Hvala Odri pogledaću...i ja sam carskim i batrgamo se sami naravno uz ponekad neko uskakanje mada se ja ne odvajam od malog osim baš kad moram do frizerauser posted image Nismo na Voždovcu dugo pa zato pitam za iskustva, blizu mi je Štrumfeta jasle i vrtić a nikog ne poznajem sa malom decom ovde da ispitam detaljnije.

(odgovor članu Odri Hepbern)
Direktna veza do poruke: 993
   RE: Upis u jaslice-vrtić
16.5.2013 21:01:40   
Torbica
Dusha, vi pripadate vrticu, ne jaslama. Bar je tako u NS.
Moj sin u decembru puni tri godine, dakle u septembru ce imati 2 god i 9 meseci i krece u mladju grupu kod vaspitaca. Tu ima neki fazon do decembra, jer sva deca iste kalendarske godine rodjena od marta do decembra su generacija a januar i februar ne. Tj, ta deca idu sa ovima od prethodne godine. Pozz

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu dumisko)
Direktna veza do poruke: 994
   RE: Upis u jaslice-vrtić
16.5.2013 21:02:41   
Torbica
I da, kod vaspitaca ne primaju dete u pelenama, tako da ako vec niste skinuli, skidajte na leto. Pozz

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 995
   RE: Upis u jaslice-vrtić
20.5.2013 17:28:06   
Rosita
Drage zene, moje dete je rodjeno u martu, a na posao bi trebalo da se vratim u februaru iduce godine. Tada ce najverovatnije morati u jaslice, ne vidim zasad drugu opciju. Sada je aktuelan konkurs koji se zavrsava prekosutra, tek sam za to saznala, a pise da je konkurs za radnu 2013.2014. E sad, nije valjda da smo sad trebali da konkurisemo???? Mislim, dete tek ima dva meseca, nije valjda to tako?

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 996
   RE: Upis u jaslice-vrtić
20.5.2013 17:50:15   
Tiziana
Rosi,mislim da je sad trebalo da se prijavis ako ce on od februara u jasle.ALi najbolkje da nazoves upravu za tvoju opstinu pa da pitas.Znam da ti zvuci suludo,ali mislim da je tako!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 997
   RE: Upis u jaslice-vrtić
20.5.2013 18:00:41   
adulence
Rosi onda si trebAla sada jer na upitniku pise kada bi zeleli da vase dete krene i ja sam stavila mart...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 998
   RE: Upis u jaslice-vrtić
20.5.2013 18:07:46   
Rosita
Blago meni user posted image . E svasta. Vama hvala drage zene.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 999
   RE: Upis u jaslice-vrtić
20.5.2013 18:08:07   
mati
Rosita, kod nas decu upisuju u vrtic odmah nakon rodjenja i sreca je ako te nazovu za godinu dana. Osim ako nemas bas, bas jaku vezu pa da krene cim ga upisete i kad vama odgovara. Mi smo i pored veze imali velikih problema oko vrtica, tj jaslica.
I od pedijatra mozes uzeti jos mesec dana bolovanja, dva puta po dve nedelje, to je najvise sto moze da da, kad ti istekne porodiljsko, ako nemas neke nalaze ozbiljnije za produzenje...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 1000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here