|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Histeroskopija
4.10.2013 13:39:40   
daca77
Stetice, svaka cast na hrabrosti...ja bez anestezije vise ni zub ne smem da popravljam user posted image
Najbitnije je da je sve u redu i ja ti od srca zelim da narednog ciklusa ugledas user posted image

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Histeroskopija
7.10.2013 18:04:30   
Bebana17
Moram da podelim trilemu sa vama, naime, treba da radim histeroskopiju pre postupka vto (bukvalno ciklus pre postupka), ali... U narodnom frontu su me otkačili, imaju slobodne termine tek krajem decembra (tad ću već biti trudna, ako Bog dan), u Višegradsku mi se ne ide (kažu da je aparat baš loš, i da se leži tri dana zbog toga u bolnici, što mene užasava), u Zvezdari i dalje ne radi aparat, a ja ne znam da li se još negde radi histeroskopija u Beogradu na uput. (u Dragiši Mišović se ne radi, proverila, imaju aparat, ali nemaju nekoga da pročita nalaz, pa ne rade).

Da li neko zna gde se još može uraditi na uput u Bg histeroskopija?

Ili da platim u Betaniji da uradim (mislim da je 25000 u Betaniji), ili u Valjevu da platim da uradim (ali samo ako budu hteli/mogli sa anestezijom da mi rade, nisam hrabra kao Štetica)?

Za neke veće cifre nemam resurse user posted image pa mi najverovatnije preostaje Betanija. Šta mislite?

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Histeroskopija
7.10.2013 18:21:09   
dunja RR
Bebanice, i ja sam bila u istoj situaciji, i birala bih Betaniju (kod Kopitivićke izričito) da sam morala. Na kraju sam odustala, jer nisam htela da radim na vrat nanos, jurim veze za Front itd., pre više sam bila umorna sada od svega a postupak tada samo što nije počeo. ( Još u junu sam bila zakazala histero u Zvezdari za avgust, baš zbog toga i otišla u julu na more, ali džabe kad ap. za anesteziju nije popravljen na vreme, iako je je trebao biti u julu). A svi doktori su se složili da mi trenutno histero i nije neophodna jer sam ostala trudna u prošloj VTO, tj. nije bila problem implantacija, već nešto drugo ..

Ako možeš, biraj Betaniju, odmah posle postupka se ide kući. Inače, meni su onomad kada sam zvala, rekli da se i u Frontu leži 3 dana.

< Poruku je uredio dunja RR -- 7.10.2013 18:56:01 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Histeroskopija
8.10.2013 10:25:02   
novosadjankaaa
Devojke ja sam ovde nova i zanima me da li neko zna gde u NS rade HSG privatno i koliko to kosta i da li neko ima iskustva sa dr Bjelicom posto me doktorka salje kod njega????user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Histeroskopija
8.10.2013 10:44:34   
Bebana17
Novosađankaaa, moja koleginica je kod dr Bjelice radila privatno HSG i platila je 17.000,00 (tu ulazi postupak i anestezija), a ne znam tačno u kojoj ordinaciji (nije u kancelariji trenutno, pa ne mogu da je pitam).

Ona je bila zadovoljna sa njim.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Histeroskopija
8.10.2013 11:30:52   
novosadjankaaa
Ja sam krenula kod dr Dragane Veber i ona me salje kod njega na Hsg pa cemo da vidimo sta daljeuser posted image znam da on radi i u genezisu ali se spominje i neka ordinacija u Cara Lazara pa me zanimalo da li neko zna ?

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Histeroskopija
8.10.2013 12:58:01   
misika
novosadjankaa,
Ja sam bila kod dr Bjelice u Betaniji. Predlozio mi je da biram hsg ili transvaginalnu laparoskopiju. Izabrala sam hsg jer se ne ceka, samo se javis prvi dan ciklusa u Betaniju i zakazu ti. Sad cekam user posted image vesticu i idem da zakazem!!!!
Ja nisam zelela privatno (na redovne preglede idem privatno).. Iako mi je nudio.. Ako i u betaniji mogu kad hocu, sto bi placala privatno..
Vrlo lako sam dobila uput, cak nisam ni videla drzavnog doktora, nisam ni imala zakazano, vec mi je sestra iznela uput. Bez veze, samo sam je zamolila :)
Posle toga nazoves u betaniju, par puta dok dr nije tamo, jer on iskljucivo sam sebi zakazuje konsultacije..
Na konsultaciju sam ponela sve nalaze, odmah me je primio i rekao mi koje su sledece opcije.. Na konsultaciji nema pregleda, a uput ti vrate i svaki sledeci put nosis isti uput..
Ako zelis mogu ti dati br telefona da zakazes konsultaciju kod njega..

