|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/22
5.10.2022 8:30:40   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Danima neki haos, zurba.. Hocu neki lenj dan 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 10/22
5.10.2022 9:53:56   
dddaca
Tizi, potpuno te razumem. Isto sam se osecala pre neko vece kad sam potrcala. Kaze mi dete da sam najsporiji trkac kog je videla user posted image
Ivana, ako sama ne organizujes taj lenj dan, niko nece

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 10/22
5.10.2022 9:58:50   
Sanjica26 RR
Dobar dan.Daco, ja sam uvek trenirala. Sad sam dala sebi zadatak da moram kako znam i umem. Vremena zaista nemam, ali to vreme slobodno koje imam moram da posvetim treniraju. Najvise zbog zdravlja. Jednostavno moram. Imam neki cilj. 
Sofi sam pustila malo duže da spava, a ja sa ubacim u petu sa sređivanjem i posle pokret na posao 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 5.10.2022 9:59:39 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 10/22
5.10.2022 10:16:37   
dddaca
Super je to Sanjice, samo kad mozes i imas volje. Ja sam totalno drugaciji tip

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 10/22
5.10.2022 12:37:08   
Bambino1
Zdravo zene. Dobro sam, hvala na pitanju. Evo ja na poslu, jos malo pa zavrsavam, pa da idem da kupujem svasta nesto, treba za dete povodom decije nedelje i do pijace i tako. Lep je dan pa taman da iskoristim vreme za to. 🙂

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 10/22
5.10.2022 14:45:29   
Milena18
Dobar dan!
Flam, hvala što pitaš, noćas je dosta bolje spavao, budio se samo dva puta. A i vaspitačica kaže da je u vrtiću sve bolje. Izgleda da se uhodavamo 😊
Ja danas posle posla moram da idem da registrujem auto, a tako mi se ne ide. 
Lepo provedite ovaj sunčan dan, mame! 


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 10/22
5.10.2022 14:48:41   
Duškić
Milena bas je lep i suncan dan. Divan za setnju.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 10/22
5.10.2022 16:51:48   
flamingos
Baš mi je drago Milena.Da Duškić,prelep je dan.Evo dete završilo sav domaći i odosmo u grad sa komšinicom(živimo na istom spratu,a i rođaka nam je).Juče joj je bio rođendan,pa nas vodi u restoran.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 10/22
6.10.2022 6:17:21   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu i ostajem sa svojim obavezama.Dete će u školu.Milena,nadam se da je sve pod kontrolom i da sre lepo spavali.Srećno u vrtiću.Bambino,jesi li dobro?Ostale mame?Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 10/22
6.10.2022 7:43:03   
dddaca
Dobro jutro! Milena, super, jos malo i navici ce se na vrtic. A koliko vidim i spavanje mu bolje ide.
Kod nas nista novo, razmisljam da li da spremam nesto za rucak. Dete ima kuvan obrok u skoli, a mi mozemo i da se snadjemo, da uzmemo nesto iz frizidera. Mrzi me da kuvam danas.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 10/22
6.10.2022 11:30:17   
Bambino1
Zdravo. Jeste danas u kod nas bas lepo vreme. Ja na poslu, dobro sam. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 10/22
6.10.2022 11:36:14   
flamingos
Bambino,drago mi je da si dobro.❤

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 10/22
7.10.2022 6:16:44   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa kasnije da spremim ručak,napravim tortu za sutra i završavam šta imam.Dete će u školu.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 10/22
7.10.2022 8:58:27   
dddaca
Dobro jutro. Opet me boli grlo, izludecu vise, cele noci sam kasljala. A bas sam razmisljala da iskoristimo ovaj vikend i lepo vreme za neki izlet. Sad nista od toga.
Kako ste vi mame?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 10/22
7.10.2022 9:17:05   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja sam u školi. Moje su isto u školi. S tim sto je Sofi u muzickoj.
Dacco, stavi oblogu od rakije.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 10/22
7.10.2022 9:35:41   
Ana RR
Dobro jutro user posted image i moje dete opet bolesno, pije antibiotik. Nema više temp ali ne ide u školu.

