|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Farbanje i minival u trudnoći...
29.3.2011 16:29:30   
zmajeva
Nevezano za trudnocu obicne farbe su nevidjeni otrov. Sve sto stavljamo na kozu i teme glave dospeva u krvotok, a preko posteljice i do bebe. Sto ne znaci da ce se nesto desiti bebi, ali jednostavno zasto bi i van trudnoce unosili toksine u organizam kad ne moramo.
Koristim Bio Kap farbu skroz prirodnu, jeste malo skuplja, oko 1200 din, al' vredi svaku paru!user posted image


_____________________________

www.kreirajzivot.com

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Farbanje i minival u trudnoći...
29.3.2011 18:18:06   
Nina777
Zmajeva, a kakvu boju dobijes? I ja se s njom farbam ali mi nije nesto boja, koristim broj 8 plavu, a dobijam nesto crvenkasto, malo narandzasto

(odgovor članu zmajeva)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Farbanje i minival u trudnoći...
30.3.2011 17:29:24   
zmajeva
Pa ja sam prirodno crnka i farbam se u crno, prekriva sede odlicno.
Mozda je teze izvuci neke jako svetle boje, to stvarno ne znam.

_____________________________

www.kreirajzivot.com

(odgovor članu Nina777)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Farbanje i minival u trudnoći...
30.3.2011 21:11:46   
mirjanica
Pa verovatno ne odgovara za svetle boje, retko koja farba uspe da izvuce svetlu boju narocito ko ima crvenkast pigment, kao ja npr.! Ja sam vec 3 puta kupila ovu Lorealovu Casting Glos, ali to je toliko slabo, kosa mi je sva pozutela, grozna boja, ne znam iduci mesec sta da radim...???

< Poruku je uredio mirjanica -- 30.3.2011 21:12:10 >

(odgovor članu zmajeva)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Farbanje i minival u trudnoći...
30.3.2011 22:43:19   
nencydrew
I meni treba svetlija, inače kažu da su te biokap farbe super

(odgovor članu mirjanica)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Farbanje i minival u trudnoći...
31.3.2011 0:21:12   
zmajeva
Farbajte se u bojama najblizoj vasoj prirodnoj! To vam kaze neko ko je bio i crven i plav. Najbolje nam stoji boja bliska nasoj prirodnoj, plus ne maltretiramo kosu. user posted image


_____________________________

www.kreirajzivot.com

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Farbanje i minival u trudnoći...
31.3.2011 8:27:04   
mirjanica
Slazem se sa tobom Zmajeva, ali sta ako nam se prirodna boja kose i nasa priroda ne poklapajuuser posted image ? Meni mnogo vise stoji da sam plava (haha), a prirodno sam bas tamna! Al ne zbog viceva, vec zato sto sam sva nezna i osetljiva, kao plavusa se mnogo lepse osecam! user posted image

(odgovor članu zmajeva)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Farbanje i minival u trudnoći...
31.3.2011 10:19:40   
Anoniman
mirjanice, ja sam te bas zamisljala kao crnku! ne znam zasto. .  bas mi je sad tesko da se naviknem na ideju da si plavusa! user posted image

i ja se u trudnoci farbam biokap farbom. koristim broj 7.3 i zadovoljna sam. user posted image
to je ova boja KLIK


< Poruku je uredio Macaki -- 31.3.2011 10:22:46 >

(odgovor članu mirjanica)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Farbanje i minival u trudnoći...
31.3.2011 10:29:24   
mirjanica
A gde kupujete ove farbe? Nina777, pa 8-ca ti je bas tamna koliko vidim? Ja bih eventualno uzela 7.1?
Macaki, plava sam samo sto otkad se poslednjih 6 meseci ne farbam kod frizera, totalno mi je potamnela kosa, nesto ridjkasto, grozno! Ne znam da li da kupim sada tu 7.1, da li bi mi posvetlela kosa?

< Poruku je uredio mirjanica -- 31.3.2011 10:30:50 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Farbanje i minival u trudnoći...
31.3.2011 11:09:47   
Anoniman
mirjanice, ja je uzimam u apoteci. ne znam kakve je situacija sa plavim nijansama i da li je moguce izvuci da nema crveni ton. ova moja nijansa je malo ridjkasta, ja od toga ne bezim, jer inace imam malo crvenog pigmenta i pegice, pa mi bas i stoji.
probaj, sta te kosta. .  bar jos malo, do porodjaja, pa ces se posle kod frizera srediti onako kako ti zelis.