(odgovor članu novosadjankaaa)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Histeroskopija
8.10.2013 22:08:07   
novosadjankaaa
volela bih da mi posaljes njegov broj hvala ti punouser posted image

(odgovor članu misika)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Histeroskopija
9.10.2013 11:20:18   
misika
novosadjankaaa poslala sam ti privatnu poruku user posted image

(odgovor članu novosadjankaaa)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Histeroskopija
9.10.2013 12:31:57   
novosadjankaaa
misika hvala videla sam

(odgovor članu misika)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Histeroskopija
3.11.2013 21:21:11   
Bebana17
Zakazala sam histeroskopiju za četvrtak na Betaniji, kod Kopitovićke. U sredu me zovu da potvrde i objasne proceduru. Nadam se da će biti sve uredu i da mi neće poremetiti planove za vantelesnu. Šta bude biće, ne mogu više da se nerviram. user posted image

(odgovor članu novosadjankaaa)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Histeroskopija
3.11.2013 21:27:40   
Štetica
Bebana bice to sve ok,nemoj da brines,kad ja preziveh bez anestezije to u totalnoj je maciji kasalj. Kada treba da se javis u Va?

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Histeroskopija
4.11.2013 11:52:47   
Bebana17
Štetice, kad sam se javila u Valjevo da kažem da sam dobila i da sam počela sa Mikroginonom, sestra je našla karton i rekla mi da će obavestiti doktora, da me uštima sa drugim ženama, pa će se oni meni javiti (da pijem mikroginon dogod se ne jave).
Tako da pojma nemam kada ću u postupak.

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Histeroskopija
7.11.2013 19:13:41   
Bebana17
Evo vratih se sa histeroskopije iz Betanije, Kopitovićka me oduševila opuštenošću i pozitivnošću i razgovorom.
Odstranjen mi je jedan septum, ne znam odakle mi i zašto ga niko nikad nije video, ali nema veze, bitno je da je histeroskopija odrađena, septum otklonjen i da mogu dalje da nastavim sa planiranjem postupka. Histeroskopija i cela organizacija na Betaniji - sasvim pristojno i zadovoljavajuće, svi ljubazni, strpljivi, sve je išlo brzo.

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Histeroskopija
7.11.2013 19:16:46   
mickybap
Ja sam razocarana sa njom,imala sam septum preko cele materice,radjen mi je u betaniji 2009.posle tacno 4 godina utvrdjeno je da je ostalo jos i da nije uklonjeno.....besna sam na njih

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Histeroskopija
7.11.2013 19:22:20   
Bebana17
O, micky, baš mi je žao što si tako prošla.. ja moram da verujem da je sve dobro urađeno (moj nije bio velik, čudi me što je uopšte bio tamo, niko ga do sada nije video, ali zato se i radi histeroskopija). Meni se Kopitovićka svidela.

(odgovor članu mickybap)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Histeroskopija
7.11.2013 19:25:16   
mickybap
ona je meni 55 min to skidala,tj ,,kao,, sta je ona skidala ne znam,da bi ovde u SLoveniji posle cetiri godine za 10 min mi je sve otklonio,moje iskustvo je tako,a isla sam kao preko veze,trazili su mi i novac da mi srede,haos...

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Histeroskopija
7.11.2013 19:41:50   
unique
Kad se radi histeroskopija? Za vreme ciklusa ili posle ?

(odgovor članu mickybap)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Histeroskopija
7.11.2013 19:46:17   
Bebana17
Unique, histeroskopija se radi kada prestane krvarenje, najbolje od 8 do 11 dana ciklusa, a ako koristiš kontracepciju možeš tokom celog ostatka ciklusa (nevezano za period, jer je endo tanak).

Micky, ja ću ipak ostati optimista i verovati da mi je sve uklonjeno (pu,pu, ne ureklo se user posted image ).