< Poruku je uredio Ana RR -- 7.10.2022 9:37:54 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 10/22
7.10.2022 9:44:41   
flamingos
Daco,hajd da budeš dobro.Ana,takođe i tvom detetu želim brzo ozdravljenje.Probudih se sa takvom glavoboljom da je to bilo strašno.Presela mi jutarnja kafa.Migrena me ubija.Vrh je što popijem lek i ispovraćam se.Ali,barem mi nije više muka.Sad da uzmem neki zalogaj da bih popila ponovo lek.Torta je spremna.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 10/22
7.10.2022 10:08:21   
Ana RR
Joj ako nešto mrzim to je kada dan počne sa glavoboljom user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 10/22
7.10.2022 10:12:21   
dddaca

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Dobro jutro. Ja sam u školi. Moje su isto u školi. S tim sto je Sofi u muzickoj.
Dacco, stavi oblogu od rakije.


Haha, a ako mi dodje popisivac a ja mirisem na rakiju? user posted image user posted image user posted image
A treba posle i da odem po dete u skolu. Ali ako mi ne bude bolje do veceras stavicu je obavezno. Secam se da nam je to mama stavljala kad smo bile male i da je pomagalo.
Ana, brzo da ozdravi. I moje dete je pilo antibiotik. Srecom kod nje je blaze bilo, nije kasljala. Nego i mene uvek zakaci kad se ona prehladi. ne vredi, sa polaskom u skolu pocinje sezona virusa.
Flam, bas je ta migrena nezgodna. Nadam se da ce brzo proci.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 10/22
7.10.2022 11:45:01   
Bambino1
Zdravo i od mene. I mene nesto glava boli. Lepo vreme danas, radim dezurstvo tako da cu poposne da se posvetim malisi, da se izigramo a posao po kuci ostavljam za sutra. Ovih dana sam svaki dan u nekom poslu  i bas nisam imala vremena da se izigramo 🙂

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 10/22
7.10.2022 11:55:29   
flamingos
Da Ana,kad dan započne sa glavoboljom...Što bi rekao moj doktor u vezi migrene"Od toga se ne umire,ali moraš da navikneš sa tim da živiš".🙄Bambino,uživajte u šetnji,lep je dan.Hajd da što pre prestane glavobolja.Ja sam sad odlično.Ne ponovilo se ono od jutros nikad.Od srca vam želim da nikad ne znate kakva je glavobolja izazvana migrenom.Plus mučnina...

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 10/22
7.10.2022 13:39:37   
IvanaSK RR
Dobar dan. Nažalost, desavaju mi se te migreniozne glavobolje. Popijem i po pet, sest tableta i nista. A od jutros me isto zeza. Sad cu tek drugu tabletu da uzmem 🙄



_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 10/22
7.10.2022 16:44:03   
flamingos
Ivana,znaš kako izgleda...Nadam se da si dobro.Ja sam ok.Meni pomogne lek.Ali,ukoliko na vreme popijem.U suprotnom,popijem drugi i taj mi pomogne.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 10/22
7.10.2022 17:57:29   
Sanjica26 RR
Dddaco, i nama je mama stavljala obloge. I ja stavljam sebi i deci.
Mene leđa otkidaju. Zakazala sam masažu. Mesec dana nisam trenirala. Sad je doslo na naplatu.

E da nisam vam rekla, upala sam na master. Krece nova avantura. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 10/22
8.10.2022 7:43:15   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa da završavam šta imam.Anđeli danas dolazi društvo.Ana,kako je dete?Daco,Ivana,kako ste vi?Milena,nadam se da lepo spavate i da se dete priviklo na vrtić.Ostale mame?Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here