|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hemoroidi
6.1.2017 8:41:00   
ivannna
od drugarice koja ima druga koji je gej sam saznala za mast hemor M ,kazu da je odlicna

(odgovor članu revilov)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Hemoroidi
11.5.2017 18:52:15   
krin 40
Pre tri dana sam ih dobila u 37 nedelji trudnoće prvi put u životuuser posted image .Izašao je jedan veći spoljni.Ne krvari ali je neprijatno.Koristim od juče faktu
mast.Medjutim malopre sam bila kod mog ginekologa na pregledu.
Rekao mi je da jako loše izgleda,da je "uklješten i modar"(šta god to značilo) i da sutra odem kod hirurgauser posted image I sad sam izbezumljena..jel neko imao sličan?Šta radi hirurg sa tim?

< Poruku je uredio krin 40 -- 11.5.2017 18:53:27 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Hemoroidi
12.5.2017 7:50:51   
IvanaSK RR
O, Krin, bas ti je to trebalo pred kraj trudnoće user posted image
Ne znam nista o tome, nadam se da nije nista komplikovano. Javi sta kaze hirurg.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Hemoroidi
12.5.2017 9:03:42   
Zemunka85
Jaoj Krin, tek sada sve citam.
Bas mi je zao user posted image
Ja sam ih prvi put u zivotu dobila posle porodjaja, bili su ooogromni i bolni, ali nisu bili "kriticni".

Zaista ne znam, kako ti se to tako brzo "zakomplikovalo", niti koliko to utice na porodjaj, ali nas kum je to privatno skoro operisao (1600e), on je imao 4stupanj (ili 5, zaboravila sam), bili su kao pola sake, bukvalno - kako on prica, ali su i trombozirali. Ono sto je ovde bitno je da on to vuce 10god i zapusteno je. Tako da, msm da ce kod tebe to lako da se resi, ipak je sveze, a nzm ima li to veze sa porodjajem?

Da sve bude ok user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Hemoroidi
12.5.2017 9:10:17   
vocicana
Krin, samo Faktu mazi, ako mozes malo i kantarionovog ulja stavljaj na njega uvece nakon toalete, nista drugo ne mozes da radis sada. Moze da se desi da od napona izleti jos koji, ali resice se, kada se porodis, msm da ce ti mozda ukljuciti malo Phlebodia-e, ali tek nakon porodjaja. Gledaj da jedes kasastro, corbasto, ne bi li olaksala praznjenje, da ga ne provociras jos vise, jedi voce, da razbije fekalne mase, da ga to ne iritira jos vise. Jako neprijatno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Hemoroidi
12.5.2017 12:20:19   
krin 40
Hvala žene.Idem u ponedeljak pa ću vam reći šta kaže.Ne da je neprijatno već je odvratno.Tuširam se pisle svakog odlaska u toalet.Mažem Voći faktu.I ja mislim da do porodjaja nema tu šta da se radi.
Nadam se povlačenju jer ja ovo u životu imala nisam.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Hemoroidi
12.5.2017 17:06:30   
vonavoj
Ja cu opet po ko zna koji put da napisem..FLOGOCID jje zakon za hemoroideuser posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Hemoroidi
12.5.2017 18:06:28   
emicaa
Krin znam da ih hirurg nekako podvezuje aöi ne vjerujem da ce tebi to sad radit.
Javi sta kaze.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Hemoroidi
12.5.2017 22:01:30   
choopa choops
Krin i ja sam dobila hemoroiide u zadnjoj trudnoci, i to na porođaju ....zapravo kad sam rađala posteljicu!user posted image Nista meni nije pomagalo osim Faktu masti. Znaci poslije svake nuzde kupanje, i mazanje kremom. Sad je stanje puno bolje, povukli su se, ali cim jedem malo suvlju hranu, odmah mi se pojave user posted image