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Histeroskopija
7.11.2013 19:53:45   
unique
Hvala

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Histeroskopija
14.11.2013 18:30:37   
perici
zakazali mi histeroskopiju u KC NIS kod dr.Mitica da li je neko vec radio u Nisu i zanima me njihova procedura ......user posted image user posted image

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Histeroskopija
21.11.2013 13:12:41   
kotoranka
Drage moje evo mene posle duuugo vremena.
Kada sam se prvi put prijavila imala sam problem da u CG nadjem jeftiniju varijantu histe.od 1200e koliko kosta u privat.klinici ''Life'' u PG jer u drzavnoj ne radi aparat a u drugoj bolnici na Cetinju nisam imala pristup jer ja i moj partner nismo vencani!! Tako sam preko nekih foruma nasla polikliniku u Mostaru i dr.Saric koji je specijalista za humanu reprodukciju je pripreme kao i sam postupak obavio bez problema.Moje rekacije nakon opste anest.su bile ocekivane-mucnina i bolovi jer su mi stavili balon-katetar koji moram da nosim 10ak dana da bi sprecio da se zidovi materice ''slepe'',sto ima neke logike.Prepisao mi je brdo antibiotika ali i Utrogestan 3x1 od koga mi je pocelo krvarenje dan nakon sto sam krenula da ga koristim.Nije to nista obilno ali kako je trajalo 4 dana,ja sam juce na svoju ruku smanjila za 1 tabletu jer sam tako procitala u kontraindikacijama.Sutra skidam balon(samo isecem katetar i voda treba da iscuri).Nadam se najboljem a pre svega da mi ovo krvarenej prestane.
Da li je neka od vas,drage moje,imala slicno iskustvo sa krvarenjem nakon histeroskopije?

(odgovor članu perici)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Histeroskopija
6.12.2013 19:14:16   
jole82
IZVORNA PORUKA: Bavarija



petak, 6.12.2013
vantelesna oplodnja eskimcicima00
pozdrav svima
po prvi put sam na ovom forumu, ali mi treba vasa pomoc tj. podrska, naime, radila sam vantelesnu pre godinu i po dana u Jevremovoj kod Ljubica, neuspesno, nakon toga u Ceskoj, mesto Ceske budejovice gde je doslo do oplodnje na 4.mesta dvojke na 8 mesta 3ke, prosle godine odradjena prva vantelesna i nakon dva meseca sam prokrvarila izgubila bebice koje su se na prvom ultrazvuku videle kao tackice, beta da napomenem nakon 13.dana od transfera bila je 225. a nakon par dana tj. 13.tog januara bila je 7.800, pripremam se za histeroskopiju, er su mi u ceskoj u otpusnoj listi napisali a rekli i uzivo, ako dodje do problema da odradim histeroskopiju, citala sam sta je histeroskopija, na netu naravno, novi proces ide po novoj godini jer imam na jednom mestu 3 a na drugom dva zamrznuta embriona. od januara znaci idem ponovo sa lekovima, kakva su vasa iskustva sa zatrudnjivanjem nakon histeroskopije naravno vantelesna, i da li histeroskopija pomaze da to bude sve kako treba. hvala puno svima




_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu kotoranka)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Histeroskopija
7.12.2013 10:26:49   
hanka
Evo mene ponovo ovde,histeroskopija za nekih 10-15 dana

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Histeroskopija
7.12.2013 13:58:47   
Bavarija

pozdrav svima
po prvi put sam na ovom forumu, ali mi treba vasa pomoc tj. podrska, naime, radila sam vantelesnu pre godinu i po dana u Jevremovoj kod Ljubica, neuspesno, nakon toga u Ceskoj, mesto Ceske budejovice gde je doslo do oplodnje na 4.mesta dvojke na 8 mesta 3ke, prosle godine odradjena prva vantelesna i nakon dva meseca sam prokrvarila izgubila bebice koje su se na prvom ultrazvuku videle kao tackice, beta da napomenem nakon 13.dana od transfera bila je 225. a nakon par dana tj. 13.tog januara bila je 7.800, pripremam se za histeroskopiju, er su mi u ceskoj u otpusnoj listi napisali a rekli i uzivo, ako dodje do problema da odradim histeroskopiju, citala sam sta je histeroskopija, na netu naravno, novi proces ide po novoj godini jer imam na jednom mestu 3 a na drugom dva zamrznuta embriona. od januara znaci idem ponovo sa lekovima, kakva su vasa iskustva sa zatrudnjivanjem nakon histeroskopije naravno vantelesna, i da li histeroskopija pomaze da to bude sve kako treba. hvala puno svima

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here