|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kozmetika za bebe..
8.12.2015 21:57:59   
Mala Elena
Hvala ti, probacu, samo nikako da budem u prilici da odem u kupovinu..
A sudokrem je ok, nemoj da se plasis user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1101
   RE: Kozmetika za bebe..
8.12.2015 22:08:05   
bojana92
Sudocrem je odlicna krema,mi smo je dugo koristili.Sad za guzu koristimo pavlovicevu sto je prave kod nas u apoteci,i mogu vam reci da sam prezadovoljna sa njom.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1102
   RE: Kozmetika za bebe..
8.12.2015 22:14:34   
Mariya
Sudokrem je najbolja kremauser posted image Ja H guzu uvek mažem pavlovićevom, a Sudo koristim samo kad joj se zacrveni koža ili kod ojeda. I na ogrebotine, ujede insekata pošto L kaže da je ne pecka.
Mi i dalje koristimo Sebamed sapun.

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 1103
   RE: Kozmetika za bebe..
8.12.2015 22:19:17   
branki*
I meni se dopada sudkrem.ja je nisam kupovala,d!obili smo malu kutiju u porodilistu na poklon i zaista je dobra,preporucujem,kupicemo je i mi.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1104
   RE: Kozmetika za bebe..
19.12.2015 15:58:51   
branki*
Kolekcija avene je odlicna!jeste skuplja,bebe koje nemaju problem sa kozom ne moraju da je koriste,ali ko ima ekcem,suvu kozu,osetljivu,super je!ima vise vrsta krema iz kolekcije,mi koristimo,tj moj B neku avene trixeranili tako nesto,jer su nam bas tu savetovali,a ima i jos nekih.ja kupujem u apoteci u mom mestu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1105
   RE: Kozmetika za bebe..
19.12.2015 17:40:41   
Anarunika
Ja sam sada poslednji put kupila Kosili koji sam poslednji put koristila kada sam bila dete. Dečaci to nisu smeli ni blizu. A Živi ništa ne smeta (pupupu) .Makar jednu jeftinu bebu imam u kući user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1106
   RE: Kozmetika za bebe..
19.12.2015 17:46:43   
mila83

IZVORNA PORUKA: Mariya

Sudokrem je najbolja kremauser posted image Ja H guzu uvek mažem pavlovićevom, a Sudo koristim samo kad joj se zacrveni koža ili kod ojeda. I na ogrebotine, ujede insekata pošto L kaže da je ne pecka.
Mi i dalje koristimo Sebamed sapun.


Isto ! Dobili smo uzorak kreme u porodilistu i otkako smo je probali,koristimo za te situacije. Sto se tice kozmetike za bebe,T se trenutno kupa sa Becolino kupkom.Koristili smo i Kosili,ali mi se sad vise svidja miris Becolina.Koristili smo i Niveu,nisam primetila da joj nesto smeta.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1107
   RE: Kozmetika za bebe..
17.1.2016 20:10:47   
vocicana
Ja licno preferiram za sebe Mixa kozmetiku, ali za njega sam kupila, za kupanje Nivea za telo i kosicu bez suza, Seba med sapun za guzu. E sada, za guzu mazanje Dr. Pavlovic krema, a za protiv ojeda Sudocrem, nadam se da ce biti ok. Vl maramice samo u nuzdi.
Gde cemo se kupati ne znam, ali videcu za tog kupka, da li plasticni ili sa peskiricem. Bas su podeljena misljenja.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 1108
   RE: Kozmetika za bebe..
17.1.2016 20:17:04   
marijana22
Voci nama je patronazna preoprucila da u pocetku bebu kupamo samo sapunom (mi koristili sebamed) jer je on najblazi, i za telo i za kosu. Sudocrem nismo koristili jer nam se deca nisu ojedala, bar ne u pocetku. Tek kasnije kad su krenuli da jedu cvrstu hranu, a i tad smo koristili pantenol.
Moj glas ide kupku sa peskiricemuser posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1109
   RE: Kozmetika za bebe..
17.1.2016 20:29:37   
vocicana
Hvala marijance hvala puno na savetu!
Evo kada je neko neiskusan pa bi sve, ali sam srecna sto vas imam pa da pitam.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 1110
   RE: Kozmetika za bebe..
17.1.2016 21:04:39   
Anck Su Nmaun
Taj kupko sa peskiricem je super a i manje mesta zauzima koliko sam videla.

I nama su savetovali za pocetak samo sapun za kupanje bebe, Seba med i ja mislim da je najbolji.
Od kremice sam mazala Pavloderm i za Bepanten za osipanje ili crveilo. Sad zam iz drugog razloga kupila Sudokrem za cerkui to bila dva - jedan gratis.. taman ce nam posluziti!

