|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/23
24.4.2023 12:47:17   
Ivanka 75
Iscrpe stomacni mnogo. Izdrzite, a i ti sa njima, sta drugo da ti kazem ❤️

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Razgovori mama 04/23
24.4.2023 13:26:12   
Sanjica26 RR
dacco rekla bih da joj je bolje. Eno je uči. Sutra ce u školu. Ubacila sam je u smuti bevipleks. Malo da joj povratim apetit.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Razgovori mama 04/23
25.4.2023 7:37:19   
dddaca
Super da je bolje Sanjice. Ana, nadam se da je i Marko dobro.
Ja pospana, lose sam spavala. A ne volim ni ovo tmurno vreme

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Razgovori mama 04/23
25.4.2023 7:53:08   
flamingos
Dobro jutro.Opet sam loše spavala.Da popijem kafu,pa odoh da zamesim testo da pravim pizzu.Kiša čitave noći padala i evo i dalje pada.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Razgovori mama 04/23
25.4.2023 8:29:43   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Masem vam. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Razgovori mama 04/23
26.4.2023 8:01:36   
flamingos
Dobro jutro.Nekako sam uspela koliko toliko da spavam.Pijem kafu,pa redom da završavam šta imam.Vreme je i dalje loše.Milena,Bambino,kako ste?.Ne javljate se.Ostale mame?Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Razgovori mama 04/23
26.4.2023 8:12:49   
Bambino1
Zdravo mame. Kako ste? Kod nas tmurno ali ne pada nista. Nikako da se razbudim. Flam hvala na pitanju nije lose. Kako ste vi? 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Razgovori mama 04/23
26.4.2023 8:18:47   
flamingos
Bambino,drago mi je da ste dobro.I mi smo dobro,hvala na pitanju.Dete spava,ja da se razbudim uz kafu,pa odoh u kuhinju.

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Razgovori mama 04/23
26.4.2023 9:59:12   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Ovo vreme nikako da se popravi. Treba sad da trknem do dz. Trebaju mi lekovi za Sofi za rekreativnu. Posle na nastavu. Ona ide sledece nedelje.
Za vikend imamo krštenje kod mojih bratanaca blizanaca. Bas su porasli. Moram da kupim zavrsim sa poklonom.
Sofi da pakujem. Milion obaveza imam. Toliki mi je spisak obaveza. Samo da smo zdravi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Razgovori mama 04/23
26.4.2023 18:20:45   
IvanaSK RR
Šta se radi ovde? Ja sam u pms-u pa sam nikakva 😁.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Razgovori mama 04/23
27.4.2023 8:22:14   
flamingos
Dobro jutro.Ivana,razumem te u potpunisti.A ja sam u menopauzi,pa je situacija veoma dramaručna.🙄Ali,dobro,moramo svi i ktlroz tu fazu života da prođemo.Pijem kafu,pa da sredim srltan,spremim doručak,ručak i l kasnije da odem u nabavku.Moje dete hoće ribu da jede kad dođe iz škole večeras,pa da kupim i spremim joj,a i još svašta nešto mi treba.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Razgovori mama 04/23
27.4.2023 19:04:17   
Tiziana
Ola mamite.Sta se radi?Jos jedan dan pa 4 dana uzivanja. 🙂Ja kasno nesto dosla sa posla, pijem kafu pa da smislim neki brzinski rucak za sutra da ostavim deci da jedu pre skole,a mi kad dodjemo mozemo nesto i da narucimo. Sin sutra uvece ide na neki rođendan, cerka ima neki cas pa cemo verovatno u subotu malo na put. Nazalost najavljuju neko glupo vreme.. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Razgovori mama 04/23
27.4.2023 19:54:04   
IvanaSK RR
Dobro veče. Flam, ja samo što nisam dobila i bas mi je teško. Danas i glavobolja. Ne verujem da ćemo mi negde ići za praznik, ali cu onda ležati 😀

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Razgovori mama 04/23
28.4.2023 8:11:54   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa odoh u kuhunju.Ivana,pokušaj da odmoriš tokom neradnih dana.Za mene biće radni.Bliži se slava,pa moram da se bacim na sređivanje stana itd.Ostale mame?Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Razgovori mama 04/23
28.4.2023 8:35:09   
Kata90
Jutro,konacno nam prestao kasalj,sinu i meni.... znaci upali misića sam imala na stomaku.Samo da vise ne zakacem nikakav virus,dosta mi je.Ostali kako ste? 

