|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/20
23.6.2020 12:12:01   
jabudic
IvaMark, jesi li pokusala nesto prije operacije?
Ja isto imam karpalni tunel, ali sam posle uspostavljanja dijagnoze otisla na biorezonancu (onako, iz radoznalosti, ne zbog karpalnog) i vjeruj da mi nikada posle toga nisu utrnuli prsti, niti me zaboljelo, ukocilo se, bilo sta.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Razgovori mama 06/20
23.6.2020 12:13:19   
Filadendronka
Zdravo mame! Pari, blago tebi kad si pobegla iz ove grozne kise i nevremena. Vreme je ocajno, ma koliko se trudim da ga ignorisem. Von, molim te, utesi me da ti je bolje od kada radis. Ja ne znam sta cu, posto bi trebalo da pocnem sledece nedelje. J se malo prehladio i prekinuli su mu adaptaciju. Emice, kako idu roleri? ☺️ 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Razgovori mama 06/20
23.6.2020 12:17:45   
bikicaV
Sad je bas nezgodno sa ovim vtice, bolje je kad radis, psihicki, alli fizzicki iscrpljujuce.
Koliko god da ignorisemo vreme, dzabe je.
J

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Razgovori mama 06/20
23.6.2020 12:18:19   
mama Jo
Emica nas je sve zarazila sa rolerima. Ja nemam sad gde da ih vozim, u dvoristu imamo jako malo betona, sve je zemlja i sad blato.
IvaMark, da te sto pre prodje... 😊😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Razgovori mama 06/20
23.6.2020 12:38:39   
Duškić
Mi se ususkali, pustili tv i uzivancija uz crtace. Kod nas u vrticu haos, pa nisu otisli. Nadam se da ce resiti situaciju.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Razgovori mama 06/20
23.6.2020 12:48:57   
Milena18
IvaMark, brz oporavak želim!
Duškić, kakav je haos u vrtiću?

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Razgovori mama 06/20
23.6.2020 12:51:36   
mama Jo
Duskic, sta lepo gledate? Sta se desava u vrticu? Gde si ti, nema te, kako ste?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Razgovori mama 06/20
23.6.2020 13:13:28   
emicaa
Mama Jo kad pocnes voziti zao ti stati.Ja odmaram,pa jos malo trk.U 2 cu ostaviti Davida na njemackom,otrcati do skole da budem tu kad budu predavali poklone i da pokupim T pa cemo zajedno nazad trcati do Davida.valjda cemo stici fok zavrsi 😂 drugacije ne moze

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Razgovori mama 06/20
23.6.2020 15:06:59   
mama Jo
Emice, ludo vam je 😊

Covece, gledam prilog iz Arilja., koliko samo kise palo... Najugrozenijw porodice su vec evakuisane. Ju.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Razgovori mama 06/20
23.6.2020 15:47:08   
pari
Mame, vidim uzbudljivo na rr...


Meni se noćas T u 4 probudila, i plakala i plakala, malo zaspi pa ponovo zaplače i tako u krug.. naravno ja nisam posle mogla da zaspim. A mm danas dolazi tek u 7...Juče predveče se opet videili sa našima u parku, bilo lepo, deca se igrala, mi malo pričali.
Tamo kiše jake :(
A ovde vrućina tropska jer je i vlažno zbog okeana

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Razgovori mama 06/20
23.6.2020 17:54:17   
flamingos
Pari,ljubim cas.IvaMark,brz oporavak želim.Evo sredih letnju kuhinju,dete hrani kucu,a kiša pada,stane,pa pljusak i tako u krug.Užas.❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Razgovori mama 06/20
23.6.2020 20:17:58   
mama Jo
Gde ste mame, kako ste provele dan? Moja deca jos napolju, nema sanse da ih uteram u kucu. I vecerale su napolju user posted image
Sad kad udju tus i krevet

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Razgovori mama 06/20
23.6.2020 20:23:46   
flamingos
Mama Jo,i mi do sad bili napolju i sad se dete tušira,pa ću ja da operem kosu i tušnem se,pa u krevet.U kući hladnije nego napolju.Ne pada kiša,konačno stala.Da vam poželim laku noć,ne znam hoću li imati internet kasnije.Najbolji je napolju.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Razgovori mama 06/20
23.6.2020 20:26:03   
pari
Meni neki smor dan, umorna sam od noćas jako...proći će i to.  

Mi ne možemo pre 5 napolje od vrućine. Tako da imamo još dva i po sata kod kuće.