< Poruku je uredio Macaki -- 31.3.2011 11:10:33 >

(odgovor članu mirjanica)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Farbanje i minival u trudnoći...
31.3.2011 11:52:19   
Nina777
Mirjanice, nisam gledala u katalogu tu 7.1.. 7 je tamnija od 8, njom sam se prvo i farbala pa presla na 8. Eventualno mozda probati 9-extra light blond, ili tu 7.1. Uglavnom meni je kosa svetlo braon-crvenkasta, ali nije lose

< Poruku je uredio Nina777 -- 31.3.2011 12:00:02 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Farbanje i minival u trudnoći...
5.7.2011 10:13:21   
PoisonEve
A da li je neka od vas radila trajno ispravljanje kose u trudnoce i da li je uspelo? Pitam jer mi je mm dao tu ideju i sinoc sam do kasno surfovala netom trazeci informacije. Ne plasim se da ce da skodi bebi vec neuspeha tretmana?
Bas bi mi znacio neki savetuser posted image

(odgovor članu Nina777)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Farbanje i minival u trudnoći...
5.7.2011 10:43:21   
vonavoj
mislim da je uspeh-neupseh isti kao i kod minivala! moja drugarica je stavila,i nije uspelo! samo je sprzila kosu....koriste se isto kiseline kao i za minival!user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Farbanje i minival u trudnoći...
5.7.2011 12:08:16   
*boka*

IZVORNA PORUKA: PoisonEve

A da li je neka od vas radila trajno ispravljanje kose u trudnoce i da li je uspelo? Pitam jer mi je mm dao tu ideju i sinoc sam do kasno surfovala netom trazeci informacije. Ne plasim se da ce da skodi bebi vec neuspeha tretmana?
Bas bi mi znacio neki savetuser posted image


Mila evo ja sam radila trajno ispravljanje kose pre manje od mesec dana i sve je u redu, najnormalnije je uspelo. Inace ispravljanje kose radim vec 5-6 godina, na 8-9 meseci radim korekcije (tretira se samo izrastak), a sad sam malo duze izdrzala, tacno godinu dana, da bih uradila pred porodjaj i da budem mirna posle. Inace imam skroz kovrdzavu kosu.

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Farbanje i minival u trudnoći...
5.4.2012 10:14:42   
jovicaa
ja bih da se farbam, posto sam crvena, morala bih jednom mesecno... ne znam koliko je to pametnouser posted image
narucila bih tu bio kapovu farbu, mada sumnjivo mi je sve, koliko farba moze biti prirodnauser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Farbanje i minival u trudnoći...
5.4.2012 10:18:46   
minavb
Kana je prirodna farba, koristi se od davnina za bojenje kose.user posted image
Maco, to što mećeš na glavu jednom mesečno, manje će uticati na bebu od onoga što proždrneš. Ako se ne brineš recimo zbog viršli, paštete i supe iz kesice, što te brine mesečno frbanje od 30 minuta?user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Farbanje i minival u trudnoći...
5.4.2012 10:27:35   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: minavb

Kana je prirodna farba, koristi se od davnina za bojenje kose.user posted image
Maco, to što mećeš na glavu jednom mesečno, manje će uticati na bebu od onoga što proždrneš. Ako se ne brineš recimo zbog viršli, paštete i supe iz kesice, što te brine mesečno frbanje od 30 minuta?user posted image

auuu pa ja ne jedem ni supu iz kesice, ni pastete, ni virsleuser posted image
ali sam juce jela pasulj iz konzerve, zato sto mi samo od toga nije bilo muka, pa ti vidiuser posted image
ne ozbiljno, pazim sta jedem... uglavnom, osim kad me uhvati besnilo.
razmisljala sam o kani... ali nisam sigurna kako ce bas da mi izvuce. ranije sam se farbala njom ali u crno i nije mi bas najsrecnije bilo, ne znam sta bi bilo sa crvenom

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Farbanje i minival u trudnoći...
5.4.2012 10:37:46   
minavb
Ma ne opterećuj se, zato sam uzela viršle za usporedbu. Farbaj se slobodno.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Farbanje i minival u trudnoći...
6.4.2012 8:44:42   
meyo
ja bih se isto ofarbala po prvi put ..mislim eto hocu konacno da
svoju kosu dovedem u red.. medjutim interesuje me koju farbu predlazete
Meni frizerka predlozila davines i zbilja su boje odlicne i bez amonijaka i slicnih stvari
il da uzmem ove biokap.. ??