Javi sta kaze doktor user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Hemoroidi
13.5.2017 13:57:27   
vocicana
Javi se krin, da eto vidis zaboravila sam na Flogocid, odlican je.
Javi se u svakom slucaju. Ljubimo vas.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Hemoroidi
15.5.2017 11:32:01   
krin 40
Bila sam kod hirurga.Moj ginekolog je u pravu.Ovaj jedan spoljašnji ne moze da se "vrati unutra".Uklješten je.Treba da se uradi podvezivanje,nakon čega on otpadne a to mesto zaraste.Medjutim taj proces traje 2-3 nedelje i to mesto u tom periodu ne sme da se iritira a ja sam 38 nedelja.Tako da neće ništa da radi dok se ne porodim a posle porodjaja kada se dole sve smiri da dodjem.Do tada isto tretiranje kao što već radim.Visok nivo higijene i faktu mast.Naravno da može da se desi da na porodjaju"ispadne" još neki.Sve u svemu užas.Mene to sve ,na sreću,ne boli i ne krvari.Hvala Bogu.Jedino je neprijatno i stolica mi je jezivo crna☹😡

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Hemoroidi
15.5.2017 13:50:26   
Ana RR
Krin, izguglaj na netu Komprese za hemoroide, odlična stvar.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Hemoroidi
15.5.2017 14:16:42   
IvanaSK RR
Krin, dobro je da ne boli, makar to.
Sto se tice boje stolice moguce da je i od gvozdja, ako pijes.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Hemoroidi
15.5.2017 15:29:45   
krin 40
Ana sad ću da guglam😃 Ivana možda si u pravu.Počela sam pre tri dana da pijem HEFEROL.Da nije od njega?Dok sam pila eko fe bila je normalna.

< Poruku je uredio krin 40 -- 15.5.2017 15:30:49 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Hemoroidi
15.5.2017 16:39:52   
Anck Su Nmaun
Ma draga od gvozdja sigurno u meni uvek bude od gvozdja.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Hemoroidi
15.5.2017 16:54:45   
IvanaSK RR
Jeste, Krin, i meni je tako bilo i sa Heferolom i sa Tothemom.
Nadam se da ces to sto lakse srediti i da nece biti novih tokom porodjaja.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Hemoroidi
15.5.2017 17:24:30   
krin 40
Ma samo da se porodim više.38 nedelja,41 godina,pešačim,vozim,uz stepenice,niz stepenice i ništa.Zatvorena ko čepom😈Dobro je da je od gvoždja.Bas je bzv

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Hemoroidi
16.5.2017 0:24:29   
choopa choops
Sto posto od gvozđa je stolica takva.

Srećom da te ne boli! user posted image Kad se porodis rijesi se i te muke i uzivaj user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Hemoroidi
16.5.2017 9:32:16   
vocicana
Odlicne vesti. Kada rodis Dusana, sve ces resiti, sklerozacija nije strasna, samo da ne izadje novi. Super Krin!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Hemoroidi
2.8.2017 11:24:48   
krin 40
Srećom kod hirurga nisam morala.Posle porodjaja zlo se vratilo unutra.A unutrašnji su me tek sada skroz(nadam se) napustili.😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Hemoroidi
2.8.2017 11:28:12   
Sarav
Jesi li se prirodno porodila? Meni na oba porođaja izašli hemoroidi haos, a između ništa. Mesec dana mi je trebalo da se povuku sad. Inače oba puta sam se prirodno porodila

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Hemoroidi
2.8.2017 11:32:10   
krin 40
Pisala sam gore.Meni se pojavili u devetom.Sad prvi put.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Hemoroidi
2.8.2017 16:38:10   
emicaa
Krin dobro je.Ja se nadam da te vise nece mucit.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Hemoroidi
22.2.2018 0:25:54   
Srecko47E
Meni su se pojavili oko osmog meseca.Muce me i dan dana.
Nema sta nisam probala

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Hemoroidi
28.4.2018 9:56:40   
Rosita
Evo mene i ovde. Peckanje, bol nakon stolice i zadnja 2 dana posle stolice malo krvi. Valjda je to. Nije mi svejedno jer ja sa želucem imam problema, alo ne ide mi se na glupave preglede. Videću da probađ faktu. Za 1 spoljni unam a da l ih ima i unutra, verovatno.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Porođajna priča: Moja beba je imala moždan...
Mali Tim je bio dugo očekivano dete. Svi smo mu se radovali, i mama i tata, kao i njegova starija sestra Tia.
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here