_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Razgovori mama 06/20
23.6.2020 21:28:26   
smeško
Сањице, ево ме!user posted image Уђем понекад само да видим шта радите и како сте. Данас ме убише вене, па нисам била расположена. Толико дуго ме нису дирале, а сада одједном све. Тачно после оног кашњења циклуса. Пијем Фемисан и мозгам. Послала сам и поруку др. Драгић за преглед. Прегледала сам и базене, раније сам плаћала месечне карте, сада је то мало теже због термина и паркинга и др. Али, искомбиноваћу нешто да кренем поново. Мм био са децом све време кад је стигао с посла, ја и одремала мало. Прекосутра је Ј рођендан, а ја размишљам како ћу да издржим да седим са братом и неким другарима. Ј је супер у вртићу, хвале га васпитачице. Само да се тако настави. Логопед је задовољан напретком, а и ми видимо помак. И тако. Ред лепог, ред ружног. Као и увек.
Но, да се не жалим толико...надам се да сте сви добро! Пари, како грло?

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Razgovori mama 06/20
23.6.2020 21:47:54   
pari
Smeško, nadam se da će te popustiti!

Moje grlo još onako, nije još prošlo...
Pečem neki keks...a napolju preko 30, pametno baš

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Razgovori mama 06/20
23.6.2020 21:53:53   
emicaa
Joj Smesko i ti se mucis sa venama?Moja drugarica sutra ide na operaciju vena,od 15 godine je muce.Sad ima 28 i ne ide vise.

Ja sam prezivila danasnju trku,neka me i sreca i tuga uhvatila kad sam danas vidjela Doru kad je davala poklon.Jedan dio prodje...jos malo pa pocinje drugo poglavlje.Odrasla je.Posle sam nasla fotku prvog dana skolice i sad sa kraja,velika je razlika na njoj.Pari koliko dugo ste vec tu,jel vec dvije sedmice?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Razgovori mama 06/20
23.6.2020 21:58:27   
pari
Joj emice, tako i mene uhvati nekad neka nostalgija...

Mi smo tu 10 dana ☺️ brzo će proći ali ajde da ne razmišljam o tome .. 

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Razgovori mama 06/20
23.6.2020 22:05:42   
bikicaV
E Pari nama nedostaje to plus 30. Ova kisa je poludela. Svud poplave, uzasi. Protiv prirode se ne moze.
Legla sam .

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Razgovori mama 06/20
23.6.2020 22:07:01   
emicaa
Sjecam se prvo jutro kad je isla njene radosti i moje nervoze.Danima prije toga nisam spavala kako treba.A sad odjednom gledamo stvari za skolu.Kad prodjose dvije godinePari gledaj na to ovako,vracas se za Srbiju na kratko da zavrsis sto treba i onda dolazis za stalno tu 🙂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Razgovori mama 06/20
23.6.2020 22:07:45   
Sanjica26 RR
smeško, meni je dr rekao nikako feminisan da pijem. To je sarena laž. Ja pijem virak. Stvarno super stvar. Bas su mi se regulisali ciklusi. 


Dobro vece. Ja leskarim. Mnogo sam danas radila. 


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Razgovori mama 06/20
23.6.2020 22:09:44   
smeško
Pa, verovatno je tako. Potpuno si u pravu. Idem do Pancica.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Razgovori mama 06/20
24.6.2020 7:40:03   
bikicaV
Sanjice, potpuno si u pravu i slazem se sa tobom oko femisana.
Kisno jutro, citam sta je i kako poplavljeno, tuga.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Razgovori mama 06/20
24.6.2020 7:49:07   
nata11
Jutro mame. Evo i mene. Proslavili rodjendan, I nikako da se vrati u normalu, premorila se i tako. Ja radim od kuce, jurim po gradu da zavrsavam te fin obaveze sto sam napravila oko poslovnih olanovapre Korone (ako vise budem preduzetnik ubite me), klasika...

Ja se kunem u femisan. Meni je mnogo pomagao, a mami su nestale ciste od njega. 



_____________________________





(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Razgovori mama 06/20
24.6.2020 7:53:42   
bikicaV
Nato, drago mi je iskreno da to cujem .
Lepo je sto ste proslavili rodjendan, neka je srecan rodjendan.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Dojenje: "Bubuljice" na bradavicam...
Neverovatno je koliko priroda pažljivo brine o svakom detalju! Pogledajte video o tome koliko su važne te sitne tačkice ...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here