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Farbanje i minival u trudnoći...
6.4.2012 8:59:17   
Nina777
Ja sam pocela u trudnoci sa Biokapom, i dalje se farbam sa njom, boja mi je lepa a i mislim da je farba kvalitetna u smislu da ne ostecuje mnogo kosu kao ostale. Koristim sada broj 9. ali mi ne ispadne tako svetlo plavo nego tamnije, bas lepo. A i ne pece i ne smrdi. Farbam samo koren kose sa pola farbe vec odavno. Pre nove godine sam izvlacila pramenove kod frizera, ali mi je vremenom kosa izgledala kao izgorela i nemam nameru skorije da se vise zezam sa blansom, amonijakom i sl.

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Farbanje i minival u trudnoći...
10.5.2013 20:56:31   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: eugenija

Ja ti sve ipak slušam ginek., i imam neko bezrezervno poverenje u nju, pa kad kaže, ne farbaj se... onda se ne farbam.. Ne bi htela da zbog jedne glupe farbe naškodim nešto bebkici.. Mada logično je da ne bi baš moglo od jednog farbanja da bilo šta bude.. Ali ono, osećaj mi ne dozvoljava da se kockam



E i kod mene je upravo ovako.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Farbanje i minival u trudnoći...
11.5.2013 15:09:44   
drudi
Ja sam se ovim dugo bavila, jer me nervira da imam izrastak.Medjutim....

DAKLE kako nisam htela da me frizeri ubedjuju kako su oni strucni na tu temu i kako se milion zena farba pa im kao nije nista, odlucila saam da sama proucim stvar, posto vise verujem nauci.
Proucavajuci brojne strane naucne sajtove zakljucaj je sledeci: farbe su teski otrov. Bez amonijaka, sa amonijakom, to treba eliminisati u trudnoci.Prica da su ok ako nema amonijaka je glupost jer preostaje jos gomila stetnih stvari.

Bebi verovatno nece biti nista pri rodjenju, ali ostaju trajne posledice prevashodno na pluca i jos neke organe, tako da ce dete verovatno imati kroz zivot problema sa tim organima,

Ako se pitamo sto se neka deca razbole od nekih bolestina sa 2,5,10 godina-vecina odgovora lezi u tom periodu dok su bili u stomaku a mi odgovarali za njihovo formiranje, ovakvi kakvi smo


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Farbanje i minival u trudnoći...
11.5.2013 15:15:08   
branki*
ja sam se farbala u trudnoci.nisam prvih 4 meseca,ali cim sam usla u 5.ofarbala sam se i posle do kraja trudnoce jos 2 puta.nisam bila nemarna trudnica,da napomenemuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu drudi)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Farbanje i minival u trudnoći...
11.5.2013 18:54:17   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: drudi

Ja sam se ovim dugo bavila, jer me nervira da imam izrastak.Medjutim....

DAKLE kako nisam htela da me frizeri ubedjuju kako su oni strucni na tu temu i kako se milion zena farba pa im kao nije nista, odlucila saam da sama proucim stvar, posto vise verujem nauci.
Proucavajuci brojne strane naucne sajtove zakljucaj je sledeci: farbe su teski otrov. Bez amonijaka, sa amonijakom, to treba eliminisati u trudnoci.Prica da su ok ako nema amonijaka je glupost jer preostaje jos gomila stetnih stvari.

Bebi verovatno nece biti nista pri rodjenju, ali ostaju trajne posledice prevashodno na pluca i jos neke organe, tako da ce dete verovatno imati kroz zivot problema sa tim organima,

Ako se pitamo sto se neka deca razbole od nekih bolestina sa 2,5,10 godina-vecina odgovora lezi u tom periodu dok su bili u stomaku a mi odgovarali za njihovo formiranje, ovakvi kakvi smo




Drudi, vidim da slično razmišljamo ..

Primetila sam da se na ovu tematiku vrti rečenica - pa i ja sam se farbala i rodila živo i zdravo dete. ali kao i ti, trudim se da razmišljam dugoročnije. Ne odnosi se ovo samo na farbu, naravno ..ali između ostalog, i to me zanima, jer se ne farbam zato što mi se farba, nego sam primorana zbog puno sedih.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu drudi)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Farbanje i minival u trudnoći...
11.5.2013 19:21:55   
Sanja90
Ja sam farbanje svela na minimum,pre sam se farbala na svaka 2 meseca,pre nego sto sam saznala da sam trudna ofarbala sam se krajem novembra, a od kako sam trudna,farbala sam se kad su mi prestale mucnine i ofarbacu se jednom pre porodjaja(dakle 2x u toku trudnoce),a posle porodjaja videcu kad cu,verovatno kad beba bude vecauser posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here