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Razgovori mama 04/23
28.4.2023 9:02:22   
flamingos
Drago mi je Kato da ste dobro.Uzivajte u lepom danu.❤

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Razgovori mama 04/23
28.4.2023 16:30:15   
Ivanka 75
Dobar dan.
Kato bitno da ste dobro, bas mi je drago. 😊 
Taj kasalj se dugo zadrzao kod mnogih koje znam. 
Jos jedan cas imam veceras pa sam free 4 dana. Iz nekog cudnog razloga radujem se pauzi. 😊 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Razgovori mama 04/23
28.4.2023 17:07:58   
flamingos
Ako Ivanka,iskoristi ove dane za uživanje.Ja se vratih iz grada.Išla sam do Maxija i na još par mesta.Svuda gužva.Umorih se i sedoh da popijem kafu i da odmorim.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Razgovori mama 04/23
28.4.2023 17:46:10   
dddaca
Dobar dan, samo da vidim sta ste pisale i da mahnem. Kato, super da ste bolje.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Razgovori mama 04/23
29.4.2023 8:41:32   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu i odoh da zamesim testo za kiflice,pa krećem sa sreďivanjem stana.Uporedo i doručak i ručak da spremam.Dete popodne ide na trening.Želim vam prijatan vikend.Dečica neka uživaju u ova 4 dana odmora,a i vi.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Razgovori mama 04/23
29.4.2023 10:08:23   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ja popila kafu i vratiću se u krevet 😁. Maca voza rosule po kući, pa je pao dogovor da danas kuliramo u stanu, a sutra ćemo malo lutati.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Razgovori mama 04/23
29.4.2023 13:43:40   
Ivanka 75
Dobro jutro. Praznicii i jedan bolan zub 😭 Jedva nadjoh zubara koji radi u subotu ujutru. Poznajem zenu, hvala Bogu. Dzep pored zuba, boliiiiii.... Stavila mi lek 0a do srede moram da cekam. 😭 Neradni dani, daj boze da se ne pogorsa.
A imam i drugi problem... Taj sto ima dzep je sestica, u prilicno losem stanju pa mi preporucuje vadjenje. A umnjak pored gura koren sedmice pa me i to boli. Ne razlikujem bol na toj strani uopste. A zasto nis izvadila umnjak ranije... Jer je u sinusima sktoz. Pa da odem na stomatolosku kliniku da me oni pogledaju. Najbolje da izvadim tu sesticu pa da se sedmica malo pomeri da bi se spustio imnjak iz sinusa ako ikako moze bar malo. Kako god, ne gine mi operacija,. 
Spremam cevape za sutra, nama je sutra 1 maj 😊
I krece sezona Aninog vocnog kolaca, dok ima vocnih jogurta i  svezeg voca, ne odustajemo 😊

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Razgovori mama 04/23
30.4.2023 8:31:35   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa odoh da završavam šta imam planirano za danas.Dete spava,pa da jede,krene i sa učenjem,ide i na trening danas.Večeras joj dolazi drugarica.Ivanka,kako zub?Ostale mame?Nadam se da ste dobro.Uživajte u nedelji i prazniku.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Razgovori mama 04/23
30.4.2023 20:18:15   
Bambino1
Zdravo mame. Kod nas danas ceo dan malo kisa malo sunce, taman pocnem da radim nesto pocne kisa, sednem ono ugreje i tako ceo dan. Malisa juce malo imao temp, upala uha, dobio antibiotik i fluimucil 7 dana. Ja dobila pa sam danas sva nikakva. Iv kako je zub? Ostale mame kako ste? 😀

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Razgovori mama 04/23
30.4.2023 21:36:04   
Ivanka 75
Dobro vece. Bili u selu, slavili 1 maj 😂
Potera nas kiša i jak vetar oko 6, pozurismo nazad i dok smo stigli do autoputa (oko 10km voznje) vec prestala i vedro na sve strane. 
Sutra idemo u drugo selo 😊 
Zub, hvala bogu i Zodol-u jutros, ne boli. Videcu sta ce u sredu da mi kaze i sta mi je dalje ciniti.  

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here