|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/23
26.9.2023 9:46:42   
flamingos


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Flamingos, šta ćete mu kupiti? Ja cu danas praviti bakin kolač, a šta jos, nemam pojma 😁. Opracu nešto veša i malo srediti, sutra je praznik. 
Nemam pojma.Videćemo Anđela i ja kad odemo.Ja dobih mobilni telefon i puuuuno kozmetike iz dm.


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori mama 09/23
26.9.2023 13:48:50   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Kata90

Jutro,jeste se naspavali? Ja sam koma ustala u 7h otisla u nabavku.Ogi mi danas nema nastavu u skoli,vec u zoo vrtu svet oko nas,tamo uce imaju ucionicu.Autobusom idu,pa ispadne i kao mali izlet,bas voli.Jel i u vasim skolama tako?




Kako koje odeljenje. Npr, nastavnica srpskog iz cest, kad je lepo vreme izvede u dvoriste pa tu drze cas. 
Ovih dana su mladji razredi neki dan umesto nastave u skoli isli na pesacenja i tako imali nastavu, svet oko nas, matematika... Mislim da zavisi od skole i predavaca. Ali lepo je da se malo isparkiraju iz klupe. 


(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori mama 09/23
26.9.2023 13:50:10   
Ivanka 75
Flam, srecan lov na poklon 😊
Nas dve odlucile da mm kupimo bubicu za telefoniranje, onu bluetooth slusalicu za jedno uvo. Stara mu taman riknula pa da ga ponovimo. 😊 
Ako imate neki savet koje da gledamo, hvala 😊 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori mama 09/23
26.9.2023 16:00:42   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Ja sam bas umorna. Ali dobro prezivecu. Ustala u 6 kao i svako jutro. Slabo i spavam nocu. Sad sam dremnula 5 minuta i odoh nesto da radim.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori mama 09/23
27.9.2023 6:17:52   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa dete da se sprema za školu,a ja da pripremam šta mi za danas treba.Kičma me toliko boli da sam baš loše spavala.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori mama 09/23
27.9.2023 14:41:47   
Ivanka 75
Dobar dan. Samo da mahnem i odoh dalje. Dan je kratak 😊

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori mama 09/23
27.9.2023 17:46:28   
IvanaSK RR
Dobar dan. Mene glava mnogooo boli, uhvatila me i mučnina. Izludecu više od glavobolja. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori mama 09/23
28.9.2023 6:10:50   
flamingos
Dobro jutro.Ivana,prođe li glavobolja?Pijem kafu,pa dete da se sprema za školu,a ja da završavam šta imam planirano za danas.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori mama 09/23
28.9.2023 8:14:28   
Sanjica26 RR
Mah, mah. Ivana, kako si?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori mama 09/23
28.9.2023 14:22:37   
IvanaSK RR
Dobar dan. Jutros sam se probudila sa glavoboljom. Boli me i sada, ali makar mogu da funkcionišem. Da završim ručak pa odoh po macu u školu. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori mama 09/23
28.9.2023 15:23:46   
Srecko47E
Dobar dan od mene, nisam se javljala danima...

Nikako da se uskladim sa obavezama,tokom radnog vremena konstantno nestaje struja..I tako,dok se ja setim vec je ponoc. user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori mama 09/23
29.9.2023 6:10:41   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa dete da se sprema za školu.Kasnije da odem do pijace,pa da spremam ručak.Hoću i neke posne pogačice da pravim.Ivana,jesi li dobro?Ostale mame?Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori mama 09/23
29.9.2023 10:15:01   
IvanaSK RR
Dobar dan. Flamingos, bolje sam, nadam se da će tako i ostati. Ja cu da spremim prebranac i malo da sredjujem po kući.Kako ste svi? 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori mama 09/23
29.9.2023 11:34:32   
flamingos
Ivana,super.Neka tako i ostane.Evo me u kuhinji.Posle da kupim veš sa žice.Dete do 12:30 h ima časove.Nemaju šesti čas.Nastavnica na ekskurziji.Lepo je vreme.Javljaju i početkom sledeće nedelje da budu topli dani.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori mama 09/23
29.9.2023 21:34:42   
Ivanka 75
Doooobro vece 😊
Konacno d odmorim. Kupovasmo pokoone za 5 rodjendana u narednih 10 dana. A sve bitni rodjendani. Plus za decu kojima nije rodjendan po neka sitnica da se i oni poraduju malo. Zajedno ćutimo već 2 sata 😂Sutra rođendan br 1. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori mama 09/23
30.9.2023 8:19:15   
flamingos
Dobro jutro.Ivanka,lepo se provedite na rođendanu.Da popijejem kafu,pa odoh do pijace,pa u kuhinju i kasnije da peglam.Kad se dete naspava da jede,završi šta je planirala za danas što se tiče učenja,pa da prošetamo i da dokupi još koje šta za ekskurziju.Da koristimo lepo vreme.Želim vam prijatan vikend.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori mama 09/23
1.10.2023 7:31:04   
flamingos
Dobro jutro.Uživajte u nedelji.Ovde se nešto naoblačilo.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori mama 09/23
1.10.2023 10:11:15   
IvanaSK RR
Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 193
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here