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 17.1.2016 21:06:50 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1111
   RE: Kozmetika za bebe..
18.1.2016 21:40:59   
branki*
Ja bas dodjoh da napisem da u dm-u ima sudokrem ,kupi jedan,a drugi gratis,i ja uzela danas.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1112
   RE: Kozmetika za bebe..
4.3.2016 21:25:01   
borica
Kupili Chicco kupku i sampon (bez suza), Sebamed sapun za guzu, Sebamed kremu protiv ojeda (za svaki slucaj), pavlovicevu mast.

_____________________________

Majčino srce je duboka provalija na čijem dnu ćeš uvijek naći oprostaj.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1113
   RE: Kozmetika za bebe..
4.3.2016 21:30:28   
Animsaj9
i mi koristimo sve to sto si navela borice , bez sebameda za ojed ne smem ni da zamislim dan , toliko mu je osetljiva guza pelenu menjamo na svaka dva sata ili ako cujem da se ukakio odma , jer odma se ojede i izadju bubuljice ,sudocrem nam nije pomogao

(odgovor članu borica)
Direktna veza do poruke: 1114
   RE: Kozmetika za bebe..
5.3.2016 0:10:08   
choopa choops
Samo da napišem, ne znam jesmo li jedini sa takvim iskustvom, ali Mixa krema za guzu je užasna. Ne da ne pomaže, nego kao da joj se pojača crvenilo od nje, da ne pričam da izgleda i da je peče, jer čim je namažem počne da plače. user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1115
   RE: Kozmetika za bebe..
5.3.2016 7:19:13   
branki*
ja mislim da sam isto pisla da nisam zadovoljna mixa mlekom za telo za bebe,bar mom bozi nije odgovarala,ali boka ima normalnu kozu i njoj odgovara,ali njoj sve odgovara.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1116
   RE: Kozmetika za bebe..
5.3.2016 9:12:55   
Mala Elena
Ne znam da li ovoga puta da kupim Sebamed sapun ili kupku ...? Mozda za pocetak sapun.. koristila sam par puta Johnsons sampon i kupku, sta znam. Ima neke crvene bubuljice po licu i grudima, sudocrem ne deluje...sta da mazem ?

< Poruku je uredio Mala Elena -- 5.3.2016 9:13:58 >

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1117
   RE: Kozmetika za bebe..
5.3.2016 9:17:43   
borica
Kad je moj Luka bio beba kod ojeda nam je pomogao samo Sebamed, sudocrem nam nije pomogao , a ni Nivea sa cinkom. Tako da ti je moj savet Sebamed. Ja sam uzela ovog puta i sapun i kremu protiv ojeda.

_____________________________

Majčino srce je duboka provalija na čijem dnu ćeš uvijek naći oprostaj.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1118
   RE: Kozmetika za bebe..
5.3.2016 15:03:04   
Animsaj9
koje mleko za telo koristite ?

(odgovor članu borica)
Direktna veza do poruke: 1119
   RE: Kozmetika za bebe..
5.3.2016 15:16:51   
IvanaSK RR
Sin nikad nije voleo da se macka. Ja sam volela da ga mazem Jonsonovim uljem od lavande :)

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1120
   RE: Kozmetika za bebe..
5.3.2016 15:20:15   
Sanjalicaaa
Nama je dr savetovao da za telo ne koristimo nista jer kreme zapusuju pore. A za kupanje koristimo hip kupku.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1121
   RE: Kozmetika za bebe..
5.3.2016 21:46:34   
branki*

IZVORNA PORUKA: Animsaj9

koje mleko za telo koristite ?

Ne koristim nikakvo za boku.ona ima normalnu kozu.ponekad je namazem mixom jer je vec imam ili onim mlekom iz lilija.boza ima kozu sa ekcemom i to je vec posebna prica,ali on vise nije beba.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1122
   RE: Kozmetika za bebe..
6.3.2016 0:30:27   
choopa choops
Ja ne mažem (nisam mazala) djecu po tjelu nikako. (samo početkom ljeta sa kremama za sunčanje, dok ne dobiju boju).

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1123
   RE: Kozmetika za bebe..
6.3.2016 0:35:56   
vikiveki
Nisam ni ja za svoju decu koristila kreme za telo,jedino one preko leta za sunčanje...

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1124
   RE: Kozmetika za bebe..
6.3.2016 7:18:08   
nikiteki
Ja koristim nivea mleko za decu

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 1125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Sinovi kao mame, ćerke kao tate. Zašto lič...
Genetika je komplikovan posao. Jedina stvar koju znamo je da smo uvijek priklonjeniji jednom roditelju, što ponovo zavis...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here